Skocz do zawartości

ciągle powtarzający się element snu


karolova

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiś dwóch tygodniu ciągle mam sny z powtarzającymi się dwoma elementami.

A mianowicie zawsze jestem na lotnisku. Nigdy to nie jest polskie lotnisko tylko zagraniczne (Portugalia, Londyn i Paryż na zmianę). Raz tylko zwiedzałam coś poza lotniskiem :D Zawsze wiem w jakim kraju jestem. Każdy sen jest niby inny ale polega na tym samym. Jestem na lotnisku z grupką znajomych. Dokładnie wiem kto tam jest i zawsze są ci sami. Krążymy po lotnisku, rozdzielamy się i zawsze sen kończy się tak samo. Wchodzę z koleżanka do jednego ze sklepów i nagle przypominam sobie, że nie mam żadnego prezentu dla rodziców mojego chłopaka. Dodam, że nie jestem teraz w związku. Wiem, że on jest w tej grupce znajomych z którą na czas zakupów się rozdzieliłam ale nie wiem który z nich :). Dzwonie do niego i pytam się co mam kupić i on za każdym razem odpowiada, że wazon. I zawsze w momencie kiedy kieruję się w stronę półki z wazonami budzę się.

Drugi powtarzający się sen polega na tym, że jestem na plaży. Nie wiem w jakim kraju ale na pewno nie jest to Polska bo morze jest błękitne. Zawsze świeci piękne słońce, jest ciepło i jestem na niej z grupką znajomych. Później nagle się przenoszę i nurkuję w pięknych woda. Widzę dużo kolorów, pięknych ryb i roślin. Generalnie zawsze po przebudzeniu mam wrażenie jakbym naprawdę nurkowała, tak te sny są realne.

Jestem ciekawa co te sny mogą oznaczać i czemu tak często się powtarzają.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...