Skocz do zawartości

Talie kart anielskich


Gość truskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość truskawka
anioly kwiatowe

Jeśli jesteśmy przy kartach anielskich to mam w domu "Świetlistą Siłę Aniołów" a na dniach będę miała karty anielskie "Moc Miłości" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę miała karty anielskie "Moc Miłości" :D

 

Oooo, to koniecznie napisz jak się z nimi pracuje i podziel się wrażeniami, bo swego czasu nawet rozważałam zakup tej talii i bardzo mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Oooo, to koniecznie napisz jak się z nimi pracuje i podziel się wrażeniami, bo swego czasu nawet rozważałam zakup tej talii i bardzo mi się podoba :)

nie ma sprawy jak ją dostanę to zdam relacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
ja nie moge nigdy trafic nigdzie na Sile Aniolow... a wiem ze naprawde warto z nich korzystac bo duzo pokazuja :)

 

na prawdę warto, karty są piękne i bardzo ciepłe ...

 

A możesz ją kupić w sklepie ezoterycznym: Karty - Świetlista Siła Aniołów - podręcznik + 56 kolorowych kart, Wydawnictwo KOS,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge nigdy trafic nigdzie na Sile Aniolow...

 

No proszę, a u mnie w prawie każdej księgarni są...

Jak nie chcesz zamawiać przez Internet (co jednak bardzo polecam) to możesz popytać w księgarniach czy istnieje możliwość sprowadzenia... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi doszły karty anielskie Moc Miłości :) Karty są piękne, kolorowe oraz przepełnione pozytywną energią :) Do kart dołączona jest książeczka w języku polskim, zawierająca m.in. afirmacje, karty, układy kart. Przyznam się, że jak na razie nie umie jeszcze odczytywać ich znaczeń ...

 

To się ciesze :) Może kiedyś też się skusze i kupie :)

A, że na początku nie umiesz odczytywać znaczeń to przecież normalne, czym tu się przejmować ;)

 

Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilam ostatnio "Anielskie Karty Elli Seleny"... niedlugo je dostane :)

 

O, kiedyś słyszałam, że bardzo dobrej jakości są te karty, prawie niezniszczalne.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
ja kupilam ostatnio "Anielskie Karty Elli Seleny"... niedlugo je dostane :)

oo fajnie napisz proszę relacje z nich jakie są i jak się z nimi Ci pracuje :)

ja mam zamiar je kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzisiaj wreszcie dotary karty

 

wiec zgodnie z obietnica pisze o nich

 

 

Anielskie Karty Elli Seleny

 

najpierw co znalazlam na stronie z ktorej kupilam je

 

Oddaję Wam do rąk potężne narzędzie do poznania siebie, do znalezienia odpowiedzi na trudne pytania. Karty anielskie możecie potraktować zupełnie normalnie na płaszczyźnie typowo wróżebnej. Udzielą odpowiedzi o przeszłości, wskażą przyszłość. Niemniej jednak nie zapomnijcie, że możecie je wykorzystywać na polu psychologii, mogą posłużyć do odkrycia, co w danej chwili dzieje się z duszą, co akurat ważne i istotne jest dla niej. Za ich pomocą możecie odkryć swoją siłę i stanąć oko w oko ze słabościami i swoimi strachami. Jeśli masz odwagę stanąć przed lustrem zwierciadła duszy i odkryć, jaki jesteś, to już połowa sukcesu. Nie zawsze miło słuchać o swoich wadach, o pazerności, o przeroście ego, o nadmiernym materializmie lub egoizmie. Niemniej jednak odkrycie was, pozwala na lepsze zrozumienie swojego życia, na wnikliwą analizę, co i dlaczego. Dlaczego chociażby mam problemy z mężem czy żoną. Może nie chcę jej słuchać, może nie mam szacunku do swojego męża, może ulegam nadmiernie i wiele rzeczy czynię dla tzw. świętego spokoju. Czasem warto zdać sobie sprawę, chociażby z tego, że po prostu jest mi tak wygodnie. I wtedy zapewne przyjdzie refleksja, dość siedzenia w swoim prywatnym bagienku, użalania się nad sobą, czas poprosić Anioła Odwagi, by wyruszyć na spotkanie nowego. Każdy ma wiele możliwości, niemniej jednak, nie każdy potrafi je dostrzec. Stąd zapytajcie aniołów one wskażą drogę, wytkną słabości, napełnią optymizmem. Ważne też jest uzyskanie zrozumienia sytuacji, tego prawa przyczyny i skutku. Nic nie dzieje się bez powodu, wszystko ma swój sens, jeśli odkryjesz to prawo i przystosujesz się do niego, odkryjesz sekrety szczęśliwości, radości bycia tu i teraz."

