Skocz do zawartości

Gość bostapowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bostapowicz

Prosze o wyjasnienie mojego snu;Otorz dostalam piekny bukiet roz, byly w roznych kolarach ale najwiecej bylo roz zoltych , czerwonych, triche biatych.Wachalam je , pieknie pachnialy. Ale nie byl to typowy bukiet, byl w krztalcie osemki, ale pozimy. Co to moze znaczyc, dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bostapowicz

Prosze o wyjasnienie mojego snu;Otorz dostalam piekny bukiet roz, byly w roznych kolarach ale najwiecej bylo roz zoltych , czerwonych, triche biatych.Wachalam je , pieknie pachnialy. Ale nie byl to typowy bukiet, byl w krztalcie osemki, ale pozimy. Co to moze znaczyc, dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bostapowicz

Prosze o wyjasnienie mojego snu;Otorz dostalam piekny bukiet roz, byly w roznych kolorach ale najwiecej bylo roz zoltych , czerwonych, troche bialych.Wachalam je , pieknie pachnialy. Ale nie byl to typowy bukiet, byl w ksztalcie osemki, ale pozimy. Co to moze znaczyc, dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bostapowicz

Prosze o wyjasnienie mojego snu;Otorz dostalam piekny bukiet roz, byly w roznych kolorach ale najwiecej bylo roz zoltych , czerwonych, troche bialych.Wachalam je , pieknie pachnialy. Ale nie byl to typowy bukiet, byl w ksztalcie osemki, ale pozimy. Co to moze znaczyc, dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie chodzi o sen pocieszający, oznacza duchowe bogactwo, pod pewnym względem wewnętrzną doskonałość;

ujrzeć kwitnącą: jesteś zakochany;

białe kwitnące: zawładnęła tobą spokojna, czysta miłość;

czerwone kwitnące: jesteś wypełniony gorącym, namiętnym uczuciem;

żółte kwitnące: twoją miłość zakłóca zazdrość;

zrywać białe: nieśmiała próba sięgania po szczęście;

zrywać czerwone: gwałtowne próby zdobycia szczęścia;

zrywać żółte: sceny zazdrości sprawią ci ból;

ukłuć się cierniem różanym: zmartwienia miłosne;

podarować róże: daremna nadzieja na miłość;

dostać je w podarunku: spełnienie marzeń o miłości;

zwiędłe: przynoszą rozczarowanie, samotność lub rozstanie;

patrzeć na dzikie róże: małżeństwo koleżeńskie;

widzieć krzak różany: będziesz uczestniczył w uroczystości rodzinnej;

widzieć krzak z rozkwitającymi różami: spełnią się twoje najskrytsze marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie chodzi o sen pocieszający, oznacza duchowe bogactwo, pod pewnym względem wewnętrzną doskonałość;

ujrzeć kwitnącą: jesteś zakochany;

białe kwitnące: zawładnęła tobą spokojna, czysta miłość;

czerwone kwitnące: jesteś wypełniony gorącym, namiętnym uczuciem;

żółte kwitnące: twoją miłość zakłóca zazdrość;

zrywać białe: nieśmiała próba sięgania po szczęście;

zrywać czerwone: gwałtowne próby zdobycia szczęścia;

zrywać żółte: sceny zazdrości sprawią ci ból;

ukłuć się cierniem różanym: zmartwienia miłosne;

podarować róże: daremna nadzieja na miłość;

dostać je w podarunku: spełnienie marzeń o miłości;

zwiędłe: przynoszą rozczarowanie, samotność lub rozstanie;

patrzeć na dzikie róże: małżeństwo koleżeńskie;

widzieć krzak różany: będziesz uczestniczył w uroczystości rodzinnej;

