Skocz do zawartości

muchy


ida

Rekomendowane odpowiedzi

Spalam w nowym miejscu. Zbudzil mnie wstretny sen. Dookola mnie lataly muchy. Siegajac do kieszeni swojej kurtki natknelam sie na ich "gniazdo". W ten sposob jeszcze bardziej je zdenerwowalam. Lataly dookola mojej glowy. Nie moglam sie od nich uwolnic. Pamietam, ze jedna wpadla mi do nogawki spodni. OKROPNOSC. Probowalam ja rozgniesc, ale byla gruba, wiec mialam problem. Myslalam, ze mnie pogryza. Odganiajac je obudzilam sie i wolalam juz nie zasypiac.

Jesli taki sen wrozy cos niedobrego prosze mi o tym powiedziec. Jesli moglabym przed tym zlem sie jakos uchronic, to prosze o rade. Ale jesli niczemu nie jestem w stanie zarazic chce to, po prostu, wiedziec.

Dziekuje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ido, być może taki sen był spowodowany tym, że spałaś w nowym miejscu. Może czułaś jakiś niepokój z tego względu?

Jeśli chodzi o samą symbolikę, to muchy wyrażają nieprzyjemne nastroje, być może będziesz miała do czynienia z jakimś natrętem (jak ta mucha, która wleciała Ci do nogawki). Jednym słowem, ktoś może próbować zmącić Twój spokój.

Nie przejmuj się, nie jest to nic, z czym niemożna by sobie poradzić, musisz jedynie uwierzyć w swoje siły :)

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...