Skocz do zawartości

Próbując odgadnąć Ascendent


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Lianna napisał:

A jak myślicie Gillian Anderson - aktorka?

 

Słońce, Merkury i Mars Lew

Wenus, Jowisz, Uran i Pluton Panna

Księżyc Wodnik

Uran Skorpion

 

 

0d775b179d108473med.jpg

 

 

5a94aa5adda3adddgen.jpg

 

 

 

87666a2868c8e468gen.jpg

 

Mam wrażenie, że widziałam ją już tu :) Czuć od niej sporo zimna, moim zdaniem - i Wodnika, i Panne widać. Na asc może być Koziorożec chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Lianna napisał:

A jak myślicie Gillian Anderson - aktorka?

 

Słońce, Merkury i Mars Lew

Wenus, Jowisz, Uran i Pluton Panna

Księżyc Wodnik

Uran Skorpion

 

 

0d775b179d108473med.jpg

 

 

5a94aa5adda3adddgen.jpg

 

 

 

87666a2868c8e468gen.jpg

 

Na ostatnim zdjęciu wygląda jak klon albo robot. Martwe spojrzenie.

Gdzieś obiło mi się o uszy(przekaz z innego wymiaru :):_figielek: ), że asc ma w rybach :1ryby:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2020 o 23:25, Yunugar napisał:

Na ostatnim zdjęciu wygląda jak klon albo robot. Martwe spojrzenie.

Gdzieś obiło mi się o uszy(przekaz z innego wymiaru :):_figielek: ), że asc ma w rybach :1ryby:

No tego mocnego Lwa to u niej widac :) Co do asc nie mam pojecia...w zyciu bym nie powiedziala, ze ma asc w rybach ;o

Edytowane przez runoutofbreath
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Patkowski – Wikipedia, wolna encyklopedia

 

Wiceminister finansów Piotr Patkowski zajmie się m.in. opracowywaniem prognoz dla budżetu państwa

 

d1f99ae4f797a1-948-568-218-0-1165-699.jpg

 

A Piotr Patkowski? :) 

 

Slonce w znaku Strzelca

Ksiezyc w Wadze

Wenus w Wadze

Mars w Strzelcu

Merkury w Strzelcu

Saturn w Wodniku 

 

Ja obstawiam asc w znaku ziemskim...

Edytowane przez runoutofbreath
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, runoutofbreath napisał:

No tego mocnego Lwa to u niej widac :) Co do asc nie mam pojecia...w zyciu bym nie powiedziala, ze ma asc w rybach ;o

Ja boje się takich Lwów :smieszne::szok_: I żadny Lwi Mars tego lęku nie zwalczy :D

Z ciekawości podpatrzyłam jej asc, to jestem trochę mocno w zaskoczeniu, nie wiem, ale poczekam na komentarz od Lianny :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kilku stronach widziałam, że Gillian Anderson ma asc we Lwie i słońce na ascendencie. Moją pierwszą myślą był właśnie lew... po włosach :sark:

Uwielbiałam ją w archiwum X.

 

A Pan powyżej wygląda mi na bliźnięta/ziemię

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, crowcrow napisał:

Na kilku stronach widziałam, że Gillian Anderson ma asc we Lwie i słońce na ascendencie. Moją pierwszą myślą był właśnie lew... po włosach :sark:

Uwielbiałam ją w archiwum X.

 

A Pan powyżej wygląda mi na bliźnięta/ziemię

No właśnie :D Nie widzę tego Słońca, widże Saturn - Koziorożec lub Wodnik (Saturn - drugi władca) :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, runoutofbreath napisał:

Piotr Patkowski – Wikipedia, wolna encyklopedia

 

Wiceminister finansów Piotr Patkowski zajmie się m.in. opracowywaniem prognoz dla budżetu państwa

 

d1f99ae4f797a1-948-568-218-0-1165-699.jpg

 

A Piotr Patkowski? :) 

 

Slonce w znaku Strzelca

Ksiezyc w Wadze

Wenus w Wadze

Mars w Strzelcu

Merkury w Strzelcu

Saturn w Wodniku 

 

Ja obstawiam asc w znaku ziemskim...

Nie wiem, co ja ostatnio mam z tą Panną - ale Panna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Roseanna Xavier napisał:

Nie wiem, co ja ostatnio mam z tą Panną - ale Panna :D

No wlasnie ja zwróciłam uwaga na ta szczękę, taka mocno zarysowana, chód, kojarzy mi się z jakimś ziemskim. Ale to raczej nie koziorozec..wlasnie tez obstawiałam pannę haha, ale ja to moge sobie obstawiać..nie mam jeszcze takiej wiedzy, dlatego czekałam na Twój komentarz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, runoutofbreath napisał:

No wlasnie ja zwróciłam uwaga na ta szczękę, taka mocno zarysowana, chód, kojarzy mi się z jakimś ziemskim. Ale to raczej nie koziorozec..wlasnie tez obstawiałam pannę haha, ale ja to moge sobie obstawiać..nie mam jeszcze takiej wiedzy, dlatego czekałam na Twój komentarz :) 

Haha, Kochana, dziękuję za takie zdanie :_buzki:

Ja bardziej wiedzę astro w nawiązaniu do interpretacji wykresów - ale i tam, jako żywa istota mam swoje braki i pomylki, a co do wyglądu to tak wiesz - jak mi się skojarzy :D Chyba reszta też tak robi, chociaż kto wie :D

Mam też wykresy po Rosyjsku z obrazkami :D Myślałam przynieść na forum, ale jestem za leniwa, żeby to wszystko tłumaczyć :)) + znam sporo Wag ascendentalnych :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Roseanna Xavier napisał:

Ja boje się takich Lwów :smieszne::szok_: I żadny Lwi Mars tego lęku nie zwalczy :D

Z ciekawości podpatrzyłam jej asc, to jestem trochę mocno w zaskoczeniu, nie wiem, ale poczekam na komentarz od Lianny :)

 

Tak, Gillian ma Asc we Lwie. Ale na jednej ze stron jest, że rating C, także godzina jest niepewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2020 o 10:52, Lunaria napisał:

