Jump to content

ZawszeWinna

Recommended Posts

Witaj.

Śniło mi się, że spotkałam dawną przyjaciółkę, która niedawno urodziła.Zaprosiła mnie do siebie bym mogła zobaczyć jej córeczkę.Chwilę później spotkałyśmy jeszcze 2 znajome, które stwierdziły, że chcą iść z nami.Po drodze mijałyśmy sklep, obok którego siedziała kobieta.Gdy przechodziłyśmy obok zaczepiła nas, twierdząc, że jest wróżką i przepowie nam przyszłość.Chwyciła dłoń jednej z dziewczyn i wywróżyła jej spokojne, dobre życie.Zainteresowało mnie to, jednak kobieta zdawała się mnie nie zauważać.Pozostałe dziewczyny odmówiły, więc w końcu - jednak dość niechętnie- kobieta spojrzała na moją dłoń.Wpatrywała się w nią długo, po czym gwałtownie ją odrzuciła i patrząc na mnie przestraszonym wzrokiem powiedziała, że mam już iść.Zdezorientowana prosiłam, by zdradziła mi co zobaczyła, jednak wciąż odmawiała.Zdenerwowana krzyknęłam: powiedz coś, będę szczęśliwa, czy nie?Spojrzała na mnie smutnym wzrokiem i cicho odpowiedziała: tak, będziesz bardzo szczęśliwa.Nie mogłam pojąć, dlaczego w takim razie jest zdenerwowana, więc dodała po chwili: będziesz naprawdę szczęśliwa, jednak do czasu.Skończy się to, gdy będziesz w 7 miesiącu ciąży, bo świat się wtedy skończy, nadejdzie jego koniec.

Nie byłam w stanie tego zrozumieć, czułam się strasznie zagubiona.Odeszłyśmy od niej i po chwili zostałam sama.Znalazłam się na polanie i siedziałam zamyślona na kamiennych schodach.

 

Bardzo proszę o interpretację, nie mam pojęcia co o tym myśleć.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witaj

nie wiem jak Ty ale ja do tego typu snów podchodzę zawsze z dozą ostrożności. Przesłanie Twojego snu może być symboliczne i mieć odzwierciedlenie w Twoim życiu jeśli chodzi o to co sie może wydarzyć. Koniec jako koniec, bedzie pewnym etapem. Nie bierz tego tak dosłownie, jednak zmiany jakieś mogą być własnie w czasie o jakim mowa. Mogą tez nastąpić w czasie nowych planów kiedy bedzie ich realizacja miała się ku końcowi. Nie muszą oznaczać nieszczęśliwego zdarzenia ale zmian których wolałabyś uniknąć. Pozdrawiam i tylko pozytywnych wydarzeń życzę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...