Jump to content

ważny sen,ale co oznacza?


xena83

Recommended Posts

nie znacie mnie,ale mam nadzieję,że pomożecie :)

trafiłam na wasze forum z odsyłacza z Sennik Nagość, nagi | Sennik internetowy Nagość, nagi

 

już mówie,co mi się śniło...

śnił mi się chirurg (mam synka po operacji i prze sympatycznego chirurga-ok 40lat,łysiejący,szczupły,poważny i konkretny),to on mi się śnił..ale jak!

śniło mi sie,że leżałam na łóżku szpitalnym-naprzeciwko za parawanem prysznic.pod prysznicem owy chirurg,wyszedł nagi,czysty,szedł w moim kierunku.ja w łóżku,pod białą kołdrą,przyszeł do mnie i sie całowaliśmy,ale na tym sie skonczyło.uścisnęliśmy sie i w objęciach z uśmiechami na twarzach tkwiliśmy...aż sen sie skończył...

osobiście bardzo szanuje i darzę sympatią tego człowieka-uratował 2krotnie życie mojego dziecka,a teraz walczymy o jego zdrowie i normalne funkcjonowanie.

czy ja sie w nim podkochuje?czy to jakaś forma uwielbienia? nic nie kumam,a wierze we sny,bo sie mi sprawdzaja(zodiakalny byk jestem )

pozdrawiam załoge :*

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

Witaj Xena

 

Bez obaw ten sen nie jest wytworem erotycznej fantazji:) Jest natomiast wyrazem przywiązania do tego człowieka, ktory przecież uratował Twojemu synkowi życie. Jest Tobie bliski jako człowiek. Nie jako kochanek:) Podejrzewam, że ten lekarz też sie pewnie z żył bo wkońcu zna Tego synka i go leczył:)

Pozdrawiam serdecznie:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...