Skocz do zawartości

Prośba o interpretację snu - dwa dni z rzedu to samo


Fidoss

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dwa dni z rzedu podobne sny

W obu śniło mi sie że płyne przez wszechświat na przezroczystym delfinie, który mi cos opowiadał i tłumaczył.To było bardzo przyjemne uczucie czułem sie przy nim wspaniale.Pamiętam dwa szczegóły z mojego snu że miał na imie Sajmon i czułem że to mój opiekun ale w jakiej kwestii to nie wiem.Co to może oznaczać? Z góry dziekuję za wytłumaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy człowiek śni, lecz nie wszyscy pamiętają swoje sny.

Twój sen może znaczyć, że ten delfin, to żeczywiście był twój duchowy opiekun.

podświadomość mówi do nas w taki sposób, jak potrafi a to znaczy.

podświadomość nie powie nam, idź do sklepu, bo tam jest to, co szukasz.

ona pokaże nam dany symbol, który będzie w jej mniemaniu odzwierciedlał to, czego pragnemy. to, jak nam pokazuje zależy tylko od nas. too nasze wizualizacje są dla podświadomości materjałem, z którego ona buduje sobie symbole. podświadomość nie myśli, dlatego też nasze sny czasami wyglądają bardzo dziwnie i może się nam wydawać, że to, co się nam śniło jest kompletną bzdurą, kiedy w żeczywistości ona pokazała nam to tak, jak w danej chwili uważała, że będzie to dla nas zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidoss, sen w którym pojawia się symbol delfina wiąże się ze sprawami ducha, które w danej chwili pociągają Cię bardziej, niż sprawy materialne. Taki sen to znak, że postanowiłeś wkroczyć w świat mistycyzmu i magii, co z kolei sprawia iż czujesz się, jakbyś wyszedł ze ślepego zaułka i wkroczył na drogę (nie wiem czy to nie za mocne słowo) oświecenia.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...