Jump to content

Martwy jeleń


aammeba

Recommended Posts

We śnie widziałam umierającego jelenia który leżał na jakimś blacie na ziemi po mojej prawej stronie ponieważ patrzyłam na niego wiedziałam że to koniec jego życia to było w gęstym lesie następnie we śnie znaczyłam jedzenie jakby coś w rodzaju pikniku i sztuka surowego mięsa z tego jelenia którego widziałam w poprzedniej scenie snu . Czyli sen składał się z dwóch scen . Nie domyślam się jakie znaczenie może mieć to dzikie zwierzę choć wiem że skoro ono było już po agonii to to będzie jakiś koniec no i ta sztuka mięsa z jelenia ? Z góry dziękuję za pomoc w zrozumieniu przekazu sennego .

Link to comment
Share on other sites

Witaj,gęsty las oznacza w tym śnie zagubienie,trudność podjęcia decyzji,nie zdecydowanie. Kim był jeleń musisz sama wiedzieć. Może być osobą,która chciała Ci pomóc,ale tą pomoc odrzuciłaś. Lub osoba,która coś Ci zrobiła,skrzywdziła Cię,ale udało Ci się obronić przed nią. To,że patrzyłaś na to z boku,to znaczy,że nie masz odwagi by podjąć odpowiednie kroki,lub po prostu nie chcesz i nie zauważasz tego...

Czyli nie wiesz o co chodzi ;)

Link to comment
Share on other sites

a ja myślę, że tu trzeba się skupić na tym, że był po prawej stronie (może twoja "męska część" lub może twój erotyzm ), na mięsie jako symbolu strawy materialnej lub duchowej, na jakiejś konsumpcji. Na tym, że jakiś etap się skończy po to, żeby profity "do konsumpcji". I wskazówka - raczej nie szukaj "jeleni" wśród znajomych :) (to taki żarcik :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...