Skocz do zawartości

stare zauroczenie, taniec, przytulanie, obecna dziewczyna.


diamentowy

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam do domu po tym jak pomagałem cioci obciąć żywopłot, wchodzę do pokoju brata aby zabrać laptopa a tam siedzi na fotelu koleżanka (właśnie ta w której byłem kiedyś zauroczony). Zdziwiony usiadłem na łóżku po drugiej stronie pokoju i zaczynam z nią rozmawiać. Po czym widzę, że na laptopie ona miała włączony utwór zespołu Disco Polo, który bardzo dobrze znam. Po 10 min rozmowy nagle wstaje i szybkim krokiem idzie usiąść za mną na łóżku i proponuje żebym zagrał z nią w grę. Domyśliłem się, że nie chodzi jej o zwyczajną grę więc od razu jej powiedziałem, że nic z tego nie wyjdzie bo mam dziewczynę i bardzo ją kocham i nie uda jej się tego zmienić.

Nagle akcja przenosi się do sklepu Biedronka, robię tam zakupy z mamą i jest z nami oczywiście owa koleżanka, nie mam bladego pojęcia skąd ona się tam znalazła. Kiedy idziemy do kasy, a kasjer kasuje nasze zakupy ja wdałem się w kłótnie z ochroniarzem na temat jakiegoś warzywa, który, że komo chciałem ukraść a kupiłem go w innym sklepie. Kiedy to z radio węzła usłyszałem ogłoszenie, że czas na ćwiczenia, po czym kasjer, który nas obsługiwał a był to mój wujek ( nikt z mojej rodziny nie pracuje w biedronce) wstaje jak reszta pracowników i tańczą makarenę. Poszedłem usiąść w tym czasie i odpisywałem sms'a do mojej dziewczyny. Wtedy właśnie koleżanka wzięła mojego wujka i zaprowadziła go do innej kasjerki, żeby tańczył z nią a ona podeszła do mnie zgrabnym kokiem z uśmiechem na ustach prosząc mnie do tańca. Tu epizod w biedronce się skończył. Nie pamiętam czy coś dalej było.

Sen kończy się jak przyjechałem do mojej dziewczyny i mocno ją przytuliłem a potem ją pocałowałem. Obudziłem się wyspany i uśmiechnięty bo ciągle miałem przed oczami dziewczynę jak stoi prze de mną uśmiechnięta i szczęśliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi się najbardziej nasuwa to próba psucia relacji z twoją dziewczyną przez inne osoby. Najpierw ta koleżanka pojawia się, kiedy jesteś w pokoju brata, a potem w sklepie, do którego się udajesz, co może sugerować niekoniecznie zagrożenie ze strony tylko tej osoby, ale także trudności z winy innych okoliczności i osób, które jednak ostatecznie udaje Ci się przezwyciężać. To pomówienie ochroniarza może wskazywać także, że możesz paść ofiarą niesłusznego oskarżenia. Być może także w kontekście twojej relacji uczuciowej. Czy pomiędzy twoją dziewczyną, a twoją rodziną są dobre relacje? Może będą chcieli zainteresować Cię kimś innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna i moja rodzina się nie znają jeszcze bo jesteśmy z sobą stosunkowo krótki czas i nie było okazji do poznania. Jestem przekonany, że na 100% przypadnie do gustu mojej rodzinie i odwrotnie lecz jednak z małymi obawami czy moja rodzina w 100%przypadnie jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...