Skocz do zawartości

Bardzo ważny sen ! Proszę o pomoc.


arczips

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć co mój dzisiejszy sen oznaczał.

 

Chciałbym dodać że moja mama miała parę tygodni temu badania cytologiczne na raka szyjki macicy i w poniedziałek lekarz do niej zadzwonił że musi się szybko z nią spotkać i powtórzyć badania bo wyniki źle wyszły.

 

A o to mój sen :

 

Jestem w domu, jest moja mama i przyszła lekarka (dziwne że lekarka bo ogólnie badania robił lekarz nie lekarka tak samo dzwonił lekarz) i mówi jej że znaleźli dwie komórki raka i trzeba zrobić dokładniejsze badania.

 

 

Dziś moja mam idzie do lekarza się spotkać z nim, i dowie się czy ma raka czy coś innego.

Trochę dziwne gdyby miała raka ponieważ nikt w rodzinie raka nie miał. Ale nie o to chodzi, jeśli ktoś zna się na snach to proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie ocenic Twoj sen w/g moich doswiadczen,mojej oceny snow.

Mnie np.zwykle sni sie odwrotnosc tego co mnie ma spotkac.Np.jesli we snie cos zrobilam,poszlam gdzies to zwykle potem jest odwrotnie niz we snie.

Sa osoby ktore maja sny prorocze i mam nadzieje ze do nich nie nalezysz.

Zabrzmi to sarkatycznie,bedziesz mial okazje przekonac sie.

Jednak ja sadze ze najzwyczajniej myslales o chorobie mamy i stad sen takiej tresci.

I na koniec.Odpukac,nawet jesli okaze sie prawda,rak to nie wyrok o ile to faktycznie rak bo moze byc np.nadzerka III stopnia i dlatego nalezy powtorzyc wyniki.

Strach ma wielkie oczy,zawsze wyobrazamy sobie najgorsze,zwlaszcza pesymisci.

Zycze by sen byl odwrotnoscia rzeczywistosci.

Pozdrawiam.

Edytowane przez ELL3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem że sny zazwyczaj śnią się na odwrót.

Kiedyś śniło mi się że mój brat uderzył się w głowę i umarł, w rzeczywistości było tak że ja uderzyłem się w głowę tam gdzie mój brat we śnie ale nikt nie umarł :)

 

Miejmy nadzieję tym razem to też będzie odwrotność.

Gdy przyjdzie moja mama od lekarza napiszę w tym temacie co się dowiedziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...