 

Zrodlo-> http://www.sklep.ezotv.pl

 

a teraz tak od siebie wiec karty sa wykonane z dobrej jakosci materialu. Sa wysokie i sztywne. Bardzo mile wrazenie sprawiaja te karty. Ciekawe wizerunki i barwy. Do talii dolaczona jest lsiazeczka z opisem kazdej karty oraz 4 rozkladami i ich opisem tj. piramidka, psychologiczny, celtycki oraz partnerski

Po pierwszym dniu pracy z tymi kartami jestem bardzo zadowolona. Bardzo jasno stawiaja sytuacje, ktore nie zawsze sa tak samo widoczne w tarocie.

 

Wizerunki kart wkleje pozniej bo komp mi sie zacina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie... kosztuja z przesylka 70,50 ale naprawde warto...

wczoraj zapytalam sie tych kart w rozkladzie partnerskim jak uklada sie koledze z dziewczyna... wyszlo ze lekko powiedziawszy kiepsko i ze nie nie przetrwa ten zwiazek.

Wieczorem moja siostra dzwonila i powiedziala mi ze owa para rozstala sie... nie moglam w to uwierzyc... praktycznie wszystkie powody ktore pokazywaly karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

No to je kupię w najbliższym czasie :)

 

wczoraj zapytalam sie tych kart w rozkladzie partnerskim jak uklada sie koledze z dziewczyna... wyszlo ze lekko powiedziawszy kiepsko i ze nie nie przetrwa ten zwiazek.

Wieczorem moja siostra dzwonila i powiedziala mi ze owa para rozstala sie... nie moglam w to uwierzyc... praktycznie wszystkie powody ktore pokazywaly karty

:icon_eek: :wow: z tego co napisałaś to są na prawdę świetne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama nie moglam w to uwierzyc... naprawde

myslalam, ze siostra zartuje ale to jednak prawda

moja rodzina przymykala zawsze oko na moje zainteresowanie kartami ale wiele rzeczy sie sprawdzilo... ale nigdy w takim szybkim czasie jak wczoraj i z taka duza dokladnoscia

jestem pod wielkim wrazeniem tych kart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julenka bardzo zainteresowały mnie karty, ktore odnalazlas..i mam pytanie pewnie troszke dziwne..jak je stawiasz, czy jest jakas instrukcja??zadajesz jakies pytanie i co??probowałam znaleźć odp.ale nie udało mi sie..zastanawiam sie nad zakupem tych kart:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi Ci o karty anielskie to do nich masz dolaczona ksiazeczke z opisem kazdej karty i 4 rozkladami

- piramidka- gdy masz jakis problem i nie wiesz co jest podstawa i chcesz zasiegnac rady Aniolkow

- psychologiczny- jesli chcesz poznac samego siebie lub kogos z otoczenia

- celtycki- dla spraw ogolnych

- partnerski- dla zwiazkow, ale takze relacja corka-matka, szef- pracownik, nauczyciel-uczen itp

 

ja zadaje najprostsze, konkretne pytania: np jak wyjasni sie dana sprawa, co ma ktos na celu, czy partner mnie kocha, na co mam zwrocic uwage itp itd

----------

 

tasuje karty i mieszam je... gora-dol i dol- gora aby zmienily polozenie swoje, potem w zaleznosci od rozkladu wybieram kilka kart i stawiam odpowiednio

 

jezeli karta jest w polozeniu normalnym to czytam znaczenie pozytywne karty

jezeli jest w pozozeniu odwrotnym czytam znaczenie negatywne

 

sa bodajze 2 karty "Metatron" oraz "Aniol Stroz" ktore nie maja znaczenia negatywnego izmieniaja znaczenie kart w poblizu lezacych na pozytywne...

 

naprawde szczerze polecam te karty... juz nie jeden raz mi pomogly :)

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ufff... dlugo mnie nie bylo. Nie wywiazalam sie z obietnic itp. Mialam pare problemow, ale dzieki kartom, wytrwalosci i wrozkom w jakims stopniu powoli wraca wszystko do normalnosci

 

Trapi mnie zawsze okreslanie czasu w interpretacji kart wiec postanowilam zakupic karty o nazwie "Horoskop Celtycki" Elli Seleny... podobno sa one dobre w okreslaniu czasu.

Mam nadzieje, ze za okolo tygodnia bede je miala i bede mogla cos wiecej o nich napisac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

sa bodajze 2 karty "Metatron" oraz "Aniol Stroz" ktore nie maja znaczenia negatywnego izmieniaja znaczenie kart w poblizu lezacych na pozytywn

Nie wiem co o tym sądzić dopiero zapoznaje się z tymi kartami, ale w książce "karma na skrzydłach aniołów" H. Żuk odwrócona karta METRATONA ma symbol negatywny np. pogorszenie zdrowia,pochopność postępowania... ect.

