Skocz do zawartości

Próbując odgadnąć Ascendent


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Jak myślicie- Jason Wade? Piosenkarz

 

87cdb169421076b0gen.jpg

 

4e3d1bfd5ffa544agen.jpg

 

8df9330f871d09e5gen.jpg

 

Słońce i Merkury Rak

Księżyc Baran

Mars, Jowisz i Saturn Panna

Wenus Bliźnięta

Uran Skorpion

Neptun Strzelec

Pluton Waga

 

 

 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku, nie myśląc, odczułam, że Strzelec :)

Potem zauważyłam, że ma w twarzy coś "rybiego", a Neptun akurat w Strzelcu. 

Sprawa ciężka też dlatego, że ma Światła w wodzie i ogniu + nie wykluczam, ze Księżyc i Neptun moją być w trygonie, a Jowisz i Słońce w sekstyle, przez co wrażenie ryby/strzelec też może istnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Lianna

A jak Wam się wydaje Elżbieta Dzikowska- podróżniczka, dziennikarka, operatorka i reżyserka filmów dokumentalnych. Z wykształcenia historyk sztuki.

 

188af1c318d2d3f3gen.jpg

 

Słońce, Merkury i Saturn Ryby

Księżyc Bliźnięta

Wenus i Uran Byk

Mars Strzelec

Neptun Panna

Pluton Rak

 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.08.2020 o 11:44, Lianna napisał:

A jak Wam się wydaje Elżbieta Dzikowska- podróżniczka, dziennikarka, operatorka i reżyserka filmów dokumentalnych. Z wykształcenia historyk sztuki.

 

188af1c318d2d3f3gen.jpg

 

Słońce, Merkury i Saturn Ryby

Księżyc Bliźnięta

Wenus i Uran Byk

Mars Strzelec

Neptun Panna

Pluton Rak

 

Popatrzyłam na młode zdjęcia, bo niby tam musi więcej od asc być - nie wiem, ciężki wygląd dla Ryby - Marsjańsko - Saturnianski bym powiedziała :) Takie wrażenie, jakby się coś nie wiem, do podłogi przycisnęło, taką kamienną płytą. Także mam 3 warianty:

1. Koziorożec przede wszystkim;

2. Baran;

3. Strzelec z Marsem na asc - szczególnie, że lubi podróży :)

Tylko moja opinia :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o Katarzynie Warnke? Jaki moze miec ascendent? 

 

Slonce ponoc w znaku Strzelca

Ksiezyc w znaku Ryb

Wenus w znaku Koziorożca

Mars w znaku Strzelca

 

 

 

 

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski

 

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski

 

katarzyna warnke

 

Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017

 

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Viva! marzec 2017, main topic

 

kasia-warnke.jpg

 

Katarzyna Warnke pobita?! Charakteryzatorki przestraszyły fanów ...

 

NgVk9kuTURBXy8wMGZmZTExZi0xYTE2LTQxYzUtODk4OS0xOWUzYzFjMmJhMjkuanBlZ5GVAs0DBwDDw4GhMAE

 

Edytowane przez runoutofbreath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2020 o 11:21, Lianna napisał:

Moje pierwsze skojarzenie, ale takie totalnie pierwsze- to Wodnik. Na jednej focie ma dziwny kształt twarzy i mi się skojarzyło jakoś z Uranem XD

Ma chyba ksiezyc w znaku Wodnika, wiec bardzo blisko @Lianna ! :) a moze nawet i zgadlas..bo asc nie znam, w kazdym razie slonce w skorpionie, ksiezyc w wodniku :) Ty i @Roseanna Xavier dobrze kombinujecie ;d

Edytowane przez runoutofbreath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2020 o 11:38, Roseanna Xavier napisał:

Takie kwadratowe szczęki zwykle mężczyźni z pod ziemi mają, ewentualnie Skorpiony. Zaraz będzie wersja ode mnie :P

Lub Skorpion, lub Byk (kręcą mnie te Byki chyba, co astrologicznie jest całkiem wytłumaczalne :P)

W ogóle do Dudy chyba czymś podobny jest, a Duda jest Bykiem z planetami w Raku :mysli:

 

Kochana @Roseanna Xavier on ma slonce w Skorpionie to na pewno, ascendentu nie znam :) Ale slonce w skorpionie a ksiezyc w znaku wodnika, takze dobrze kombinujesz ;d:)

Edytowane przez runoutofbreath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, runoutofbreath napisał:

A co sadzicie o Katarzynie Warnke? Jaki moze miec ascendent? 

 

Slonce ponoc w znaku Strzelca

Ksiezyc w znaku Ryb

Wenus w znaku Koziorożca

Mars w znaku Strzelca

 

 

 

 

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski

 

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski

 

katarzyna warnke

 

Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017

 

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Viva! marzec 2017, main topic

 

kasia-warnke.jpg

 

Katarzyna Warnke pobita?! Charakteryzatorki przestraszyły fanów ...

 

NgVk9kuTURBXy8wMGZmZTExZi0xYTE2LTQxYzUtODk4OS0xOWUzYzFjMmJhMjkuanBlZ5GVAs0DBwDDw4GhMAE

 

 

Ciekawe, no nie powiem XD  Ja czuję od niej na pewno tą Wenus w Koziorożcu. Stawiam na jakiś ziemski jednak znak. Panna lub właśnie Koziorożec, czuć trochę taki chłód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie wiem, nie znam się, ale dla mnie czuć od niej jakąś Rybą :z_jezorem: w sensie, że ma w sobie coś takiego nieuchwytnego, eterycznego, ale z wyglądu to daleko jej do piękności 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lianna napisał:

 

Ciekawe, no nie powiem XD  Ja czuję od niej na pewno tą Wenus w Koziorożcu. Stawiam na jakiś ziemski jednak znak. Panna lub właśnie Koziorożec, czuć trochę taki chłód ;)

Ciekawe właśnie, ja jeszcze myslalam o lwie, bo ona jednak ma w sobie cos co ściąga uwagę, potrafi się pokazać, tyle ze cechy fizyczne jakoś tak niezbyt pasują 

Edytowane przez runoutofbreath
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, runoutofbreath napisał:

A co sadzicie o Katarzynie Warnke? Jaki moze miec ascendent? 

 

Slonce ponoc w znaku Strzelca

Ksiezyc w znaku Ryb

Wenus w znaku Koziorożca

Mars w znaku Strzelca

 

 

 

 

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski

 

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski

 

katarzyna warnke

 

Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017

 

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Viva! marzec 2017, main topic

 

kasia-warnke.jpg

 

Katarzyna Warnke pobita?! Charakteryzatorki przestraszyły fanów ...

