Skocz do zawartości

miłość karmiczna - czy zdarza się raz?


Lily022

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie myślę o "ułożeniu" sobie uczyć. przestało mnie to bawić. Mam zupełnie inne sprawy. Jak sie zastanowić to nie wiem po co mi był potrzebny karmiczny. Moje poglądy zanim go poznałam były takie same jak teraz. Nie chce go więcej widzieć ale czasem wchodzi mi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie chyba zanosi się na większe zawirowania z obecnym karmicznym - związek o wibracji 5, więc tak niby ma być - sprzeczki i godzenie się, dużo erotyki..., ale ja kolejnej takiej karmicznej akcji, jak rok temu, nie przeżyję...

 

w jednego z smsów wplotłam bardzo na luzie że go kocham (może za szybko jeszcze, ale od pewnego czasu chciałam mu o tym i tak powiedzieć) i zapadła cisza... a przecież on pierwszy ponad 2 tygodnie temu wyznał mi miłość (przypomniałam mu o tym delikatnie). nie wykluczam, że akurat jest zajęty z powodu pracy do późna, ale aż mnie serce boli na samą myśl, że mogłam go wystraszyć swoim wyznaniem (ale przynajmniej będę wiedziała, na czym stoję, jak sprawa się wyjaśni)... to jest karma, tego nie zrozumiesz...

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta....wiem coś o wyznawaniu uczuć. Wiem też coś o - albo- strachu drugiej strony- albo- o jej całkowitej ignorancji. enke89 to czy facet pracuje do póżna czy tez nie to moim zdaniem nie jest wogóle powód by sie nie odzywać. Gdyby chciał albo gdyby czuł to co ty to już by za Tobą łaził. Miejmy nadzieję że sie obudzi i przyjdzie do Ciebie ale być też tak że nie zrozumiał tego co mu napisałaś. Moze być tez tak że nie był właściwy czas i on nie był na takie wyznanie gotowy i teraz nie wie co ma z tym fantem zrobić. Ale skoro kiedyś on sam Ci napisał to samo to widać ma w nosie Twoje uczucia. Faceci żadko rozumieją karmę i jej działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta....wiem coś o wyznawaniu uczuć. Wiem też coś o - albo- strachu drugiej strony- albo- o jej całkowitej ignorancji. enke89 to czy facet pracuje do póżna czy tez nie to moim zdaniem nie jest wogóle powód by sie nie odzywać. Gdyby chciał albo gdyby czuł to co ty to już by za Tobą łaził. Miejmy nadzieję że sie obudzi i przyjdzie do Ciebie ale być też tak że nie zrozumiał tego co mu napisałaś. Moze być tez tak że nie był właściwy czas i on nie był na takie wyznanie gotowy i teraz nie wie co ma z tym fantem zrobić. Ale skoro kiedyś on sam Ci napisał to samo to widać ma w nosie Twoje uczucia. Faceci żadko rozumieją karmę i jej działanie.

 

ja mam dzisiaj bardzo mieszane uczucia odnośnie tej sytuacji i cały dzień rozpieprzony. w pracy ma kiepsko z pisaniem smsów z powodu mnóstwa klientów (sklep), ale dzisiaj to już przegina... cokolwiek mógłby napisać, żeby mnie uspokoić, bo wysłałam kilka smsów, pytałam, czy jego milczenie oznacza koniec, a nawet podesłałam mu jego własny z wyznaniem miłości... niech wie, co narobił. gdyby nie wyznał mi swoich uczuć, to moje by się nawet nie zaczęły rozwijać. nauczona doświadczeniem, w życiu bym też się pierwsza nie otworzyła. a tu karma, skubana, znalazła lukę sobie...

 

karty on-line jedynie obrazują moje uczucia, bo widzę, że wersje zmieniają się razem z moim nastawieniem, zapewne przewróżyłam z tej desperacji. w ostatniej wróżbie wyszło, że dostanę dobrą wiadomość przez telefon, e-mail itp., więc może nie będzie tak źle.

sama nie chcę nic wyczuwać, bo mogę być w tych emocjach nieobiektywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie "9" (bez względu na to, czy uwzględniam drogę życia jako 11, czy też 2). i chyba coś w tej "9" jest :)

 

p.s. moi dwaj karmiczni (obecny i poprzedni) też "9" ;) hehe, ile nas łączy ;)

obecnie zajęłam się bardziej intensywnie (małymi kroczkami) numerologią.

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam coś niesamowitego! :) obliczanie prognoz i ich interpretacja pochodzą z książki Nataszy Czarmińskiej "Liczby losu", którą odkryłam na moim komputerze ;) udanych prognoz! pozdrawiam :)

 

 

OBLICZANIE PROGNOZ

Teraz podam sposób na szybkie obliczenie prognozy dla danego zdarzenia lub uzyskania odpowiedzi na

zadane pytanie.

■ Notujemy dokładną godzinę:

np. 9.56 lub 23.12

■ Notujemy dzień i miesiąc, w którym zadaliśmy

pytanie lub miało miejsce konkretne zdarzenie:

np. 6.06 lub 14.10

■ Notujemy całą datę:

np. 6.06.1986 r. lub 14.10.1987 r.

następnie obliczamy w następujący sposób:

■ 1. redukujemy godzinę do pojedynczej cyfry

Przykłady:

A.: 9.56 = 9 + 56 = 65/11/2

B.: 23.12 =23+ 12 = 35/8

■ 2. redukujemy dzień plus miesiąc

Przykłady:

A.: 6.06 = 6 +6 = 12/3

B.: 14.10 = 14 + 10 = 24/6

■ 3. dodajemy te dwie zredukowane cyfry (obliczone w pkt. 1 i 2) i otrzymujemy liczbę zdarzenia lub

odpowiedź na pytanie.

Przykłady:

A.: 2 + 3 = 5

B.: 8 + 6 = 14/5

■ 4. redukujemy w ten sam sposób całkowitą datę.

Przykłady:

A.: 06.06.1986 = 6 + 6 + 1+9 + 8 + 6 = 36/9

B.: 14.10.1987 = 14+1+1 +9 + 8 + 7 = 40/4

Otrzymujemy w ten sposób liczbę określającą tło danej sytuacji, cel i sens zdarzenia lub kierunek wskazywany

przez odpowiedź na nasze pytanie

■ 5. dodajemy dwie ostatnie zredukowane liczby

Przykłady:

A.: 5 + 9 = 14/5

B.: 5 + 4 = 9

Ta liczba daje syntezę, rezultat ostateczny

 

INTERPRETACJA:

Uwaga: nie jest ważne, czy zegarek się spieszy czy późni. Należy zanotować godzinę w momencie stawiania pytania.