Chciałam tylko jeszcze nadmienić że właśnie tą kartę wyciągnełam gdy zadałam pytanie: który anioł pomoże mi we właściwym interpretowaniu kart. Moim zdaniem przy pomocy metratona uda mi się zgłębić wiedzę płynącą z tuch kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Chciałam tylko jeszcze nadmienić że właśnie tą kartę wyciągnełam gdy zadałam pytanie: który anioł pomoże mi we właściwym interpretowaniu kart. Moim zdaniem przy pomocy metratona uda mi się zgłębić wiedzę płynącą z tuch kart.
Myślę, że masz racje pomoże Ci On zagłębiać wiedzę po przez siłę twórczą i siłę wyrazu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auro pochwal się jakie masz karty anielskie i jak Ci się z nimi pracuje? :)

Jeszcze za wiele nie mogę powiedzieć, wiem, że je czuje narazie czytam ucze się interpretacjii i tak po cichu marzę, by mnie pokochały. A wtedy to świat stoi otworem!!!!!!!!

Moje aniołki to Angeli del karma.

Edytowane przez Aura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Poza tym juz mam u siebie Horoskop Celtycki E.S. bardzo fajne karty... koszulka taka jak w anielskich tylko zielona... kazda karta przedstawia odpowiednie drzewo... karty z wizerunkiem drzew podzielone sa na miesiace... kazdy miesiac przyporzadkowany ma pare drzew. Oprocz wizerunku drzewa karta zawiera odpowiednie znaki zodiaku oraz planety.

Horoskop Celtycki jest przeznaczony do wyznaczania czasu lecz by dobrze i dokladnie wyznaczyc czas potrzebna jest troche numerologia oraz znajomosc rozkladu planet w czasie.

Troche trudne, ale bardzo wciagaja i milo jest poszerzac horyzonty dla takich kart :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie!:bukiet:

Ja jestem chyba jakaś dziwna hahahahaha tak pokochałam moje Aniołki karmy, że nie chcę innej talii, a wypadało by poznać inne hihihi. Zbieram się do zakupu innych Aniołków, ale mam poczucie zdrady.:papa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hura... moja siostrzyczka zrobila mi prezent i kupil mi Anioly Kwiatowe E.S.

ciesze sie jak dziecko... nie moge doczekac sie tych kart... pewnie bede za ok 2 i pol tygodnia jak zawsze... no ale na przyjemnosc trzeba czekac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce się Wam pochwalić!

:usmiech: Pdjełam "męsko decyzje"!

Wybrałam jeszcze inne Aniołki dla siebie.

Już je zamówiłam!

 

Świetlista Siła Aniołów

 

Mam nadzieję, że też będą tak "latwe" i nieskomplikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam świetlistą Siłę Aniołów, mam je już od jakiegoś czasu i powiem wam,że do końca nie umiem tych kart intepretować. "Czuję" je,ale nie zawsze umiem wyciągnąć z nich ich właściwą treść. Same karty sa piękne i bije od nich ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któraś z Was miała styczność z kartami "Dary świata elfów"? (wybaczcie, jeśli nie ten dział) :) Leżą w paru księgarniach w Gdyni i kiedy przychodzę do mojej ulubionej, pudełko z nimi bardzo przyciąga mój wzrok (zresztą, nic dziwnego - jest prześliczne). Na początku trochę krzywo się na te elfy patrzyłam (co za infantylny tytuł i pomysł w ogóle...), ale z drugiej bardzo mnie zaciekawiły. W sieci znalazłam zdjęcie tych kart.

 

http://www.kos.alpha.pl/images/Zestaw_Elfy.jpg

 

Trochę zbyt cukierkowe jak dla mnie, ale właściwie są całkiem ładniutkie i miło mi się na nie patrzy. Ciekawe, czy działają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie rzeczy to na pw najlepiej... moim zdaniem nie musi byc nowego dzialu ani tematu... kwestia wyraznego zapisu do jakiej talii opis... przynajmniej inni bedas mieli od razu porownanie opisow kart

(to tylko moje zdanie... nie jestem ani za ani przeciw- obojetne mi to)

 

-------

 

swoja droga... nie moge doczekac sie Aniolow Kwiatowych... tak sobie mysle jaka jest roznica w zastosowaniu kart do problemow, ze raz lepiej Anielskie Karty a raz Kwiatowe... za jakis tydzien moze troche wiecej... rozwieje swoje watpliwosci... na pewno Wam pokaze i oczywiscie napisze cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam właśnie Świetlistą siłę aniołów.

I nie wiem co powiedzieć

Auro będziesz z nich zadowolona :)

 

Zadowolona jestem, bo je dostałam, czekałam na nie, ale...