widzieć krzak z rozkwitającymi różami: spełnią się twoje najskrytsze marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę nietypowo, drogą eliminacji - bo tak mi będzie łatwiej. Gdyby kwiaty były świeże, oznaczałoby to również "świeży" ból, cierpienie, czy wspomnienie - intensywne opłakiwanie. Myślę, że Twoja mama zdążyła oswoić się już z tą śmiercią, co nie znaczy, że zapomniała. Samo pojawienie się takiego snu jest najlepszym dowodem, że to wydarzenie jest głęboko w niej. Pamiętaj, że sztuczne nie powinno w tym przypadku mieć znaczenia pejoratywnego, chociaż wiem, że tak się kojarzy. W tym kontekście sztuczne jest przecież trwalsze od świeżego. Wydaje mi się, że Twoja mama psychicznie pogodziła się i poradziła sobie z faktem odejścia kogoś bliskiego. Inna sprawa, że nie wiem - czy grób we śnie należy do osoby rzeczywiście zmarłej. To w oczywisty sposób zmienia postać rzeczy. Jak widzisz - nie wystarczy poznać samej treści snu, ale również warunki osoby śniącej, aby "prawidłowo" zinterpretować jego znaczenie. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2005-11-17, 23:07 ]

Cieszę się, że mogłam Ci pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę nietypowo, drogą eliminacji - bo tak mi będzie łatwiej. Gdyby kwiaty były świeże, oznaczałoby to również "świeży" ból, cierpienie, czy wspomnienie - intensywne opłakiwanie. Myślę, że Twoja mama zdążyła oswoić się już z tą śmiercią, co nie znaczy, że zapomniała. Samo pojawienie się takiego snu jest najlepszym dowodem, że to wydarzenie jest głęboko w niej. Pamiętaj, że sztuczne nie powinno w tym przypadku mieć znaczenia pejoratywnego, chociaż wiem, że tak się kojarzy. W tym kontekście sztuczne jest przecież trwalsze od świeżego. Wydaje mi się, że Twoja mama psychicznie pogodziła się i poradziła sobie z faktem odejścia kogoś bliskiego. Inna sprawa, że nie wiem - czy grób we śnie należy do osoby rzeczywiście zmarłej. To w oczywisty sposób zmienia postać rzeczy. Jak widzisz - nie wystarczy poznać samej treści snu, ale również warunki osoby śniącej, aby "prawidłowo" zinterpretować jego znaczenie. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2005-11-17, 23:07 ]

Cieszę się, że mogłam Ci pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
:( przyśniło mi się ze mój obecny chłopak przysłąl mi 3 słoneczniki w tym 1 był niebieskii wiadomość ze ma inna a kiedy się rozplakalam to on zadzwonil i powiedzial ze wiadomość to żart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, generalnie kwiaty są znanym symbolem uczucia. Z czym kojarzą Ci się słoneczniki? Bo mi z latem, ciepłem... i oczywiście ze słońcem. Na bazie tego, sen wyraża Twoje radosne emocje związane z danym mężczyzną, to konstruktywny i rozwojowy związek. Kolor niebieski oznacza Twoje zaufanie. Natomiast ta wiadomość, to po prostu obawy i strach przed utratą tej miłości. Ale zauważ, że nawet Twoja podświadomość zamienia te lęki w żart oraz trywializuje problem, a to znaczy, że w rzeczywistości on nie istnieje i nie ma się czego bać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzień dobry.

Wciąż mam przed oczami dzisiejszy sen, a mianowicie śniły mi się doniczkowe kwiaty, które usychały :!: . Próbowałam je ratować, ale czubki kwiatów wciąż schły. Nie mogę o tym śnie zapomnieć. Czy ten sen może coś oznaczać :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki dbamy o rośliny, pielęgnujemy je i podlewamy - dopóty się rozwijamy. Elementem najbardziej pożądanym w snach jest, kiedy na przykład oglądamy kwiaty, które kwitną, przechadzamy się po pieknym ogrodzie itp.

Rośliny, które widziałaś i ktore usychaly są dla Ciebie informacja, że dzieje się cos takiego, co moze zatrzymac Twoj rozwoj. Nie chcesz na to pozwolic, ale to i tak sie dzieje.

Mysle, że powinnas sie na spokojnie zastanowic co to moze byc.

A potem to zwyczajnie wyeliminowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie przyśniło mi się szeroko otwarte okno a w nim stojące na parapecie zielone kwiaty doniczkowe nie kwitnące widok był przepiękny , któru oglądałam wchodząc do córki pokoju. Proszę o skomentowanie danego snu , serdecznie z góry dziękuję.

