Jump to content

córka

AN_NIQ
 Share

Recommended Posts

Pomóżcie. Ostatnio bardzo często śni mi się moja młodsza córka i problem dotyczy tego samego. Te sny budzą mnie z bólem brzucha i nie mogę już usnąć.

Dziś śniło mi się, że z całą rodziną byliśmy na wycieczce w Paryżu. Wybraliśmy się na zwiedzanie, mostkiem zbliżaliśmy się do galerii, która była cała ze szkła i lśniła w słońcu. Obie córki pobiegły przodem, ale to młodsza musiała coś "odwalić" - wpadła po kolana do wody. Mąż natychmiast ją wyciągnął lecz była prawie cała mokra. Ja widząc to wpadłam w szał. Podbiegłam do niej zaczęłam szarpać za ubranie i krzyczeć, że nie myśli gdzie chodzi. Córka wyrwała się coś pyskując i uciekła znikając w galerii.

Pobiegłam za nią; po drodze mijałam różne sklepiki i punkty obsługi, lecz w głowie mi utkwił fryzjer z miłą rudą fryżerką (dlaczego akurat ruda?).

Wybiegając z tamtąd zobaczyłam uśmiechniętego męża z córkami. Dobiegłam z krzykiem do młodszej i zaczęłam szarpać nie zwracając na tłum ludzi wokół nas.W złości, a raczej furii krzyczałam nawet, że ją zabiję. Stojac nie robiła i nie mówiła nic tylko płakała, a ja wrzeszczałam i szarpałam, aż się obudziłam...

W snach pojawia się złość do mjego młodszego dziecka - dlaczego?

Co to oznacza?Aż się boję. Za wyjaśnienie z góry dziękuję i pozdrawiam.

W Twoich snach bardzo silne są nieuświaomonione emocje pod adresem twojej córki, dlaczego? Dlaczego nią szarpiesz, wyzywasz - jesteś agresywna? Może w rzeczywistości masz bardzo złe kontakty z nią? A może ciągle masz do niej jakiś głęboko ukryty żal albo swój "plan" na jej życie? Pskówka oznacza,że się broni, nie daje się,ale ma tego dość,bo chciałaby mieć matkę taką jaką mają ją starsze siostry.

Pozdrawiam!

Dodałabym od siebie, że taka furia we śnie faktycznie może odzwierciedlać jakąś zadrę, którą nosisz głęboko w sobie, i może nawet starasz się o niej zapomnieć. Dodatkowo, może to się odnosić do kwestii finansów.

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• Mariusz Antonowicz
      By Mariusz Antonowicz
      Witam, proszę o interpretację snu, ponieważ bardzo mnie zaniepokoił. Śniły mi się własne dzieci, których dawno nie widziałem.syn i córka, sen był bardzo wyraźny, dzieci się bawiły, uśmiechały, rozmawiały ze mną, ale potem stało się coś tragicznego ( to trochę śmieszne może ale...) nagle mój syn został porwany przez coś czego nie potrafię określić dokładnie była to jakaś ręka stwora, zgniła i obleśna, wystawała spoza drewnianych zniszczonych drzwi za którymi było ciemno, ręka stwora wciągnęła go tam a ja z córką to widzieliśmy, w przerażeniu wsadziłem głowę w tą ciemną dziurę w drzwiach w poszukiwaniu syna niestety go nie ujrzałem za to widziałem mnóstwo stworów w ciemnościach, po tym przebudziłem się przerażony... co to może oznaczać? Wiem ,że sny o dzieciach własnych mają bardzo duże znaczenie więc peoszę o pomoc w zrozumieniu tego. Dodam iż rzadko miewam sny. Dziękuję.
    • majamajeczek
      By majamajeczek
      Witam, mam 19 lat. Moja mama ostatnio zwierzyła mi się, że niepokoi się bardzo i martwi o mnie. Wszystko przez to, że miała dziwny sen. W jej rodzinie charakterystyczne były prorocze sny, wiele razy sprawdzały się np. bratu mamy i mojej babci. M.in. jeśli chodzi o śmierć mojej prababci. Mamie dokucza tajemnicza postać, która w jej snach nie odstępuje mnie na krok. Według mamy, postać ta wygląda jak nieboszczyk w ciemnej pelerynie. W ostatnim śnie było to jakieś spotkanie. Wszyscy przyszli i towarzyszyli im ich aniołowie stróżowie, piękni kolorowi i uśmiechnięci. Zaś mnie nie opuszczał ten kat o minie posągu, który wyglądał jak biało-przeźroczysta skóra naciągnięta na szkielet.. Mama jest przerażona bo wcześniej śniło jej się, że pojechaliśmy z rodziną na wypoczynek i nie widziała żadnych pozaziemskich istot, tylko przy mnie tego kata. Zawsze na nią patrzył wzrokiem, który mówi, że on tu robi tylko to co do niego należy. Mama jest przekonana, że on pojawiał się już wcześniej jeszcze w jej snach i zawsze przy mnie. To ją najbardziej wystraszyło. Proszę o interpretacje, mama martwi się o mnie, a ja o nią. Pozdrawiam.
    • Dorota76
      By Dorota76
      Witam,