[1] Nowy początek; sukces; możliwość awansu, przywództwo, zmiana kierunku, inicjatywa; ewolucja,

potwierdzenie, akcja, oryginalność, siła, mężczyzna, niezależność.

[2] Dwoistość, dwie możliwości lub propozycje, opozycja, przeszkoda, konieczna jest dyplomacja i skorzystanie z

własnej intuicji, dopełnianie, czekanie, wyobraźnia, kooperacja, związek, stowarzyszenie, kobieta,

dojrzewanie, macierzyństwo, dom, niezdecydowanie, receptywność, pasywność, zależność.

[3] Sukces, ekspansja, spełnienie, szczęście, dobra wiadomość, atmosfera sprzyjająca twórczości, dzieciom;

radość, entuzjazm, pozytywny rozwój, wyobraźnia, pisarstwo, komunikacja, wyrażenie siebie, romans,

piękno, przyjemności, towarzyskość, magnetyzm.

[4] Trudności, przeszkody, opóźnienie, konieczność zdyscyplinowania i dokładności, wytrwałości,

cierpliwości, wytrzymałości, porządku; zmysł praktyczny, metoda, praca, konstrukcja, materia,

koncentracja.

[5] Zmiana, niespodzianka, ruch, rozproszenie, przygoda, ciekawość, wolność, nowe źródła inspiracji, nowa

szansa, spotkania, związek seksualny, umiejętność adaptacji, podróż, komunikacja, list, książka, awans,

spekulacja, zabawa, odpoczynek.

[6] Szczęście i miłość rodzinna, dom, służenie innym, podjęcie odpowiedzialności, współczucie, rada,

wyzdrowienie, twórczość, równowaga, związek, dziecko, nauczanie, wybór do dokonania, decyzja

(rozsądzenie stron), życie małżeńskie.

[7] Opóźnienia, samotność, wycofanie się, cisza, introspekcja, zajęcie się sobą, autoanaliza, bilans do

zrobienia, poddanie w wątpliwość, odpoczynek, wakacje, pielgrzymka, inspiracja, twórczość, choroba,

szpital, ewolucja duchowa.

[8] Konieczność transformacji, trudność do pokonania, poszukiwanie równowagi, sprawiedliwość, władza,

pieniądze, sprawy materialne, karma, wypadek, choroba, próba, cierpienie, odpowiedzialność,

rekompensata finansowa, panowanie nad sobą, właściwa ocena, wzrost i ekspansja w życiu zawodowym,

organizacja, zbieramy skutki naszego postępowania, mistycyzm.

[9] Opóźnienie, ewolucja, miła niespodzianka, cierpliwość, współczucie, tolerancja, cel osiągnięty po

długim oczekiwaniu, długie dojrzewanie, coś, co się spełnia, miłość, wolny związek, służba innym,

pomoc, inspiracja, intuicja, twórczość artystyczna, media, szczodrość, altruizm, cel uniwersalny.

Podliczby o wysokiej wibracji (11, 22, 33,44) mówią o szczególnym darze, talencie, który pomoże w

realizacji waszych projektów.

Podliczby 10, 13, 14, 18, 20 zwykle przynoszą zmiany, istotne przeobrażenia w dziedzinie, której dotyczy

pytanie.

Podliczby 14, 17, 19, 21 zapowiadają szczęście związane z protekcją i opieką, pozwalając zrealizować to,

czego potrzebujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://magia.onet.pl/artykuly/numerologia,602/wielki-horoskop-numerologiczny-na-2014-rok,59849.html :)

 

ja weszłam teraz w 9 rok jako 11/2 :) i faktycznie zaczęłam uzupełniać edukację ;) rozstania z "przyjaciółmi" już się zaczęły... ostatecznie udało mi się również na chwilę obecną odciąć od poprzedniego karmicznego. dodatkowo znajomość o wibracji 7, którą nawiązałam w tym roku numerologicznym się w sumie od razu rozpadła... przeczytałam jeszcze kilka interpretacji lat numerologicznych.

 

dobrze, że obecnego faceta poznałam w 8 roku, pod koniec się z nim związałam, on co prawda mnie w swoim 9, ale jako, że kwalifikuję się do opcji "z zagranicy", to ta relacja się jeszcze na pewno utrzyma :) całe szczęście, że pracę znalazłam również w 8.

ten 8 w ogóle był straszny! pierwszy nieszczęsny karmiczny, z powodów zdrowotnych nie wyjechałam też na wymarzone studia zagranicą... dopiero pod koniec coś drgnęło... może nie będzie tak źle w tej 9 :)

 

o, i u mnie, i u mego byłego karmicznego (rok 7) wypali się w tym roku karma miłosna, dodatkowo jemu w dalszym ciągu przyświeca zagranica... coś czuję, że szybko się nie zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczęłam 1 rok numerologiczny jeśli wierzyć że poprzedni kończy sie we wrześniu. 9 była tragiczna. Karmiczny mnie olał - zakończyły się kontakty z kilkoma osobami z którymi byłam blisko. Zakończyła sie praca i mam potworne problemy żeby znaleść nową. Zmiany zmiany zmiany./....do tego nerwy. Okropność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, zapomniałam powiedzieć o najnowszym newsie! mój nowy współlokator (wibracja naszej znajomości - 7/16) to kolega (najprawdopodobniej ze szkoły muzycznej) mego byłego karmicznego!

zamurowało mnie z wrażenia, jak to zobaczyłam na fejsbuku... jaki ten karmiczny świat mały ;)

 

p.s. dowiedziałam się czegoś nowego:

Jak poznać że nasza Miłosc jest karmiczna: Często wibracja dnia 1 spotkania to 7 (liczba duchowa, duchowy związek)

 

przy moim obecnym związku to się zgadza. poznaliśmy się on-line (ze zdjęć mi się w ogóle nie spodobał), ale niespodziewane pierwsze spotkanie i spojrzenie (na jednej z ulic ok. 700-tysięcznego miasta) miało miejsce 11.08.2013 (7), momentalnie zaiskrzyło, jakby piorun strzelił ;)

