Skocz do zawartości

Oferuję poważną pomoc


ocean_girl

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż wraz z kilkoma ludźmi mam w planach założyć punkt ezo-pomocy. Nie, nie będzie to leczenie ani interpretacja snów, tudzież kart. Jest to poważna oferta, do poważnych spraw. Masz problemy z bytem? Ktoś z twoich bliskich jest opętany? Problem z klątwą?

 

Pomoc nie jest strikte fachowa aczkolwiek zajmą się tym ludzie którzy w ezo tkwią latami i jeśli już ujawniają własną tożsamość to są poważani, szanowani i sprawdzeni. Mamy w zespole wróżki, jasnowidzów, szamanów i to co akurat jest nam potrzebne.

 

Nie bierzemy opłat, dlaczego? Bo szukając ciekawych przypadków chcemy zdobywać wiedze. Nasza pomoc nie zaszkodzi a może pomóc. Może warto zaryzykować? Jeśli masz problem to pisz na gg 34333454

 

Żarty niemile widziane.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Wszystkim, którzy potrzebują pomocy serdecznie polecam! sama skorzystałam i jestem niesamowicie pozytywnie zaskoczona efektami oraz miłym kontaktem i wsparciem. Fachowo, miło i bezinteresownie. Ciężko spotkać ludzi, którzy oferują pomoc, nie chcąc niczego w zamian. Odkąd skorzystałam moje życie wciąż się zmienia, a ja odzyskałam siłę i spokój ducha. Jeszcze raz bardzo dziękuję całemu zespołowi!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Lopez ja już Ci odpowiedziałam. Tylko pominęłam co mniej odpowiednie pytania. Zresztą dostałeś odpowiedzi na takie pytania z którymi powinieneś się zwrócić do wróżki. A tych tu nie brak, czyżbyś nie wierzył w ich skuteczność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocean_girl jeszcze miała być odp od skanerki w sprawie tego czy nie przyplątały się do mnie jakieś syfy, i sama miałaś mi postawić tarota co mnie czeka w najbliższych tygodniach, i się nie doczekałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc niebawem doczekasz się odpowiedzi tu na forum, bo tej pewnie nie przeoczysz. Ale proszę was o troszkę cierpliwości, wszyscy którzy wam pomagają, normalnie pracują. Więc nie zawsze jesteśmy dostępni :)

I obiecuję że każdą poważną sprawą zajmiemy się tak szybko jak się da, jednakże na pytania nieco mnie absorbujące możecie oczekiwać odpowiedzi z lekkim poślizgiem. Ot, życie wzywa by troszkę pożyć :)

 

Mam nadzieje że będzie się nam dobrze współpracować, i życzę wszystkim miłego dnia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ponieważ odzew jest z waszej strony zgrabny podaje drugi numer gg gdyby pierwszy nie odpowiadał :)

Wiadomo pracujemy, mamy domy :)

Ale oczywiście czekamy na wasze wiadomości!

3431807

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego samego Sosnowiczanina usuniętego z tego forum za niejasne praktyki?

 

Hmm...

 

Też jakoś pomagam ludziom a jestem satanistą. Ciekawe co nie? Zajmuje się demonologią jak i nekromancją i co z tego? Pamiętaj tępy siloamie ważne przysłowie - nie szata zdobi człowieka.

 

Swoją drogą gratuluję tej fajnej grupie robiącej dla doświadczenie. Można dołączyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jakoś pomagam ludziom a jestem satanistą. Ciekawe co nie? Zajmuje się demonologią jak i nekromancją i co z tego?

 

Nic ;]

Autoprezentacja zaiste ciekawa, ale do tematu sosny i tego co napisał siloam ma się jak pięść do nosa ^^

 

Pamiętaj tępy siloamie ważne przysłowie

 

Normalnie wiódł ślepy kulawego ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jakoś pomagam ludziom a jestem satanistą.

Jak rzeczywiście jesteś satanistą, to co najwyżej wydaje Ci się, że im pomagasz, bo z rzeczywistą pomocą ma to zapewne niewiele wspólnego.

 

Normalnie wiódł ślepy kulawego ^^

Przyganiał kocioł garnkowi ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam pomoc jaką oferuje ocean_girl z zespołem fachowców. To naprawdę wspaniali ludzie pomagający innym w ich problemach i robią to oni w bardzo profesjonalny sposób. Leczą oni dusze ludzkie i nietylko przez co życie staje się łatwiejsze. Jeśli masz problem to WARTO ZAUFAĆ :usmiech_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Bardzo proszę o pomoc i skontaktowanie się ze mną ocean_girl i zespół.Podaję mail [email protected] .Bardzo poważny problem,który opiszę.z góry serdecznie dziękuje.Ewaruna.

 

Napisz do ocen_girl na GG: namiary podała w poprzednich postach i w pierwszym poście też :krzywy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za odzew-Tobie Carllo oraz Tobie ocean_girl.

Otrzymałam powiadomienie o Carlli ale Twojego maila ocean_girl nie mam w skrzynce.Mail od Ocean -nie doszedł do tej pory.Rozmawiałam z nią przez gg-raczej kazała mi tylko pisać sytuację..przykre ale nawet nie odpisała przez gg, wiec pozostaje przy Białym Pentagramie.

 

Carllo-jak widzisz , nie kazdemu można zaufać.

 

ŻEGNAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW JEST TO OSTATNIA WIZYTA MOJA NA TYM FORUM.

Edytowane przez Ewaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hm. Uznaję że to istotne więc dopisuję pewną prośbę. Otóż proszę aby nie pisały do nas osoby które są pod opieką lekarza / powinny być i bez przyczyny odstawiają lekarstwa. One mają pomagać i jeżeli lekarz uznał że leczenie nimi jest konieczne, to tak najwyraźniej jest. Pozdrawiam was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie edytuję abyście mogli na bieżąco śledzić to co piszę.

Ponieważ sprawia wam to problem to piszę - nie prosimy o wasze zdjęcia by wkleić je do albumu. One naprawdę są nam potrzebne do tego by wam pomóc. Jeżeli nie będziecie w stanie dać nam zdjęcia nie widzę sensu aby pisać, tak się składa że wizerunek jest potrzebny do niektórych czynności. Mam nadzieje że zrozumiecie :)

Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...