Skocz do zawartości

sny jak zwykle


aammeba

Rekomendowane odpowiedzi

Znów miałam sen, znajdowałam sie na korytarzu (dom w którym mieszkam ma podobne ułożene jak ten we śnie , czyli to już jest wskazówka) na końcu korytarza jestv okno i kiedy popatrzyłam przez nie zobaczyłam ******ący z nieba bukiet białych kwiatów który stanął na ziemi w pozycji piuonowej za tym bukietem spadł następny tym razem biało czerwony i też stanął na ziemi jak i poprzedni , nie wyskoczyłam przez okno i nie wzięłam kwiatów w dalszym ciągu znajdowałam się na korytarzu zobaczyłam drzwi które były obok i je otworzyłam pomieszczenie to było wypełnione zielonymi piłeczkami (wielkości piłeczek od golfa) było ich tak dużo że aż sięgały mi ponad kostki od nóg , byłam zdziwona i sen się skończył.

Edytowane przez aammeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korytarz z oknem prawdopodobnie symbolizuje możliwości jakie masz, szanse które pojawiają się na twojej drodze, czy które mogą się pojawić jeśli się na nie zdecydujesz. I pewnie te bukiety reprezentują niektóre z tych szans które są przed Tobą - tu byś się musiała zastanowić, co dla Ciebie symbolizuje biały bukiet i ten biało czerwony bukiet. Np. napisać sobie jakie są twoje skojarzenia z tym, co czujesz gdy o tym myślisz. To ci mniej więcej powie o jakiego typu szanse/możliwości czy sytuacje w życiu może chodzić.

Fakt że ich nie wzięłaś, może świadczyć że nie jesteś z jakichś powodów zainteresowana tym co się z nimi wiąże i wolisz wybrać coś innego, co symbolizuje to pomieszczenie na korytarzu. Na mój gust zawartość tego pomieszczenia odzwierciedlała jakoby pewną spontaniczność życia - pojawianie się czegoś co Cię zadziwia, niespodziewanego co po prostu Cię ogarnia - tak że życie Ci po prostu coś przynosi.

Pośrednio może się to wiązać z brakiem chęci do stabilizacji, czy raczej poczuciem że stabilizacja wynikająca z wyboru tego, co reprezentują dane bukiety oddali właśnie to co symbolizuje zawartość pomieszczenia i sposób jej pojawiania się (wedle mnie chodzi o jakąś formę spontanicznego życia).

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...