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy karmiczny wraca do Polski, zwolnili go... od razu napisał do mnie, ale o wszystkim chce opowiedzieć... na żywo! potem będzie się zastanawiał, co dalej z ewentualny powrotem zagranicę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, zapomniałam powiedzieć o najnowszym newsie! mój nowy współlokator (wibracja naszej znajomości - 7/16) to kolega (najprawdopodobniej ze szkoły muzycznej) mego byłego karmicznego!

zamurowało mnie z wrażenia, jak to zobaczyłam na fejsbuku... jaki ten karmiczny świat mały ;)

 

p.s. dowiedziałam się czegoś nowego:

Jak poznać że nasza Miłosc jest karmiczna: Często wibracja dnia 1 spotkania to 7 (liczba duchowa, duchowy związek)

 

przy moim obecnym związku to się zgadza. poznaliśmy się on-line (ze zdjęć mi się w ogóle nie spodobał), ale niespodziewane pierwsze spotkanie i spojrzenie (na jednej z ulic ok. 700-tysięcznego miasta) miało miejsce 11.08.2013 (7), momentalnie zaiskrzyło, jakby piorun strzelił ;)

 

Ja wogóle nie pamiętam kiedy poznałam mojego karmicznego. Myśmy sie znali z widzenia kilkanaście lat bo nie patrząc na siebie mijaliśmy sie w jednej pracy i dopiero jemu odbiło i zaczął zwracać na mnie uwagę. Dziś stwierdzam ze ja bylam jego kaprysem na zasadzie "czemu nie?" albo "jak nie ta to inna". Zrobiłabym wszystko by o nim nie myśleć zwłaszcza że żle mi sie kojarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie potrafię zrozumieć, dlaczego często karma lepiej traktuje facetów :(

 

ale widzę też, że życie samo nas kieruje w jakąś bliżej nieokreśloną stronę... i jak trzeba dla rozwoju duszy, to siłą nas ściąga z zagranicy na przykład ;)

 

aktualizacja: wraca w tym tygodniu :o ja nie jestem przygotowana na jego powrót do kraju i ewentualne spotkanie jeszcze...

Edytowane przez Auegamma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, myślę, że karma jeszcze trwa. ale bardziej z jego strony, bo teraz to jego ciągnie do mnie.

 

ale to są jakieś dziwne te moje emocje... trudno mi je jednoznacznie określić. chętnie bym się z nim spotkała, żeby zobaczył, co stracił... boję się również, żeby uczucia się nie odezwały, siedzą obecnie cicho i dobrze mi z tym. nie wiem też, czy się zgodzę na ewentualne spotkanie. na razie omijam temat, gdy on go zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wiem o emocjach...z tego samego powodu ja nie chcę widzieć karmicznego bo obawiam sie że przy moim całym nastawieniu pt "nie chce go wiecej widzieć" jak już go zobacze to stracę rozum i wszystko zacznie sie od nowa. Dlatego dobrze ze sie nie odzywa. Może u nas to sie już skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

czy byłby tu ktoś tak wspaniałomyślny i sprawdził czy łączy mnie z osobą związek karmiczny (ale jaki?)...spotkałam go na swojej drodze ponad rok temu, po niecałym roku On mnie znalazł na popularnym portalu społecznościowym, mamy kontakt do dziś, ale jest to tylko evtl.kontakt seksualny...Jeśli to pomocne to mój AS jest w znaku Lwa (Słońce-Rak, Księżyc-Waga), jego w znaku Panny (Słońce-Bliźnięta, Księzyc-Rak)...wyliczenia robiłam na jednej ze stronek, nie znając jego godziny narodzin :/

Edytowane przez AyahSorayah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 14/07/1986

On 09/06/1986

 

Twoja droga życia - 9, I punkt zwrotny - 3

jego droga życia - 3, I punkt zwrotny - 6

wibracja związku - 3

 

tak, jest to związek karmiczny, Twoja droga życia pokrywa się z jego dniem urodzenia, jego droga życia natomiast jest taka sama, jak Twój pierwszy punkt zwrotny, więc dość sporo się pokrywa :) w sieci poczytaj sobie o związkach o wibracji 3 :)

 

p.s. dodam, że związki-trójeczki są trochę takie seksualne właśnie, poza tym, niestety, mogą się nawinąć trzecie osoby w związku - albo ktoś się będzie wtrącał (np. teściowa), albo po prostu jakieś romanse się mogą wkraść...

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo enke89 ;) ciekawi mnie tylko czy będzie On na stałe w moim życiu czy tylko tak na chwilę, jeśli jest jakiś sposób/metoda/obliczenia, żeby to sprawdzic, byłabym Tobie niezmiernie wdzięczna ;)

 

Pozdrawiam

 

Edit: A propos 3ciej osoby ... on ma 5letnią córkę, może to o nią chodzi?

Edytowane przez Auegamma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo enke89 ;) ciekawi mnie tylko czy będzie On na stałe w moim życiu czy tylko tak na chwilę, jeśli jest jakiś sposób/metoda/obliczenia, żeby to sprawdzic, byłabym Tobie niezmiernie wdzięczna ;)

 

Pozdrawiam

 

hehe, aż tak zaawansowana nie jestem, ale zobaczę, co da się zrobić ;)

 

A propos 3ciej osoby ... on ma 5letnią córkę, może to o nią chodzi?

 

bardzo możliwe. ona zapewne jest dla niego najważniejsza. ale te osoby trzecie mogą się przewijać przez cały związek. ale ja uważam, że wszystko jest kwestią pracy nad związkiem, zaufania, miłości i wtedy nikt nie stanie Wam na przeszkodzie.

potem obliczę Wam lata numerologiczne, na razie zbieram się na zajęcia :) pozdrawia ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój obecny rok numerologiczny (btw, nowy rok numerologiczny, tj. 2014, zaczął się we wrześniu) - 7, jego - 1 (on zaczyna nowy cykl).

 

w poprzednim roku numerologicznym (9) mógł pozamykać, zakończyć niektóre znajomości, no chyba, że dotyczyły znajomości z osobami "oryginalnymi" (całkowicie nie z naszych dotychczasowych kręgów) lub z zagranicy (i to naprawdę ma sens! podam przykład: mój obecny chłopak poznał mnie jeszcze w swoim 9. roku, pod koniec, ale nasza znajomość przeszła do jego 1. roku, bo ja urodziłam się zagranicą, gdzie spędziłam połowę swego życia, więc tak to sobie tłumaczę ;)).

