Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie:bukiet:

 

Pewnego razu opowiadałem mojemu przyjacielowi o Ezoforum.pl generalnie bardzo wychwalałem, mówiłem, ze są tam bardzo miłe osoby, które wróżą z karta tarota, klasycznych, anielskich... itd. Mówiłem tez o runach, snach... generalnie o tym co można tutaj znaleźć. Po czym kolega sie zapytał: "Krzysiek... z które karty sa najlepsze, z których najlepiej przepowiadać przyszłość?"... nie wiedziałem jaka jest odpowiedz, mi się pracuje dobrze z Tarotem, ale nigdy nie próbowałem innych kart... Dlatego chciałbym sie Was wszystkich zapytać, które karty sa najlepsze? Czy w ogóle można mówić o czymś takim jak "lepsze" i "gorsze" karty (chodzi mi głównie o informacje jakie podają, ich szczegółowość). Chętnie poznam wasze zdanie, oraz osób które nie wróżą tylko jedną techniką. Czy mogę zaryzykować stwierdzenie, ze każde karty sa świetne a to tylko zależy od osoby interpretujacej? Pozdrawiam was serdecznie wszystkich:_zacieszacz:

 

PS. Nie wiem czy dobrze umieściłem ten temat, jeśli nie, przepraszam :wstydnis:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś najlepsze karty to będą te z którymi os. wróżąca ma najlepszy kontakt.

Dla ciebie tarot dla mnie anielskie.

Nie mówiłabym które lepsze, które gorsze każde są db. tylko nie dla każdego.

P.S Dziękuję za to że nas chwaliłeś i za to, że jesteś z nami :uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak komu przypasuje....ja zaczęłam od klasycznych bo akurat miałam pod ręką...a tarot myślę że jest trudniejszy, ma więcej znaczeń, symboli, różnych interpretacji..ale z drugiej więcej nam może powiedzieć, bardziej szczegółowo..ma przewagę nad innymi..tak myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...