Jump to content

Córka w żałobie.


s_oen
 Share

Recommended Posts

Mojej znajomej przyśnił się taki sen: Była na imprezie(jakiejś wesołej) z dużą ilością ludzi, nagle wchodzi jej córka ubrana cała na czarno. Moja znajoma pyta się czemu jest tak ubrana a ona mówi, że jak ma być ubrana skoro ma żałobe. To tyle.. dodam jeszcze, że jej córka ma aktualnie ciężkie chwile w swoim związku.

 

czekam na odpowiedz

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam s_oen :)

 

Niestety,ale nie mam dobrych wieści. Sen ten zapowiada bardzo zły i przykry dla niej okres. Jej ubiór i "żałoba" związana jest ze "śmiercią"(końcem) jej związku, który uważała za niezwykle poważny i wiązała z nim spore nadzieje i plany na przyszłość. Potrzebne jej będzie wsparcie.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

 • Similar Content

  • Mariusz Antonowicz
   By Mariusz Antonowicz
   Witam, proszę o interpretację snu, ponieważ bardzo mnie zaniepokoił. Śniły mi się własne dzieci, których dawno nie widziałem.syn i córka, sen był bardzo wyraźny, dzieci się bawiły, uśmiechały, rozmawiały ze mną, ale potem stało się coś tragicznego ( to trochę śmieszne może ale...) nagle mój syn został porwany przez coś czego nie potrafię określić dokładnie była to jakaś ręka stwora, zgniła i obleśna, wystawała spoza drewnianych zniszczonych drzwi za którymi było ciemno, ręka stwora wciągnęła go tam a ja z córką to widzieliśmy, w przerażeniu wsadziłem głowę w tą ciemną dziurę w drzwiach w poszukiwaniu syna niestety go nie ujrzałem za to widziałem mnóstwo stworów w ciemnościach, po tym przebudziłem się przerażony... co to może oznaczać? Wiem ,że sny o dzieciach własnych mają bardzo duże znaczenie więc peoszę o pomoc w zrozumieniu tego. Dodam iż rzadko miewam sny. Dziękuję.
  • majamajeczek
   By majamajeczek
   Witam, mam 19 lat. Moja mama ostatnio zwierzyła mi się, że niepokoi się bardzo i martwi o mnie. Wszystko przez to, że miała dziwny sen. W jej rodzinie charakterystyczne były prorocze sny, wiele razy sprawdzały się np. bratu mamy i mojej babci. M.in. jeśli chodzi o śmierć mojej prababci. Mamie dokucza tajemnicza postać, która w jej snach nie odstępuje mnie na krok. Według mamy, postać ta wygląda jak nieboszczyk w ciemnej pelerynie. W ostatnim śnie było to jakieś spotkanie. Wszyscy przyszli i towarzyszyli im ich aniołowie stróżowie, piękni kolorowi i uśmiechnięci. Zaś mnie nie opuszczał ten kat o minie posągu, który wyglądał jak biało-przeźroczysta skóra naciągnięta na szkielet.. Mama jest przerażona bo wcześniej śniło jej się, że pojechaliśmy z rodziną na wypoczynek i nie widziała żadnych pozaziemskich istot, tylko przy mnie tego kata. Zawsze na nią patrzył wzrokiem, który mówi, że on tu robi tylko to co do niego należy. Mama jest przekonana, że on pojawiał się już wcześniej jeszcze w jej snach i zawsze przy mnie. To ją najbardziej wystraszyło. Proszę o interpretacje, mama martwi się o mnie, a ja o nią. Pozdrawiam.
  • Dorota76
   By Dorota76
   Witam,
    
   W niedzieli na poniedziałek miałam b. dziwny sen. Znalazłam się w środku lasu, w piękny słoneczny i bezchmurny dzień. Przede mną ogromna kupa białych robaków (glisty czy dżdżownice), które krzywdy mi nie robiły nawet jak zbliżyłam się do nich by je oglądnąć. Nagle jestem z córką w środku osiedla, między znanymi mi blokami. Na chodnikach pełno martwych psów lub wilków - były czarne (nie wiem dokładnie). Rany krwawe miały na bokach. Nagle znalazł jest jeden mały koloru jasny beż, który zaczął nas gonić. Ile sił uciekłyśmy do klatki, zamykając przed psem pierwsze drzwi. Nie wiem jak ale nagle pies znalazł się między pierwszymi a drugimi drzwiami a my stałyśmy za tymi drugimi. Tak zamkniętego zostawiłyśmy tam i wyszłyśmy inna drogą (nie wiem jaką). Potem nagle jestem z mężem na targu. Mam swój stół a obok nas jego szef z synem (tez maja stół). Wszyscy sprzedajemy odzież. Odchodzimy z mężem na moment a syn szefa zabiera naszą odzież i chowa do swoich toreb. Zauważam to, podbiegam do niego i krzyczę, że wzywam policję na złodzieja. Szef mego męża mnie uspokaja, przeprasza i sen mi się kończy..........
   Co to może oznaczać?
    
   Nadmienię, iż ostatnio często śnią mi się to robaki, pająki i inne nieprzyjemne stworzenia.
  • Sonea
   By Sonea
   Pamiętam jakobym leżąc w łóżku trzymała w rękach własną córkę (jakiej nie posiadam). Nagle za sprawą jakiegoś odruchu odwróciłam się w stronę podłogi (z lewej strony miałam podłogę a z prawej ścianę) i tam, na dywanie zobaczyłam jakby ludzką twarz widoczną na dywanie. Z przerażenia wypuściłam córkę z rąk gdyż jedna z moich dłoni została przyciągnięta i przytrzymana przez coś na dywanie. Ledwo oddychałam i nie byłam w stanie odwrócić wzroku od tej twarzy.
    
   Przerażona obudziłam się około 3:45 i ze strachu nie byłam w stanie popatrzeć się na dywan.
   Na prawdę nie wiem co to może znaczyć.
   Uprzejmie proszę o interpretację.
  • miki_99
   By miki_99
   miejsce akcji snu to jakieś nieznajome mieszkanie, wiem tylko, że zabiłem młodszego brata ciosem nożem w podbrzusze, żałoba rodziny, szczególnie matki, ja się nie przyznaje do winy, lecz wszyscy wiedzą, że to ja, widzę go w trumnie, bardzo tego żałuję
×
×
 • Create New...