 

czy pamiętasz może datę Waszego pierwszego spotkania, poznania się? tu może też być ukryta karma ;)

 

dla przypomnienia wklejam jeszcze raz horoskop na numerologiczny 2014 - http://magia.onet.pl/artykuly/numerologia,602/wielki-horoskop-numerologiczny-na-2014-rok,59849.html, więcej informacji o poszczególnych latach numero znajdziesz w internecie. dużo również zależy od tego, jak się prowadziliśmy w poprzednich latach i na co sobie sami uciułaliśmy.

 

tu jest ciekawie opisany związek o wibracji trójeczki - Wibracja związku 3 : Numerologia partnerska - Forum Ezoteryczne - ezoteryka, karty tarota, forum, wróżby, magia, sny, psychologia, numerologia.

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale On nie wykazuję zainteresowania w przeciwieństwie do mnie :/ Czy warto się pakowac w to, czy lepiej się oczyścic z karmy? Jestem numerologiczną 9, więc moja Dusza kończy swoje misje w tym wcieleniu (tak przynajmniej wyczytałam) a On to numerologiczna 3, gdybyśmy faktycznie mieli byc Bliźniakami Duchowymi, to On też musiałby byc 9, prawda? Dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale On nie wykazuję zainteresowania w przeciwieństwie do mnie :/ Czy warto się pakowac w to, czy lepiej się oczyścic z karmy? Jestem numerologiczną 9, więc moja Dusza kończy swoje misje w tym wcieleniu (tak przynajmniej wyczytałam) a On to numerologiczna 3, gdybyśmy faktycznie mieli byc Bliźniakami Duchowymi, to On też musiałby byc 9, prawda? Dobrze myślę?

 

pierwsze słyszę :) nie słyszałam również o tym, aby 9-tka to było finito misji, ja np. jestem 11 :)

z karmy ponoć nie da się oczyścić. dusza wybrała sobie takie lekcje, bo potrzebuje ich do dalszego rozwoju.

jeśli on nie wykazuje zainteresowania, to lepiej odpuść, bez względu na to, jak bardzo boli. ja odpuściłam i od razu, momentalnie, zaczęło mi się układać, zaczęłam poznawać nowych mężczyzn, spadli na mnie nie wiadomo skąd, a obecnie mam nowego chłopaka (również związek karmiczny). a poprzedni sam teraz dąży do kontaktu ze mną... zdaję się na los, ale obecnie jest dla mnie tylko tu i teraz :)

 

Ale czekaj teraz sobie przypomniałam czy, aby za pierwszą datę nie obrac tej z zeszłego roku, jak Go pierwszy raz ujrzałam ... ??? 22/07/2012 :) i tu mamy 7 :D

 

bingo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale wiesz co mnie najbardziej wkurza?, że znając Los to ułożę sobie zapewne życie z innym facetem i nagle On się znowu w moim życiu pojawi ... bardziej niż pewne znając moje Szczęście ;/ i tak się zastanawiam ... Bliźniacze Dusze chyba są tylko 2 na tym świecie, prawda? Przecież nie idzie tak z co drugim miec Związek Karmiczny(tą prawdziwą miłośc), ja wierzę tylko w jeden jedyny. Żeby tak człowiek mógł choc przez sekundę podejrzec swoją przyszłośc to byłby ciut spokojniejszy, tak mi się wydaję hehe ;) a jeszcze tak na marginesie to dodam, że często mam tak, że faceci wracają do mnie, a raczej zabiegają intensywniej, a ja czując z tego satysfakcję (bo wcześniej to wiadomix lament w poduchę, etc. hehe) po prostu odpuszczam, nie mam już ochoty, nic nie czuje, ale w Jego przypadku coś jest na rzeczy, ale nie mogę sugerowac się intuicją, bo nie jest w tym przypadku obiektywna i z reguły względem mojej osoby zawodzi mnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa, że w życiu mamy kilka zwiazków, karmicznych również. Moim skromnym zdaniem, to nie jest takie złe. Fakt, czasem płacimy cierpieniem ale jednocześnie nabieramy doświadczenia. Kiedy pojawi się ten ostateczny, mamy juz wprawę.

Jak we wszystkim w życiu, praktyka jest bardzo ważna. Popatrz również z innej strony, bardziej humorystycznie i "przyszłościowo ":) Będziesz miała o czym opowiadać wnukom. *)

 

Proszę;.Trójka z Dziewiątką

 

Każdy ma tu własne koncepcje i plany. Dziewiątka chce zbawiać świat, a Trójka widzi tylko czubek własnego nosa, bo to ona jest najzdolniejsza! Dziewiątka się na to nie nabierze i taki związek wielkich szans nie ma.

Edytowane przez Elie-1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestescie karmiczny, ale ten fakt niezbyt dobrze rokuje. Związki karmiczne charakteryzują się wysokim ryzykiem. Macie ze sobą do przerobienia długi z poprzednich wcieleń. Poczytaj sobie o związkach karmicznych dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd mam wiedziec czy Tan to ten właściwy? Czytałam o związkach i to dużo, ale nikt nie pisze czy jest na to jakiś sposób. Mam niezłą intuicję, ale jeśli chodzi o mnie to mnie zawodzi, a do tego mega kochliwa jeszcze jestem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz podeślę portret numerologiczny, czyli nie ma szans na normalny związek? CHolerka szkoda, bo On jest mega dla mnie pod każdym względem ;) kontakt mamy, ale póki co namawia mnie na spotkanie w wiadomej sprawie, ale może jest to okazja, żeby zauroczyć go moją osobą ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, trójeczki, niestety, takie są - seksualne (i to zarówno jako pojedyncze osoby, jak również związki). ale to też nie znaczy, że nie ma całkowicie szansy dla Was na poważny związek!

przykład? moi rodzice, karma 5, też niby seksualny i burzliwy związek (nawet bardziej niż 3! ja sama obecnie jestem w 5, w dodatku 5/14, a do tego mój facet jest 3! ;)), a jednak tak bardzo się kochają od 25 lat, mimo wszystko, że ja nie mogę ;) mój obecny związek też się jakoś tak niefortunnie dość szybko od seksu zaczął, bo nie zależało mi, bo po 8 miesiącach chciałam się wreszcie oderwać od wspomnień o poprzednim karmicznym, bo od 8 miesięcy nie uprawiałam seksu... dopiero potem dowiedziałam się, że jest karma! i skończyło się dłuższą relacją :) a seks mimo wszystko też stwarza między ludźmi głębszą więź, przywiązuje...

na pewno spróbuj z nim porozmawiać o Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić. Kochliwe i seks jest motorem ich życia. Przyda się mieć otwarte oczy - nawet liczba 3 wskazuje na trójkąty, niestety.