POZDRAWIAM

Ela318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

SYMBOLE SENNE - KWIAT

 

 

Zwłaszcza, gdy jest to kwiat wielki, różnokolorowy, ozdobny, sztucznie wykonany, wyrośnięty ponad miarę, o regularnych płatkach, lub w inny sposób się wyróżniający.

Kwiat występuje w snach jako odpowiednik Mandli.

 

Mandla jest to symboliczny obraz całości świata i umysłu. Zwykle ma postać koła wpisanego w kwadrat, koła z kwadratem w środku, koła podzielonego na cztery części, koła o wielu promieniach - a stąd już krok do obrazu kwiatu o wielu płatkach.

Obraz Mandli w śnie (czyli, także, kwiatu) oznacza, że zbliżasz się do momentu, kiedy problemy się rozwiązują, przeszkody ustępują, a ty uzyskujesz rozumienie skąd idziesz, dokąd i po co. Obraz Mandli jest związany z poczuciem sensu istnienia; tak jakbyś już mógł powiedzieć sobie: "wiem po co żyję".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Snily mi sie dzis kwiaty, ale takie dziwne - powiedzialabym egzotyczne, basniowe... Ponadto te kwiaty sprawialy wrazenie, ze zyja i mimo, ze byly bardzo piekne, to wydawaly sie tez zle... Kasaly i balam sie ze mnie pogryza. :(

 

W ogole ostatnimi czasy mam takie glupawe sny, raczej negatywne. Np. sa w nich jacys psychole, mordercy, nieszczescia, czuje sie w nich zle, boje sie i budze sie tez niezbyt zadowolona...

 

I jeszcze ostatnio pare razy snilo mi sie wesele, ale nie moje tylko czyjes i ze ja je prowadzilam. Przyjechali na to wesele jacys ludzie jakby wojskowi skrzyzowani z tymi co na harleyach jezdza :D i rozmawialam z nimi i ogladalam jakies zdjecia. Byl na nich jakis mezczyzna, ktorego nie znam, ale byl podobny do mojego bylego chlopaka. Pozniej bylam w jakims centrum handlowym z moja przyjaciolka i widzialam w nim wiele sukni - takie piekne i jedna taka biala przetykana zlotem wiedzialam, ze jest moja. Pozniej sie okazalo, ze to na moje wesele szukam sukni, ale zadnej nie przymierzalam, tylko je tak ogladalam. Pare dni pozniej w innym snie tez bylam na weselu przez chwile. I to bylo wesele siostry mojej przyjaciolki. I bylam ubrana w taka piekna suknie slubna albo balowa (w stylu jak kiedys kobiety chodzily w takich z bufkami) gdzie niegdzie z rozowymi elementami - bardzo mi sie podobala zreszta i przegladalam sie w lustrze, majac ja na sobie i pamietam, ze sobie pomyslalam, ze tak ladnie w niej wygladam. Pozniej jakby przypomnialam sobie, ze przeciez nie jestem zaproszona na to wesele i chcialam oddac ta sukienke i w ogole glupio mi sie zrobilo... Wiecej (grzechow ;)) nie pamietam.

 

Czy to ma jakis sens?? :|

 

[ Dodano: 2006-06-13, 15:54 ]

I jeszcze wtedy jak mi sie snilo wesele z tymi harleyowcami, to pozniej mialam drugi sen tej nocy, ale opisze go przy temacie o wojnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi sie snilo ze od chlopaka ktory mnie kocha (ja go nie) dostalam bukiet z czerwonych roz i jakis zoltych kwiatkow.Co to moze znaczyc???pomozesz mi Rita??? :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie snilo ze od chlopaka ktory mnie kocha (ja go nie) dostalam bukiet z czerwonych roz i jakis zoltych kwiatkow.Co to moze znaczyc???pomozesz mi Rita???
- chłopak rzeczywiście darzy Cię uczuciem, bo kwiaty a zwłaszcza obdarowywanie nimi, oznacza uzewnętrznianie swoich emocji. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez zostałam we śnie obdarowan kwiatami z tym ze one były koloru żółtego.

To było pół roku temu i zinterpretowałam to jako symbol zdrady.....

Czy mozesz mi Rito powiedzieć co znaczą żółte kwiaty?

