Jump to content

Niedżwiedż polarny/Dom rodzinny / mieso /robaki / zęby

AWart

Recommended Posts

Proszę o interpretację snu.

Nie jestem pewien,ale dawno , dawno temu miałem już taki sen.

Jeżeli nie był to ten sen to przedmioty i postacie z pewnością już kiedyś były w mim śnie.

Sen mógł wystąpić około 20 lat temu.

Sen:

Mieszkanie gdzie dorastałem .Duży pokój .Ustawienie mebli takie jakie było zanim opuściłem dom.

Bawiłem się z białym , dużym niedźwiedziem polarnym.Siedział on na tapczanie.Czochrałem go po głowie.

W pewnej chwili zajrzałem mu w zęby.Otworzyłem szerzej jego paszczę on poddał się.

W pokoju było jasno.Przejrzałem jego uzębienie.Czyste zęby.Ostre i szpiczaste.Pomiędzy dwoma trzonowymi była jakaś

drobnostka nieistotna.Wyczyściłem to.Drobiazg.

Pochwaliłem niedźwiedzia. To co było nienaturalne podczas snu to , to że on się speszył i lekko zaróżowił na policzkach.

Następne ujęcie w nagrodę niedźwiedziowi dałem kawałki różowego surowego mięsa .

Kręcił głową i nie chciał mi spojrzeć w oczy.

Zabrałem to mięso do kuchni by wyrzucić do kosza , bo co z nim miałem zrobić.

Coś mnie tknęło by przejrzeć te kawałki.Okazało się,że były w nim robaki.

Takie różowe jak mięso. Gdy przeglądałem kawałki jakie miałem w ręce , jeden z robaków (glist) wydostał się ze śmietnika i

uciekał po ścianie za lodówkę.Przed oczami pokazał mi się obrazek jak z książki biologicznej ( schemat ) przedstawiający tego pełzaka. Nie zabiłem go.

Poszedłem do dużego pokoju by zobaczyć co z niedźwiedziem.Raczej było ok.. Sen się skończył.

....

Każdy z przedmiotów mogę znaleźć w senniku , ale taka kompilacja sprawia mi kłopot.