 

dlatego też osoby o drodze życia 3 często trafiają na takie osoby i takie związki karmiczne, przy których mogą pracować nad tymi negatywnymi cechami. ja już widzę, że mój facet (3) się bardzo zmienił na lepsze, odkąd go znam, ponieważ pierwszy raz jest w poważnej relacji (ma 26 lat), bo wreszcie ktoś zwrócił uwagę na jego wnętrze i docenił je, a nie tylko seksualną stronę :)

dodam, że ma swoje wysokie zasady moralne i jest bardzo wierny w relacjach damsko-męskich, więc nie każda trójeczka jest zdolna do zdrady. to może też wynikać z jego dnia urodzenia (22), więc wychodzi taka mieszanka. ja jako 11 mam na swoim sumieniu więcej, nie chodzi mi tyle o zdradę, co o niewłaściwe gospodarowanie związkami ;)

 

co do związków o wibracji 3, to faktycznie tutaj może się wkraść trójkąt lub po prostu osoby trzecie będą mieszać w związku. ale nie popadajmy w paranoję! :) po to jest taka wibracja i karma, żeby nad nią pracować :)

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze znam 3 /21. 21 daje mu więcej szczęscia niż rozumu,; niczym kot zawsze spada na cztery łapy w sytuacji, gdy ktoś inny za podobne wyskoki, dawno by za krateczkami siedział i po 55 rozwodach był. Sprawę potęguje 2 z dnia ur. i 3 z mc. Casanova. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze znam 3 /21. 21 daje mu więcej szczęscia niż rozumu,; niczym kot zawsze spada na cztery łapy w sytuacji, gdy ktoś inny za podobne wyskoki, dawno by za krateczkami siedział i po 55 rozwodach był. Sprawę potęguje 2 z dnia ur. i 3 z mc. Casanova. :)

 

zgadza się, nie sama droga życia przesądza o sprawach danej osoby, inne cyferki równiez odgrywają ogromną rolę w całokształcie :)

i jak wspomniałam wcześniej, bardzo ważne są także osoby, które spotykamy na swojej drodze i które pomagają nam się doskonalić. znów się powołam na moją obecną relację. facet - droga życia 3, I punkt zwrotny 5, relacja ze mną 5/14 - zapewne zjawiliłam się w jego życiu, aby pomóc mu, jako mistrzowska 11 i również jako konkretny charakter, odpowiednio odpracować zadanie, które ma w I punkcie zwrotnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nibyezoteryk, miałabym do Ciebie pytanko, może zdołasz mi odpowiedzieć, bo widzę, że się znasz na rzeczy ;)

 

obecnie jestem w związku karmicznym 5/14, ale mniejsza o to ;) sprawa w tym, że łączą mnie więzi karmiczne również z jego rodziną (z braćmi, ojcem, których jeszcze nie znam osobiście ;)). czy jest szansa, że to może być coś poważniejszego? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ale ja mam karmę z całą swoją rodziną i jest bardzo pozytywnie i mnóstwo miłości na co dzień ;)

istnieją przecież pozytywne związki karmiczne, nawet damsko-męskie :)

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam Wam się szczerze, że związki ze mną bez wątpienia są i zawsze będą wielkim wyzwaniem, sprawdzianem dla każdego faceta, ponieważ trafiła mi się od losu świadomość teoretycznie ;) nieuleczalnej choroby (mówię "świadomość", bo inaczej tego nie odczuwam i oby tak dalej, aż do całkowitego uzdrowienia ;))...

dlatego też patrzę zupełnie inaczej na damsko-męskie związki karmiczne, niż większość osób, bo wiem, że relacje ze mną w ten, czy inny sposób będą porządną lekcją dla kogoś... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4PZ----------------------4/13/31----------------------4PZ

3PZ----------------5/14/23/32/41/50/59----------------3PZ

1PZ---------3/12/21----------------2/11/20/29/38------2PZ

C--------7-----------------5/14--------------6/24-------C = 9/18/27/36/45

1WW------------2-------------------------1------------2WW

WG--------------------------1--------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2014

Cykl produktywny: 14.11.2014 - 01.01.2041

Cykl żniwny po: 14.03.2043

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2013 - 2017

Drugi punkt zwrotny: 2022 - 2026

Trzeci punkt zwrotny: 2031 - 2035

Czwarty punkt zwrotny: 2040 - 2044

 

Lata pustki: 1998-99, 2010-11, 2022-23, 2034-35, 2046-47,

2058-59, 2070-71, 2082-83, 2094-95, 2106-07

 

Liczba duszy: 4/13/58

Liczba realizacji: 5/14/23/59

Liczba ekspresji: 9/27/36

 

Lekcje karmiczne

1 - 4,1 - 9

2 - 3,2 - 3

3 - 3,2 - 4

4 - 3,2 - 0

5 - 3,2 - 4

6 - 3,2 - 2

7 - 2,2 - 2

8 - 3,2 - 1

9 - 3,2 - 4

 

Łączna ilość liter: 29

Liczby parzyste: 6

Liczby nieparzyste: 23

 

Tranzyty

Lata: 0 - 1

Fizyczny: 1

Mentalny: 2

Duchowy: 6

Esencja: 9

 

 

4PZ----------------------3/12/30----------------------4PZ

3PZ-----------------3/12/21/30/39/48------------------3PZ

1PZ----------6/15---------------------6/15/33---------2PZ

C--------6------------------9----------------6/24-------C = 3/21/39

1WW------------3-----------------------3 v 0----------2WW

WG------------------------0 v 3------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2011

Cykl produktywny: 09.10.2014 - 09.02.2043

Cykl żniwny po: 01.01.2047

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2019 - 2023

Drugi punkt zwrotny: 2028 - 2032

Trzeci punkt zwrotny: 2037 - 2041

Czwarty punkt zwrotny: 2046 - 2050

 

Lata pustki: 1998-99, 2010-11, 2022-23, 2034-35, 2046-47,

2058-59, 2070-71, 2082-83, 2094-95, 2106-07

 

Liczba duszy: 2/11/29

Liczba realizacji: 5/14/41

Liczba ekspresji: 7/16/70

 

Lekcje karmiczne

1 - 2,6 - 2

2 - 1,6 - 2

3 - 1,6 - 3

4 - 1,6 - 0

5 - 1,6 - 3

6 - 1,6 - 1

7 - 0,6 - 0

8 - 1,6 - 2

9 - 1,6 - 2

 