Są ładne, ale nie ma więzi między nami (może jak je lepiej poznam),

Karmiczne Aniołki gdy dostałam to od razu wiedziałam że SĄ MOJE!

A przy tych kompletnie nic nie czuję - pustka emocjonalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam po dlugiej nieobecnosci :)

 

Chyba "uzaleznilam sie" od kart anielskich przed chwila kupilam tak jak juz pisalalam gdzies Swietlista Sile Aniolow ale tez Moc Milosci (wizerunek ow kart bardzo mnie zafascynowal).

Niestety jeszcze nie moge podzielic sie z Wami opisem kart Aniolow Kwiatowych bo jeszcze czekam na nie (dobrze, ze sprawdzilam konto kupujacego na danym sklepie... napisalam dosadnie pare slow bo to juz miesiac a caly czas bylo napisane "oczekuje" czyli tak jakbym jeszcze nie zaplacila za karty wiec napisalam grzecznie ale dobitnie nawet mi nie odpisali ale przynajmniej na koncie uzytkownika napisane jest "w realizacji zamowienia" wiec ok 1,5tyg jeszcze musze poczekac na te karty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dotarly do mnie karty anielskie- Moc Milosci i musze przyznac, ze sa nietypowe i naprawde trzeba sie skupic na samym poczatku by zrozumiec ich przeslanie.

Sliczna grafika... maja to "cos" w sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urozmaicam sobie czas oczekiwania na talię Tarota (na którego nie mam na razie pieniędzy, by kupić sobie go natychmiast, więc najprawdopodobniej dostanę go dopiero na świeta ;/ ) oglądając talie innych wyroczni. Prawdę mówiąc żadne mi się nie podobają tak jak Tarot, moją uwagę przyciągnęły jedynie jako tako karty anielskie (zwłaszcza talia Angel Voices, prosta, ale wyjątkowo przyjemna). Kiedyś się strasznie aniołami fascynowałam, ale to było dawno i szybko mi przeszło. Teraz mam do nich mieszany stosunek. Wolę używać określenia "duchowy opiekun", ale będąc szczera mojego własnego mam jak na razie w nosie. Dlatego nawet nie wiem, czy brać karty anielskie pod uwagę jako jedną z metod wróżenia, jakie mogłabym w przyszłości opanować. Myślicie, że cokolwiek jest ponad nami obraziłoby się, że bawię się kartami, a nie zajmuję się kontaktem z aniołami? Właściwie czy jest jakiś sens brania się za karty, skoro nie czuję aż takiej więzi z przedstawionymi na niej postaciami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie ma sie przekonania do kart to nie ma sensu zajmowac sie tym... np ja nie mam pojecia o kartach klasycznych wiec sie tym nie zajmuje... jesli ktos uwaza, ze wg niego karty anielskie nie sprawdzaja sie we wrozeniu to nie ma sensu sprawdzac czy nasze zdanie sie zmieni z czasem

trzeba czuc chec i przekonanie do kart i tu nie mowie tylko o kartach anielskich ale wszelkiego rodzaju. Jezeli czuje sie, ze Tarot jest blizszy naszemu sercu i rozumiemy go lepiej niz inne karty to zajmujmy sie Tarotem. Nie ma nic negatywnego w tym, ze niektore osoby nie czuja magi kart anielskich oraz nie maja do nich przekonania. To kazdego prywatna sprawa co lubi bardziej i nie ma co sie zmuszac na sile :)

 

Ja uwielbiam karty anielskie, ale w pelni rozumiem brak przekonania czy niedosyt, ale przed podjeciem decyzji o pracy z kartami trzeba rozwazyc wszystkie za i przeciw bo inaczej nie ma to wszystko najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sama po sobie wiem,że praca z moimi Aniołkami ("Świetlistą Siłą Aniołów) wiele mi daje i będzie dawać, talia ta pomaga mi. Nie robię rozkładów,a wyciągam kartę jedną, dwie lub trzy i to jest odpowiedź na moje pytanie. Np. czemu dzisiaj tak się czuję? Co powinnam zrobić? Te karty dają mi podpowiedź "duchową". Nie myślałam,że Aniołki tak bardzo mi pomogą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Julenko, to nie tak, że nie ufam w moc kart anielskich. Wiem, że działają, właściwie nawet mi się podobają. Interesują mnie jednak jako jedna z metod dywinacji, a nie sposób na pogłębienie więzi z prawdziwymi aniołami. Nawet nie wiem, czy w nie wierzę - fajnie sie słucha o ich hierarchii w niebie i ich domenach, ale taki obraz rzeczywistego opiekuna średnio mnie przekonuje. Aż nie chce mi się myśleć, kiedy zaczynam sobie wyobrażać mojego ewentualnego opiekuna jako skrzydlatego hermafrodytę w todze (wiem, dziecinny obraz). Zastanawiam się po prostu, czy to byłoby... etyczne, gdybym te karty traktowała tylko jako narzędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. To takie wykorzystywanie.