Till Lindemann

Słońce Koziorożec 

Księżyc Byk

Wenus Skorpion

Mars Lew

Merkury Wodnik

Jowisz Ryby

5d87ff4bb09ea5831de8a5f90473b2ef.jpg

519724.jpg

till-lindemann-v-molodosti.jpg

Trudno tutaj coś napisać... może Baran :1baran:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Roseanna Xavier napisał:

Nie wiem, co ja ostatnio mam z tą Panną - ale Panna :D

 

Ja obstawiam Bliźnięta. Na tej pierwszej fotce bardzo mi przypomina kolegę, który ma Asc właśnie w tym znaku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerażająco charyzmatyczny i twórczy Nick Cave :) Słońce w Koniunkcji z Marsem w Pannie, Merkury i Księżyc też w Pannie. Wenus w Skorpionie, Jowisz w Wadze, Saturn w Strzelcu :)

Image result for nick cave young

Picture of Nick Cave | Nick cave, Nick cave young, Nick

Пин от пользователя Andrea Bagi на доске Nick Cave | Ник кейв, Ника

Nick Cave Discusses Staying Honest in New Essay | SPIN

Nick Cave | Harry Potter Wiki | Fandom

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, Roseanna Xavier napisał:

Przerażająco charyzmatyczny i twórczy Nick Cave :) Słońce w Koniunkcji z Marsem w Pannie, Merkury i Księżyc też w Pannie. Wenus w Skorpionie, Jowisz w Wadze, Saturn w Strzelcu :)

Image result for nick cave young

Picture of Nick Cave | Nick cave, Nick cave young, Nick

Пин от пользователя Andrea Bagi на доске Nick Cave | Ник кейв, Ника

Nick Cave Discusses Staying Honest in New Essay | SPIN

Nick Cave | Harry Potter Wiki | Fandom

Hmmm dość nietypowy "dziwny" wygląd czyżby Wodnik? Albo takie smutne oczy pasowałyby do Ryb.. usta nie są "panniaste"

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Roseanna Xavier napisał:

Przerażająco charyzmatyczny i twórczy Nick Cave :) Słońce w Koniunkcji z Marsem w Pannie, Merkury i Księżyc też w Pannie. Wenus w Skorpionie, Jowisz w Wadze, Saturn w Strzelcu :)

Image result for nick cave young

Picture of Nick Cave | Nick cave, Nick cave young, Nick

Пин от пользователя Andrea Bagi на доске Nick Cave | Ник кейв, Ника

Nick Cave Discusses Staying Honest in New Essay | SPIN

Nick Cave | Harry Potter Wiki | Fandom

 

mi sie wlasnie kojarzy z Wodnikiem i Skorpionem 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Nataszka? Jak sadzicie?

 

Natasza Urbańska - Alchetron, The Free Social Encyclopedia

 

Kobieta-dynamit. Natasza Urbańska kończy 40 lat - Film

 

Natasza Urbańska pracuje nad nowym albumem | All About Music

 

Natasza Urbańska

 

Natasza Urbańska w teledysku All the wrong places - Zdjęcie nr 6 - Zdjęcia,  fotki - Muzyka

 

Natasza Urbańska o Januszu Józefowiczu: Co za buc!

 

Od lat wywołuje skrajne emocje wśród Polaków. Wszystkie oblicza Nataszy  Urbańskiej - Film

 

Janusz Józefowicz więził Nataszę Urbańską?! Aktorka szczerze o mężu

 

Slonce we Lwie

Ksiezyc w Pannie

Wenus w Raku

Mars w Bliznietach

Merkury w Pannie

 

 

P.S Wedlug mnie jest piekna kobieta, zazdroszcze urody...sliczna

Edytowane przez runoutofbreath
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dzięki za odpowiedzi :)

Nick ma Księżyc w koniukcji z Plutonem i sekstylem z Neptunem, a to też może się przyczynić do "skorpioniastosci" i smutnego, rozmarzonego spojrzenia :)

Poczekam: bo może ktoś jeszcze napisze, i wtedy podam wersję oficjalną :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, runoutofbreath napisał:

A Nataszka? Jak sadzicie?

 

Natasza Urbańska - Alchetron, The Free Social Encyclopedia

 

Kobieta-dynamit. Natasza Urbańska kończy 40 lat - Film

 

Natasza Urbańska pracuje nad nowym albumem | All About Music

 

Natasza Urbańska

 

Natasza Urbańska w teledysku All the wrong places - Zdjęcie nr 6 - Zdjęcia,  fotki - Muzyka

 

Natasza Urbańska o Januszu Józefowiczu: Co za buc!

 

Od lat wywołuje skrajne emocje wśród Polaków. Wszystkie oblicza Nataszy  Urbańskiej - Film

 

Janusz Józefowicz więził Nataszę Urbańską?! Aktorka szczerze o mężu

 

Slonce we Lwie

Ksiezyc w Pannie

Wenus w Raku

Mars w Bliznietach

Merkury w Pannie

 

 

P.S Wedlug mnie jest piekna kobieta, zazdroszcze urody...sliczna

Ciężki dla mnie przykład :D

Widać i Raka, i Lwa, i Bliźniaka, i Pannę, bo na niektórych zdjęciach widać ziemie :)

Moja wersja Byk/lub Waga, figura raczej za Wagę, ale coś takiego ziemnego też jest. Z drugiej strony Byki mają takie rysy twarzy, nie wiem - czułe? Kwitnące? Nie wiem, jak to powiedzieć :D Voluptuous  (ponętne?). A u niej takie bardziej ostre. Nie wiem, na 6 zdjęciu przypomina trochę moją kuzynkę (asc - Waga, Słońce - Ryby, Księżyc - Baran, tak Roseanna znowu ze swoją rodziną) - także będę za Wagą, szczególnie, że ma charakterystyczny uśmiech, a ziemia może od Panny, szczególnie, że Księżyc kobiecie daję sporo do wyglądu ;) 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Roseanna Xavier napisał:

Ciężki dla mnie przykład :D

Widać i Raka, i Lwa, i Bliźniaka, i Pannę, bo na niektórych zdjęciach widać ziemie :)

