Skocz do zawartości

GRAD i Pająki wielkie


Zaspana22

Rekomendowane odpowiedzi

Śniłam, że szłam przytulną uliczką i zaczął wiać wiatr, chwila i był już bardzo silny, aż musiałam iść barrdzo pochylona pod wiatr, prąc głową na przód jakby się przezeń przedzierając. Zaczął padać grad, leciały lodowe kule wielkości jajka i rozbijały mi się na głowie. Było to bardzo bolesne, miałam pełno guzów na głowie. Wiało strasznie i padał grad, a ja przedzierałam się przez tę wichurę i burzę z trudem, bo leciały twarde niemal jak kamień kule z lodu i wiatr mną targał.

 

Potem śniłam, że w pomieszczeniu, w którym byłam, zauważyłam wielkiego pająka, z czerwonym korpusem (kształt patyka) i czarnymi odnóżami. Był nienaturalnie wielki i bałam się go zabić bo myślałam, że nie dam rady i on się rozwścieczy tylko. Prosiłam mamę, żeby go zabiła, ale powiedziała, że ma inne zajęcia, ważniejsze. Bałam się go, potem zauważyłam jeszcze dwa mniejsze pająki, ze strachu aż wchodziłam na stół.

 

Proszę o interpretację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeciwności losu, zwłaszcza w sferze uczuciowej. ponieważ grad uderza w mocno w głowę może to oznaczac postępowanie wbrew rozsądkowi ma zasadzie walenia głowa w mur lub walke uczuc z rozsądkiem . Pająki to osoby z Twego otoczenia, które Ci zagrażają, których sie bardzo obawiasz. Mama nie dostrzegą Twoich problemów i lekceważy je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sen mówi o tym, że psychicznie słabo sobie radzisz z życiem, przemierzanie przez nie, jest dla Ciebie dużym ciężarem.

 

Nie wiem, ile masz lat.

 

Drugi sen mówi o poczuciu zagrożenia, którym może być wszystko wokół Ciebie, choćby samo życie. Mówi też o potrzebie bycia zależną od rodziców/matki, potrzebie skrycia się pod jej skrzydłami. Niechęć do odpowiedzialności za samą siebie. Lęk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...