Po tym snie wcale nie okazał uczuć ale okazał zazdrość, gdy mu wspomniałam mimo chodem o innym mężczyźnie. Czy to o to wtedy chodziło?

- ja nie rozróżniam tutaj za bardzo sprawy na kolory, bo to jest rzecz indywidualna... chociaż oczywiście istnieje kilka bardzo uniwersalnych, typu: czerwień, biel, czerń. Z żółtym kolorem jest kłopot, bo i mnie i Tobie może się zupełnie inaczej kojarzyć. Zakładając, że żółty w Twoim przypadku oznacza zazdrość - interpretacja, którą zamieściłam nad Twoim postem - jest prawidłowa. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mi sie dzisiaj snil jakis dziwny sen... stalam przed blokiem w ktorym mieszkam.. na moim balkonie byly czerwone tulipany... na ktore z nieeba lecial wosk ktory cale je obleeewał.... co to moze oznaczac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Śniło mi się że dostałam 3 żółte róże...co to może znaczyć ale była w tym śnie też osoba która mi się podoba ale jest zajęta...?? :neutral: :neutral:

 

[ Dodano: 2006-11-12, 19:32 ]

Śniło mi się że dostałam 3 żółte róże ....ale była w tym śnie osoba która mi się podoba ale zajęta...co to znaczy?? :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam!

 

Chciałabym się dowiedzieć co mógł znaczyć sen w którym byłam na polu pełnym pięknych kolorowych kwiatów. Pole było podzielone na kwadraty w kazdym z nich rosły inne kwiaty. To było piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Caly sen to w ogole byl troche meczacy. Niby bylam gdzies na rozmowie o prace, okazalo sie, ze praca byla inna niz mowilo ogloszenie, taka dosc cwaniara babka, prowadzila farme jakichs roslinek i to bylo troche cus na lewo. Mialam duze watpiwosci i nie moglam zdecydowac, czy chce ta prace w koncu, az zostalam tam na noc "przespac sie" z ta decyzja.

W kazdym razie, jedna z dziewczyn ubiegajacych sie o prace tam, jak klka z nas bylo w jakiejs hali (ta hala miala trawnik zamiast podlogi) nagle odkrecila jakas rure od sufitu (a nad nami byly pomieszczenia jak ogrodki) i z tego sufitu posypaly sie zonkile - mnostwo, sliczne...

Potem dziwczyny jakies pozbieraly je do reklamowki. W zasadzie to wiecej detali nie bardzo kojarze. Ale zonkile mnie zaskoczyly. Zwlaszcza, ze nie jestem "kwiatkowa" dziwczyna. Lubie co zielone i nie kwitnie, a poza tym roze i magnolie.

To jesli ktos przypadkiem ma jakias teorie :wink:

pozdrawaiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

A mi sie śniło, że u brata na grobie zbił się wazon z kwiatami i ktoś te kwiaty wyrzucił i tyle. Dodam,że wazon z tymi kwiatami w rzeczywistości leży na pomniku, w nogach. Co ten sen może oznaczać?

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość marccia

Prosze o interpretację, ponieważ sniło mi się, że dostałam bukiet białych, ślicznych róż od mężczyzny. oe były w jakimś takim kwadratowym obszernym koszu. Co to może oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemka

 

Snilo mi sie ostatniej nocy że idąc ulicą wystawaly piekne kwiaty zza ogrodzenia i kóre mozna bylo rwać. zrywałem po kolei z każdej parafi kwiatek, wystawały tam piekne róże koloru rózowego, czerwonego, jakaś róża koloru żółtego, tulipan piękny koloru czerwonego...itp, kwiatki były piekne i zrobiłem z tego duzy bukiet. Potem jakieś słodycze do tego zebrałem które jakimś odziwem były w małych paczkach i których poczułem smak.

 

Bardzo proszę o interpretację snu. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Witaj peter24

 

Bardzo dobry sen. Oznacza że sam spełnisz swoje marzenia o szczęściu. I będzisz je sobie dawkował powoli aby niczego nie uronić.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam :)

Czy ktoś może mi pomóc zinterpretować to comi się śniło?

