Jump to content

GRAD i Pająki wielkie


Zaspana22
 Share

Recommended Posts

Śniłam, że szłam przytulną uliczką i zaczął wiać wiatr, chwila i był już bardzo silny, aż musiałam iść barrdzo pochylona pod wiatr, prąc głową na przód jakby się przezeń przedzierając. Zaczął padać grad, leciały lodowe kule wielkości jajka i rozbijały mi się na głowie. Było to bardzo bolesne, miałam pełno guzów na głowie. Wiało strasznie i padał grad, a ja przedzierałam się przez tę wichurę i burzę z trudem, bo leciały twarde niemal jak kamień kule z lodu i wiatr mną targał.

 

Potem śniłam, że w pomieszczeniu, w którym byłam, zauważyłam wielkiego pająka, z czerwonym korpusem (kształt patyka) i czarnymi odnóżami. Był nienaturalnie wielki i bałam się go zabić bo myślałam, że nie dam rady i on się rozwścieczy tylko. Prosiłam mamę, żeby go zabiła, ale powiedziała, że ma inne zajęcia, ważniejsze. Bałam się go, potem zauważyłam jeszcze dwa mniejsze pająki, ze strachu aż wchodziłam na stół.

 

Proszę o interpretację!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przeciwności losu, zwłaszcza w sferze uczuciowej. ponieważ grad uderza w mocno w głowę może to oznaczac postępowanie wbrew rozsądkowi ma zasadzie walenia głowa w mur lub walke uczuc z rozsądkiem . Pająki to osoby z Twego otoczenia, które Ci zagrażają, których sie bardzo obawiasz. Mama nie dostrzegą Twoich problemów i lekceważy je.

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy sen mówi o tym, że psychicznie słabo sobie radzisz z życiem, przemierzanie przez nie, jest dla Ciebie dużym ciężarem.

 

Nie wiem, ile masz lat.

 

Drugi sen mówi o poczuciu zagrożenia, którym może być wszystko wokół Ciebie, choćby samo życie. Mówi też o potrzebie bycia zależną od rodziców/matki, potrzebie skrycia się pod jej skrzydłami. Niechęć do odpowiedzialności za samą siebie. Lęk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...