Skocz do zawartości

Inkarnacja, pytanie o pomoc :)


Morgana_19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Mam pytanie i proszę o pomoc :)

Miałam ostatnio dość ciekawe doświadczenia, najpierw myślałam, że odwiedził mnie inkub ale inny forumowicz wyprowadził mnie z błędu i powiedział, że "przybyła" do mnie osoba z "Królestwa Eterycznego" i jest mi to znana osoba, ale poprzez inkarnację o niej zapomniałam, a on może być osoba nie inkarnującą się (co to dokładnie oznacza ?)

 

Czy istnieje jakiś sposób aby się dowiedzieć kim jest lub czym jest ten "byt" i dlaczego może do mnie "przyjść"

Nie wiem zbyt dużo o inkarnacji więc proszę o pomoc innych znających się na tym.

Dodam, że jestem bardzo zaciekawiona nowym odkryciem gdyż, na początku kiedy o tym pisałam bardzo się bałam, że to jakieś nawiedzenia demona, inkuba itp., teraz nie czuje strachu tylko zainteresowanie.

Bardzo proszę o pomoc

 

Pozdrawiam i czekam na jakąś odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk ktoś pojawił sie na Ziemi to wpadł w pułapkę i będzie na Ziemi się odradzał, do puki swoim sercem z empatia na wszystko patrzeć nie będzie, miłości ludzkiej nie użyje jako punktu podparcia do dźwigni, aby odczopować swoje serce , by zaczęła z niego wypływać Miłość na wszystko w koło dająca odczuwanie Jedności .

Dlatego religie podają cudze serce do wielbienia , swoje nie ważne niby....

W/g mnie bez ludzkiej miłości nie damy rady wejść w Miłość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz droga, ktoś to wykorzystuje, to zwykle nieznajomym jest . Po prostu tak sobie czasem ulży...

Tak to potraktuj, wszyscy tamci są podobni ..

Gest Kozakiewicza mu pokaż .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jak czytam twoje wypowiedzi to mam wrażenie, że za dużo Jody się naoglądałeś. Możesz pisać normalnie nie przestawiać szyku zdań.

Tak czy siak, dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...