Skocz do zawartości

Przyssane pijawki do mojego ciała


ann2609

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,dziś miałam bardzo dziwny sen kąpałam się w basenie,wszystko było super,jednak po wyjściu z niego okazało się,że mam na sobie pijawki,które piją moją krew,poszukałam mojej mamy i ona mi je zdejmowała,ale oprócz pijawek pod skórą były też muchy,je również wyjęła.I wstyd się przyznać,ale były pod skórą również kupki much,co za pokręcona sprawa,potem się obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann2609, uważaj, pijawki symbolizują ludzi chciwych, chcących Cię wykorzystać. Takich ludzi określa się dosłownie mianem "pijawek", pasożytów żerujących na kimś - w tym przypadku na Tobie.

Masz wokół siebie osoby, które Ci pomogą, jednak pozbycie się owych pijawek nie będzie takie proste. Okażą się osobami bardzo natrętnymi, które (kiedy już się przekonają, że nie dasz się tak łatwo wykorzystać) będą usilnie próbowały "zaleźć Ci za skórę", prawdopodobnie złośliwymi plotkami, oczerniając Cię i robiąc wokół Ciebie przysłowiowy smród.

Basen (zwłaszcza, jeżeli był publiczny) może dawać Ci sygnał, że problemy mogą wynikać z Twojej zbytniej otwartości do ludzi.

Bądź ostrożna w kontaktach i nie ufaj byle komu.

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź,to prawda że jestem osobą otwartą i "dobrą",a bynajmniej zawsze staram się taka być dla wszystkich.Będę się starała unikać kontaktu z osobą,którą niestety podejrzewam o złe intencje.Bardzo mi pomogłaś,jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...