Jump to content

Ciemny pokój, tarot z kotami, głupiec, cesarzowa, giermek mieczy, wściekły mężczyzna


Lavendel
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich

Jakiś czas temu śnił mi się sen, który bardzo mnie zaintrygował. Byłam w jakimś ciemnym pokoju, ściany miał wyłożone ciemnobrązowym drewnem. Niedaleko zasłoniętego ciemnymi, aksamitnymi zasłonami okna stało biurko, też ciemne i dodatkowo ciężkie i rzeźbione. Wyglądało na zabytkowe. Mimo wszystko to pomieszczenie było bezpieczne i ciepłe, czułam się w nim bardzo dobrze. Nagle zobaczyłam, że na biurku leży ułożony w kupkę tarot. Zaczęłam go oglądać. Była to talia z kotami w średniowiecznych strojach, taka sama, jaką widziałam w rzeczywistości w internecie. Gdy ją obejrzałam, przetasowałam ją i wyciągnęłam trzy karty- był to głupiec, cesarzowa i giermek mieczy, w takiej kolejności, Stałam i chwilę przypatrywałam się tym kartom, gdy nagle otworzyły się drzwi i wbiegł przez nie jakiś stary człowiek. Miał potargane siwe włosy, twarz wykrzywioną wściekłością i szaleństwo w oczach. Patrzył się na mnie z wyraźnym gniewem i niechęcią. Zaczął krzyczeć, żebym stąd poszła i zostawiła te karty. Nazwał mnie też przeklętą i wiedźmą i kazał mi wyjść z pokoju. Zdenerwowałam się na niego, ponieważ czułam, że tak naprawdę nie ma wobec mnie dobrych zamiarów. Odpowiedziałam mu, że nie ma prawa ingerować w moje życie i żeby zostawił mnie w spokoju i że to, co będę robić, to tylko i wyłącznie moja decyzja. Mężczyzna wściekł się jeszcze bardziej, podszedł do biurka i chwycił karty, chcąc je zniszczyć. Ale nagle krzyknął i wypuścił je z ręki, bo zaczęły go przeraźliwie parzyć. Jego dłonie były czerwone i pokryte bąblami. Spojrzał się jeszcze raz na mnie ze złością i stwierdził, że to moja wina, po czym wyszedł z pokoju.

Dodam, że nigdy nie zajmowałam się tarotem, ale ostatnio zaczęłam nieco się nim interesować. Z góry dziękuję za pomoc w interpretacji.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Zanim ci cokolwiek napiszę muszę zadać parę pytań:

- czy jesteś w związku

- czy masz dzieci

- czy o dzieci sie starasz?

Link to comment
Share on other sites

Moje pytania były spowodowane zbieżnością kilku symboli ale glównie cesarzowej i głupaca - matka i cos nowego i mody mężczyzna - giermek to tylko ciąża ale to juz nie ważne.

Będzie banalnie ale...........

Myślałaś o tarocie ogladałąś karty i oto sen a w nim najważniejszy wredny staruch który cię wygania a karty parzą go w dłonie. Czyli karty nie są dla niego ale również nie dla ciebie on jest za stary a ty moze za młoda (to juz ja sam dopowiedziałem bo przeważnie jest to symbol przeciwstawny).

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

To by nawet pasowało. Możliwe, że ten sen był stąd, że znajoma namawiała mnie do nauczenia się tarota, ale ja nie byłam do tego specjalnie przekonana.

Dziękuję i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...