Skocz do zawartości

Przerażający kocur


OlciaAaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałam bardzo przerażający sen. Kocham koty, każdego mogłabym przygarnąć do domu, zaopiekować się nim, głaskać, tulić... wszystko...

Dlatego TEN sen zrobił na mnie takie wrażenie i te fragmenty najbardziej pamiętam.

Śniłam, że przechodziłam obok bloku w którym mieszkałam z rodzicami 10 lat temu. W pewnym momencie zaatakował mnie kot. Biały kocur w czarne łaty, o zielonych jaskrawych oczach. Wygryzł mi na lewej ręce kawałek skóry i strasznie podrapał. Rzuciło mi się w oczy, że miał bardzo równe zęby... jak nie kot... wszystkie małe białe ząbki tego samego kształtu i wielkości. Na skórze zostawiły równy okrąg. Mój tato odgonił tego kota. Później znalazłam się w mieszkaniu. Podobnym do mieszkania moich rodziców, ale to nie było ich mieszkanie. Przechodziłam obok kuchni... Tam znów siedział ten sam kot. Był we mnie bardzo wpatrzony... Te spojrzenie było po prostu diaboliczne wręcz. Nie zaatakował mnie... ale ten jego wzrok był tak głęboki, że przeszył mnie na wylot. Śmiesznie zabrzmi, ale... oczy diabła... Obudziłam się. Resztę nocy nie mogłam spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Ktoś kogo w realu uważasz za przyjaciela,kto bywa gościem w domu jest człowiekiem w masce.Ty masz inne o im wyobrażenie niz on jest w rzeczywistosci,Jest fałszywy o czym niedługo się przekonasz a przez to poczucie Twojego bezpieczeństwa,jakieś takiej ostoi zostanie zachwiane.To tak jak być zdradzonym przez przyjaciela.

Będziesz tez zdziwiona że tak mocno się zawiodłaś, wiec miej oczy i uszy szeroko otwarte.

Edytowane przez cyganicha
rozszerzona interpretacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha
Mój tato odgonił tego kota

 

może 10 lat temu na kimś się zawiodłaś/zawiedliście.Teraz będzie analogiczna sytuacja ale z udziałem innej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam straszny mętlik w głowie... Jest kilka spraw które analogicznie do tego pasują... jedna osoba mnie wychowywała, ale była sytuacja... decyzja podjęta przez tą osobę zaważyła na życiu moim i mojego ojca. Z jednej strony wytypowałam kilka osób a z drugiej... nie możliwym jest żeby te osoby zrobiły coś przeciw mnie.... Nie mogę tego ogarnąć, a strasznie nie daje mi spokoju :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

rozumiem. to jedna osoba nie kilka z otoczenia.jedna.ale powtórze to ktoś kogo w realu uważasz za przyjaciela,kto bywa gościem w domu jest człowiekiem w masce.Ty masz inne o im wyobrażenie niz on jest w rzeczywistosci,Jest fałszywy o czym niedługo się przekonasz a przez to poczucie Twojego bezpieczeństwa,jakieś takiej ostoi zostanie zachwiane.To tak jak być zdradzonym przez przyjaciela. Przykro mi ale bardziej w tym temacie już nie pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...