Mianowicie chodziłam między suchą trawą, była wysoka, patyki sie łamały i nagle w tej trawie znalazłam pęk żółtych pięknych, ROSNąCYCH tulipanów, były takie mocne i soczyste...

ten sen zrobił na mnie naprawde wielkie wrażenie :)

dziękuję za pomoc :)

Edytowane przez fasoLinda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam wszystkich bardzo serdecznie.Dzisiaj sniło mi się ze dostałam 3ozdobnie zapakowane wiązki asparagusa...co to moze oznaczac?Generalnie we snie byłam zadowolona z prezentu,mozecie mi pomóc w interpretacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nesta, może to oznaczać, że w życiu odznaczasz się prostotą, masz bardzo skromne wymagania i potrafisz cieszyć się prostymi przyjemnościami dnia codziennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Otóż...

Śniła mi się paproć. Uschnięta w białej doniczce. Nagle zaczęła na nowo ożywać, wypuszczać nowe pędy. Kwitła na biało, miała duże kwiaty i ciągle pojawiały się małe nowe pąki. Cały sen był w kolorystyce biało-błękitnej.. tylko zieleń paproci się wyróżniała.

Proszę o pomoc w interpretacji.

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

israfel, taki sen może mieć odniesienie do Twojego życia erotycznego, w którym właśnie zaczyna się coś dziać, odżywasz na tym polu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wczoraj miałam bardzo przyjemny sen. z balkonu swojego rodzinnego domu zauważyłam mój ogródek, który był wpierw zakopany w samym piachu , jednak gdy przybiegłam do niego na moim terenie wszędzie były truskawki, piękne dorodne, jeden krzew miał owocować w marcu i kwietniu , drugi w we wrześniu i październiku , ale owocowały tym razem - razem :) wiec mocno byłam w szoku, potem podeszła do mnie sąsiadka i dała mi w prezencie trzy sadzonki Bratków, sadzonki miały juz kwiatki w kolorze białym i niebieskim, bardzo sie ucieszyłam z tego prezentu...było to mile uczucie .... :bukiet:

 

proszę o interpretacje

 

 

(...budzę sie a za oknem znowu zima ...i jak tu nie kochac sny:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam dzisiaj w nocy piękny sen. Śnił mi się cudowny, stary las. Był przepiękny, tak jakby nigdy nie było w nim człowieka. Byłam zachwycona jego urokiem. Spacerowałam po tym lesie i znalazłam jeszcze piękniejsza polanę z kwiatami. Były niesamowite. Duże, pachnące, o różnych kształtach i barwach. Były nawet niebieskie i zielone, ale najwięcej było żółtych. Bardzo mi się podobały, zrywałam je, chciałam wziąć je do domu, jednak bardzo szybko więdły. Co oznacza taki sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irciaaa, ta cała wspaniała zieleń, która otacza Cię we śnie symbolizuje Twój obecny stan ducha - jest Ci teraz dobrze, być może przeżywasz uczucia, które nigdy dotąd Ci nie towarzyszyły. Jest jednak druga strona medalu - więdnące kwiaty oznaczają jakieś rozczarowanie, na polu uczuciowym, towarzyskim. Czy może być to odzwierciedlenie Twoich obaw??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ogólnie całe życie mam cudowne sny. Czasami przytrafią się o spadającej windzie.

A i dziś miałam przepiękny sen o pachnących bzach, jaśminach. Była piękna pogoda. Wszystko wokoło pachniało. Bzy były cudowne, duże rozwinięte i soczyście fioletowe.

Czy taki sen może być ukryta tęsknotą za wiosną, czy może zupełnie czymś innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Prosiłbym o interpretację:

 

 

Było piękne lato, bezchmurne niebo, godziny popołudniowe. Znalazłem bukiet czerwonych kwiatów (trudno mi określić jakie to były kwiaty, ale były to kwiaty jednego rodzaju). Wziąłem je do ręki i zacząłem zbierać kwiaty polne (coś podobnego do kwiatu kopru) i zacząłem je wkładać do tego bukietu z czerwonymi kwiatami. Gdy skończyłem, byłem bardzozadowolony z bukietu. Zauważyłem małego pająka który zaczął robić pajęczyne pomiędzy kwiatami tych dwóch gatunków i wszystko złączyło się w jedną całość. Byłem jeszcze bardziej zadowolony. Następnie okazało się, że jestem w ciąży, ale nie miałem jakiegoś wielkiego brzucha tylko po prostu jakbym dopiero zaszedł (zwracam uwagę na to, że jestem chłopakiem i ten sen wydał mi sie troche absurdalny). Zacząłem jeść lody. Połknąłem za duży kawałek i przestraszyłem się, że coś się stanie dziecku, ale wszystko było w porządku.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Witam. Prosiłbym o interpretację:

