Skocz do zawartości

Dostałam kasztan.


Edhelbereth

Rekomendowane odpowiedzi

Podłoże życiowe wygląda następująco:

 

Jest sobie pewien mężczyzna, starszy ode mnie o lat kilka, który od pewnego czasu bardzo mi się spodobał i skutecznie zajmuje moje myśli niemal całymi dniami. Mężczyzna ten jednak ma partnerkę, dziewczynę (tzn. jeszcze nie narzeczoną). Ta sytuacja sprawia, że ja sobie w serduchu wzdycham, ale jasne jak słońce dla mnie jest to, że nie będę ani trochę starać się wejść między nich.

 

Sen wyglądał tak:

 

Nie pamiętam całej otoczki, jedyne, co pamiętam, że wspomniana dziewczyna podarowała mi kasztan (tę małą, brązową kulkę), włożyła mi go do ręki, mówiąc: "Proszę, to dla Ciebie" i się uśmiechnęła. Mężczyzna, o którym pisałam wcześniej, kręcił się gdzieś z boku, nic nie wnosząc swoją obecnością.

 

 

Wiem, że tego mało, ale z całej nocy tylko ta jedna scena utkwiła mi w pamięci. Sen przyśnił mi się już parę dni temu, a ja mimo wszystko nie mogę się pozbyć z głowy tego konkretnego fragmentu, dlatego zdecydowałam się go tu napisać. Sprawdzałam senniki, ale w temacie kasztanów jest wiele rozbieżności, poza tym, zastanawiam się, czy ma znaczenie to, że dostałam go akurat od tej konkretnej osoby. Z góry dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa dłoń to symbol działania i to wręcz związanego z pracą lub czynnosciami które wykonjemy zarobkowo albo nauką (jeżeli ktoś jeszcze się uczy). W twoim przypadku wskazueje to na to że być może następi jakiś nagły zwrot w ich relacjach i sądząc po tym że wręcza ci kasztana potencjalna konkurentka będzie to działanie z jej strony jakie tródno powiedzieć.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...