Skocz do zawartości

Ocean, syrena i delfin.


Sprzymierzona

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłam się w krystalicznych odmętach oceanicznej toni. Zanurzona pod powierzchnią byłam w stanie swobodnie oddychać. Czułam się tak, jakby ocean był moim światem. Zbliżałam się do dna, gdzie ujrzałam syrenę i delfina (nie wiedzieć, czemu uznałam z największą pewnością, że delfinem tym jest mój anioł przewodnik). Cieszyłam się na ich widok, odniosłam wrażenie, że znam ich od dawna. Otoczyli mnie. W pewnym momencie syrena napomknęła coś o wschodzie słońca na powierzchni, a ja czym prędzej poderwałam się ku górze, aby go obejrzeć. Zauważyłam, że mam syreni ogon. Niebo było pomarańczowo-różowe, a słońce powoli wyłaniało się znad widnokręgu. Wokół niego pojawiały się drobne, różowe iskierki, które subtelnie wybuchały i zanurzały się w wodzie. Zauważyłam, że z ogonem ciężko jest mi utrzymać równowagę. W pewnym momencie syrena pojawiła się i przytrzymawszy mnie sprawiła, że ją odzyskałam. Wróciliśmy pod wodę, a ja uściskałam dwójkę towarzyszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Bartnicki

Witaj Sprzymierzona.

 

Woda to dla mnie emocje i uczucia (to, że była czysta znaczy wg mnie czyste uczucia i intencje do kogoś). Swobodne oddychanie jako swoboda w tej relacji (z inną osobą, każde z Was ma swoją przestrzeń w której "może oddychać"). Czujesz się w tej relacji bardzo dobrze (wg mnie).

Moim zdaniem Anioł mógł być pod postacią delfina, a syrena to połączenie człowieka z "rybą" czyli pół na pół (pół takiego świata emocji, ulotnego, jak w wodzie, a pół praktycznego i zwykłego jak świat ludzki, gdzie musisz jeść, spać itd). Warto by dążyć do połączenia tych światów (i by żaden nie przeważał, takie pół na pół).

 

Wschód słońca to dobry symbol (ogólnie). Początek, coś nowego, pięknego. Iskierki jako chwile. Może byś bardziej zwracała uwagę na takie drobne ale wspaniałe chwile i momenty w Twoim życiu. Jest ich dużo i są drobne więc łatwo je przeoczyć.

 

No i taka (wg mnie) była wymowa tego snu. Oni Cię podtrzymają jeśli będziesz za bardzo oddalać się w stronę typowo materialistycznego świata (jako człowiek,) ale też nie możesz przebywać ciągle z nimi (w wodzie, jako ryba).

 

Chodzi mi o to, że jesteś tu i tu ;) Woda też może znaczyć, że używasz swojej intuicji oraz może oznaczać świat duchowy, metafizyczny. (który jest z tym światem połączony).

 

pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za poświęcenie czasu na interpretację mojego snu! Byłam ciekawa, co mógł oznaczać, a analiza daje do myślenia. Zastanowię się nad nią. Być może podświadomość rzeczywiście zwraca mi uwagę na konieczność zachowania wewnętrznej równowagi (mam z tym spore problemy). Dziękuję raz jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...