Skocz do zawartości

niebieskie kwiaty, bocian, pajęczyna ,pająk


Ewcia000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialabym prosić o pomoc :)

Sniło mi się że szłam najpierw polem( widziałam łany zboża czy czegos) , potem trafilam na polane. Trzymałam jedzenie,bo chcialam znaleźć dobrą miejscówkę żeby siąść . Ogolnie byłam tam po to żeby poszukać jakiegoś ptaka, bociana chyba. No i znalazłam się na tej zielonej polance, ale z daleka zobaczyłam ładne jasnoniebieskie kwiaty. Chciałam je zerwać, pomyślałam wtedy o mamie, że ona lubi kwiatki w wazonie to wezmę, minęłam jeden ale nie zerwalam tylko dokładnie sie mu przyjżałam. Nie mam pojęcia co to był za rodzaj kwiatka. Spojrzałam dalej, był taki krzak z nimi, raczej skupisko. Podeszłam , chciałam zerwać ale w ostatniecj chwili zobaczyłam wielką pajęczyne i pająka. Trudno mi było się cofnąć, nie wiem czemu, i byłam tak milimetry od tego pająka, on zaczął tak szybko chodzić, tą pajęczyne mial wszędzie oplecioną wokół tych kwiaków. A ja stoje , panikuje powoli bo nienawidze pająków.. Wkoncu zniknął pająk chyba wszedł mi na rękę, zaczełam sie szamotać i strzepywać go na oślep chociaż nie widziałam go. I sen się skończyl...

Co to może oznaczac? Mam 18 lat

Z góry dziękuje za interpretacje

Edytowane przez Ewcia000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zboże wsakzuje prawdopodobnie czas akcji czyli cos co działo sie latem, to ze szukałaś miejsca na to aby usiąść i zjeść w spokoju świadczy o tym że właśnie w tym czasie miałaś wrażenie że wszytko ci się ulożyło logicznie i bez ekstrawagancji - sielanka i spokój, stąd te łąkowe kwiaty ale jak się później okazałao to były tylko pozory coś co miało się okazać przyjene i niewinne skrywało zasadzkę - pająka. Pająk w snach to podstępny morderca i symbolizuje coś czego się nie spodziewamy jakieś złe wydarzenie ale takie które nas zaskakuje. To wydarzenie było dla ciebie bardzo nieprzyjemne i na tyle zaskakujące że aż wręcz paraliżujące. Oczytałaś to jako bezpośredni atak na twoją osobę (pająk wszedł ci na rękę)- szkoda że nie napisaląs którą bo to dużo mówi o dziedzinie życia lewa uczucia prawa praca, działanie itp. To że przy zbieraniu kwiatów myślałaś o mamie świadczy że tu znalazłaś oparcie i pomocną dłoń w pokonaniu probemu.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jej.. Nie mam pojęcia jak to odebrać. W lato rzeczywiscie była sielanka, jak to w lato.. Tylko nic złego sie nie było. Może to co zaczeło się w lato(np związek), przystworzy mi to złe wydarzenie? Chociaż mowisz w czasie przeszłym czyli to juz było.. Nie wiedziałam ze sny mogą byc odzwierciedleniem przeszlosci, przecież dawno to bylo ..

Bo co do matki to nie dostałam od niej żadnego oparcia i wątpie że dostane.. A i ta ręka to była prawa, czyli praca, dzialanie, moze też być szkoła? Bo teraz to jestem w ostatniej klasie liceum.. A co z tym ptakiem? To coś oznacza? JA go nie widziałam, ale wiedziałam że tam będzie.. Jeszcze gorzej sie zagmatwałam ;d

Edytowane przez Ewcia000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak może to byc na szkołę a czy tyczy przeszłości to tylko moje domniemania moglo sie zacząć latem i trwać do tej pory. Co do ptaka czesto zwiastuje woadomość. Ten pająk to mogą byc napastliwe, lekliwe myśli i nic więcej albo jakieś odkryte leki trudno wyczytać w każdym razie cos co cię niepokoi.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no to już zaczynam rozumieć, a czy z tego snu da sie wyczytac czy te lęki są prawidłowe? W sensie czy serio mam się ich obawiac czy są one bezpodstawne ? Kurcze, trudno sie interpretuje te sny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dołożymy do tego że ptak to bocian to należy przypomnieć o rzeczach zwiazanych z tym ptakiem - przynosi dzieci, zapowiada wiosnę, jest lubiany i szanowany w dom na którym ma gniazdo nie uderza piorun - to jak myślisz lęki podstawne czy bezpodstawne?

Edytowane przez cyganicha
ort.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. To chyba bezpodstawne? I wystepowanie tego ptaka przed pająkiem nie zmienia interpretacji?

Ale jak tak myslę to moze to była czapla... Ale czapla to chyba też dobra? Bo mi sie od razu nasunął bociek, bo on ma takie długie nogi i taki dziób długii, ale przypomnialam sobie że mignął mi brązowy kolor..

Przepraszam że tak męcze ale no nie mogę teraz przestać myśleć o tym śnie, o co kurcze w nim chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...