Jump to content

obejmowanie - prosze o interpretacje :]

malutkaa
 Share

Recommended Posts

witam :]

zastanawiam sie co oznacza przytulanie..

byl to mily sen, ciagle bylam przytulona do jakiegos nieznajomego chlopaka,

rozmawialismy, smialismy sie itd.

co to moze oznaczac?

malutkaa, to może oznaczać tyle, że brakuje Ci takich miłych uczuć, jakie towarzyszyły Ci podczas przytulania we śnie. Zwłaszcza, jeśli jesteś osobą samotną, po prostu brak Ci bliskości drugiego człowieka.

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• diamentowy
      By diamentowy
      Wracam do domu po tym jak pomagałem cioci obciąć żywopłot, wchodzę do pokoju brata aby zabrać laptopa a tam siedzi na fotelu koleżanka (właśnie ta w której byłem kiedyś zauroczony). Zdziwiony usiadłem na łóżku po drugiej stronie pokoju i zaczynam z nią rozmawiać. Po czym widzę, że na laptopie ona miała włączony utwór zespołu Disco Polo, który bardzo dobrze znam. Po 10 min rozmowy nagle wstaje i szybkim krokiem idzie usiąść za mną na łóżku i proponuje żebym zagrał z nią w grę. Domyśliłem się, że nie chodzi jej o zwyczajną grę więc od razu jej powiedziałem, że nic z tego nie wyjdzie bo mam dziewczynę i bardzo ją kocham i nie uda jej się tego zmienić.
      Nagle akcja przenosi się do sklepu Biedronka, robię tam zakupy z mamą i jest z nami oczywiście owa koleżanka, nie mam bladego pojęcia skąd ona się tam znalazła. Kiedy idziemy do kasy, a kasjer kasuje nasze zakupy ja wdałem się w kłótnie z ochroniarzem na temat jakiegoś warzywa, który, że komo chciałem ukraść a kupiłem go w innym sklepie. Kiedy to z radio węzła usłyszałem ogłoszenie, że czas na ćwiczenia, po czym kasjer, który nas obsługiwał a był to mój wujek ( nikt z mojej rodziny nie pracuje w biedronce) wstaje jak reszta pracowników i tańczą makarenę. Poszedłem usiąść w tym czasie i odpisywałem sms'a do mojej dziewczyny. Wtedy właśnie koleżanka wzięła mojego wujka i zaprowadziła go do innej kasjerki, żeby tańczył z nią a ona podeszła do mnie zgrabnym kokiem z uśmiechem na ustach prosząc mnie do tańca. Tu epizod w biedronce się skończył. Nie pamiętam czy coś dalej było.
      Sen kończy się jak przyjechałem do mojej dziewczyny i mocno ją przytuliłem a potem ją pocałowałem. Obudziłem się wyspany i uśmiechnięty bo ciągle miałem przed oczami dziewczynę jak stoi prze de mną uśmiechnięta i szczęśliwa.
    • Maku
      By Maku
      Witam,

pierwszy sen 2 dni temu ...
      Puszysta dziewczyna bardzo chciała się przytulić ale ja nie lubię puszystych (jako koleżanki oczywiście ale nie jako własna dziewczyna) i nie chciałem się przytulać a tym bardziej nic więcej ... a ona nie zważywszy na moje nie dalej chciała

drugi sen dziś ...
      po zabawie/walce na powiedzmy łódce/tratwie i zrzuceniu ludzi z nie naszej grupy i wygraniu tego ... podeszła do mnie dziewczyna z przegranej grupy, młoda piękna szczupła, była mokra i było jej zimno i przytuliła się a ja ją okryłem ręcznikiem i przytuliłem i to przytulenie bardzo mi się podobało

ja wiem, że wg sennika to samotność i potrzeba bliskości i tak jest rzeczywiście bo jestem wrażliwym singlem ale może coś więcej?
    • lui121
      By lui121
      Śnił mi się mój kolega, z którym czasami się wygłupiam (on mnie łaskocze a ja mu się wyrywam i zazwyczaj on na mnie leży czy przyciska do ściany ale wszystko w formie zabawy). Oboje mamy po 20 lat, właściwie to nic głębszego nas nie łączy.
      Śniło mi się że podczas tego typu zabawy (tylko, że on właściwie mnie nie łaskotał) zaczął mnie przyciągać do siebie, jakby przytulać i chciał mnie przyciągnąć(obejmując mnie jak leżeliśmy obok siebie zwróceni przodem do siebie) za szlufkę od spodni(tą z tyłu) i jakoś tak się stało że spodnie mi minimalnie zjechały i przejechał swoją dłonią tak po samym początku mojego rowku między pośladkami.
      I sen się skończył.
      Nie wiem czemu ale nie mogę tego zapomnieć i bardzo bym chciała dowiedzieć się co to wszystko oznacza, proszę bardzo o pomoc.
    • Xeno
      By Xeno
      Witam!

Ostatnio śniło mi się, że byłem z jakąś dziewczyną na przystanku, czekając na autobus. Była ładna pogoda, miałem na sobie jeansy i swoją szarą bluzę, ona miała na sobie czerwoną bluzę (?) choć dokładnie nie pamiętam. Miała czarne włosy spięte w kucyka i zielone oczy. Przez cały sen tuliliśmy się do siebie, jakbyśmy byli parą i bardzo się kochali. Pod koniec snu podjechał autobus, pocałowaliśmy się na pożegnanie i ona do niego wsiadła. Ja zapuściłem się za nią i stanąłem w otwartych drzwiach, patrząc jak idzie usiąść i uśmiecha się do mnie. Potem wysiadłem i czekałem na swój autobus. Chwilę później sen się urwał. Obecnie jestem zakochany w pewnej dziewczynie w mojej okolicy, ale jestem na razie zbyt nieśmiały, aby podejść i zagadać. Mam ją w znajomych na Facebooku, jest koleżanką z klasy mojej kuzynki. Nie wiem co to wszystko może oznaczać, z góry dziękuje za wyjaśnienie!
    • gosiuuu18
      By gosiuuu18
      Odkad nie jestem ze swoim chlopakiem ciagle o nim mysle i ciagle mi sie sni,rzadko sni mi sie cos innego. raz w sytuacjach nieprzyjemnych kiedy on mnie odrzuca a raz(i to czesciej) w sytuacjach przyjemnych czasem zabawnych,ze jestesmy razem ze sie przytulamy calujemy itp jak to para, te sny maja taka moc i taki ogromny przekaz i taki wielki wplyw na mnie wywieraja ze podczas snu mam wrazenie jakby to byla jawa a potem w ciagu dnia mysle o tym snie i o nim. wiele razy chcialabym zeby te sny byly jawa. pomozcie, moze powinnam do niego sie odezwac, dzieje sie tak juz od roku
  • Create New...