Moja wersja Byk/lub Waga, figura raczej za Wagę, ale coś takiego ziemnego też jest. Z drugiej strony Byki mają takie rysy twarzy, nie wiem - czułe? Kwitnące? Nie wiem, jak to powiedzieć :D Voluptuous  (ponętne?). A u niej takie bardziej ostre. Nie wiem, na 6 zdjęciu przypomina trochę moją kuzynkę (asc - Waga, Słońce - Ryby, Księżyc - Baran, tak Roseanna znowu ze swoją rodziną) - także będę za Wagą, szczególnie, że ma charakterystyczny uśmiech, a ziemia może od Panny, szczególnie, że Księżyc kobiecie daję sporo do wyglądu ;) 

No wlasnie może tak być, bo jest piękna, figurę tez ma cudowna...wszystko jest takie piękne i harmonijne. Wenus działa ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roseanna Xavier a raka po czym poznajesz? Tak z ciekawosci, bo ja nie znam zbyt wielu raków ani tez os z silnie obsadzonym rakiem i się zastanawiam po czym rozpoznać. U mnie w otoczeniu dominują mieszanki lwa, strzelca, wagi, bliźniaka, barana i panny :D

Edytowane przez runoutofbreath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tez, bo sprawdzałam z ciekawosci, ze jej mąż Janusz to rak z księżycem w bliźniaku i ma wenus Oraz Mars we lwie, wiec się dobrali :D

Edytowane przez runoutofbreath
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, runoutofbreath napisał:

@Roseanna Xavier a raka po czym poznajesz? Tak z ciekawosci, bo ja nie znam zbyt wielu raków ani tez os z silnie obsadzonym rakiem i się zastanawiam po czym rozpoznać. U mnie w otoczeniu dominują mieszanki lwa, strzelca, wagi, bliźniaka, barana i panny :D

Ciepłe, takie trochę lśniące spojrzenie, pełne takiej troski dla innych, romantyczne, rozmarzone nawet :) Do takiej osoby nie boisz się podejść, przytulić, haha :D

+ szeroka twarz :) A to zwykle - jeśli od osoby czuć przyjemne klimaty jest cechą Raczka, lub Byczka :) Jeszcze chyba od Ryb to może być :)

Baran i Skorpion też, ale z bardziej kwadratową szczęką :)

24 minuty temu, runoutofbreath napisał:

U mnie w otoczeniu dominują mieszanki lwa, strzelca, wagi, bliźniaka, barana i panny :D

U mnie Byki, Raki, Lwy, Wodniki, Wagi (najczęściej asc), Ryby, Bliźniaki i Skorpiony (częściej osoby ze stellum, lub asc/Księżycem w znaku). Koziorożce/Księżyc w Koziorożcu czemuś - przepracowuję relacje z ojcem :P

23 minuty temu, runoutofbreath napisał:

Wiem tez, bo sprawdzałam z ciekawosci, ze jej mąż Janusz to rak i ma chyba wenus we lwie, wiec się dobrali

Haha, dobra kombinacja! :) Miłość-miłość, ale nie zawsze działa: miałam kiedyś taką relację: chłopak miał Wenus na moim Słońcu, chyba nawet w tym samym stopniu, i kochał, a u mnie coś uczucia szybko minęły przez różnice poziomu intelektualnego... Bałam się go zranić, i skrzywdzić, także jakiś czas przy nim trwałam - nie wiem, czy to Wenus mnie trzymała, czy jego asc, który trafił mi do 7go domu, no ale w końcu uciekłam... Czyli poziom rozwoju we wszystkich obszarach też jest ważny - wtedy jest harmonia :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2020 o 20:14, Roseanna Xavier napisał:

Przerażająco charyzmatyczny i twórczy Nick Cave :) Słońce w Koniunkcji z Marsem w Pannie, Merkury i Księżyc też w Pannie. Wenus w Skorpionie, Jowisz w Wadze, Saturn w Strzelcu :)

Image result for nick cave young

Picture of Nick Cave | Nick cave, Nick cave young, Nick

Пин от пользователя Andrea Bagi на доске Nick Cave | Ник кейв, Ника

Nick Cave Discusses Staying Honest in New Essay | SPIN

Nick Cave | Harry Potter Wiki | Fandom

 

Moja pierwsza totalnie myśl, że Koziorożec- na niektórych fotach wręcz czuć ten chłód, no ale ma w Pannie sporo, to też może być to XD

Na tej ostatniej fotce czysty Saturn wg mnie ;)

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, runoutofbreath napisał:

A Nataszka? Jak sadzicie?

 

Natasza Urbańska - Alchetron, The Free Social Encyclopedia

 

Kobieta-dynamit. Natasza Urbańska kończy 40 lat - Film

 

Natasza Urbańska pracuje nad nowym albumem | All About Music

 

Natasza Urbańska

 

Natasza Urbańska w teledysku All the wrong places - Zdjęcie nr 6 - Zdjęcia,  fotki - Muzyka

 

Natasza Urbańska o Januszu Józefowiczu: Co za buc!

 

Od lat wywołuje skrajne emocje wśród Polaków. Wszystkie oblicza Nataszy  Urbańskiej - Film

 

Janusz Józefowicz więził Nataszę Urbańską?! Aktorka szczerze o mężu

 

Slonce we Lwie

Ksiezyc w Pannie

Wenus w Raku

Mars w Bliznietach

Merkury w Pannie

 

 

P.S Wedlug mnie jest piekna kobieta, zazdroszcze urody...sliczna

Oj tu bardzo ciężko. Może Byk? Strzelam totalnie. Dla mnie ona jest klasyczną pięknością :1s_n: Obstawiam znak ziemski, Pannę odrzucam jednak.

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lianna napisał:

 

Moja pierwsza totalnie myśl, że Koziorożec- na niektórych fotach wręcz czuć ten chłód, no ale ma w Pannie sporo, to też może być to XD

Na tej ostatniej fotce czysty Saturn wg mnie ;)

Trafiłaś, to ascendentalny Koziorożec ;)

Specjalnie go wkleiłam, bo ma niestandardowy wygląd - czyli zgaduje się nie od razu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95c22610711a3324gen.jpg

 

Ben Affleck, aktor, scenarzysta?

 

Słońce i Merkury Lew

Mars Panna

Wenus Rak

Księżyc Skorpion

Jowisz Strzelec

Uran i Pluton Waga

 

 

ad5e230835ec8d05gen.jpg

 

Tu młodszy

 

 

154bb7d6ba8c1d70gen.jpg

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2020 o 08:30, Roseanna Xavier napisał:

Tam Księżyc był w Pannie, a nie Słońce :D

A gdzie Twoja wersja asc?

