Jump to content

nagość, wstyd, później seks, namiętność


sometimeshorny
 Share

Recommended Posts

Cześć, jestem tu pierwszy raz, bo znalazłam w internecie, że możecie wytłumaczyć moje sny. A więc przejdę do rzeczy.

Często zdarzają mi się sny, w których to chodzę po mieście czy miejscach w których nigdy nie byłam, całkiem odważnie, naturalnie, bez przeszkód, rozmawiam ze znajomymi czy nieznajomymi i nagle orientuję się, że jestem zupełnie naga. Ogarnia mnie wstyd, chce się ukryć. Z tego co przeczytałam w internetowych sennikach ufam tylko jednemu - okres dojrzewania, zmian. Ale obawiam się że ma to inne podłoże. Mam ciężkie wspomnienia z dzieciństwa i zastanawiam się czy nie poradzić się w tym przypadku porady psychologa.

Ale to nie wszystko. Raz śniło mi się że całkowicie obcy mi mężczyzna uprawiał ze mną seks. Było to tak realistyczne, że miałam wrażenie iż dzieje się to na jawie, ponieważ miałam tak g ł ę b o k i e odczucia. Co ciekawe seksu nigdy z nikim nie uprawiałam mimo kilkudziesięciu, a nawet kilkuset orgazmów. Z jednej strony się broniłam a z drugiej namiętnie uczestniczyłam w stosunku. I znów jest to dla mnie wielką zagadką, ponieważ odpowiedzi z senników mnie nie satysfakcjonują. Jestem bardzo rozważną, spokojną, wrażliwą i ułożoną osobą, a przynajmniej wszyscy (z wyjątkiem kilku osob) tak uważają. Mam też drugą, wiecznie napaloną stronę. Nie ma to za to żadnego odbicia w moim życiu, bo duszę to w sobie i nie mam się z kim moimi fantazjami dzielić.

Może nie są to typowe sny do wyjaśnienia, a to nie jest forum psylogiczne na którym mogę się po prostu wygadać, ale z góry dzięki za jakikolwiek odzew.

~J.

Link to comment
Share on other sites

cześć, ta nagość w kontekście dojrzewania dotyczy zwykle tematu podatności na krytykę, zranienie, pewien rodzaj bezbronności związany z niewinnością - pewnie na jakimś poziomie obawiasz się krytyki innych ludzi dlatego taki sen. No właśnie, a z drugiej strony Twoja namiętna, rozbudzona seksualnie część Twojej natury, która odzwierciedla się w tym seksualnym motywie - myślę, że możliwe tu są dwie, niewykluczające się interpretacje. Jedna to, że chodzi o realizowanie tej potrzeby seksu w życiu, a druga to potrzeba dużej, głębokiej bliskości emocjonalnej z kimś komu można zaufać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...