 

NgVk9kuTURBXy8wMGZmZTExZi0xYTE2LTQxYzUtODk4OS0xOWUzYzFjMmJhMjkuanBlZ5GVAs0DBwDDw4GhMAE

 

Wygląda absolutnie prawie tak samo, jak dziewczyna, którą znam: Słońce w Byku, Księżyc w Rybach asc nie znany... Wenus w Baranie. Może to Księżyc w Rybach daje taki typ twarzy? 

Asc w Byku, jeśli Wenus jest w Koziorożcu, też może być, bo zimno jest - Wodnik też jest możliwy, bo rzeczywiście zimno + przypomina Putina, który zgodnie z jedną wersja ma asc w Wodniku (i z nią się zgadzam :D ). Stąd też może też powietrzna eteryczność :)

Edytowane przez Nice
Wodnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Roseanna Xavier napisał:

Wygląda absolutnie prawie tak samo, jak dziewczyna, którą znam: Słońce w Byku, Księżyc w Rybach asc nie znany... Wenus w Baranie. Może to Księżyc w Rybach daje taki typ twarzy? 

Asc w Byku, jeśli Wenus jest w Koziorożcu, też może być, bo zimno jest - Wodnik też jest możliwy, bo rzeczywiście zimno + przypomina Putina, który zgodnie z jedną wersja ma asc w Wodniku (i z nią się zgadzam :D ). Stąd też może też powietrzna eteryczność :)

Na tego byka to chyba w zyciu bym nie wpadła, kojarzy mi się z taka żywa osoba. U niej jednak ciężko odgadnąć, może jak będzie robiła jakiegos live’a to spytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, runoutofbreath napisał:

Na tego byka to chyba w zyciu bym nie wpadła, kojarzy mi się z taka żywa osoba. U niej jednak ciężko odgadnąć, może jak będzie robiła jakiegos live’a to spytam :)

Ta Krówka o której mówię była bardzo żywa i pełna humoru :sark:Mimo że była po bardzo traumatycznej sytuacji - ciągle jeszcze organizowała u nas w szpitalu koncerty charytatywne (jest muzykiem) :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Roseanna Xavier napisał:

Ta Krówka o której mówię była bardzo żywa i pełna humoru :sark:Mimo że była po bardzo traumatycznej sytuacji - ciągle jeszcze organizowała u nas w szpitalu koncerty charytatywne (jest muzykiem) :D

To ciekawe, czasami te ascendetny potrafia zmylic ;d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
15 minut temu, Yunugar napisał:

Katherine Heigl :krecka_dostal:

Jak myślicie gdzie może mieć ascendent?

 

Słońce w znaku Strzelca

Księżyc w znaku  Panny

Wenus w znaku Skorpiona

Mars w znaku Strzelca

 

https://www.astrotheme.com/astrology/Katherine_Heigl

 

katherine-heigl-variety-s-unite4-humanit

 

130913KatherineHeigl1.jpg

 

katherine-heigl-the-ugly-truth-press-con

 

 

 

Jedna z moich ulubionych aktorek :) Czuję od niej jakieś ciepło, może Rak? :) Na Skorpiona Asc mi nie wygląda. Ciekawe, ciekawe. Ewentualnie rozważam Byka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Myślę, że Rak (duże okrągłe oczy, buzia też taka pućkowata okrągła), ale może być też Byk. Nie do konca wiem jak można rozróżnić asc raka od byka. Wydają mi się dosyć podobne te 2 typy

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lunaria napisał:

Myślę, że Rak (duże okrągłe oczy, buzia też taka pućkowata okrągła), ale może być też Byk. Nie do konca wiem jak można rozróżnić asc raka od byka. Wydają mi się dosyć podobne te 2 typy

Szczerze to miałem podobne typy czyli właśnie Rak i Byk lub Waga.

 

"Jedna z moich ulubionych aktorek  Czuję od niej jakieś ciepło, może Rak? :) Na Skorpiona Asc mi nie wygląda. Ciekawe, ciekawe. Ewentualnie rozważam Byka."

 

Z moich też. Właśnie podobne miałem odczucia, plus jeszcze taka skromność :D

 

Edit:

Moim zdaniem lepszym sposobem na odgadniecie asc byłyby próby postawienia go w jakimś znaku i zbadanie domów czy coś pasuje do danej osoby czyli czy dana planeta powinna być w tym domu czy nie.

Przykładowo sprawdzenie 12 domu i czy pasuje tam jakaś planeta. 

Nie znam się dobrze na tym.

 

Edytowane przez Yunugar
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar wstawić inną osobę ale chyba asc byłby za prosty do odgadnięcia więc wypadło na tego angielskiego aktora (kobietom powinien się spodobać :D :sark:):

 

Sean Bean

 

Słońce w Baranie

Księżyc w Lwie

Mars w Raku

Wenus w Bliźniętach

Merkury w Baranie

 

horoscope-chart1-700__radix_17-4-1959_12

 

Sean-Bean-young.png?fit=485,310&ssl=1

4a2a739b002799d6df4a69be08ac447f--sean-o

 

d471276927e0cce1fe5122efcdd6d747.jpg

sean-bean-10771923-1-402.jpg

 

game-of-thrones-11.jpg

:)

sean-bean-2016-bafta-los-angeles-awards-

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, Yunugar napisał:

Miałem zamiar wstawić inną osobę ale chyba asc byłby za prosty do odgadnięcia więc wypadło na tego angielskiego aktora (kobietom powinien się spodobać :D :sark:):

 

Sean Bean

 

Słońce w Baranie

Księżyc w Lwie

Mars w Raku

Wenus w Bliźniętach

Merkury w Baranie

 

horoscope-chart1-700__radix_17-4-1959_12

 

Sean-Bean-young.png?fit=485,310&ssl=1

4a2a739b002799d6df4a69be08ac447f--sean-o

 

d471276927e0cce1fe5122efcdd6d747.jpg

sean-bean-10771923-1-402.jpg

 

game-of-thrones-11.jpg

:)

sean-bean-2016-bafta-los-angeles-awards-

Ma coś w sobie z Lwa, może ten Księżyc trochę przebija.. małe oczy, wąskie usta i podłużna twarz.. może jednak asc w Bliźniętach.