I u niego też jest ten Księżyc w pannie :chytry: :D

co ty się przejmujesz moją wersją asc. Nie ma jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2020 o 09:06, Roseanna Xavier napisał:

na 6 zdjęciu przypomina trochę moją kuzynkę (

Zapoznaj mnie ze swoją kuzynką:usmiech:

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Yunugar napisał:

I u niego też jest ten Księżyc w pannie :chytry: :D

co ty się przejmujesz moją wersją asc. Nie ma jej.

Nie przejmuje się, a się wkurzam :D Uwielbiam muzykę Nicka Cave'a... I tak, z tego dumna też jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anne Hathaway (może gdzieś była), Lianna, sorki, że się wbijam, mam nadzieję, że nam razem będą odpowiadać ;)

Anne Hathaway @ 'Becoming Jane' Premiere: Photo 504601 | Anne Hathaway  Pictures | Just Jared

Anne Hathaway w kosmosie

Emma Stone ~ Daily Babes: Anne Hathaway

White Queen White Queen Anne Hathaway Hot Foto von Ramsey44 | Fans teilen  Deutschland Bilder

Alice through the Looking Glass: The White Queen | Alicja w krainie czarów,  Filmy, Got

Próbowałam wydobyć coś z mimiką :)

Słońce, Merkury, Wenus, Jowisz - Skorpion, Księżyc, Saturn, Pluton - Waga, Mars - Koziorożec, Uran, Neptun - Strzelec :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Roseanna Xavier napisał:

Anne Hathaway (może gdzieś była), Lianna, sorki, że się wbijam, mam nadzieję, że nam razem będą odpowiadać ;)

Anne Hathaway @ 'Becoming Jane' Premiere: Photo 504601 | Anne Hathaway  Pictures | Just Jared

Anne Hathaway w kosmosie

Emma Stone ~ Daily Babes: Anne Hathaway

White Queen White Queen Anne Hathaway Hot Foto von Ramsey44 | Fans teilen  Deutschland Bilder

Alice through the Looking Glass: The White Queen | Alicja w krainie czarów,  Filmy, Got

Próbowałam wydobyć coś z mimiką :)

Słońce, Merkury, Wenus, Jowisz - Skorpion, Księżyc, Saturn, Pluton - Waga, Mars - Koziorożec, Uran, Neptun - Strzelec :)

 

Czuję ogień, zwłaszcza na tej pierwszej fotce. Lwa odrzucam, jako że aż tak się nie rzuca w oczy wg mnie, aczkolwiek jest piękna jak dla mnie :) Baran lub Strzelec. Skorpiona widać na bank, w sumie tyle planet ma ;)  uhmmm ciekawe, bo Uran i Neptun w Strzelcu, jakby miała Asc w Strzelcu, to te planety w I domu, zależy jakie tam stopnie. Trochę ma spojrzenie takie "neptuniaste" XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka Woźniak Starak (ja obstawiam Blizniaka, ew. Panne)

 

Agnieszka Woźniak-Starak o ciąży. Boi się reakcji ludzi - WP Kobieta

 

Majątek Staraków wart jest 6 mld zł. Czy Agnieszka Woźniak-Starak może  liczyć na ogromny spadek? - NCZAS.COM

 

Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak. Dla pierwszego męża zmieniła swoje  ciało, dla drugiego: karierę - WP Gwiazdy

 

Nogi Szulim w złotych spodniach!

 

Przesadziła z odchudzaniem?

 

Piotr Woźniak Starak i Agnieszka w Krakowie

 

 

Pin on AGA WOZNIAK STARAK

 

Woźniak-Starak, Lis, Kożuchowska i Zamachowska – wypowiedzi | Viva.pl

 

Agnieszka Woźniak-Starak w sesjach dla VIVY! Agnieszka Szulim: wiek |  Viva.pl

 

Agnieszka Woźniak-Starak - kim jest

 

Słońce w Baranie

Księżyc w Raku

Wenus w Byku

Mars we Lwie

Merkury w Baranie

Edytowane przez runoutofbreath
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Roseanna Xavier napisał:

Anne Hathaway (może gdzieś była), Lianna, sorki, że się wbijam, mam nadzieję, że nam razem będą odpowiadać ;)

Anne Hathaway @ 'Becoming Jane' Premiere: Photo 504601 | Anne Hathaway  Pictures | Just Jared

Anne Hathaway w kosmosie

Emma Stone ~ Daily Babes: Anne Hathaway

White Queen White Queen Anne Hathaway Hot Foto von Ramsey44 | Fans teilen  Deutschland Bilder

Alice through the Looking Glass: The White Queen | Alicja w krainie czarów,  Filmy, Got

Próbowałam wydobyć coś z mimiką :)

Słońce, Merkury, Wenus, Jowisz - Skorpion, Księżyc, Saturn, Pluton - Waga, Mars - Koziorożec, Uran, Neptun - Strzelec :)

Asc w baranie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Roseanna Xavier napisał:

 

 

18 godzin temu, Roseanna Xavier napisał:

Już wysyłam jej link na forum, w nawiasach dam "zapukają do tego Yunugara, drzwi są otwarte" :D

Czekam! Spryskam się perfumą :D

 

5 godzin temu, Lianna napisał:

Trochę ma spojrzenie takie "neptuniaste" XD

Widzę to także, duże ma te patrzały :) więc może rybka lub byk. Strzały w ciemno.

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, runoutofbreath napisał:

Agnieszka Woźniak Starak (ja obstawiam Blizniaka, ew. Panne)

 

Agnieszka Woźniak-Starak o ciąży. Boi się reakcji ludzi - WP Kobieta

 

Majątek Staraków wart jest 6 mld zł. Czy Agnieszka Woźniak-Starak może  liczyć na ogromny spadek? - NCZAS.COM

 

Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak. Dla pierwszego męża zmieniła swoje  ciało, dla drugiego: karierę - WP Gwiazdy

 

Nogi Szulim w złotych spodniach!

 

Przesadziła z odchudzaniem?