ps. Reino Twoim opiekunem nie koniecznie musi być Anioł. Przyjmuje się,że opiekunem jst Wyższe Ja. Chyba,że mówisz o opiekunie jako Aniele Stróżu,ale to już nie to samo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodzilo raczej ogolnie, ze jak ktos nie czuje to niech to pozostawi w spokoju ;)

 

Szczerze to nigdy nie zastanawialam sie kto jest moim opiekunem i jak on moze wygladac. Po prostu ufam, ze chce dla mnie dobrze i w miare mozliwosci pomaga mi w trudnych chwilach i to mi wystarczy.

 

Damo Trefl zgadzam sie z Toba (aktualnie nie mam jeszcze Swietlistej Sily i opieram sie na Anielskich Kartach E.S) bardzo mi pomaga i naprawde bardzo mi odpowiada praca z tymi kartami, wierze tez w to, ze mnie nie opuszcza w waznych chwilach mojego zycia... ale ja zazwyczaj stosuje rozklad krzyza celtyckiego i przewaznie mam jasna odpowiedz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam zastosować rozkład,ale "nie czuję " tego. Lepiej odczuwam karty zadając proste pytanie. Nasza więź jest wtedy mocniejsza,a może to jeszcze nie ten czas,by stosować rozkład i muszę do tego "dorosnąć" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mam juz upragnione Anioly Kwiatowe. Czekalam na nie ponad miesiac, ale bylo warty. Ciekawe wizerunki kart, bogata paleta kolorow (cieple i mile dla oka). Prosta interpretacja kart. Po prostu super.

Aktualnie postaram sie zeskanowac i w ciagu najblizszych dni postaram sie to zamiescic w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy tylko w talii Świetlista Siła Aniołów występują siły mroku czy w innych też? W obecnej chwili posiadam także talię Anielska Wyrocznia, w której to nie występują karty z mrocznymi siłami. W związku z tymi faktami zastanawiam się czy w każdej tali mroczne karty występują czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

za 30 moze gdzies dostaniesz uzywane... ale osobiscie proponuje kupowac karty nowe

szczerze to nie pamietam by cos bylo za 30... chyba, ze "moc milosci" ok 35zl...

karty anielskie to koszt od ok 50 zl przewaznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Aniołek:)

HEJKA :):):):)

Forowicze chce sobie kupić jakąś talie kart anielskich (a mam już ANIOŁY LUSTRO DUSZY I LOSU) i muszę przyznać niby niedrogie a ładna talia kart:) ale chciałabym cosik takiego wiecie bardziej precyzyjnego , by talia w książce była dobrze opisana a talia była taką bijąca dobrą energią (cena nie gra roli). Proszę o jakąś rade :):):)

Z góry dziękuje i pozdrawiam:):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie najlepsze to "Swietlista Sila Aniolow"-Jeanne Ruland.Chociaz bardzo dobre sa tez karty i ksiazki Doreen Virtue;"Przeslanie od twoich Aniolow"i "Codzienne przewodnictwo twoich Aniolow"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam świetlista siłe aniołów i są to bardzo fajne karty ,czasami zdarza mi się że jakaś karta po prostu się przyśni i wtedy już wiadomo z jakim aniołem można się połaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aniołek:)
Wedlug mnie najlepsze to "Swietlista Sila Aniolow"-Jeanne Ruland.Chociaz bardzo dobre sa tez karty i ksiazki Doreen Virtue;"Przeslanie od twoich Aniolow"i "Codzienne przewodnictwo twoich Aniolow"

 

Dziękuje Hanakimi za wskazóweczki:) A tak prywatnie masz może jakieś zdanie o danej talii? :) Bo wiesz Złociutka podobnież w tej talii ,,Świetlistej sile aniołów" są też ciemnej nocy karty. A ja bym chciała typowo jakąś talie składającą się z dobrej mocy. Właśnie jak już wspomniałaś o taliach Dr Doreen to myślałam o nich intensywnie i może ktoś je posiada i może cosik powiedzieć o nich????????