P.S niektórym kobietom pewnie się podoba, ale myślę że niektóre nawet by na niego nie spojrzały :z_jezorem:

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Ma coś w sobie z Lwa, może ten Księżyc trochę przebija.. małe oczy, wąskie usta i podłużna twarz.. może jednak asc w Bliźniętach.

P.S niektórym kobietom pewnie się podoba, ale myślę że niektóre nawet by na niego nie spojrzały :z_jezorem:

Właśnie jakoś tak też, nie wiem, co w nim odpycha, bo jakiś brzydki nie jest... Mi z podobnego typu wygląda podoba Nikolaj Coster-Waldau, więcej życia w nim czuć, ciepła :) 

Co do Sean'a wiem wersję jego asc, także milczę - wiem, bo kiedyś dawno testowałam na Koziorożca :P

 

 

W Katherine Heigl dobrze widać Strzelca (zęby, figura), Pannę i Skorpiona (ostatnie zdjęcie), na asc chyba może być woda (usta, no ale figura nie Racza/Rybia, taka sportowa, bez zauważalnej talii, może Słońce przebija... :mysli: Byk nie - przez figurę + ma ramienia delikatne :)

Nie oglądam tej aktorki w filmach/serialach, także z tych zdjęć ciężko zrobić wniosek o wrażeniu - chyba że przypomina mi siostrę mojej mamy w młodości - Słoneczny Lew, stellumowa Panna, asc Strzelec. Taki sam klimat wokół niej i wyraz twarzy, dosłownie... :) I chyba nawet niektóre rysy...

Tu, szczegółowo, tylko trzeba oczy zamienić na niebieskie:

130913KatherineHeigl1.jpg

Może Lew, no bo w ogóle bardzo podobna do tej ciotki jest, a ona nie ma wody w kółku. Żadnej... Z Panną się raczej wstrzymam :D

 

Lew - moja wersja końcowa ;)

PS: wlazłam w Google popatrzeć zdjęcia... No matko kopia:szok_: Nawet trzyma się tak samo na zdjęciach...

Katherine Heigl Reveals Short New Haircut Alongside Son Joshua: Pics!

Katherine Heigl z "Chirurgów" nie jest już blondynką. Jej nowa fryzura  podzieliła fanów. "Wyglądasz staro" vs "Petarda"

 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lunaria napisał:

Ma coś w sobie z Lwa, może ten Księżyc trochę przebija.. małe oczy, wąskie usta i podłużna twarz.. może jednak asc w Bliźniętach.

P.S niektórym kobietom pewnie się podoba, ale myślę że niektóre nawet by na niego nie spojrzały :z_jezorem:

Mi intuicyjnie pasują  do niego: Skorpion lub Kozio. Co o tym sądzisz?

I może mieć Saturna na asc.

(Nie znam kryteriow wyglądu danego znaku :szok_:)

 

Mialem wstawiać Christiana Bale'a ale tam mniej więcej wiadomo jaki asc a tu nie :p

 

kiedyś dawno testowałam na Koziorożca

 

Podobnie myślę o tym ziemskim typie asc.

 

ona nie ma wody w kółku.

 A Kasia ma dwie planety: Wenus i Urana :P

Edytowane przez Yunugar
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Roseanna Xavier napisał:

Właśnie jakoś tak też, nie wiem, co w nim odpycha, bo jakiś brzydki nie jest... Mi z podobnego typu wygląda podoba Nikolaj Coster-Waldau, więcej życia w nim czuć, ciepła :) 

Co do Sean'a wiem wersję jego asc, także milczę - wiem, bo kiedyś dawno testowałam na Koziorożca :P

 

 

W Katherine Heigl dobrze widać Strzelca (zęby, figura), Pannę i Skorpiona (ostatnie zdjęcie), na asc chyba może być woda (usta, no ale figura nie Racza/Rybia, taka sportowa, bez zauważalnej talii, może Słońce przebija... :mysli: Byk nie - przez figurę + ma ramienia delikatne :)

Nie oglądam tej aktorki w filmach/serialach, także z tych zdjęć ciężko zrobić wniosek o wrażeniu - chyba że przypomina mi siostrę mojej mamy w młodości - Słoneczny Lew, stellumowa Panna, asc Strzelec. Taki sam klimat wokół niej i wyraz twarzy, dosłownie... :) I chyba nawet niektóre rysy...

Tu, szczegółowo, tylko trzeba oczy zamienić na niebieskie:

130913KatherineHeigl1.jpg

Może Lew, no bo w ogóle bardzo podobna do tej ciotki jest, a ona nie ma wody w kółku. Żadnej... Z Panną się raczej wstrzymam :D

 

Lew - moja wersja końcowa ;)

PS: wlazłam w Google popatrzeć zdjęcia... No matko kopia:szok_: Nawet trzyma się tak samo na zdjęciach...

Katherine Heigl Reveals Short New Haircut Alongside Son Joshua: Pics!

Katherine Heigl z "Chirurgów" nie jest już blondynką. Jej nowa fryzura  podzieliła fanów. "Wyglądasz staro" vs "Petarda"

 

Tak wkleiłas te fotki, że myślałem że ta pani na dole to Twoja ciotka z dzieckiem :D a to Kaśka, tylko bez makijażu.

Edytowane przez Yunugar
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, Roseanna Xavier napisał:

Mi z podobnego typu wygląda podoba Nikolaj Coster-Waldau, więcej życia w nim czuć, ciepła :) 

Obejrzałam go sobie właśnie i muszę przyznać, że jest atrakcyjny. Jest w nim coś miłego, przyciągającego wzrok :)

Natomiast ten Sean Bean jest jakiś odpychający..

36 minut temu, Yunugar napisał:

Mi intuicyjnie pasują  do niego: Skorpion lub Kozio. Co o tym sądzisz?

(Nie znam kryteriow wyglądu danego znaku :szok_:

U mnie ta wiedza jest mocno pobieżna, dopiero raczkuje... no takie zimno od niego bije, coś nieprzyjemnego w nim jest... może jakiś Wodnik, ale w sumie dziwnie nie wygląda... 

