Jump to content

Prośba o interpretację snu

ilovemyswallow
 Share

Recommended Posts

sen powtarza się od jakiegoś czasu niemal codziennie.

otóż, leżę na łóżku w mieszkaniu, którego nigdy wcześniej nie widziałam, ale wiem, że to mieszkanie mojego znajomego.

wiem, że ma żonę, i że ja jestem z nim w ciąży, mając 18 lat.

we śnie leżę na łóżku skulona i płaczę w kółko powtarzając słowa"zabierzcie to ze mnie"(mając na myśli dziecko).

znajomy siedzi obok i mi się przygląda, ale milczy, jest spokojny. ściskam jakąś białą, niewielką poduszkę i jestem naprawdę zrozpaczona i przerażona.

co to może oznaczać, skoro śni się tak często?

z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam!

Kobiety i ciąża a tyle znaczeń snu dobrze ze napisałaś ile masz lat bo bez tego bym ci nieodpowiedział.

W przypadku młodych nie zameżnych kobiet takich jak ty taki sen przewaznie odzwireciedla prawdziwe leki przed niepożądaną ciążą.

Pozdrawiam:

Sławomir

Witam,

Zwracam się do wszystkich trochę bardziej niż ja zorientowanych w tematyce snu, być może ktoś będzie w stanie mi pomóc.

Ostatnio miałam sen, który nie daje mi spokoju a nie wiem jak powinnam go interpretować.

Śniłam,że zjadam a w zasadzie duszę się własnymi włosami. Czytałam interpretację duszenia się i włosów lecz w tym zestawieniu są kompletnie skrajne i przeciwne.

Jeśli ktoś był by mi w stanie pomóc to z góry dziękuję!

Pozdrawiam!