 

 

Było piękne lato, bezchmurne niebo, godziny popołudniowe. Znalazłem bukiet czerwonych kwiatów (trudno mi określić jakie to były kwiaty, ale były to kwiaty jednego rodzaju). Wziąłem je do ręki i zacząłem zbierać kwiaty polne (coś podobnego do kwiatu kopru) i zacząłem je wkładać do tego bukietu z czerwonymi kwiatami. Gdy skończyłem, byłem bardzozadowolony z bukietu. Zauważyłem małego pająka który zaczął robić pajęczyne pomiędzy kwiatami tych dwóch gatunków i wszystko złączyło się w jedną całość. Byłem jeszcze bardziej zadowolony. Następnie okazało się, że jestem w ciąży, ale nie miałem jakiegoś wielkiego brzucha tylko po prostu jakbym dopiero zaszedł (zwracam uwagę na to, że jestem chłopakiem i ten sen wydał mi sie troche absurdalny). Zacząłem jeść lody. Połknąłem za duży kawałek i przestraszyłem się, że coś się stanie dziecku, ale wszystko było w porządku.

 

Pozdrawiam :)

 

Zawsze, kiedy śniły mi się czerwone lub różowe kwiaty - mogłam spodziewać się romansu... może u Ciebie też tak jest? Czy jesteś z kimś związany?

 

Wydaje się że dwa rodzaje kwiatów w jednym bukiecie to kobieta i mężczyzna w jednym związku...

 

Pająk robiący pajęczynę między kwiatami skojarzył mi się z węzłem małżeńskim... nie wiem, poprostu to pierwsze skojarzenie na ten temat jakie mi przyszło do głowy i mogę się mylić.

 

Czy w Toim życiu nastąpiło coś co nawiązuje do treści snu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
no tak, jestem zakochany ;)

 

a co może oznaczać ta ciąża?

 

 

Ciąża to coś co rośnie... najpierw jest zarodek... który z czasem nabiera bardziej konkretnych kształtów... jak dla mnie - Twój związek ma szansę na rozwój (zupełnie jak dziecko w łonie matki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnio 3 noce pod rząd śnią mi się konwalie.W ogrodzie mojej sąsiadki jest taki betonowy chodnik przez który zawsze przechodzę na skróty kiedy skądś wracam.I w tym snie własnie ten chodnik jest cały zarośnięty tymi konwaliami.Chcę przez niego przejść ale to jest trudne bo boje sie podeptać tych kwiatów.Co to może znaczyć??

Sen ten powtarza się już 3 noc i jest za każdym razem taki sam, nigdy mi się nie przytrafiła powtórka snu aż do teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

princessParanoia999,

traktowałabym ten sen niemalże dosłownie:

Ostatnio 3 noce pod rząd śnią mi się konwalie.W ogrodzie mojej sąsiadki jest taki betonowy chodnik przez który zawsze przechodzę na skróty kiedy skądś wracam

Chodnik jest dla Ciebie symbolem drogi na skróty.