3 godziny temu, Roseanna Xavier napisał:

Lew - moja wersja końcowa ;)

 

No w życiu bym nie pomyślała.. Lew mi się kojarzy z takim dostojnym władczym, arystokratycznym wyglądem, a ta aktorka bardziej na taka ciepła, przytulna osobke. W sumie tak jak mówię, nie znam się .. głośno myślę :mysli:

 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Lunarią. Katherine jest taka uhmm "swojska". Nie wygląda mi na Asc we Lwie. Ogniste znaki odrzucam zdecydowanie, jeśli chodzi o Asc. Na tej ładnej fotce z synkiem- jakiś ziemski znak mi się kojarzy, może jak pisałam Byk, albo Panna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Lianna napisał:

Zgadzam się z Lunarią. Katherine jest taka uhmm "swojska". Nie wygląda mi na Asc we Lwie. Ogniste znaki odrzucam zdecydowanie, jeśli chodzi o Asc. Na tej ładnej fotce z synkiem- jakiś ziemski znak mi się kojarzy, może jak pisałam Byk, albo Panna.

To jestem za Panną w takim razie :) Ciocia, o której pisałam, ma w niej Stellum :) Sorki że znowu o kimś, kogo znam, ale myślę skojarzeniowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lunaria napisał:

Obejrzałam go sobie właśnie i muszę przyznać, że jest atrakcyjny. Jest w nim coś miłego, przyciągającego wzrok :)

Natomiast ten Sean Bean jest jakiś odpychający..

U mnie ta wiedza jest mocno pobieżna, dopiero raczkuje... no takie zimno od niego bije, coś nieprzyjemnego w nim jest... może jakiś Wodnik, ale w sumie dziwnie nie wygląda... 

No w życiu bym nie pomyślała.. Lew mi się kojarzy z takim dostojnym władczym, arystokratycznym wyglądem, a ta aktorka bardziej na taka ciepła, przytulna osobke. W sumie tak jak mówię, nie znam się .. głośno myślę :mysli:

 

Nikolaj Koster-Waldau nam z Tobą powinien się podobać z powodów astrologicznych, wiesz dlaczego ;)

Co do tej aktorki, wiesz, naprawdę nigdy ją nie oglądałam, jest piękną kobietą, radosną, taki promyczek :) Całkiem to Strzelcowe, może stąd idzie ;) Lwicy asc są moim zdaniem piękne kobiety + przypomniała mi mnie ja krewną że Słońcem we Lwie i asc w Strzelcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Seana Beana - dla mnie to jest sprawa energetyki - czuje, matko, kamyk - taki szary, wysysający z Ciebie chęć do życia. I to przy Słońcu w Baranie i Księżycu we Lwie! Musi być Koziorożec, no musi :D

Skorpiony sprawiają inne wrażenie :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Roseanna Xavier napisał:

Zaufam Słonecznym Lwom i się zgodzę :D

Alternatywnie może być Baran, czymś mi przypomina Che Guevare - wyrazem twarzy, jak się trzyma :)

Haha Roseanna :1s_c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Yunugar napisał:

Dla szerszego oglądu wstawiam jeszcze zdjęcia z młodych lat:

 

309bfe6742097067b3b01251d091e56b-haruki-

42_Haruki_narrowweb__200x236.jpg

A może asc znajduję się w Rybach? 

Jeśli asc jest w Baranie, to jego władca Mars, znajdując się w Rybach, może sprawiać takie wrażenie + warto sprawdzić aspekty Neptuna do Świateł :)

Na dorosłych zdjęciach bardziej widać ogień, moim zdaniem :D

PS: ogólnie, to jeśli dobrze podebrać zdjęcia to w każdej osobie można tak z 5 ascendentow odnaleźć :mysli::D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roseanna Xavier napisał:

Jeśli asc jest w Baranie, to jego władca Mars, znajdując się w Rybach, może sprawiać takie wrażenie + warto sprawdzić aspekty Neptuna do Świateł :)

Na dorosłych zdjęciach bardziej widać ogień, moim zdaniem :D

PS: ogólnie, to jeśli dobrze podebrać zdjęcia to w każdej osobie można tak z 5 ascendentow odnaleźć :mysli::D

To jaki jest ostateczny werdykt?

Poczekamy co powie @Lianna

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Yunugar napisał:

To jaki jest ostateczny werdykt?

Poczekamy co powie @Lianna

Lew/Baran.

Co do czegoś "Rybiego" to Mars często wpływa na wygląd mężczyzny, jak u Kobiety, naprzyklad Księżyc/Wenus.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhmmm może być i Lew, czuję ogień XD albo Baran, jakoś bo te brwi takie krzaczaste haha

Strzelec by miał chyba ( ale to też nie zawsze tak jest ) nieco inny kształt twarzy ;)

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bill Skarsgard - młoda dusza, która wybrała sobie w swoim przeznaczeniu rolę aktora oraz postanowiła, że wystraszy miliony ludzi na całym świecie rolą klauna Pennywise w filmie "It" ("To")

:)

 

Słońce we Lwie

Księżyc w Rybach

Wenus w Raku

Mars w Byku

Merkury w Pannie

 

 

bill-skarsgard-f4ce4f01-21d9-4a2a-a69b-6

416x416.jpg?background=000000&cropX1=0&c

tumblr_ovyiwkCYgT1wtcexbo2_1280.jpg

Bill-Skarsg%C3%A5rd-Actor.jpg

pennywise-smile.png?resize=1024,588&ssl=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Roseanna Xavier napisał:

W Byku, w Byku :D No doubts :D

Nie wygląda mi na Byka :_jezyk: (nie może mieć asc w byku) prędzej ten Wodnik lub Waga przychodzi mi na myśl. Bardziej to drugie. Odstające uszy (ukryte za włosami) to cecha szczególna jakiego asc? 

Co o tym sądzicie?

 

@Roseanna Xavier co Cię tak rozbawiło? :D

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
48 minut temu, Roseanna Xavier napisał:

W Byku, w Byku :D No doubts :D

Możesz mieć racje usta, oczy mocno Bycze...

13 minut temu, Yunugar napisał:

Odstające uszy (ukryte za włosami) to cecha szczególna jakiego asc? 

Myślę, że odstające uszy to trochę za mało charakterystyczny punkt jak na określenie ascendentu :z_jezorem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Yunugar napisał:

Nie wygląda mi na Byka :_jezyk: (nie może mieć asc w byku) prędzej ten Wodnik lub Waga przychodzi mi na myśl. Bardziej to drugie. Odstające uszy (ukryte za włosami) to cecha szczególna jakiego asc? 

Co o tym sądzicie?

