Skocz do zawartości

Pentagram, rydwan, księżyc, gwiazdy i liczby.


Milql

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie w moim poście.

 

Proszę o pomoc w interpretacji mojego snu.

 

Przyśniła mi się koleżanka i pokazała mi wypalony na swoim ciele wielki pentagram wewnątrz którego znajdował się rydwan. Pamiętam też, że patrząc na ten symbol zwróciłem uwagę, że są tam gwiazdy i księżyc ale bez szczegółów.

Były też liczby ale niestety nie zapisałem ich więc po drugim przebudzeniu już ich nie pamiętałem. Teraz bardzo żałuję, że nie zrobiłem notatek.

Na koniec koleżanka powiedziała mi we śnie, że jeśli chcę to mogę swój symbol u niej wypalić na ciele, co mnie dość mocno zaszokowało i sen się skończył.

 

Sprawdzałem znaczenie poszczególnych symboli ale może ktoś z Forumowiczów potrafi mój sen zinterpretować jako całość.

 

Pozdrawiam :)

Milql

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta koleżanka interesuje się lub zajmuje ezoteryką, bo najbardziej z tym kojarzę te symbole. Pentagram to sławny symbol magiczny. W klasycznej postaci z dwoma rogami ku dołowi służy jako znak ochronny, jak również obraz żywiołów. W odwróconej czyli z dwoma rogami ku górze (kozioł) ma mroczny, czarnomagiczny wydźwięk. Z kolei pozostałe znaki jak Rydwan, Księżyc i Gwiazda to karty tarota. Zresztą idąc tym tropem myślę można by się pokusić, że pentagram oznacza Maga, chociaż jeśli wszystkie symbole były w jego środku to może reprezentuje podłoże dla kart o indywidualnej czystej mocy. Te niezapamiętane liczby też mogły być tarotową numeracją kart. Wypalone symbole mogą, więc obrazować jakieś emocje czy istotne dla niej doświadczenia. Ciekawi mnie jednak ta końcówka, abyś dołączył swój. Wypalić czyli odcisnąć piętno na jej życiu. Pytanie tylko jakie ono miałoby być.

Edytowane przez Tamaya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. O ile mi wiadomo to koleżanka nigdy się nie interesowała tymi sprawami. Ja jakiś czas temu otrzymałem od znajomej pani numerolog, talię tarota. Ćwiczyłem różne rozkłady tak dla siebie jednak od bardzo długiego czasu nic z kartami nie robiłem. Około tygodnia wstecz oczyściłem karty tarota aby je przekazać innej osobie. Może poprzez te symbole dostałem jakiś znak.

W najbliższym czasie czekam mnie bardzo długa podróż samochodem i właśnie te znaki skojarzyłem jako zapewnienie opieki w trakcie tej podróży. Ale wtedy nie pasuje mi koleżanka na której to wspomniane symbole były wypalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W świetle tego co piszesz o pragnieniu oddania talii kart gdyby się interesowała to mogłoby to może sugerować, że gdybyś zechciał chętnie przyjęłaby twoje, ale poza skojarzeniami tych symboli wcześniej zbytnio akurat mi się tu nie nasuwa wiele na chwilę obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...