Skocz do zawartości

2 cyganki włamujące się do domu


clara_aneczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Miałam dzisiaj dziwny sen. Śniło mi się że cały czas ktoś chciał się włamać do mieszkania. Siedziałam w pokoju nagle usłyszałam dzwonek do drzwi ale nie chciało się mi otwierać, bo nikogo się nie spodziewałam. Potem damski głos za drzwiami powiedział "Światło się pali" a drugi "To co" wtedy wyszłam na przedpokój i zobaczyłam, że drzwi się uchylają i próbuje przez nie wejść młoda cyganka szybko je popchnęłam i zamknęłam. Po jakimś czasie nie wiem ile mogło upłynąć kilka godzin czy dzień usłyszałam znowu dzwonek do drzwi. Chyba jeszcze kazałam psu szczekać pod drzwiami by odstraszyć złodziei. Że cały czas dzwoniły(przez judasz widziałam 2 młode cyganki ok mojego wieku) to zapytałam się wulgarnie czego chcą i kazałam im stąd iść. Nagle usłyszałam, że same otwierają sobie drzwi od zewnątrz, nie miałam siły by im się przeciwstawić i trzymać drzwi wtargnęły i zaczęłyśmy się szamotać. Nie miałam szans z nimi a mój piesek chociaż go wołałam nic nie robił. Dodam, że te cyganki miały coś co pozwalało im przekręcić zamek w drzwiach. Czy ten sen może coś znaczyć? Bardzo proszę o pomoc bo jest tu tyle znaków sama nie wiem, który jest najważniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

claro_aneczko, symbole cyganki i włamania mają podobne znaczenia - ktoś Ci bliski albo Cię zdradzi albo podważy Twój autorytet, bądź też będzie przeciw Tobie spiskował i rozsiewał plotki. Osoba ta jest w stanie zrobić wiele złego, jeśli ktoś w porę jej nie powstrzyma. Sen ma Ci uzmysłowić, że to ostatni moment, żeby się obudzić i powstrzymać rozwój wypadków. Obyś tylko w rzeczywistości nie była tak bezsilna jak i we śnie!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...