Skocz do zawartości

motyl w uchu


asrar

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że biegłam wraz z kilkoma osobami z górki. Była noc. Nagle mój sen się urywa. W śnie budzę się w zupełnie innym miejscu i nie mam pojęcia co się stało. Jestem w dziwnym pokoju, w którym wszystko jest w kolorze bordowym. Leżę na łóżku a moją talię obejmują ramiona mojego kolegi. Trzyma mnie tak mocno, żebym nie mogła się ruszyć. W pokoju są też trzy inne osoby. Chłopak, którego nie znam, siedzi na przeciwko i cały czas bacznie mnie obserwuje. Dwójka moich znajomych podchodzi do mnie i mówią mi, że straciłam przytomność i że mam nadal motyla w lewym uchu, którego trzeba wyjąć. Nagle widzę samo ucho i ktoś pęsetą wyjmuje z niego czarnego motyla z 3 białymi kropkami na skrzydełkach.

....................

Wiem, że zatkane uszy oznaczają zachwianie zaufania. Mam jednak problem z symboliką motyla- bez wątpienia jest to jakaś zmiana. Znalazłam również interpretacje, że gdy się widzi motyla- nie można liczyć na partnera i/lub przyjaciela; gdy się go złapie- wykrywa się zdradę w miłości i/lub przyjaźni.

Właściwie brak zaufania do partnera zgadzałby się poniekąd z moją obecną sytuacją życiową. Jednak najbardziej zastanawia mnie co mógł oznaczać akt wyciągnięcia tego motyla (de facto odetkania ucha)?

A także co oznacza stracenie przytomności we śnie i pobudka bez pamiętania wcześniejszych sytuacji? Oraz ten mocny uścisk i unieruchomienie?

 

Dodam, że dość rzadko śnią mi się tak realne sny. W dodatku podczas jak i po tym śnie towarzyszyło mi uczucie jakiegoś niepokoju i zdezorientowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...