Jump to content

Nieznajmona ona, jej brat, piła łańcuchowa...


Skyus
 Share

Recommended Posts

Witam. Tej nocy miałem przedziwny sen. Zwykle gdy coś mi się śni, to zlewam to, ale ten sen mnie bardzo zaciekawił i za wszelką cenę muszę wiedzieć co to oznacza. Proszę o pomoc.

Sen zaczął się od wypadu z kolegami na miasto, siedzieliśmy sobie i zobaczyliśmy dwie dziewczyny. Zaczęliśmy się wygłupiać, ja siedziałem na jakimś krześle, chciałem zrobić jakąś sztuczkę i razem z tym krzesłem wylądowałem na ziemi, nieznajoma dziewczyna chciała to powtórzyć ale wylądowała obok mnie. Zaprosiła nas do domu, pamiętam, że powiedziała do nas "młodzian"-najbardziej mi zapadło to słowo w pamięć. Dalej jesteśmy u niej wszyscy (ja i moi koledzy) z początku oglądaliśmy tv a później poszliśmy spać, bardzo mi się podobała, była piękna. Po przebudzeniu(to nadal sen) głaskałem jej nogi, ona sie obudziła, zaczęliśmy rozmawiać, świrować, mieliśmy się zmywać już z chłopakami gdy powiedziała mi swoje imię i nazwisko, zapamiętałem tylko imię(paulina). Później jeszcze poszedłem do jej pokoju po telefon(nie wiem skąd tam się znalazł), ale pamiętam, że bardzo się czegoś bałem.

Następnie się obudziłem.

Po kilku minutach znów zasnąłem i sen się kontynuował. Byłem dalej w jej domu, za firanką zobaczyłem jej brata, wysoki, pokaleczony, poparzony, wychudzony. Wyglądał jak obłąkany, majaczył coś a w dłoniach trzymał piłę mechaniczną. Powiedziała mi, że to przez to, że został kiedyś uwięziony w płonącym domu. Następnie stała się rzecz dziwna - PRZEZ CHWILĘ BYŁEM TYM CHŁOPAKIEM ZA CZASÓW JEGO MŁODOŚCI I WIDZIAŁEM WSZYSTKO CO ON, TZN PRÓBOWAŁEM SIĘ WYDOSTAĆ Z TEGO DOMU.

I się obudziłem. Przeraził mnie ten sen, ale też mi się podobał, bo znalazłem w nim na prawdę piękną dziewczynę. Po przebudzeniu zacząłem jej szukać na facebooku i się okazało, że nigdzie nie ma podobnej pauliny.

Proszę, pomóżcie mi z tym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...