Skocz do zawartości

Pentagram Agryppy


jwd07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was moi drodzy.

 

Dawno dawno temu, w 5 klasie podstawówki, podczas zakupów kadzidełek dla matki, kupiłem amulet (pentagram Agryppy).

 

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 33b4603382de6.jpg

 

Żaden inny tak na mnie nie patrzył jak on, do dzisiaj to pamiętam. A w tamtym czasie siły nadprzyrodzone i duchy nieczyste nad wyraz budziły we mnie lęk i niepokój (jako amuletu oczywiście). Kupiony, lecz noszony krótko, kwestia reakcji rówieśników. Zdjęty, leżał tu i tam w moim pokoju. Tak było 15 lat temu.

 

Miałem już jakieś 4 przeprowadzki, więc siłą rzeczy małe przedmioty się po prostu gubią. Jednakże jakiś miesiąc temu otwierając po raz kolejny szufladę, znowu mi się pokazał. Stwierdziłem, że skoro tak , to musi coś znaczyć. Dokupiłem rzemyk i zacząłem nosić ot miesiąc temu.

 

Niestety- niemiłe rzeczy zaczęły mi się przytrafiać. Nasiliły mi się myśli samobójcze- chociaż to mogło wynikać ze skutków ubocznych lamotryginy, którą zażywam (tutaj nie mamy jasnej sprawy). Podkopała mi się wiara i pewność w siebie. Później dostałem kosza, który boli i będzie bolał. Codziennie mam momenty, gdy łzy cisną się do oczu.Ni stąd, ni zowąd dopada mnie taki smutek i strach, jak u zaszczutego zwierzęcia.

 

Z drugiej strony zacząłem wieczorami więcej myśleć. Włączam tantryczną muzykę i próbuję znaleźć prawdę o sobie (na razie to prowizorka, muszę poczytać coś o tym). Ostatnio osiągnąłem stan, gdy w trakcie pozycji siedzącej czułem się jak na huśtawce. Miłe i kojące doznanie.

 

Ostatnia sprawa, to (prawie codziennie, od miesiąca) ten sam motyw w snach. Ciągle śnią mi się windy. Obojętnie jaki budynek (wczoraj to był szpital), a dookoła mnóstwo dźwigów i zero schodów. Nikt mnie nie goni, ale wewnątrz czuję potrzebę ucieczki z tego budynku. Raz jak wsiadałem do kolejnej windy, nacisnąłem "-2" piętro, a tam ściana z cegły. A winda nie chce ruszyć ;_;. Tutaj można to wyjaśnić problemami i świeżymi perturbacjami uczuć i emocji.

 

 

I tutaj moje pytanie. Czy w moim przypadku jest szansa, że amulet po oczyszczeniu będzie pełnić swoją funkcję? Ktoś tu na forum pisał, że najlepiej włożyć do pudełka, przysypać solą i zostawić na rok czasu. Jeżeli jednak nie, to czy zakopanie go załatwi sprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amulet , czy cokolwiek.innego nie ma zadnej mocy.

Ma tylko o.ile ty lub ktos inny mu nada a to zwyczajnie trzeba umiec, a wiekszisc nie umie (i dobrze).

Jak serio sie boisz "amuletu" to go zwyczajnie wyrzuc , jesli to ci.pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pideha

Z lekami psychotropowymi jest tak, ze w początkowym stadium nasilają sie min mysli samobojcze itp. Poczytaj sobie ulotkę. Nie laczylabym tego akurat z Twoim amuletem. A co do snow, sa wyrazem tego co przezywasz obecnie: sytuacja bez wyjscia, czujesz sie samotny, odizolowany. Przemysl sobie to wszystko. Poczytaj o skutkach ubocznych Twoich lekow. Jesli objawy nie znikną, poinformuj swojego lekarza. Byc moze potrzebujesz czegos innego. Leki tez by zaczęły dobrze dzialac, to musza byc trochę brane, by osiągnęły odpowiedni poziom w Twoim organizmie. Hustawki i mysli "s" to taka normalka niestety na początku. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Waldarius
Witam was moi drodzy.

Niestety- niemiłe rzeczy zaczęły mi się przytrafiać. Nasiliły mi się myśli samobójcze- chociaż to mogło wynikać ze skutków ubocznych lamotryginy, którą zażywam (tutaj nie mamy jasnej sprawy). Podkopała mi się wiara i pewność w siebie. Później dostałem kosza, który boli i będzie bolał. Codziennie mam momenty, gdy łzy cisną się do oczu.Ni stąd, ni zowąd dopada mnie taki smutek i strach, jak u zaszczutego zwierzęcia.