 

@Roseanna Xavier co Cię tak rozbawiło? :D

Waga nie - 100% - daje inne rysy zwykle - klasyczne - delikatnie zaostrzone, Wodnik - wątpię, ale już bardziej. Czemu nie widac Byka - Mars mezczyznie sporo daje do wyglądu (i nie tylko wyglądu) najbardziej widać Lew + Byk + Ryby/Rak. Z twarzy widać lub Byka oczy, szczęka, nawet budowa twarzy, w tej "miękkości" rys - widzę coś wodnego... Jeśli na asc Byk to Wenus (władca) trafia do raka i może być taki wynik. Czymś mi przypomina Jima Carreyego mimiką, a ten jest Koziorożcem z Księżycem w Bliźniętach i asc w Skorpionie...

 

Co do próby wyliczenia stopni asc u nieznajomej osoby... Osobiście nie polecam :)

 

Ostajace uszy - no jakze - wiadomo - przyznak elfickich korzeni :D A tak na serio, za uszki Byk odpowiada :P

 

Co mnie rozbawiło wiesz dobrze, wszystko zrozumiałeś prawidłowo :yes:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Roseanna Xavier napisał:

twarzy widać lub Byka oczy, szczęka, nawet budowa twarzy, w tej "miękkości" rys -

Cytat z wątku fotki  ascendentu Wagi:

1. Twarz gładka o regularnych i łagodnych rysach. Oczy jakby lekko podkrążone

 

Zgadza się, są głęboko osadzone

 

2. Nierzadko dołeczki na policzkach. 

 

Są.

U Byków nie widziałem takich dołów na zdjęciach. Dodatkowo twarz jest bardzo szczupła, pociągla i nie pasuje mi do Byka. Ismer może niech coś powie na ten temat.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Yunugar napisał:

Bill Skarsgard - młoda dusza, która wybrała sobie w swoim przeznaczeniu rolę aktora oraz postanowiła, że wystraszy miliony ludzi na całym świecie rolą klauna Pennywise w filmie "It" ("To")

:)

 

Słońce we Lwie

Księżyc w Rybach

Wenus w Raku

Mars w Byku

Merkury w Pannie

 

 

bill-skarsgard-f4ce4f01-21d9-4a2a-a69b-6

416x416.jpg?background=000000&cropX1=0&c

tumblr_ovyiwkCYgT1wtcexbo2_1280.jpg

Bill-Skarsg%C3%A5rd-Actor.jpg

pennywise-smile.png?resize=1024,588&ssl=

 

Moja pierwsza myśl- Ryby. Jakoś mi oczy pasują na ten znak, poza tym usta, jasna karnacja. Byka bym nie obstawiła. Ten znak kojarzy mi się z bardziej klasyczną urodą. Widzę też jakieś wpływy Urana. Znaki ziemski odrzucam, ogniste raczej też.Ewentualnie jeszcze Waga, uhmm w sumie może bardziej jednak powietrzy znak.

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lianna napisał:

 

Moja pierwsza myśl- Ryby. Jakoś mi oczy pasują na ten znak, poza tym usta, jasna karnacja. Byka bym nie obstawiła. Ten znak kojarzy mi się z bardziej klasyczną urodą. Widzę też jakieś wpływy Urana. Znaki ziemski odrzucam, ogniste raczej też.Ewentualnie jeszcze Waga, uhmm w sumie może bardziej jednak powietrzy znak.

Ryby tu ujdą, się zgodzę, ale to też Księżyc w Rybach może dać, przecież czystego wygląda strycto po asc nie bywa, Rak - szczerze, wolę nie, no ale wodę widac - druga sprawa, że może być widać wodę z kółka. Co do Wagi i Byka - zgodnie z pewnymi zarysami astrologicznym i, które chyba opublikuje w znakach i zdjęciach :) i tym, że pochodzę z kraju w którym Waga długo się trzyma na horyzoncie - czyli istnieję ich tam dużo - mogę przysięgać, że to nie jest Waga, którą akurat kojarzę po klasycznemu pięknu :) Byki aż tak klasyczni nie są. Regułek po asc tak mocno się nie trzymam, bo sporo zależy od stanu władcy asc i Słońca + męskich/damskich planet.

 

Kontynuując: i Waga, i Rak sprawiają przyjemne, dość delikatne wrażenie - energetycznie, klimatycznie - Waga takiej szlachetności, wzniosłości, dyplomatii, Rak ciepła, wrażliwości, serdeczności, niezapomnijmy, że asc to nie tylko wygląd,  tu takiego nie widzę, facet raczej odpycha - odczuwam jakieś "błoto z żabami", ale może to tylko ja mam takie dziwne odczucia. No idea. Teoretycznie, sądząc po jego planetach powinien być przyjemniejszy - i dla mnie też, a tu mi coś z nim strasznie nie gra... Bała bym się iść z nim razem po ciemnej ulice :D

 

Yunugar, nic do Ciebie osobiście nie miałam, z Bykiem to był w pewnym sensie żart, bo zawsze kojarzę mniej-wiecej kółka które chociaż raz interpretowalam :P Mam unikatową pamięć - nawet na neuroleptykach. Druga sprawa, że sporo od Byka tu widać i tak, ale podejrzewam, że to jest przez Mars.

 

Moja wersja bez haha: Wodnik, chyba. Jest taki zaskakujący dla mnie w nawiązaniu do planet w kółku i rzeczywistej energii + te wyrazy twarzy - na serio zaczynasz się zastanowiac, czy z jakimiś elfami/goblinami babcia kiedyś nie zaszałała :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Roseanna Xavier napisał:

facet raczej odpycha - odczuwam jakieś "błoto z żabami", ale może to tylko ja mam takie dziwne odczucia.

Nie tylko ty :p

Nie mam ochoty oglądać żadnego filmu z jego udziałem oprócz drugiej części "It", którą mam zamiar zobaczyć.

Na portalu filmweb jedna dziewczyna napisała: "chciałabym żeby on mnie straszył" :sark:

 

58 minut temu, Roseanna Xavier napisał:

Bykiem to był w pewnym sensie żart

Tak mi coś świtało w umyśle :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5727bd4783d233f0gen.jpg

 

9ba6f505e34bbff8gen.jpg

 

 

Jak myślicie? Aktorka Ellen Pompeo? Słońce, Księżyc, Merkury i Wenus Skorpion, Mars we Wodniku, Jowisz w Wadze.