 

Jak dobrze że jest to forum bo można pogadać z ludźmi na poziomie o tematach ezoterycznych bo niestety w najbliższym otoczeniu większość patrzy się na to krzywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ze w talii "Swietlista Sila Aniolow sa karty Aniolow Mroku,ale nie nalezy sie tych kart obawiac.Przeciez jezeli chcemy,miec zetelna odpowiedz na pytanie czy jakis problem ktory nas nurtuje,nie mozemy liczyc tylko na sielanke,bo tak w zyciu nie ma.W prawdziwym zyciu istnieje niestety zlo w roznej postaci i karty mroku ostrzegaja nas przed danym zagrozeniem lub ewentualnie zwracaja nam uwage na to zle co sie wkrada w nasze zycie i nasza dusze.Wtedy wiesz tak naprawde z cala Anielska moca co sie dzieje i mozesz prosic Anioly mocy o pomoc i wsazanie pomocnego Aniola do ktorego masz sie zwracac aby Ci pomogl uniknac niebezpieczenstwa lub zlej mocy.Jedyna rada to nie boj sie kart,zlej mocy wbrew pozorom to sa dobre karty.Naprawde warto miec ta talie kart.Karty Doreen sa rowniez bardzo dobre,bardzo pozytywne,i pieknie namalowane.Doreen od lat pracuje z Aniolami i oprocz kart napisala mnostwo ksiazek,zajmuje sie tez leczeniem za pomoca Anielskiej sily i wiele innych ciekawych rzeczy.W polsce nie wiele mozna kupic,bo nie sa tlumaczone jej ksiazki i karty.Ja kupilam jej karty na targach od wachadelka do gwiazd jak rowniez jej ksiazke "Anielska medycyna",wiekszosc jej kart mam po angielsku.Jest ich dosyc duzo,ale niestety po polsku tylko spotkalam dwie talie.Bardzo pozytywna jej talia sa karty "uzdrawianie z Aniolami",swietne karty na poczatek,bez negatywnych.Mozna im zadawac pytania a one udzielaja wskazowek.Mozesz jeszcze poszukac talii "Wyrocznia Anilow"-Ambika Wauters"swietne karty na poczatek,bardzo je lubie .W polsce tez je kupilam na targach,ale podaje Ci strone na ktorej mozesz sie cos dowiedziec .: Osiem.com.pl :. Magiczny Sklep Ezoteryka i Psychologia [email protected] tel.601 73 14 60 Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ze w talii "Swietlista Sila Aniolow sa karty Aniolow Mroku,ale nie nalezy sie tych kart obawiac.Przeciez jezeli chcemy,miec zetelna odpowiedz na pytanie czy jakis problem ktory nas nurtuje,nie mozemy liczyc tylko na sielanke,bo tak w zyciu nie ma.W prawdziwym zyciu istnieje niestety zlo w roznej postaci i karty mroku ostrzegaja nas przed danym zagrozeniem lub ewentualnie zwracaja nam uwage na to zle co sie wkrada w nasze zycie i nasza dusze.Wtedy wiesz tak naprawde z cala Anielska moca co sie dzieje i mozesz prosic Anioly mocy o pomoc i wsazanie pomocnego Aniola do ktorego masz sie zwracac aby Ci pomogl uniknac niebezpieczenstwa lub zlej mocy.Jedyna rada to nie boj sie kart,zlej mocy wbrew pozorom to sa dobre karty.Naprawde warto miec ta talie kart.Karty Doreen sa rowniez bardzo dobre,bardzo pozytywne,i pieknie namalowane.Doreen od lat pracuje z Aniolami i oprocz kart napisala mnostwo ksiazek,zajmuje sie tez leczeniem za pomoca Anielskiej sily i wiele innych ciekawych rzeczy.W polsce nie wiele mozna kupic,bo nie sa tlumaczone jej ksiazki i karty.Ja kupilam jej karty na targach od wachadelka do gwiazd jak rowniez jej ksiazke "Anielska medycyna",wiekszosc jej kart mam po angielsku.Jest ich dosyc duzo,ale niestety po polsku tylko spotkalam dwie talie.Bardzo pozytywna jej talia sa karty "uzdrawianie z Aniolami",swietne karty na poczatek,bez negatywnych.Mozna im zadawac pytania a one udzielaja wskazowek.Mozesz jeszcze poszukac talii "Wyrocznia Anilow"-Ambika Wauters"swietne karty na poczatek,bardzo je lubie .W polsce tez je kupilam na targach,ale podaje Ci strone na ktorej mozesz sie cos dowiedziec .: Osiem.com.pl :. Magiczny Sklep Ezoteryka i Psychologia [email protected] tel.601 73 14 60 Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wiadomosc o ksiazkach Doreen,nie jestem na biezaco.Bardzo lubie jej ksiazki i karty.Na Allegro nigdy nie wchodze,bo nie wiem czemu,ale nie mam zaufania do tej strony,Teraz jednak ,bede musiala skorzystac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym chciała dowiedzieć się gdzie ściągnę programik z kartami anielskimi, słyszałam ze są w wersji wirtualnej.