Łączna ilość liter: 15

Liczby parzyste: 5

Liczby nieparzyste: 10

 

Tranzyty

Lata: 0 - 1

Fizyczny: 3

Mentalny: 5

Duchowy: 5

Esencja: 4/13

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 9/18/27/36/45

1PZ: 3/12/21

CP: 5/14

 

Druga osoba

DZ: 3/21/39

1PZ: 6/15

 

 

 

 

 

No i co o tym sądzicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zwróć się do jakiegoś fachowca, programy często się mylą, np. nie wykazując karmy (z moim obecnym facetem nie wykazał, a 5/14 to jest dług karmiczny przecież) i innych niuansów karmicznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświadomość

Liczba ta definiuje nasze zachowanie w róznych sytuacjach. Mówi o zaufaniu do nas samych i wiary w nasze zdobyte doświadczenia, umiejętności i kwalifikacje.

Oblicza się ją odejmując liczbę lekcji karmicznych od 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym tak zrobiła to pomyślałby, że lecę na pierwszego lepszego Mongoła, a tak mogę dać mu do zrozumienia, że nie z każdym i wszędzie się zadaję, wiecie o co kaman ... ;)

 

nie, nie, idziesz w złym kierunku! nibyzoteryk ma dużo racji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym tak zrobiła to pomyślałby, że lecę na pierwszego lepszego Mongoła, a tak mogę dać mu do zrozumienia, że nie z każdym i wszędzie się zadaję, wiecie o co kaman ... ;)

 

no to teraz tak może pomyśleć, jak nagle zmieniłaś zdanie i poprosiłaś o ten numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padłam, po prostu padłam! mój były karmiczny nie dość, że wraca niespodziewanie już w najbliższy piątek, to jeszcze mnie podrywa i się oficjalnie do tego przyznaje!

a ja szukam okazji, żeby powiedzieć mu (chciałabym, aby to wyszło naturalnie, zaskakująco i efektownie ;)), że się z kimś spotykam. niestety, uczucie lekkiego zawahania jednak jest, kurczę, ale on i tak planuje powrót zagranicę, więc sprawa sama przez się jasna, byleby się zbytnio nie rozkręcił z tym podrywaniem.

ale nie powiem, miłe to to jest, sam fakt podrywania w ogóle, a zwłaszcza, jak to robi nieszczęsny były facet :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie powiem, miłe to to jest, sam fakt podrywania w ogóle, a zwłaszcza, jak to robi nieszczęsny były facet :]

 

Prawda ;)? Jest ta satysfakcja ;) ja na Twoim miejscu dałabym się ponieśc losowi, co będzie to będzie, nie masz co rozkminiac, Twoja przyszłośc i tak już dawno została zapisana ;) więc najlepiej jak nie bedziesz gotowej regułki na blachę kuła, tylko totalny spontan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie to ujęłaś ;)

 

szczerze rozmawialiśmy ze sobą, on myślał, że ja jestem wolna (status na fejsie specjalnie sobie dla niego taki ustawiłam, żeby zrobić mu niespodziankę :P), zagadywał o sprawy seksualne, pytał, ilu miałam po nim... musiałam więc mu się przyznać, że nadal mam - 1 (btw, on miał 2 partnerki seksualne po mnie, tam zagranicą)... no to chyba definitywnie odsunęłam nasze potencjalne zejście się na bliżej nieokreślony czas, może nawet na zawsze...

ale czuję, że karma z moim obecnym facetem jeszcze się nie wyczerpała, ale czy też ten poprzedni w ogóle zasłużył sobie na mnie podaną na tacy po raz kolejny? niech teraz on poczuje smak tej gorzkiej karmy...

więc tak, jak mówisz - totalny spontan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze znam 3 /21. 21 daje mu więcej szczęscia niż rozumu,; niczym kot zawsze spada na cztery łapy w sytuacji, gdy ktoś inny za podobne wyskoki, dawno by za krateczkami siedział i po 55 rozwodach był. Sprawę potęguje 2 z dnia ur. i 3 z mc. Casanova. :)

 

Ha ja też znam trójeczki :) Sama jestem 3/12/30. Związki a raczej układy polegające tylko na jednym. Same trójkąty. Powiem więcej- kiedys łaził za mna facet który był wolny i chciał ze mną być a ja go totalnie olałam. No i nie podobał mi się. Sam był trójeczka ale szczegółów nie znam. Biegał za mną 2 lata. Nibyezoteryk a co powiesz o tym ?

 

30.06.1974,

 

DZ: 3/12/30-21/39/57

 

4PZ: 9/18/27 :4PZ

3PZ: 6/15/42/60/87-33/69 :3PZ

1PZ: 9/36 6/51-24/33 :2PZ

CF: 6 3/30 3/21 :CZ

1WW: 3|24-6 0|9-18|27 :2WW

WG: 3|6|15|24-12|21 :WG

WD: 3|15-6 :WD

 

Daty punktów zwrotnych

1PZ: 1974 - 2004 - 2007 - 2010

2PZ: 2010 - 2013 - 2016 - 2019

3PZ: 2019 - 2022 - 2025 - 2028

4PZ: 2028 - 2031 - 2034 - 2037

 

Daty cykli

CF: 30.06.1974 - 01.01.1999

CP: 30.10.2002 - 30.02.2031

CZ: 01.01.2035 - ...

 

Rok osobisty: 5/14

Rok numerologiczny: 9/18/36

Granica roku numerologicznego: 05.09.2013

 

Lata pustki: 1976-77, 1988-89, 2000-01, 2012-13,

2024-25, 2036-37, 2048-49, 2060-61

Miesiące pustki: Kwiecień - Maj

Godziny pustki: 07:00 - 11:00

...................................................................

01.11.1973,

DZ: 5/23-14/32

 

4PZ: 4/22/31-13 :4PZ

3PZ: 6/15/24/33 :3PZ

1PZ: 3/12 3/21 :2PZ

CF: 2/11 1 2/20 :CZ

1WW: 1|10 1|19-10 :2WW

WG: 0|9|18 :WG

WD: 0|9-18 :WD

 

Daty punktów zwrotnych

1PZ: 1973 - 2002 - 2004 - 2007

2PZ: 2007 - 2011 - 2013 - 2016

3PZ: 2016 - 2020 - 2022 - 2025

4PZ: 2025 - 2029 - 2031 - 2034

 

Daty cykli

CF: 01.11.1973 - 01.03.2002

CP: 01.01.2005 - 01.07.2030

CZ: 01.01.2032 - ...

