Jump to content

Niuniek

Recommended Posts

Witam, proszę o interpretację mojego snu. Śniło mi się podwórko, a na nim bardzo dużo kwiatów. Wszystkie kwiaty były w doniczkach i były kolorowe, ale był jeden wysoki kaktus, który przewracał się z tej doniczki. Poza tym na podwórku był dom, a właściwie widziałam tylko ganek domu. Na tym ganku też było bardzo dużo kwiatów w doniczkach. Pamiętam storczyki, miały bardzo dużo kwiatów w różnych kolorach. Ten ganek był dziwny, bo nie miał okien, tam gdzie powinny być okna stały te kwiaty. Ja chodziłam po podwórku i byłam na ganku i oglądałam te kwiaty. Bardzo mi się podobały. Poza tym nie było tam nikogo oprócz mnie. Czy ktoś może mi wyjaśnić ten sen?

Edited by Niuniek
Link to comment
Share on other sites

Witaj!

 

Najprawdopodobniej pokłóciłeś się z jakąś osobą, być może z rodziny. Sen ma krótkie, lecz bardzo sensowne przesłanie, które mówi, aby nie dać się ponieść emocjom, a przede wszystkim przeprosić osobę, któej zrobiło się krzywdę. Wtedy atmosfera poprawi się i wrócicie do normalnego toku.

 

Jeśli chcesz o coś dopytać, śmiało pisz.

Fjae

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Nie przypuszczałabym że ten sen może mieć takie znaczenie. Jest osoba z rodziny z którą żyje w nie najlepszych stosunkach ale to nie ja zrobiłam jej krzywdę tylko ona mi. Mimo wszystko dzięki

Edited by Niuniek
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...