Sen daje Ci do zrozumienia, że wybór takiej drogi może zrujnować coś co dobre i piękne.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Proszę o interpretacje mojego snu. Śniło mi się, że szłam z pewnym chłopakiem (w rzeczywistości nie znam go) do kwiaciarni. On miał na sobie garnitur, ja równiesz byłam elegancko ubrana. Szliśmy do kwiaciarni aby wybrać kwiaty (do przystrojenia kościoła, do butonierki, dla panny młodej? - nie pamiętam). On najprawdopodobniej był panem młodym, a ja bodajże świadkową. W kwiaciarni zrywaliśmy białe kwiaty (wiosenne?) rosnące w skrzynkach. Potem jakieś inne klientki zaczęły z nim flirtować. Wtedy pomyślałam o moim mężu i przypomniało mi się, że jest 5 sierpień czyli 3 rocznica mojego ślubu. Jestem trochę przerażona tym snem, ponieważ u mojej babci kwiaty we śnie zawsze oznaczają czyjąś śmierć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mnie sie snil bukiet stokrotek takich o dlugich lodygach. Trzymalam go bo byl na prezent dla jakiegos chlopca bo matka moja w tym snie mowila ze on ma urodziny itp ale nie pamietam kim ten chlopiec byl mial moze z 8 lat. poznniej sie obudzilam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Kochani prosze o interpretacje mojego snu...widzialam we śnie przepiekne widoki,zieleń i przecudne czerwone kwiaty które rozkwitały na moich oczach a ja robiłam zdjecia....co to moze oznaczać? Dziekuje slicznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Śniło mi się, że patrzę na ogród pełen kwiatów. Było ich mnóstwo. Kolorowych, różnorodnych (nie pamiętam jakich), pięknie skomponowanych ze sobą. Wiedziałam, że to mój ogród. W rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej:usmiech: Rozglądałam się po nim, napawałam widokiem i byłam zachwycona. To był bardzo przyjemny sen, tym bardziej, że ostatnio prawie nie pamiętam co mi się śni. Czy ktoś mógłby go zinterpretować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackcat sen jak najbardziej pozytywny :)

Kwiaty symbolizują piękno, rozkwit uczuć, delikatność...

Kojarzą mi się z wiosną czyli z początkiem czegoś nowego.

Taki sen może zapowiadać szczęśliwy związek miłosny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam, niedawno miałam sen, bardzo wyraźny i przejrzysty. Ciekawi mnie jeden symbol w nim występujący. Mianowicie śniło mi się że szłam z moim chłopakiem jakąś krętą ulicą. Po jakimś czasie skręciliśmy w ścieżkę leśną i szliśmy brukowaną dróżką pod stromą górę. Las był bardzo ładny, podobał mi się. Wokół było jasno i spokojnie. Drogą szli różni ludzie, tak jakby byli na spacerze, jedni wchodzili na szczyt tak jak my, inni z niego wracali. Ciężko było nam iść pod tą górę ale nie dawaliśmy za wygraną. W końcu dotarliśmy do celu. Zobaczyłam że ścieżka prowadzi do jakiś ruin, jakby kościoła albo zamku, jednak tam nie poszłam. Na czubku nie rosły żadne drzewa, zbocze pokrywała łąka. Ujrzałam piękny widok nieba tzn, we śnie wydawał mi się piękny chociaż widziałam szare chmury i i gdzieś daleko czerwono pomarańczowy kolor nieba. I jedno co najbardziej mnie w tym wszystkim zastanawia - widziałam z boku pole słoneczników. Były bardzo wysokie i wszystkie rozkwitnięte. Były prześliczne ale było w nich coś niepokojącego. Szłam w stronę tych kwiatów, oglądałam je z bliska.

Wiem co oznacza góra - trudności, problemy. Szczyt - cel, w tym wypadku osiągnięty, przezwyciężenie tych trudności. Ale zastanawiają mnie te słoneczniki i ich piękny żółty kolor.

Czy ktoś wie co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

WItam! Śniło mi sie, ze ze znajoma rodzicow ze Stanow i jej synem poszlismy na lody, byl super cieply wieczor, chodzilismy po jakims ogrodzie botanicznym/parku , w miescie ale rosliny byly piekne.weszlismy do jakieis kawiarenki na lody, ktorych wybor byl przeogromny. zastanawialismy sie nad wyborem, sprzedawal te lody taki starszy hindus z kitka i ten hindus zaczal karmic nas z reki pieknymi jadalnymi kwiatami! co moze znaczyc karmienie kwiatami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Śniło mi się dzisiaj że dostałam mały bukiet czerwonych astrów od mojego chłopaka. Co to może znaczyć? Ostatnio nie dzieje się między nami dobrze i w rzeczywistości nie dostaje od niego kwiatów bez okazji, a jeśli już to są to róże, dlatego mnie ten sen zastanawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...