Skocz do zawartości

Zla karma z poprzedniego zycia


Usagi

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno osoba zajmujaca sie czytaniem karmy powiedziala mi ze zrodlo moich lekow spolecznych lezy w poprzednim wcieleniu. Wszystko co ta Pani zobaczyla odnosnie mojej osoby zgadzalo sie co do joty - ze nie zawsze bylam taka wycofana z zycia towarzyskiego, ze mam wokol siebie bardzo malo osob, glownie rodzine, ze jestem niezadowolona z mojej obecnej pracy i planuje cos z tym zrobic i ze mi sie to powiedzie. Ta osoba powiedziala mi ze w moim poprzednim zyciu przytrafilo mi sie cos zlego, co dotyczylo innych ludzi, mozliwe ze zostalam bardzo skrzywdzona lub bylam krzywdzona przez innych w sensie ze inni mieli nade mna wladze i to wykorzystywali, ze bylam bezmocna i w pewnym sensie uwieziona i to odbilo sie na moim obecnym zyciu i ze kiedy doszlam do tego wieku w wktorym wtedy mnie skrzywdzono, moja podswiadomosc automatycznie ostrzegla mnie przed zlymi ludzmi i dlatego mam dzis fobie spoleczne i stalam sie odludkiem.

 

Niestety ta osoba mogla zobaczyc tylko tyle, poradzila mi skontaktowac sie z kims kto zajmuje sie regresja hipnotyczna abym poznala wiecej szczegolow tych wydarzen. Do tego wszystkiego ta pani powiedziala mi rowniez ze jest jakis mezczyzna zwiazany ze mna karmicznie ktorego moge spotkac i ze to zalezy ode mnie czy nasze losy znow sie polacza.

 

Nie mam pojecia gdzie znalezc ludzi ktorzy zajmuja sie regresja, nie wiem co zrobic z tymi informacjami. Czy ktos tu zajmuje sie czytaniem karmy i moze mi dalej pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytanie karmy, w sensie rozsypuje whiskasa i czytam?

 

a na poważnie - Usagi (czarodziejka z Księżyca :>?) powiedz mi, po co chcesz poznać więcej z przeszłości, przeszłego wcielenia?

Czy nie sądzisz, ze to, co juz wiesz jest wystarczające, zęby zacząć coś zmieniać, działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciala bym wiedziec co takiego mi sie przytrafilo. Zwykla ciekawosc. I moze watek z tym mezczyzna by sie wyjasnil, dlaczego jest ze man zwiazany karmicznie i kim dla mnie byl w poprzednim zyciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...