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intuicyjnie - Koziorożec, chyba... Przytłoczona ją jestem tak trochę :D

+ takie spięcie w wyrazie twarzy, nie wiem :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Roseanna Xavier napisał:

Przyznam się, że boję się tej kobiety :D

Po namyśle :) Dużo Marsa od niej czuć - w sensie takiej energii? Z drugiej strony energia Marsowa może być od Skorpiona też... Patrze na nią i czuję się dzieckiem, obok srogiej nauczycielki:sark:

Popatrzyłam w googl'u jej inne zdjęcia - bardzo sztywna mimika - chyba jednak Koziorożec, zostaje przy tej wersji :)

Ewentualnie rozważyłabym asc w Wodniku z Marsem blisko jej asc :) Baran nie, bo ma w sobie więcej życia :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lianna napisał:

Meredith z "Chirurgów"

:D Widzę, że to, że oglądam coś tylko z mężem wieczorem - głównie, żeby się potulić ma swoje minusy:sark:

Na zdjęciach z serialu raczej widać asc Lwa, jak mi się wydaję. Botoks zabija piękno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lianna a Ty wiedziałaś jaki ona ma asc? 

Nikt nie odgadł. Najbliżej byli Ci co obstawiali znaki wodne.

 

Co do Billa jeśli ma asc w rybach z wpływami Urana, to wtedy asc znajdowałby się na początku, w pierwszych kilku stopniach, przejmując część energii wodnika-Urana. W którymś artykule przeczytałem o takich wpływach, a że ekspertem nie jestem w tej dziedzinie to nie wiem czy tak jest rzeczywiście. Wydawało mi się to w miarę logiczne.

Mars wtedy byłby w 2 domu czyli upraszczając większość energii idzie na zarabianie kasy (co by się zgadzało).

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Yunugar napisał:

@Lianna a Ty wiedziałaś jaki ona ma asc? 

Nikt nie odgadł. Najbliżej byli Ci co obstawiali znaki wodne.

 

Co do Billa jeśli ma asc w rybach z wpływami Urana, to wtedy asc znajdowałby się na początku, w pierwszych kilku stopniach, przejmując część energii wodnika-Urana. W którymś artykule przeczytałem o takich wpływach, a że ekspertem nie jestem w tej dziedzinie to nie wiem czy tak jest rzeczywiście. Wydawało mi się to w miarę logiczne.

Mars wtedy byłby w 2 domu czyli upraszczając większość energii idzie na zarabianie kasy (co by się zgadzało).

Teorie astrologiczną trzeba ciągle testować i patrzeć, czy się nie sprawdza. Mi się nie sprawdziło - w praktyce, tak samo, jak mi nie sprawdzają się te "rodzeństwa i sąsiedzie" w nawiązaniu do 3 domu - jako przykład, bo mi pewne znaczenia jeszcze jednego domku się nie sprawdzają. Lepiej już ten asc po stopniom i po domom sprawdzać - ale znowu, to moja opinia i trochę doświadczenia.

Można też rozdzielić każdy znak na trzy części (dekanaty? nie jestem pewna polskiego słówka), na przykład jak masz Barana, to każdą częścią włada inna planeta: na przykład 1m Mars, 2 Słońce i 3m - Wenus. Też jest system, w którym zamiast planet rozpatrywaną się wpływy znaków z tego samego żywiołu, zaczynając od 1szego, czyli w przypadku Barana: 1 - Baran, 2 - Lew, 3 - Strzelec. To, moim zdaniem bardziej się sprawdza :) Ale wiadomo - testuj :)

Tutaj załączam link: http://171.25.168.150/slovar/d/dekanat.htm

Niestety po rosyjsku, no ale wolę czytać ezo źródła w swoim języku... Mam nadzieję, że posługujecie się i da się przeczytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Lianna napisał:

A jak myślicie aktorka i producentka, Courtney Cox?

 

Słońce i Merkury Bliźnięta

Mars i Jowisz Byk

Wenus Rak

Księżyc, Uran i Pluton Panna

 

aefa7b507fffaac9gen.jpg

Czy to ona grała Monikę w Przyjacielach (to akurat oglądałam :D) ;) Na młodych zdjęciach można założyć, że to Waga, ale tu takie "ziemne" skupienie w twarzy - może i asc Panna z Plutonem na asc :)

Z drugiej strony Księżyc może mocno przebijać asc ;) Także czy jednak Panna na asc, jak ten znak i tak jest mega ważny w horoskopu? :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lianna napisał:

A jak myślicie aktorka i producentka, Courtney Cox?

 

Słońce i Merkury Bliźnięta

Mars i Jowisz Byk

Wenus Rak

Księżyc, Uran i Pluton Panna

 

aefa7b507fffaac9gen.jpg

Ryby (na drugim zdjęciu powiększone usta?? To właśnie te operacje plastyczne o których pisałem jakiś czas temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na asc lepiej patrzeć chyba po młodym zdjęciom, bardzo młodym:

 Tu też jest o tym napisane, i nie przeze mnie :P

 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Roseanna Xavier tyś spec od ascendentalnych Wag :wink:

Dla mnie na pierwszy plan wysuwa się, to co @runoutofbreath określiła jako "biznesowy" wygląd.. coś badawczego ma w tym wzroku, oceniającego... ma inteligentny wyraz twarzy, klasyczne rysy, ale w kanonach piękna mi się nie mieści :wink:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lunaria napisał:

@Roseanna Xavier tyś spec od ascendentalnych Wag :wink:

Dla mnie na pierwszy plan wysuwa się, to co @runoutofbreath określiła jako "biznesowy" wygląd.. coś badawczego ma w tym wzroku, oceniającego... ma inteligentny wyraz twarzy, klasyczne rysy, ale w kanonach piękna mi się nie mieści :wink:

Bo właśnie dlatego o tym mówię - akurat po klasycznych rysach rysach i greckim nosie Wag poznaje ;) Nie każda Waga jest kanonicznie piękna, lecz klasyczna. Co do Bliźniaka i Panny - zgadzam się, że widać wpływ, ale też tam ma Światła! Światła naturalnie sporo od siebie dają, dlatego wahałam się wyżej :P

PS: tak glupotka: ja do swojego asc też tak średnio z twarzy nadaje się, ale zdarzenia po domom i okoliczności urodzenia się zgadzają ;)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lunaria napisał:

piękna mi się nie mieści 

Mocno średnia bo Kasia i Basia to co innego...

(bez obrazy dla nikogo)

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Roseanna Xavier napisał:

Ona :serce:

Niezła babka, dobrze się zestarzała. Polskie piosenkarki z lat 60tych i 70tych wyglądają podobnie, dlatego bo są naturalne.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Yunugar napisał:

Niezła babka, dobrze się zestarzała. Polskie piosenkarki z lat 60tych i 70tych wyglądają podobnie, dlatego bo są naturalne.