W niedzieli na poniedziałek miałam b. dziwny sen. Znalazłam się w środku lasu, w piękny słoneczny i bezchmurny dzień. Przede mną ogromna kupa białych robaków (glisty czy dżdżownice), które krzywdy mi nie robiły nawet jak zbliżyłam się do nich by je oglądnąć. Nagle jestem z córką w środku osiedla, między znanymi mi blokami. Na chodnikach pełno martwych psów lub wilków - były czarne (nie wiem dokładnie). Rany krwawe miały na bokach. Nagle znalazł jest jeden mały koloru jasny beż, który zaczął nas gonić. Ile sił uciekłyśmy do klatki, zamykając przed psem pierwsze drzwi. Nie wiem jak ale nagle pies znalazł się między pierwszymi a drugimi drzwiami a my stałyśmy za tymi drugimi. Tak zamkniętego zostawiłyśmy tam i wyszłyśmy inna drogą (nie wiem jaką). Potem nagle jestem z mężem na targu. Mam swój stół a obok nas jego szef z synem (tez maja stół). Wszyscy sprzedajemy odzież. Odchodzimy z mężem na moment a syn szefa zabiera naszą odzież i chowa do swoich toreb. Zauważam to, podbiegam do niego i krzyczę, że wzywam policję na złodzieja. Szef mego męża mnie uspokaja, przeprasza i sen mi się kończy..........
      Co to może oznaczać?

Nadmienię, iż ostatnio często śnią mi się to robaki, pająki i inne nieprzyjemne stworzenia.
    • Sonea
      By Sonea
      Pamiętam jakobym leżąc w łóżku trzymała w rękach własną córkę (jakiej nie posiadam). Nagle za sprawą jakiegoś odruchu odwróciłam się w stronę podłogi (z lewej strony miałam podłogę a z prawej ścianę) i tam, na dywanie zobaczyłam jakby ludzką twarz widoczną na dywanie. Z przerażenia wypuściłam córkę z rąk gdyż jedna z moich dłoni została przyciągnięta i przytrzymana przez coś na dywanie. Ledwo oddychałam i nie byłam w stanie odwrócić wzroku od tej twarzy.

Przerażona obudziłam się około 3:45 i ze strachu nie byłam w stanie popatrzeć się na dywan.
      Na prawdę nie wiem co to może znaczyć.
      Uprzejmie proszę o interpretację.
    • margoranca
      By margoranca
      snila mi sie trumna , w moim domu ciemna wiedzialam ze lezy w niej dziadek nie widzilam go. W rzeczywistosci dziadek zyje. Stalam z moja mama obok i wbijalysmy gwozdzie do tej trumny , obok stala biala mama stwiedzila ze sie przyda. Miala spac w tym samym pokoju co ta trumna , pomyslalam ze dziwnie stoi i spadnie potem widze spiaca moja corke ale w czyms bialym nie wim czy to byla ta druga trumna. Mysle sobie chrapie bo ma katar i spadnie ta trumna na ziemie .
  • Create New...