 

Piotr Woźniak Starak i Agnieszka w Krakowie

 

 

Pin on AGA WOZNIAK STARAK

 

Woźniak-Starak, Lis, Kożuchowska i Zamachowska – wypowiedzi | Viva.pl

 

Agnieszka Woźniak-Starak w sesjach dla VIVY! Agnieszka Szulim: wiek |  Viva.pl

 

Agnieszka Woźniak-Starak - kim jest

 

Słońce w Baranie

Księżyc w Raku

Wenus w Byku

Mars we Lwie

Merkury w Baranie

Wenus w Byku i AS też Byku To było pierwsze skojarzenie. Ona lubi modę (jak większość kobiet) i przez tą Wenus i AS jest nią podwójnie zainteresowana :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Yunugar napisał:

Wenus w Byku i AS też Byku To było pierwsze skojarzenie. Ona lubi modę (jak większość kobiet) i przez tą Wenus i AS jest nią podwójnie zainteresowana :)

Ja asc w byku odrzucilam, bo kojarzy mi sie to z mocna sylwetka, tendencja do tycia a ona jest szczuplutka, raczej drobej budowy ciala..myslalam o blinietach albo pannie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, runoutofbreath napisał:

Ja asc w byku odrzucilam, bo kojarzy mi sie to z mocna sylwetka, tendencja do tycia a ona jest szczuplutka, raczej drobej budowy ciala..myslalam o blinietach albo pannie.

A może to jest taka szczupła byczyca :) nigdy nic nie wiadomo.

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Yunugar napisał:

 

Czekam! Spryskam się perfumą :D

 

Widzę to także, duże ma te patrzały :) więc może rybka lub byk. Strzały w ciemno.

Co do parfumow, to uważaj, żeby jej spodobało: dziewczyna jest jasnowidząca (nie żart), potrafi uczuć na odległośc :P

Oczy Anne ma piękne, tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Odpicowana" Agnieszka Woźniak-Starak paraduje w białej szmizjerce i sznurowanych kowbojkach przed studiem DDTVN. Ikona stylu? (ZDJĘCIA)

 

Najnowsze zdjecia z pewnego portalu, wydaje sie wysoka, bardzo drobna..no nie wiem czemu ale ja sie uparlam na tego blizniaka, ado tego jest wygadana...jest dziennikarka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, runoutofbreath napisał:

Agnieszka Woźniak Starak (ja obstawiam Blizniaka, ew. Panne)

 

Agnieszka Woźniak-Starak o ciąży. Boi się reakcji ludzi - WP Kobieta

 

Majątek Staraków wart jest 6 mld zł. Czy Agnieszka Woźniak-Starak może  liczyć na ogromny spadek? - NCZAS.COM

 

Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak. Dla pierwszego męża zmieniła swoje  ciało, dla drugiego: karierę - WP Gwiazdy

 

Nogi Szulim w złotych spodniach!

 

Przesadziła z odchudzaniem?

 

Piotr Woźniak Starak i Agnieszka w Krakowie

 

 

Pin on AGA WOZNIAK STARAK

 

Woźniak-Starak, Lis, Kożuchowska i Zamachowska – wypowiedzi | Viva.pl

 

Agnieszka Woźniak-Starak w sesjach dla VIVY! Agnieszka Szulim: wiek |  Viva.pl

 

Agnieszka Woźniak-Starak - kim jest

 

Słońce w Baranie

Księżyc w Raku

Wenus w Byku

Mars we Lwie

Merkury w Baranie

Zadam takie pytanie: ona taka jest naturalną? Bo dla mnie na kilku zdjęciach widać botoks ;)

Chyba powietrze widzę i Merkury: też bym była za Bliźniętami, i też uważam, że Byki są grubsze - no bardziej tacy ponętni - czy jak to będzie po polsku? :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Yunugar napisał:

A może to jest taka szczupła byczyca :) nigdy nic nie wiadomo.

hahah moze ;d szczupla byczyca, przepraszam, ale mnie to rozbawilo ;d 

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie pasuje w ogóle opis AS w Byku: krótka szyja (mam normalną), niski (średni wzrost) i barczysty (trochę tak), skłonności do tycia miałem kiedyś przez mięsne odżywianie i mniej ruchu (przez kilka lat). Zawsze miałem wagę w porządku. Pasują na mnie koszulki sprzed 15 lat. I co mam powiedzieć? 

Edytowane przez Yunugar
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, runoutofbreath napisał:

Zdjecia z mlodosci:

 

Agnieszka Szulim w 2005 roku - Gwiazdy przed operacjami plastycznymi! Ale  się zmieniły - WP Gwiazdy

 

Agnieszka Woźniak-Starak w przeszłości. Jak wyglądała?

 

 

Agnieszka Szulim: Mam bardzo luźny i otwarty stosunek do medycyny  estetycznej. Kilka razy się poryczałam z bezsilności

 

Agnieszka Woźniak-Starak w przeszłości. Jak wyglądała?

Weź już nie wstawiaj jej tyle bo jeszcze mi się przyśni i co wtedy? :sark:

Edytowane przez Yunugar
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Yunugar napisał:

Do mnie nie pasuje w ogóle opis AS w Byku: krótka szyja (mam normalną), niski (średni wzrost) i barczysty (trochę tak), skłonności do tycia miałem kiedyś przez mięsne odżywianie i mniej ruchu (przez kilka lat). Zawsze miałem wagę w porządku. Pasują na mnie koszulki sprzed 15 lat. I co mam powiedzieć? 

Czasami tak bywa, ale pewnie zgadza sie cos jesli chodzi o charakter? ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Yunugar napisał:

Do mnie nie pasuje w ogóle opis AS w Byku: krótka szyja (mam normalną), niski (średni wzrost) i barczysty (trochę tak), skłonności do tycia miałem kiedyś przez mięsne odżywianie i mniej ruchu (przez kilka lat). Zawsze miałem wagę w porządku. Pasują na mnie koszulki sprzed 15 lat. I co mam powiedzieć? 

Też nie koniecznie do mojego asc pasuje, ale ja mam aspekt Urana do asc... I Chirona.

U Ciebie też może być coś takiego? Bo z taką ilością wody w kółku musisz miec szczegółową tendencję do tycia i niskiego wzrostu :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, runoutofbreath napisał:

Czasami tak bywa, ale pewnie zgadza sie cos jesli chodzi o charakter?