 

Rok osobisty: 8

Rok numerologiczny: 2/11/29

Granica roku numerologicznego: 05.09.2013

 

Lata pustki: 1976-77, 1988-89, 2000-01, 2012-13,

2024-25, 2036-37, 2048-49, 2060-61

Miesiące pustki: Kwiecień - Maj

Godziny pustki: 07:00 - 11:00

 

Związek karmiczny: Tak

Osoba pierwsza

DZ: 3

Dzień urodzenia: 3

1PZ: 9

 

Osoba druga

DZ: 5

Dzień urodzenia: 1

1PZ: 9

 

Wspólna DZ: 8/17/26/35/44/53/62/71/80/89

 

To znajomośc która być może już sie zkończyła ale póki co dla mnie on ciągle jest obok. Jak to u mnie zwykle bywa facet zajęty uczuciowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Czy ktoś już kiedyś spotkał się z przypadkiem że w tej Waszej numerologii nie ma karmy ale dzieje się wszystko jak by była, łącznie z tym że wspomnienia są z poprzedniego wcielenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łącznie z tym że wspomnienia są z poprzedniego wcielenia?

 

Ciekawe. Możesz napisać w jaki sposób owe wspomnienia poprzednich wcieleń objawiają się ?

 

Piramidkę można obliczyć "ręcznie"

"Najważniejsze są dwa sposoby liczenia: metoda wertykalna i horyzontalna.

1)Metoda wertykalna - to tzw. słupek.

W przypadku daty 06.06.1976 będzie on wyglądał tak:

.....6

.....6

1976

-----

1988=26/8

Otrzymujemy więc 8 z 26. Podliczba obliczona w ten sposob jest uznawana za ważniejszą.

2)Metoda horyzontalna =suma wszystkich cyfr w dacie:

6+6+1+9+7+6=35=8

 

Mamy więc 8/35, a w konsekwencji z obu metod 8/26/35."

 

Jeszcze jest 3 sposób liczenia:

Metoda sumaryczna - suma cyfr zredukowanych.

 

Dla przykładowej daty: 06.06.1976

6

6

1 + 9 + 7 +6 = 23 = 5

a więc 6 + 6 + 5 = 17 / 8

 

i tutaj nam pokazuje podliczbę 17

 

Jest to układ cyfr zapisany w formie dwóch odwróconych piramid. Podstawa piramid to cykle życia. Górna piramida przedstawia punkty zwrotne (spełnienia), dolna wyzwania (czarne szczyty). Cyfry obliczne są na podstawie daty urodzenia. Przykładowa piramida obliczona dla osoby urodzonej 4 lutego 1979r.

IV punkt wzrotny 9

III punkt wzrotny 8

I i II punkt zwrotny 7 1

I, II i III cykl 3 4 6

I i II wyzwanie 1 2

wyzwanie główne 1

IV wyzwanie 3

 

Nibyezoteryk a co powiesz o tym ?

 

Dorotko wiesz gdzie Ci mogę odpowiedzieć *)

Edytowane przez Elie-1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One się nie objawiają, jest zazwyczaj tak że jakieś wydarzenie powoduje że przypomina mi się coś. Tak jakbym przypomniała sobie coś z dzieciństwa co zapomniałam albo nie było dla mnie ważne żeby pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One się nie objawiają, jest zazwyczaj tak że jakieś wydarzenie powoduje że przypomina mi się coś. Tak jakbym przypomniała sobie coś z dzieciństwa co zapomniałam albo nie było dla mnie ważne żeby pamiętać.

 

To wszyscy mamy podobnie. Deja vu, migawki niby z naszego życia, które absolutnie nie miały prawa się wydarzyć.

 

Nibyezoteryk to gdzie mam ustawić te piramidki?

 

Tu masz i tam. Tu to nie moja działka. Tam - już Ci odpisałam *)

 

Góra z górą się nie zejdzie a człowiek z człowiekiem zawsze :)))

 

Nawet nie wiesz gdzie jeszcze *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że pogubiłam się ( nie czytałam tematu od początku ) o co Ci chodzi ?

O karmę ogólnie ?

Czy o karmę z drugim człowiekiem ?

Odnośnie karmy jako teorii, wiadomo, że wywodzi się z wielu filozofii i wierzeń, min. indyjskiej - prawo Karmana.Wyliczasz ją i określa ją liczba Twojej Drogi życia.

Odnośnie karmy z drugim człowiekiem mimo,że liczby z piramidki na to nie wskazują, masz ją z każdym człowiekiem, z którym masz styczność w swoim życiu.

Tą z wyliczeń, określa się jako trudną, w sensie odrobienia długu zaciągniętego w poprzednich wcieleniach. Zwykle jest trudna do "przepracowania" i zazwyczaj kończy się rozstaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tak. Opiszę trochę o co mnie spotkało.

Nigdy nie zajmowałam się karmą, inkarnacją i temu podobnymi rzeczami.

Dlaczego zaczęłam? Kilka miesięcy temu spotkało mnie coś dziwnego, teraz wydaje mi się to straszne, wtedy nie wiedziałam co to. Nie wiem nawet jak o tym pisać bo z mojego punktu widzenia to niedorzeczne i zaczynam myśleć że prędzej czy później skończę w domu wariatów.

Więc co się stało. Spotkałam dzieciaka pisze dzieciaka bo jest niepełnoletni, ja jestem od niego dwa razy starsza, i poczułam jakby mnie ktoś w głowę walnął i obudził. Nie mogłam od niego oczu oderwać. Przez kolejne kilka tygodni los tak się potoczył że nieplanowanie nawet często się stykaliśmy w różnych sytuacjach. Cały czas miałam wrażenie że coś jest nie tak, ciągnęło mnie do jego oczu i do niego samego, w tych oczach było coś znanego coś co nie dawało mi spać i normalnie funkcjonować, nawet nie umiem tego dokładnie opisać. Po 2 miesiącach zaczęłam mieć, nawet nie wiem jak to napisać takie mi się to nienormalne wydaje, wspomnienia z nie swojego życia (tzn. z mojego ale nie mojego). Teraz już wiem skąd go znam pamiętam jak byliśmy razem i jak zginął. Po kilku miesiącach kiedy znamy się lepiej wiem że on też czuje się przy mnie dziwnie. Ludzie z naszego otoczenia widzą że jak jesteśmy obok siebie błyszczą nam oczy i zachowujemy się nienaturalnie. Ja próbuje to ukrywać ale mi nie wychodzi.

