Jump to content

swal_low
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że lecę statkiem kosmicznym w kosmosie. Wszędzie jest ciemno, mijam tysiące błyszczących galaktyk o różnorodnych kształtach. Zatrzymujemy się statkiem (bo lecę z jakimiś ludźmi), wysiadamy z kabiny na jakąś planetę. Chodzimy po niej. Planeta jest ciemno-szara, z gładką powierzchnią i kilkoma skałami. Jest dość duża i znajdują się na niej szczątki poprzedniej cywilizacji, tj. zardzewiałe wierze z blachy, fabryki. Wszystko ponure. Co to oznacza? W internecie znalazłam tylko tłumaczenie kosmosu, jako ogółu. Ale nie było ani galaktyki, ani statku kosmicznego, ani innych szczegółów.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witam , z 10 dni temu miałem sen w którym snię o zainteresowaniu , ponieważ lubię czytać o astronomii , niedawno ubzdurałem sobie że chce miec teleskop ale zacznijmy omawiać sen :

no to więc nie dużo pamietam bo to 10 dni temu ale szczegóły najważniejsze pamietam , mam kumpla który mieszka ode mnie 500 metrów , to kumpel ze szkoły , i zawsze z nim gramy w noge dobra sen:

no to w snie jest że moj kompel kuba ma teleskop i co noc oglądamy gwiazdozbiory i roztawiamy własnie ten teleskop i patrzymy ale jak ja patrze tak sie dziwnie czuje jak bym spadał , coś w tym stylu , tak jakbym nie był pod wpływem przyciągania ziemskiego .:)

prosze o rozjaśnienie , może to tylko marzenie ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...