 

 

terramail.pl co prawda nie ma tam pełnej wersji programu ale na początek są super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A ja mam "Anioły - lustro duszy i losu" O ile okładka książeczki nie jest za ładna to wygląd kart wprost mnie zachwyca :serduszka2: Karty dostałam od babci (kupiła spróbowała powróżyć i uznała że jej się nie podobają, ale ona nigdy nie podchodziła do sprawy poważnie) Z czasem się zobaczy czy dam radę z nimi pracować bo na razie mnie do nich nie ciągnie. Jak chcecie wstawię zdjęcia aniołków :ok2:

 

PS. Czy karty Anielskie są tylko dla osób wierzących (jestem katoliczką, ale... praktycznie wcale nie mam wiary) i czy trzeba się do nich modlić (tzn. do tych aniołów)? Bo w książeczce dołączonej do talii do każdego Anioła jest modlitwa, a ja chciałbym sobie wróżyć...jakby to powiedzieć.... tak żeby nie trzeba było latać do kościoła i konfesjonału. Bo jeśli tak to ja już wolę "Pagan tarot" .

Wiem że mam dziwny tok myślenia, ale u mnie to normalne.

Edytowane przez Avia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze Anioly(nie tylko karty i wrozby)sa dla osob i ludzi potrzebujacych jakiejkolwiek pomocy bez wzgledu na to czy chodzisz do kosciola,czy nie.Wystarczy,ze wiezysz,ze istnieja.Nie chodze do kosciola tak jak to wymaga nasza wiara,nie modle sie tak jak nakazuje kosciol,ale Anioly sa zawsze ze mna!Bez wzlednu na to czy postepuje w zyciu dobrze,czy zle,Anioly zawsze sa ze mna.Wystarczy moja swiadomosc tego ,ze zawsze sa ze mna ze bez wzgkledu na wszystko zawsze mi pomoga(doswiadczylam tego niezliczona ilosc razy),bo nie oceniaja mojego zycia i postepowania w ludzkich kategoriach wiedza,ze jestem tylko czlowiekiem,ktory zawsze bladzi i poszukuje milosci.Nie mysl o tym czy sie modlic czy nie!Poprostu pros i dziekuj!Anioly nie dzialaja dopoki ich nie prosisz,bo nie moga nic robic,bez twojej woli.Konfesjonal wymyslil kosciol,a przeciez,Bog nam odpuszcza grzechy,a Bog wie wszystko wiec poco jakis ksiadz ma nam prawidz kazania?Bylo to wymyslone ,zeby utrzymac ludzi w ciemnocie i przypozadkowac kosciolowi.Masz swoj indywidualny tok myslenia,i rob to co czujesz a nie to co ci kaza,bo tak wypada.Modl sie ale swoimi slowami ,dziel sie swoimi myslami,ale tak jakbys rozmawiasla,ze swoimi najblizszymi,poprostu rozmawiaj,zlosc sie i smiej,dziekuj i przeklinaj,ale zawsze przepros.Jestes tylko czlowiekiem,ktory bladzi i poszukuje drogi do Boga"Nie ma ludzi doskonalych,jestesmy tylko my!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam

 

doslownie przed kilkoma minutami zakupilam Przesłania aniołów (karty książeczka z opisem) - Doreen Virtue

czy ktos ma te karty?

 

Jest to moja 5 lub 6 talia kart anielskich... chociaz mam swoja ulubiona talie, ktora ma juz wiele wrozb za soba, to czasami lubie kupic cos nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

czy ktoś może mi podać jakieś tytuły książek do kupienia wraz z kartami jeśli chodzi o KARTY ANIELSKIE /polskich autorów oczywiście....

z góry ślicznie dziękuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie interesowalam sie kartami anielskimi, ale dzisiaj podczas poszukiwania kart Tarota, cos mnie natchnelo i kupilam...Karty Uzdrawianie z Aniolami dr Doreen Virtue Karty Uzdrawianie z Aniołami - dr Doreen Virtue - Sklep TarotNet.pl . Caly czas czuje, ze to jest to.

Karty sa przepiekne, takie "zywe".

 

Karty nie sa jednak mocne, slaby papier, wiec podejrzewam, ze dlugo w dobrym stanie nie przetrwaja.

 

Nie wiem, nagle poczulam wielki pociag to kart anielskich i zapomnialam o kartach Tarota, chociaz i tak je kupilam. Jednak najpierw chce sie zajac kartami angielskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo "mocne" "słabe" karty kojarzą mi się z siłą energetyczną danej talii. Tego co we własnym kontekście czuję od danej talii. Dlatego jakoś nieswojsko się czuję słysząc takie słowa gdy mówi się o to z jakiego materiału są zrobione. Ale bez wnikania w to już. :)

 

Generalnie przy wyborze Talii wskazane jest by patrzeć na produkt nie tylko w kontekście obrazków, opisów, choć to ważne, lecz również w ujęciu energetycznym. W obecnej chwili jest wiele talii anielskich, których w ogóle nie czuję. Wg. mnie brak pewnej więzi, zjednoczenia się z kartami już od momentu patrzenia zapoznawania się z nimi jest/może być powodem kiepskich rozkładów.