A właśnie zapomniałam mam męża którego bardzo kocham, do tej pory myślałam że najbardziej na świecie i że bardziej się nie da, a tu ktoś mi numer wyciął.

Wiem ze pisze chaotycznie ale to bardzo trudne dla mnie wszystko. Nie mogę przestać myśleć o tym dzieciaku, przestaje normalnie funkcjonować.

Wychodzi że kocham kogoś kogo nie ma.

No i całe szczęście że to dziecko jest bo nie wiem co by się działo ze mną i moim małżeństwem.

 

Myślałam że to miłość karmiczna/związek karmiczny, bo zaczęłam szukać w internecie co się dzieje. Ale ktoś mi zrobił wyliczenia i okazuje się że nie, więc już nic nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego powodu ma zmieniać ?

Ja np. z moim mężem nie mam żadnej karmy i jestem z nim uuuuuuuuuu aż wstyd napisać

Jeżeli wierzyć w karmę, to teraz "tworzymy" sobie karmę na następne wcielenia.

 

Nie w każdym przypadku jesteśmy karmiczni. Najzwyczajniej miłość łączy ludzi, bez karmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mój były karmiczny stwierdził, że najwidoczniej jego przeznaczeniem jest bycie samotnym. użył tu nawet słowa "misja". nie lubi ludzi, nie chce też żadnych związków. mały psychopata się z niego zrobił... ;)

 

nie widzę już NAS, a może nie chcę widzieć siebie z nim. coś się "wypala" i ja to czuję. krzyż mu na drogę. drzwi są tam...

 

(...) po prostu jest tak, jak naprawdę miało być... (J. Żulczyk)

 

odkładam na bok ezoterykę i numerologię, bo zamęczyłam już temat i siebie samą, potrzebuję odpoczynku. ale chętnie będę tu wpadać do Was ;) powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na siebie. Ja mam teraz sprawy bardziej priorytetowe niż ta cała karma. W końcu znalazłam pracę ale nie pasuje mi to co robię. Męczę sie a to coś okropnego jesli w miejscu w którym spędza się wpół życia człowiek się męczy....brrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mój były karmiczny stwierdził, że najwidoczniej jego przeznaczeniem jest bycie samotnym. użył tu nawet słowa "misja". nie lubi ludzi, nie chce też żadnych związków. mały psychopata się z niego zrobił... ;)

 

nie widzę już NAS, a może nie chcę widzieć siebie z nim. coś się "wypala" i ja to czuję. krzyż mu na drogę. drzwi są tam...

 

(...) po prostu jest tak, jak naprawdę miało być... (J. Żulczyk)

 

odkładam na bok ezoterykę i numerologię, bo zamęczyłam już temat i siebie samą, potrzebuję odpoczynku. ale chętnie będę tu wpadać do Was ;) powodzenia! :)

 

czyli co związki karmiczne kończą się niczym?

nie ma tu na forum kogoś z pozytywnym końcem!!!!!!!

 

tylko człowiek się zrujnuje psychicznie lub fizycznie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko karmiczne mogą skończyć się żle, na dodatek żle "przepracowana" karma przechodzi na następne wcielenia

W numerologii istnieje pojęcie "przepracowania karmy" i dobrze jest o tym pamiętać. Jeżeli wiesz o tym, co ewentualnie macie do przepracowania, czego macie się wzajemnie od siebie nauczyć, co przebaczyć, za co odegrać się, to masz szansę zakończyć karmę bez kaca i nie przeciągać jej na następne wcielenia.

Z karmą czy bez, życie to jedna wielka szkoła, doświadczanie.Tylko dla nielicznych jest szczęśliwe.

Edytowane przez Elie-1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio tak czytam różne rzeczy .. i natknęłam się na ciekawą stronkę .... fajne jest to, że autorzy tekstów odsyłają do książek, czyli można samemu zweryfikować ( internet to nie wyrocznia i Pan Google nie mówi prawdę i tylko prawdę)

Czy można zmienić karmę ?

 

Karma – czy można ją łatwo zmienić? | Rozwój i Świadomość

 

pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli chcesz znać przeszłość, to spójrz w teraźniejszość

która jest jej skutkiem

Jeśli chcesz znać przyszłość, to spójrz w terażniejszość

która jest jej przyczyną"

 

Budda

 

Poczytaj o prawie Karmana

Edytowane przez Elie-1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam :)

 

przynoszę wieści z frontu ;) mój były od jakiegoś czasu siedzi w Polsce i nadal leży na mojej "wycieraczce", twierdząc, że nasze docinki i pojeżdżanie się nawzajem jest dla niego "cholernie pociągające i podniecające". utrzymujemy kumpelski kontakt on-line, ale nawet nie zależy mi na spotkaniu z nim, bo on jakoś tak zbyt seksualnie podchodzi do mnie... gdyby ktoś mi jeszcze 3 miesięce temu temu powiedział, że go "odrzucę", jak wróci, to zabiłabym śmiechem... jemu natomiast powiedziałam, że widocznie "jeszcze nie jest nasz czas". nie mam zamiaru się wykłócać z moją niezawodną intuicją ;)

 

odrzuciłam te wszystkie wróżby, ezoterykę, numerologię, przez które zadałam sobie tyle złudnej nadziei, tyle cierpienia, bo to przecież ja sama się niepotrzebnie nakręcałam przez tak długi czas... i skupiam się na rozwoju mego obecnego związku :) zaczął się, jak piorun z jasnego nieba, ale rozwija się powoli, podczas gdy poprzedni rozwinął się i skończył boleśnie w mega zawrotnym tempie... teraz wiem, że potrzebuję czasu.

 

a co u Was nowego? :)

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam nową prace :) wreszcie po wielu miesiącach udało się znaleść :) - miejmy nadzieje że przeklęty 9 rok sie skończył i teraz będzie juz tylko lepiej. Co do karmicznego również mam nadzieję że się więcej w moim życiu nie pojawi ponieważ mam dosyć dziwnych ludzi. Jak dotąd nie przejawia chęci do kontaktu i niech tak zostanie. I żadnych związków nie chcę. Wydobycie się z tego uczuciowego doła zbyt wiele mnie kosztuje bo nadal trwa i naprawdę jestem tym zmęczona.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...