Opisu charakteru dobrze nie pamiętam ale kilka rzeczy się zgadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Roseanna Xavier napisał:

Chyba powietrze widzę i Merkury: też bym była za Bliźniętami, i też uważam, że Byki są grubsze - no bardziej tacy ponętni - czy jak to będzie po polsku? :D

:D :1s_c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, runoutofbreath napisał:

Zdjecia z mlodosci:

 

Agnieszka Szulim w 2005 roku - Gwiazdy przed operacjami plastycznymi! Ale  się zmieniły - WP Gwiazdy

 

Agnieszka Woźniak-Starak w przeszłości. Jak wyglądała?

 

 

Agnieszka Szulim: Mam bardzo luźny i otwarty stosunek do medycyny  estetycznej. Kilka razy się poryczałam z bezsilności

 

Agnieszka Woźniak-Starak w przeszłości. Jak wyglądała?

Bliźniak - już przekonana jestem :)

Musialam uczyć się niemieckiego, tak..

PS: problem jest również w tym, że coś mi tu z figurą się nie zgadza: piersi i powiększają i zmniejszają, jakie były naturalne? :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Roseanna Xavier napisał:

jakie były naturalne?

Pojedź do niej i zapytaj :D Co ci szkodzi :D

 

Może ubiera mniejsze rozmiary stanika a raz większe :smieszne:

Edytowane przez Yunugar
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Yunugar napisał:

Pojedź do niej i zapytaj :D Co ci szkodzi :D

 

Może ubiera mniejsze rozmiary stanika a raz większe :smieszne:

Widać, że na drugiej i trzeciej to nie przez stanik :wink: Na trzeciej szczególnie :mysli:

Kobieta odróżni :P :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Roseanna Xavier napisał:

Bliźniak - już przekonana jestem :)

Musialam uczyć się niemieckiego, tak..

PS: problem jest również w tym, że coś mi tu z figurą się nie zgadza: piersi i powiększają i zmniejszają, jakie były naturalne? :D

Kochana były małe, później z tego co się orientuje powiększyła dla poprzedniego meza a następnie znow wróciła do naturalnych- małych 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, runoutofbreath napisał:

Kochana były małe, później z tego co się orientuje powiększyła dla poprzedniego meza a następnie znow wróciła do naturalnych- małych 

Jak na Księżyc w Raku i Wenus w Byku, małe piersi mogą właśnie zaznaczać wpływ powietrza...Także trzymam się nadal wersji z Bliźniętami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, runoutofbreath napisał:

Czasami tak bywa, ale pewnie zgadza sie cos jesli chodzi o charakter? ;p 

Z tym "w ogóle" to przesadziłem trochę bo część oczywiście jest zgodna z opisami. Tylko nie pasowały mi szyja, wzrost i sylwetka gdy kiedyś je czytałem. 

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za panią wyżej :P

 

Obstawiam znak ziemski, chyba najprędzej Pannę. Byka odrzucam, Koziorożca raczej też. Bliźnięta jak dla mnie mają bardziej bogatą mimikę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Roseanna Xavier napisał:

Widać, że na drugiej i trzeciej to nie przez stanik 

Zauważyłbym ale wiesz szybko spojrzałem na twarz i figure i przeleciałem do następnej fotki ;p

Dla mnie to ona jest za chuda :P 

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2020 o 09:19, Lianna napisał:

95c22610711a3324gen.jpg

 

Ben Affleck, aktor, scenarzysta?

 

Słońce i Merkury Lew

Mars Panna

Wenus Rak

Księżyc Skorpion

Jowisz Strzelec

Uran i Pluton Waga

 

 

ad5e230835ec8d05gen.jpg

 

Tu młodszy

 

 

154bb7d6ba8c1d70gen.jpg

Pierwsza opcja to: AS w Byku, Druga: AS w Byku a trzecia: ... w Skorpionie :1skorpion:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariangela Demurtas - dusza dojrzała. Włoska wokalistka norweskiego zespołu Tristania. 

 

Słońce - Skorpion

Księżyc - Wodnik

Mars - Panna

Wenus - Strzelec

Merkury - Waga

 

astro_2gw_mm.39438.25914.png?26077

 

 

5095136060_0f7c39f1a2_b.jpg

Mariangela-Demurtas-Tristania.jpg

cache_2414736561.jpg?t=1295557966

275046_640px.jpg?1213218013

hqdefault.jpg

 

Co do ascendentu aktorów i innych celebrytów  to oglądałem kiedyś wywiad z astrologiem w NTV i on powiedział, że czasami podaje się fałszywą date lub godzinę urodzenia i profesjonalny astrolog gdy chce zbadac kosmogram tego aktora czy aktorki, to dzwoni do niego dla pewności i jeśli on/ona się zgodzi, poda mu prawdziwą date i godzinę narodzin.

Tak wyglądają kulisy pracy astrologów.

Edytowane przez Yunugar
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Yunugar napisał:

Co do ascendentu aktorów i innych celebrytów  to oglądałem kiedyś wywiad z astrologiem w NTV i on powiedział, że czasami podaje się fałszywą date lub godzinę urodzenia i profesjonalny astrolog gdy chce zbadac kosmogram tego aktora czy aktorki, to dzwoni do niego dla pewności i jeśli on/ona się zgodzi, poda mu prawdziwą date i godzinę narodzin.

Tak wyglądają kulisy pracy astrologów.