 

Oczywiście nie twierdzę, że należy to zawsze brać pod uwagę bo w końcu karty (bez znaczenia czy tarot czy anielskie) w trakcie ich używania uzyskują pewnego rodzaju energię, jednakże w moim przekonaniu jest to jeden z najwłaściwszych elementów warunkujących zakup prawidłowej talii. :)

 

Jeśli czujesz pociąg, jasną emanację z kart, że są bardzo żywe, że bardzo dobrze do ciebie przemawiają oznacza to, że na początek dokonałaś słusznego wyboru. :)

Edytowane przez User2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialam do konca jak opisac material, dlatego uzylam takich slow.

Papier jest cienki, ale bije od kart duza moc, przynajmniej ja to tak odczuwam. Caly czas chce je dotykac i przegladac, chce je przetlumaczyc, bo sa po angielsku, a na pewno bedzie mi lepiej pracowac z polskim tlumaczeniem.

 

Wedlug mnie sa po prostu piekne, ale na razie nie mam zamiaru ich stawiac, tylko z nimi pracowac, zaprzyjaznic sie.

 

Jak juz wspomnialam wyzej, kartami anielskimi w ogole nie bylam zainteresowana, po prostu sie stalo. Mam karty tarota rowniez zakupione dzisiaj, ale jakos mnie do nich nie ciagnie.

 

Zastanawiam sie, czy mial na to wplyw pan pracujacy w sklepie anielskim, z ktorym mialam dosc mila konwersacje o tarocie, ale on stawia karty anielskie...I mam jakies wrazenie, ze naladowal mnie nergia, czy cos takiego, tak sie intensywnie na mnie patrzyl.

 

A dodam, ze kart anielskich juz nie kupilam w sklepie anielskim, kupilam tam karty tarota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam was wlasnie zakupilam sobie dzisiaj Swietlista Sile Aniolow i zobaczymy jak bedziemy sie dogadywac....talia jest sliczna aczkolwiek troszke trudna ale zobaczymy.....jak myslicie?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetista Siła Aniołów jest bardzo dobra i trafna ale jeżeli to Twoja pierwsza talia anielskich lub pierwsza z przesłaniami to nie ukrywam że będzie trudnno... pochłania dużo czasu i energii ale z czasem będzie ok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pierwsza ....rzucilam sie chyba na gleboka wode hmmmmmmm ale jutro zaczynam z nia pracowac bo juz mnie korci......jezyk Jeannete Ruland jest trudny ale mysle ze podolam tylko chcialabym jak najszybciej ogarnac ta talie ,niecierpliwa ostatnio jestem i to samo jest z Tarotem ;) a jak najlepiej jest z ta talia zaczac pracowac? najpierw od jakies medytacji czy poogladania kart tylko czy do wyciagniecia jakies karty hmmmmm sama nie wiem.....a Aniol Rafael to to samo co Rafal? moze podstawowe pytanie ale chce sie upewnic...jak bede jeszcze potrzebowac pomocy to sie zglosze .....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie pracy z kartami każdy ma chyba swój tok przygotowania do pracy itp itd... Jak ja otrzymałam Świetlistą Siłę Aniołów pierwsze co zrobiłam to obejrzałam karty, potem poczytałam trochę książkę, zobaczyłam rozkłady. Następnie oczyściłam karty (trzymając karty w lewej dłoni i uderzyłam prawą zaciśniętą dłonią), poprosiłam aby karty jasno, trafnie, zrozumiale, rzeczowo przekazywały mi informacje, a potem dotykając każdą kartę osobno ładowałam je swoją energią.

Następnie na kilka prostych pytań losowałam 1 kartę, a potem 3 karty (czyli mała rada)... no nie mówię, początki są ciężkie tym bardziej, że to Twoja pierwsza talia... ja miałam wcześniej 2-3 talie anielskie ale do stawiania kart a nie do otrzymywania przesłań... wiele czasu potrzeba aby przywyknąć do pracy z tym zestawem

 

Jeszcze jedno... ja nie odprawiam rytuału lub medytacji... przede wszystkim kładę te karty tylko wtedy gdy czuję taką potrzebę, muszę mieć ciszę i być spokojna- nie rozbawiona lub zdenerwowana, nie mogę być pod wpływem emocji... tasując karty myślę tylko i wyłącznie o danej sprawie, często zamykam oczy, powtarzam pytanie kilka razy pytanie... czasami też proszę anioły o rzeczowe, jasne odpowiedzi...

 

 

Tak Rafał i Rafael to ten sam archanioł... (tak czytałam, jeżeli ktoś ma inne zdanie to proszę mnie poprawić)

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...