Na młodych zdjęciach jest kwintesencją piękna, jak na mój gust :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobranoc, cieszcie się :sark:

Kolejny angielski aktorzyna:

 

Christian Bale - młoda dusza (może trochę dojrzalsza), która wybrała sobie w tym życiu rolę Batmana, kleryka w "Equilibrium", magika w filmie pt. "Prestiż" oraz kilka innych ról w których musiała stracić lub przybrać na wadze.

 

Słońce - Wodnik

Księżyc - Baran

Wenus - Koziorożec 

Mars - Byk

Merkury - Wodnik

Neptun - Strzelec 

 

https://www.astrotheme.com/astrology/Christian_Bale

 

69d5348d3c035513356839f7dba9e91e.jpg

dc81db321b24cce049e3156fdc64f08a.jpg

Wersja zarośnięta:

christian-bale-smile-wallpaper_40439_216

16-christian_bale_gettyimages-1187949924

 

AS może nie być znów taki oczywisty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Yunugar napisał:

Neptun - Strzelec 

Liczą się planety septeneru (Słońce, Księżyc, Merkury, Wenus, Mars, Jowisz i Saturn) i w nawiązaniu do wyglądu i w nawiązaniu do osobowości, charakteru. Wyższe planety a la Uran, Neptun, Pluton to są planety pokoleniowe, tak zwane wyższe - no ja, Lunaria (zamieściłaś kółko na forum otwarcie, sorki :P) i Ty mamy Neptun w Koziorożcu, wątpię się, że on wpływa na to, że możemy wszyscy być podobni :D Raczej zaznacza to, że mamy charakterystyczne dla naszego pokolenia wartości :D , te planety wpływają na wygląd i klimaty/energie osoby, w przypadku jak masz mocno zaznaczone Wodnika, Ryby lub Skorpiona. W przypadku Christiana trzeba patrzeć na Uran, bo jest Wodnikiem, a o Neptunie/Plutonie zapomnieć. Wiem, że podejdziesz do tego sceptycznie, ale i tak z czasem pewnie sam to gdzieś znajdziesz i przeczytasz :) 

 

  

14 godzin temu, Yunugar napisał:

młoda dusza (może trochę dojrzalsza)

Podziel się tajemnicą, jak Ty to widzisz?

 

PS: powiem tak, młodego Christiana Bale'a uważam za bardzo przystojnego faceta, Lunaria pamięta ;) Ciężko mi być tu sprawiedliwą. Także będę po prostu strzelała - Panna :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam Koziorożca, jeśli chodzi o Christina :) ziemię czuję od niego. Według mojego kanonu- jest przystojny ;). Według mnie spoko, że pokoleniówki też podajemy. Czasem taką planetę ma się dla przykładu w I domu, co znacząco może wpłynąć na wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lianna napisał:

Obstawiam Koziorożca, jeśli chodzi o Christina :) ziemię czuję od niego. Według mojego kanonu- jest przystojny ;). Według mnie spoko, że pokoleniówki też podajemy. Czasem taką planetę ma się dla przykładu w I domu, co znacząco może wpłynąć na wygląd.

No tak, ale czemu sam Neptun w takim razie, szczególnie że to Wodnik? :D Lub wszystkie, lub żadnej:kwas:;) Jestem dziś jakaś nadzwyczaj czepialska:D

Co do Koziorożca - możliwe, w sumie, ale budowa twarzy taka Pannowata (długa :P).

Ogólnie kształt jego oczu i trochę nosa jest podobny do tych rys u mojego męża, zastawiam się teraz jakiego znaku to może być wpływ:mysli:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiem pytania XD ja dziś strasznie niewyspana, także z górki sorki, mogę być niekumata XD

Chodziło mi o to dla przykładu : Ktoś sobie drogą dedukcji myśli uhmmm może ma Asc w Strzelcu,Neptun też w Strzelcu, czyli ma w I domu.

Jeśli czaisz, o co mi biega ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Lianna napisał:

Chyba nie rozumiem pytania XD ja dziś strasznie niewyspana, także z górki sorki, mogę być niekumata XD

Chodziło mi o to dla przykładu : Ktoś sobie drogą dedukcji myśli uhmmm może ma Asc w Strzelcu,Neptun też w Strzelcu, czyli ma w I domu.

Jeśli czaisz, o co mi biega ;)

No tak,  czaje, ale wtedy muszą być wszystkie pokoleniowki, bo jak sam Neptun podajesz, to wygląda na podpowiedź :P Albo sam Pluton ;) Albo podajesz dom, gdzie Słoneczko i znak - a potem pytasz: gdzie jest ascendent? . No sorry ;)

Może ja też nie potrafię po prostu przekazać swoje myśli w jasny sposób :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roseanna Xavier napisał:

Liczą się planety septeneru (Słońce, Księżyc, Merkury, Wenus, Mars, Jowisz i Saturn) i w nawiązaniu do wyglądu i w nawiązaniu do osobowości, charakteru. Wyższe planety a la Uran, Neptun, Pluton to są planety pokoleniowe, tak zwane wyższe - no ja, Lunaria (zamieściłaś kółko na forum otwarcie, sorki :P) i Ty mamy Neptun w Koziorożcu, wątpię się, że on wpływa na to, że możemy wszyscy być podobni :D Raczej zaznacza to, że mamy charakterystyczne dla naszego pokolenia wartości :D , te planety wpływają na wygląd i klimaty/energie osoby, w przypadku jak masz mocno zaznaczone Wodnika, Ryby lub Skorpiona. W przypadku Christiana trzeba patrzeć na Uran, bo jest Wodnikiem, a o Neptunie/Plutonie zapomnieć. Wiem, że podejdziesz do tego sceptycznie, ale i tak z czasem pewnie sam to gdzieś znajdziesz i przeczytasz :) 

OK będę już wiedział, dzięki ;) Neptun to był taki grymas chwilowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że bardzo mi estetycznie podobają asc Lwy, to zaufam swojemu gustowi i powiem, że to akurat ten przypadek (do tego się wstydziłam) :)

Tez gdzieś widziałam wersję z Bliźniakiem, a oficjalnej chyba nie ma.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Roseanna Xavier napisał:

Biorąc pod uwagę, że bardzo mi estetycznie podobają asc Lwy, to zaufam swojemu gustowi i powiem, że to akurat ten przypadek (do tego się wstydziłam) :)

Tez gdzieś widziałam wersję z Bliźniakiem, a oficjalnej chyba nie ma.

Sprawdzałem jeszcze przed chwilą znak słoneczny jego o 4 laty starszej żony.