 

Z drugiej strony zacząłem wieczorami więcej myśleć. Włączam tantryczną muzykę i próbuję znaleźć prawdę o sobie (na razie to prowizorka, muszę poczytać coś o tym). Ostatnio osiągnąłem stan, gdy w trakcie pozycji siedzącej czułem się jak na huśtawce. Miłe i kojące doznanie.

 

Ostatnia sprawa, to (prawie codziennie, od miesiąca) ten sam motyw w snach. Ciągle śnią mi się windy. Obojętnie jaki budynek (wczoraj to był szpital), a dookoła mnóstwo dźwigów i zero schodów. Nikt mnie nie goni, ale wewnątrz czuję potrzebę ucieczki z tego budynku. Raz jak wsiadałem do kolejnej windy, nacisnąłem "-2" piętro, a tam ściana z cegły. A winda nie chce ruszyć ;_;. Tutaj można to wyjaśnić problemami i świeżymi perturbacjami uczuć i emocji.

 

 

I tutaj moje pytanie. Czy w moim przypadku jest szansa, że amulet po oczyszczeniu będzie pełnić swoją funkcję? Ktoś tu na forum pisał, że najlepiej włożyć do pudełka, przysypać solą i zostawić na rok czasu. Jeżeli jednak nie, to czy zakopanie go załatwi sprawę?

Miewam podobne doznania nosząc zwykły pentagram, to symbol, wokół którego powstał potężny myślokształt, nosząc go jesteś ciągle w energetycznym polu oddziaływania tego myślokształtu. Jeśli masz potrzebę noszenia takiego amuletu, to nie noś go non stop, rób sobie kilkudniowe przerwy, przynajmniej ja tak robię. Możesz mieć w sobie wiele zadawnionego bólu emocjonalnego czy ograniczających struktur myślowych, które tego typu symbole rozbijają, uwalnia się wtedy na raz zbyt wiele negatywnej energii, z którą ciężko sobie w jednej chwili poradzić. Należy dać sobie czas na przetrawienie tego wszystkiego. Bywa, że odkładam pentagram na kilka tygodni, po czym znów pojawia się potrzeba założenia go, kiedy jest się gotowym na kolejne oczyszczanie umysłu ze zbędnego balastu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam swoją opinię, że symbol być może działa na Twój umysł tak, że wywleka na wierzch rzeczy, które tam są już od dawna, tylko robi to za jednym zamachem i dlatego trochę "boli". Ale czy tak być powinno? Może lepiej przepracować pewne rzeczy wolniej, przez większą ilość czasu, ale z mniejszym bólem, jeśli nie jest się gotowym na intensywne doznania.

 

Jednym słowem, jaki nie byłby powód, jeśli czujesz się z amuletem źle, to go ściągnij. Załóż kiedy będziesz sam z siebie miał lepszy nastój i czas. Musisz sam ocenić, mi na przykład w takich okresach życia, kiedy ledwo ciągnę życie w ogóle, taka wiara w cudowności wręcz pomaga. Wybieram je po prostu ze świadomością, że nawet jeśli jest to trochę samooszukiwanie się, to skoro działa i życie jest znośniejsze, to dlaczego by z tego nie korzystać.

 

Po za tym zgadzam się ze słowami Waldariusa:

 

to symbol, wokół którego powstał potężny myślokształt, nosząc go jesteś ciągle w energetycznym polu oddziaływania tego myślokształtu.

 

Ktoś tu na forum pisał, że najlepiej włożyć do pudełka, przysypać solą i zostawić na rok czasu

Tak, jest to stary sposób i znajdziesz go na wielu forach/książkach/artykułach. Nie wiem, czy musi być na rok, ja wsypuję po prostu soli do filiżanki i zakopuję w niej przedmiot na noc, a sól następnego dnia wyrzucam, nie używam już do jedzenia. Dobre jest też światło słońca lub księżyca - taka mała dygresja, jako małe dziecko lubiłam się już w takie rzeczy bawić, robiłam sobie amulety szukając ładnych kamyczków w piachu albo z paciorków, i kładłam na noc na parapet, nie wiedząc nawet, że taki sposób istnieje. Chyba od małego księżyc wydaje nam się czymś niesamowitym :aww:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...