Jump to content

sny jak zwykle


aammeba
 Share

Recommended Posts

Znów miałam sen, znajdowałam sie na korytarzu (dom w którym mieszkam ma podobne ułożene jak ten we śnie , czyli to już jest wskazówka) na końcu korytarza jestv okno i kiedy popatrzyłam przez nie zobaczyłam ******ący z nieba bukiet białych kwiatów który stanął na ziemi w pozycji piuonowej za tym bukietem spadł następny tym razem biało czerwony i też stanął na ziemi jak i poprzedni , nie wyskoczyłam przez okno i nie wzięłam kwiatów w dalszym ciągu znajdowałam się na korytarzu zobaczyłam drzwi które były obok i je otworzyłam pomieszczenie to było wypełnione zielonymi piłeczkami (wielkości piłeczek od golfa) było ich tak dużo że aż sięgały mi ponad kostki od nóg , byłam zdziwona i sen się skończył.

Edited by aammeba
Link to comment
Share on other sites

Korytarz z oknem prawdopodobnie symbolizuje możliwości jakie masz, szanse które pojawiają się na twojej drodze, czy które mogą się pojawić jeśli się na nie zdecydujesz. I pewnie te bukiety reprezentują niektóre z tych szans które są przed Tobą - tu byś się musiała zastanowić, co dla Ciebie symbolizuje biały bukiet i ten biało czerwony bukiet. Np. napisać sobie jakie są twoje skojarzenia z tym, co czujesz gdy o tym myślisz. To ci mniej więcej powie o jakiego typu szanse/możliwości czy sytuacje w życiu może chodzić.

Fakt że ich nie wzięłaś, może świadczyć że nie jesteś z jakichś powodów zainteresowana tym co się z nimi wiąże i wolisz wybrać coś innego, co symbolizuje to pomieszczenie na korytarzu. Na mój gust zawartość tego pomieszczenia odzwierciedlała jakoby pewną spontaniczność życia - pojawianie się czegoś co Cię zadziwia, niespodziewanego co po prostu Cię ogarnia - tak że życie Ci po prostu coś przynosi.

Pośrednio może się to wiązać z brakiem chęci do stabilizacji, czy raczej poczuciem że stabilizacja wynikająca z wyboru tego, co reprezentują dane bukiety oddali właśnie to co symbolizuje zawartość pomieszczenia i sposób jej pojawiania się (wedle mnie chodzi o jakąś formę spontanicznego życia).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...