Jump to content

Dziwny dom/Interpretacja.

Krashai
 Share

Recommended Posts

W Środku domu było szaro lecz wszystko było dość widoczne, nie można było wyjść gdyż drzwi były zamknięte. Było czuć jak ktoś ciągnie dom w którym byłam ja. Popatrzyłam przez szparę w drzwiach i zobaczyłam potężnego mężczyznę który ciągnął dom przez ścieżkę. Było widać ziemię, z boku ziemi było widać konar drzewa. Chciałam uciec z tego domu, otwierając drzwi, nadal się nie udawało. Weszłam do następnego pokoju rozglądnęłam się i było dużo innych drzwi do innych pokoi. Otworzyłam następne drzwi, a tam była choinka, otworzyłam kolejne drzwi. Zobaczyłem ramę od okna, przeszłam przez nie, popatrzyłam w dół a to było naprawdę wysoko. Na dole było widać szczupłego człowiek który miał białą twarz i machał do mnie. Popatrzywszy się na boki ścian jak tu zejść zobaczyłam dwie rury, na jedną postawiłam nogę. Na innych rurach były malutki pociągi z drewna, kolorowe. Schodząc na dół było widać na kżdej rurze ciuchcie [....] Sen się urwał.

Sen mojej mamy, ahah. Wiem dziwne. Ale prosiła mnie o interpretacje więc macie ;p.

A czy w realu mama czuje sie zdominowana przez kogoś albo coś ( pracę, obowiązki itp ) i najchętniej uwolniłaby sie od tej zależności? Sen podpowiada , ze jest taka możliwość ale trzeba podjąć ryzyko.