Ona jest Barankiem a Bale ma podobno wg tej userki asc właśnie tam. Wczesniej wszedłem w wątek "foto asc w Baranie" i tam wspominano o krzaczastych brwiach, jako jedna z cech szczególnych tego znaku wschodzącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baran mi intuicyjnie na "nie" - zresztą wiesz, zdaniu userek nie koniecznie warto ufać :P, bardziej uwierzyła bym w Strzelca, jak już, ale nie wiem, coś ostatnio słabo mi idzie zgadywanie po wyglądzie - chyba. W American Psycho jest nieco lwiasty, ale to raczej przez rolę, a nie przez siebie. Tak samo, jak Batman kreuję w w nim Kozioroże klimaty & ale też przez rolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, przez rolę a wypadałoby spojrzeć na wywiady z nim lub na coś co wskazuje jaki jest naprawdę..

 

Edit:

W american psycho grał mordercę a barany są porywcze więc pasowało by,  podobnie jak i do batmana - ciągła akcja, ruch, walka.

Aktorzy i aktorki wybierają dane role aby odreagować pewne emocje z życia i uwolnić energię podczas gry aktorskiej (tak mi się wydaje).

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Yunugar napisał:

Właśnie, przez rolę a wypadałoby spojrzeć na wywiady z nim lub na coś co wskazuje jaki jest naprawdę..

Też myślę, że wywiady i widea są lepsze jak na indefikacje asc, niż zdjęcia i skojarzenia z filmami :) Ale kto co lubi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Yunugar napisał:

W american psycho grał mordercę a barany są porywcze więc pasowało by,  podobnie jak i do batmana - ciągła akcja, ruch, walka.

Wszystkie znaki ogniste są porywcze ;) Zresztą w American Psycho problemem było przesycenie pięknym życiem, poczucie jego bezsensowności i znudzenie i jego ego, które za mocno nie dało się zrealizować: niektórych przecież zabijał też przez to, że przeszkadzali mu w osiągnięciu właśnie splendoru, no i jako osoba inteligentna nie odnajdująca zrozumienia wśród otoczenia, robił przed swoimi ofiarami taki mroczny wykład/teatr, to jest matko tragedia takiej osoby :/ No i sorki, ale jaki Baran przygląda się sobie w lustro pod czas seksu? :D Baran pod czas seksu/zabójstwa, lub seksu i zabójstwa na raz jest całkowicie w akcji. Zresztą zabójca seryjny powinien mieć uszkodzony lub słaby Mars.

Po namyśleniach - Batman jest Skorpionem jednak - tajemniczy, zagadkowy, pilnujący miasta po nocach, ukrywający przed innymi drugą cześć swojego życia... Z mrocznymi traumami psychicznymi, stratami, na których bazuję się część go osobowości... Ciągle odradza się z prochów. W konflikcie (kwadratura) z Jokerem, który chyba Uraniczny jest - i jako trikster, i jako chory psychicznie, i jako katalizator zamieszek a la rewolucja w  filmie o nim bezpośrednio. Wracając do Batmana i Skorpiona - drugi władca Skorpiona to Mars :)

10 godzin temu, Yunugar napisał:

Aktorzy i aktorki wybierają dane role aby odreagować pewne emocje z życia i uwolnić energię podczas gry aktorskiej (tak mi się wydaje)

Grają głownie po swojemu 5mu domu - bo to są roli, scena i teatr (tu zgadzam się z B. Herbstem), no i ten dom ogólnie odpowiada za twórczość :) + Uwolnienie schowanych głęboko emocji to Księżycowe - wypuszczają Księżyc na wolność (i wszytko co jest związane z 4 domem - po tam tkwią korzenia emocji + emocjonalne schematy).

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roseanna Xavier napisał:

Batman jest Skorpionem jednak - tajemniczy, zagadkowy, pilnujący miasta po nocach, ukrywający przed innymi drugą cześć swojego życia... Z mrocznymi traumami psychicznymi, stratami, na których bazuję się część go osobowości... Ciągle odradza się z prochów.

Może być skorpionem ale nie musi. To są ogólnie przyjęte stereotypy i cechy danego znaku lub asc. Nie tylko skorpiony mogą takie być, wg mnie. To zależy od wielu czynników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Yunugar napisał:

Może być skorpionem ale nie musi. To są ogólnie przyjęte stereotypy i cechy danego znaku lub asc. Nie tylko skorpiony mogą takie być, wg mnie. To zależy od wielu czynników.

Tak, tylko że to jest postać istniejąca w filmach/komiksach i innych rodzajach twórczości, a nie żywy człowiek. Druga sprawa, jakbyśmy gadali o samym Christianie. Tu już na sile chcesz wkręcić wersję, która Ci podoba w odniesieniu do postaci, sorry.

Co do ogólnie przyjętych stereotypach powiem Ci straszną rzecz - większa część astrologii o nie się opiera. Nawet jeśli planeta w znaku zachowuję się nietypowo, zawsze są aspekty, które to tłumaczą. Takie życie. I jako że zgadujemy asc a nie wszystkie planety w kółku - używamy, niestety - bo serce mi trochę boli, stereotypów.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Roseanna Xavier napisał:

No tak,  czaje, ale wtedy muszą być wszystkie pokoleniowki, bo jak sam Neptun podajesz, to wygląda na podpowiedź :P Albo sam Pluton ;) Albo podajesz dom, gdzie Słoneczko i znak - a potem pytasz: gdzie jest ascendent? . No sorry ;)

Może ja też nie potrafię po prostu przekazać swoje myśli w jasny sposób :D

Tak, wszystkie pokoleniówki najlepiej ;) nie że tylko Neptun :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Lunaria napisał:

Till Lindemann

Słońce Koziorożec 

Księżyc Byk

Wenus Skorpion

Mars Lew

Merkury Wodnik

Jowisz Ryby

5d87ff4bb09ea5831de8a5f90473b2ef.jpg

519724.jpg

till-lindemann-v-molodosti.jpg

 

Uhmmm obstawiam wodny znak, może Ryby. Jak popatrzyłam na jego oczy, to pierwsze skojarzenie że właśnie ten znak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie Gillian Anderson - aktorka?

 

Słońce, Merkury i Mars Lew

Wenus, Jowisz, Uran i Pluton Panna

Księżyc Wodnik

Uran Skorpion

 

 

0d775b179d108473med.jpg

 

 

5a94aa5adda3adddgen.jpg

 

 

 

87666a2868c8e468gen.jpg

 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...