Jump to content

motyl w uchu


asrar
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że biegłam wraz z kilkoma osobami z górki. Była noc. Nagle mój sen się urywa. W śnie budzę się w zupełnie innym miejscu i nie mam pojęcia co się stało. Jestem w dziwnym pokoju, w którym wszystko jest w kolorze bordowym. Leżę na łóżku a moją talię obejmują ramiona mojego kolegi. Trzyma mnie tak mocno, żebym nie mogła się ruszyć. W pokoju są też trzy inne osoby. Chłopak, którego nie znam, siedzi na przeciwko i cały czas bacznie mnie obserwuje. Dwójka moich znajomych podchodzi do mnie i mówią mi, że straciłam przytomność i że mam nadal motyla w lewym uchu, którego trzeba wyjąć. Nagle widzę samo ucho i ktoś pęsetą wyjmuje z niego czarnego motyla z 3 białymi kropkami na skrzydełkach.

....................

Wiem, że zatkane uszy oznaczają zachwianie zaufania. Mam jednak problem z symboliką motyla- bez wątpienia jest to jakaś zmiana. Znalazłam również interpretacje, że gdy się widzi motyla- nie można liczyć na partnera i/lub przyjaciela; gdy się go złapie- wykrywa się zdradę w miłości i/lub przyjaźni.

Właściwie brak zaufania do partnera zgadzałby się poniekąd z moją obecną sytuacją życiową. Jednak najbardziej zastanawia mnie co mógł oznaczać akt wyciągnięcia tego motyla (de facto odetkania ucha)?

A także co oznacza stracenie przytomności we śnie i pobudka bez pamiętania wcześniejszych sytuacji? Oraz ten mocny uścisk i unieruchomienie?

 

Dodam, że dość rzadko śnią mi się tak realne sny. W dodatku podczas jak i po tym śnie towarzyszyło mi uczucie jakiegoś niepokoju i zdezorientowania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...