Dobrze, że tak robią. Aktorzy w sensie :) Kto wie kto i z jakimi zamiarami będzie grzebał w energetyce. Dlatego też z swojej strony nie zamieszczam kółka otwarcie w internecie :D

PS: i co, zadzwoniłeś, zapytałeś? :) Widać, że wykres przez Ciebie stworzony :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Roseanna Xavier napisał:

Dobrze, że tak robią. Aktorzy w sensie :) Kto wie kto i z jakimi zamiarami będzie grzebał w energetyce. Dlatego też z swojej strony nie zamieszczam kółka otwarcie w internecie :D

PS: i co, zadzwoniłeś, zapytałeś? :) Widać, że wykres przez Ciebie stworzony :D

 

No tak, ale na jakiś kółkach jednak trzeba się uczyć. Fajnie by było, żeby nie na fałszywych XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lianna napisał:

 

No tak, ale na jakiś kółkach jednak trzeba się uczyć. Fajnie by było, żeby nie na fałszywych XD

Haha, to też prawda :D Myślę, że nie wszyscy jednak datę podrabiają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona astrotheme podaje, że Affleck ma AS w Raku. Nie wygląda mi na Raka, gdzie twarz powinna być okrągła jak księżyc a on ma trójkątną szczękę. Profesjonaliści by wiedzieli coś na ten temat lub seledynowe ekspertki tutaj :D

 

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale to autor zagadki daje rozwiązanie :P  Nie każdy ma czas siedzieć cały dzień na forum XD

 

Plus nie wydaje mi się, aby każdy z Asc w Raku miał twarz jak księżyc :P Patrzy się gdzie w jakim znaku jest też władca Asc, w tym wypadku jest w Skorpionie. Ponadto wygląd to nie tylko Ascendent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lianna napisał:

Z całym szacunkiem, ale to autor zagadki daje rozwiązanie :P  Nie każdy ma czas siedzieć cały dzień na forum XD

 

Plus nie wydaje mi się, aby każdy z Asc w Raku miał twarz jak księżyc :P Patrzy się gdzie w jakim znaku jest też władca Asc, w tym wypadku jest w Skorpionie. Ponadto wygląd to nie tylko Ascendent.

Widziałam, że asc ma koniukcje z Wenus, co może dać od Byka, a władca asc... Akurat w Skorpionie :D 

Popatrzyłam od razu, jak wysłałam Ci smsa, chyba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lianna napisał:

Z całym szacunkiem, ale to autor zagadki daje rozwiązanie :P  Nie każdy ma czas siedzieć cały dzień na forum XD

Przepraszam, to ten ogień w horoskopie, Słońce w swym znaku :z_jezorem:

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 17.09.2020 o 12:51, Yunugar napisał:

Mariangela Demurtas - dusza dojrzała. Włoska wokalistka norweskiego zespołu Tristania. 

 

Słońce - Skorpion

Księżyc - Wodnik

Mars - Panna

Wenus - Strzelec

Merkury - Waga

 

astro_2gw_mm.39438.25914.png?26077

 

 

5095136060_0f7c39f1a2_b.jpg

Mariangela-Demurtas-Tristania.jpg

cache_2414736561.jpg?t=1295557966

275046_640px.jpg?1213218013

hqdefault.jpg

 

Co do ascendentu aktorów i innych celebrytów  to oglądałem kiedyś wywiad z astrologiem w NTV i on powiedział, że czasami podaje się fałszywą date lub godzinę urodzenia i profesjonalny astrolog gdy chce zbadac kosmogram tego aktora czy aktorki, to dzwoni do niego dla pewności i jeśli on/ona się zgodzi, poda mu prawdziwą date i godzinę narodzin.

Tak wyglądają kulisy pracy astrologów.

Asc Wodnik albo Koziorożec. Choć bardziej skłaniam się do Koziorożca

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew Ziobro. Minister Sprawiedliwości, prokurator generalny. Nie wiadomo, jak długo :P

 

009db383b55cbe38gen.jpg

 

 

Słońce i Mars Lew

Wenus i Uran Waga

Księżyc Ryby

Merkury i Pluton Panna

Jowisz i Neptun  Skorpion

Saturn Byk

 

 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego chyba wszyscy znają, ale dobra :D

25 lat temu zmarł Kurt Cobain. Właśnie ukazała się biografia lidera Nirvany  - Polsat News

Nirvana w wersji pozbawionej instrumentów - Antyradio.pl

ANATOMIA ROCKA Kurt Cobain

Kurt Cobain: najsmutniejszy banał rock'n'rolla - Wiadomości

Kurt Cobain | Biography & Facts | Britannica

Kurt Cobain | Twoja Twarz Brzmi Znajomo Wiki | Fandom

Słońce, Merkury, Wenus, Chiron (jak ktoś go lubi, tak jak ja) - Ryby, Księżyc, Jowisz - Rak, Mars, Neptun - Skorpion, Saturn - Baran, Pluton, Uran - Panna :)

 

Jeszcze dodatkowo: czy widzicie tu wpływ Skorpiona? Tam Mars - ważny dla mężczyzny, i Neptun - władca stellum, a może i asc - kto wie?  :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2020 o 15:56, Lianna napisał:

Zbigniew Ziobro. Minister Sprawiedliwości, prokurator generalny. Nie wiadomo, jak długo :P

 

009db383b55cbe38gen.jpg

 

 

Słońce i Mars Lew

Wenus i Uran Waga

Księżyc Ryby

Merkury i Pluton Panna

Jowisz i Neptun  Skorpion

Saturn Byk

 

 

O matko, kwadrat, dosłownie :)) To musi być lub wpływ Marsa: Baran, Skorpion, lub na asc - ale ani ognia, ani wody nie odczuwam, lub jakaś mega ziemia + smutne oczy - chyba Koziorożec. Przyznam się, że ani Lwa, ani Wagę, ani Ryb tu nie widzę - a w tych znakach są osobówki! Wszystko pochłania chyba ten asc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2020 o 00:00, Yunugar napisał:

Zaspamuje jeszcze trochę 

 

hqdefault.jpg

hqdefault.jpg

Obsawialbym Strzelca. Dla informacji ekspertek: Jowisz jest w Wadze.

Co o tym myślicie?

Uspokój się z Ekspertkami :P Na tych zdjęciach jest coś od Strzelca, ale na poziomie energetycznym Wagi nie odczuwam, czuje Mars - tu zostanę przy swojej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Roseanna Xavier napisał:

O matko, kwadrat, dosłownie :)) To musi być lub wpływ Marsa: Baran, Skorpion, lub na asc - ale ani ognia, ani wody nie odczuwam, lub jakaś mega ziemia + smutne oczy - chyba Koziorożec. Przyznam się, że ani Lwa, ani Wagę, ani Ryb tu nie widzę - a w tych znakach są osobówki! Wszystko pochłania chyba ten asc :P

 

Jest ten Mars wysoce prawdopodobny xD zresztą nie tylko jak o wygląd chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Roseanna Xavier napisał:

Uspokój się z Ekspertkami :P Na tych zdjęciach jest coś od Strzelca, ale na poziomie energetycznym Wagi nie odczuwam, czuje Mars - tu zostanę przy swojej wersji.

