Jump to content

dziura w czole; ucho


marietka

Recommended Posts

Kilka dni temu śniło mi się, że patrząć na swoje odbicie widziałam na czole blizny po trądziku i jedną dużą dziurę... tak jakbym coś zdrapała do tego stopnia, że była dość głęboka dziura, bo gdy jej się przyjzałam była naprawdę głęboka, a kości nie było widać... Nic mnie nie bolało, jedynie zastanawialam się, czy wrócił mój problem z trądzikiem.... Nie widziałam krwi.

Dziś z kolei, śniło mi się, że chłopak, na którym mi zależało we śnie (nie znam go)a raczej zależało mi na jego uznaniu, robił że tak napiszę "ogląd jakości". Początkowo sprawdzał moje paznokcie, ale nie czułam obaw, bo wiedziłam, że mam ładne, ale natępnie zrobił coś co było obrzydliwe- zaglądnął mi w uszy... Było to bardzo kępujące, bo akurat swędziały mnie uszy...(we śnie oczywiście:D). Denerowoałam się, bo myślałam, że coś sobie głupiego o mnie pomyśli... Dotknął -jeżeli to ważne- mojego prawego ucha, a na lewe nie spojrzał, bo się obudziłam...

Link to comment
Share on other sites

marietko, tutaj chodzi po Twoje podejście do siebie samej. Takie "dziurawe" czoło oznacza, że ostatnio jesteś z siebie niezadowolona.

Masz spore ambicje, jednak czasami robisz wrażenie, jakbyś czerpała przyjemność z samoudręki. Powinnaś teraz zająć się czymś, co przyniesie Ci spokój i ukojenie. Potrzebne są Ci energia, zapał i kreatywność, jednak najpierw musisz je odzyskać.

 

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...