Skocz do zawartości

krzyż ( 5 kierunkow) na poznanie przyczyny problemu


nuvvik

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi o niezrealizowane zauroczenie.

obiekt westchnien zainteresowal sie kims innym, zanim ja zdobylam sie na odwage.

a zauroczenie ktore mnie dopadlo bylo niestety silne i okropnie mnie meczy.

chcialam sie dowiedziec jak to sie stalo, czy od poczatku byly to zludzenia czy moze gdzies popelnilam blad.

 

tak wiec wyglada rozklad - 5 kierunkow:

 

1 karta - na dole krzyza - podloze problemu

2 karta - lewe ramie krzyza - problemy ktorym zainteresowana musi stawic czola

3 gora krzyza - co pomoze

4 prawa strona krzyza - co wkrotce sie wydarzy

5 karta w centrum krzyza - ostateczny rezultat

 

a wiec:

 

1. BAR nr18 prosta

2. YR nr25 odwrócona

3. ODAL nr23 odwrócona

4. LAGU nr21 prosta

5. ING nr22 prosta

 

zanim podziele sie moja interpretacja, ktora moze nie byc obiektywna, chcialabym zaczerpnac waszej opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec wyglada rozklad - 5 kierunkow:

 

1 karta - na dole krzyza - podloze problemu

2 karta - lewe ramie krzyza - problemy ktorym zainteresowana musi stawic czola

3 gora krzyza - co pomoze

4 prawa strona krzyza - co wkrotce sie wydarzy

5 karta w centrum krzyza - ostateczny rezultat

 

a wiec:

 

1. BAR nr18 prosta

2. YR nr25 odwrócona

3. ODAL nr23 odwrócona

4. LAGU nr21 prosta

5. ING nr22 prostai

 

1. BAR/BERKANO (18) prosta - jako podłoże problemu:

nowe uczucie, rozkwit kobiecych namiętności, poczucie bycia zdolną do obdarzenia kogos uczuciem. jest to o tyle wazne ze wczesniej musialam zakonczyc nieudany trzyletni zwiazek i myslalam ze na razie bede miala spokoj ze zwiazkami.

nie myslalam ze bede zdolna znow sie zauroczyc a to tego tak szybko i przypadkowo.

 

2. YR / WYRD (25) odwrócona - co stało na przeszkodzie

interpretacja jest o tyle trudna, bo runa jest odwrocona.

zakonczenie czegos, zanim to sie zaczelo. oczekiwanie na cos i zmiana kierunku.

odwrocenie runy wiązałabym z oczekiwaniem na jakis znak z mojej strony, czego nie bylo - bo staralam sie niczego po sobie nie poznawac.

albo po prostu zle zaadresowane uczucie

 

3. ODAL / OTHALA (23) odwrócona - co pomaga

runa jest odwrócona. bycie nie na miejscu. nie reprezentowanie czegos wspolnego. moze bycie nie w typie? ale jak moze pomoc bycie nie w typie? ponadto nie mieszkam w polsce, jestem cudzoziemka zyjaca w otoczeniu tutejszych.

 

4. LAGU / LAGUZ (21) prosta - co sie wydarzy

Dla mnie ta runa jako najblizsza przyszlosc przynosi gorzkie lekarstwo, ktore ostatecznie wyleczy. Musze sie pogodzic, ze moj obiekt zainteresowan, po prostu kilka dni temu zaczal sie spotykac z inna i koniec. Nie kazde zauroczenie musi prowadzic do szczesliwego zwiazku. Nie wiem czy czekal na mnie i bal sie sprobowac, czy od poczatku niczego mialo nie byc.

Wynik jest taki, ze tak szybko jak pogodze sie ze strata, będę ponad to, tak szybko się z tego wyleczę.

Jakakolwiek by nie byla przyczyna - rezultat jaki jest taki jest.

Fakt runa mowi o sluchaniu inuicji. Ale sluchanie intuicji to nie uleganie zludzeniom.

Moje lekarstwo to tez zdolnosc do cieszenia sie szczesciem innych. Zdolnosc do poswiecenia sie dla dobra innych wzbogadza osobowsc, pomaga wzniesc sie ponad problem.

 

5. ING/INGWAZ (22) prosta - ostateczny wynik zauroczenia. docelowo runę tą potraktowałam jako ostateczna odpowiedź na to co będzie między mną o obiektem westchnień.

 

Runa oznacza rozpoczęcie czegos nowego, w nowe szanse. W połączeniu z runa laguz, mowi wlasnie osiagnieciu takiego nowego poziomu w rozwoju duchowym. Mowi o tym ze teraz bedzie cos innego.

Ze wyleczenie pomoze zapomniec o przeszlosci. Zapowiada nowa jakosc, rozwoj samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...