Jak dla mnie ona jest jakas agresywna z wygladu, tez mi sie wydaje, ze czuc energie Marsowa, dla mnie to aura Barana, do boju! ;d

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2020 o 15:56, Lianna napisał:

Zbigniew Ziobro. Minister Sprawiedliwości, prokurator generalny. Nie wiadomo, jak długo :P

 

009db383b55cbe38gen.jpg

 

 

Słońce i Mars Lew

Wenus i Uran Waga

Księżyc Ryby

Merkury i Pluton Panna

Jowisz i Neptun  Skorpion

Saturn Byk

 

 

No jak dla mnie to ryby widac, znam dwoch gosci ryby i ma cos z nich definitywnie! 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2020 o 13:04, Roseanna Xavier napisał:

Uspokój się z Ekspertkami :P

Dlaczego niby? :) widać seledynowo na białym, że kasta ekspertów astrologiczno-psychologicznych :D

W dniu 25.09.2020 o 13:04, Roseanna Xavier napisał:

Na tych zdjęciach jest coś od Strzelca,

Co takiego widać od strzelca?

W dniu 25.09.2020 o 13:04, Roseanna Xavier napisał:

ale na poziomie energetycznym Wagi nie odczuwam, czuje Mars - tu zostanę przy swojej wersji.

Chcesz mi na siłę wcisnąć swoją wersję Marsa(Skorpiona)? :_jezyk:

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Yunugar napisał:

Dlaczego niby? :) widać seledynowo na białym, że kasta ekspertów astrologiczno-psychologicznych :D

Co takiego widać od strzelca?

Chcesz mi na siłę wcisnąć swoją wersję Marsa(Skorpiona)? :_jezyk:

Nie prosiłam sama siebie do tej kasty przyjąć, zresztą w moim przypadku to raczej dotyczy Tarota, ale jak Ci to przeszkadza i też chcesz zostać "seledynowym" - napisz Ismer, poproś się :D

Co do Strzelca - przypomina mi koleżankę-Strzelca z czasów Rosji :D

Barana, Słońce ma w Skorpionie, moze sporo dać, w wideo też widać ogień i Mars.

+ Nic i nigdy na sile :D Możesz mieć swoja wizje, ja zostanę przy swojej - nie istnieje prawda absolutną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roseanna Xavier napisał:

ale jak Ci to przeszkadza i też chcesz zostać "seledynowym" - napisz Ismer, poproś się :D

Nie chcę. Fioletowy (zwykły użytkownik) to wyższe wibracje :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Yunugar napisał:

Nie chcę. Fioletowy (zwykły użytkownik) to wyższe wibracje :)

 

Wyższe wibracje przez kolor nicka? :D Seriously? Czemu nie przez kolor spodni, sorki? :D

Dziś na spacerze byłam w czarnej spódnicy z białym wzorkiem - jakie mam wibracje, Mistrze Yunugarze? :mysli:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roseanna Xavier napisał:

Wyższe wibracje przez kolor nicka? :D Seriously? Czemu nie przez kolor spodni, sorki? :D

Dziś na spacerze byłam w czarnej spódnicy z białym wzorkiem - jakie mam wibracje, Mistrze Yunugarze? :mysli:

Szare, mieszane wibracje. Jaki ja tam mistrz, szary człowiek.

 

Ziobro kojarzy mi się z ziemskim znakiem i przyziemnymi sprawami. Panna lub Kozio.

Edytowane przez Yunugar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Yunugar napisał:

Szare, mieszane wibracje. Jaki ja tam mistrz, szary człowiek.

 

Ziobro kojarzy mi się z ziemskim znakiem i przyziemnymi sprawami. Panna lub Kozio.

Nie jest to to Ziobro :P Wzorek kwiatkowy :D O nie, Panna to najwyższa obraża, z Kozą też nie trafiłaś, chociaż dzięki planetom wyższym mam tam niby "Stellum" :D

A na co dzień chodzę w niebieskich dżinsach...

 

Oj, dobra, najpierw fiolet, teraz szary człowiek :P Jako Lew wymagasz komplementów.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yunugar napisał:

Nie wymagam komplementów. To jest stereotyp.

Nie jest to steryotyp, tylko komentuje Twoje sprzeczne słowa :P Mogłam nie pisać Lew, ale mieć to samo na myśli :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2020 o 12:53, Roseanna Xavier napisał:

Tego chyba wszyscy znają, ale dobra :D

25 lat temu zmarł Kurt Cobain. Właśnie ukazała się biografia lidera Nirvany  - Polsat News

Nirvana w wersji pozbawionej instrumentów - Antyradio.pl

ANATOMIA ROCKA Kurt Cobain

Kurt Cobain: najsmutniejszy banał rock'n'rolla - Wiadomości

Kurt Cobain | Biography & Facts | Britannica

Kurt Cobain | Twoja Twarz Brzmi Znajomo Wiki | Fandom

Słońce, Merkury, Wenus, Chiron (jak ktoś go lubi, tak jak ja) - Ryby, Księżyc, Jowisz - Rak, Mars, Neptun - Skorpion, Saturn - Baran, Pluton, Uran - Panna :)

 

Jeszcze dodatkowo: czy widzicie tu wpływ Skorpiona? Tam Mars - ważny dla mężczyzny, i Neptun - władca stellum, a może i asc - kto wie?  :)

Obstawiam AS w Baranie. W muzyce Kurt chciał się wyszaleć. Czuć tam tą agresywną energię. Brudne, szorstkie dźwięki i barwa głosu. Skłonność do nałogów i używek: narkotyki, papierosy.

On jest trochę podobny do Ch. Bale'a.oboje mają podobne brwi.

Zdecydowanie znak ognisty bralbym pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Kurta zdecydowanie czuć Ryby, to był mega wrażliwiec. Także dużo wody. Patrząc na stricte wygląd, to nie czuję w ogóle ognia. Zimno, ziemia lub powietrze. Wodnik lub Panna. To był typ też buntownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...