Jump to content

Moja mama w ciąży


Kuroi Neko

Recommended Posts

Witam. Śniło mi się, że razem z rodzicami (ja, mama, ojczym) mieszkaliśmy w jakimś starym domu w wiktoriańskim stylu 'jak z filmów amerykańskich', utrzymany był on w takich ciemnym, przygaszonym, wyblakłym granatowym kolorze. No i moja mam była w ciąży z ojczymem (ogólnie oni nie mają razem dzieci i jestem jedynaczką) i w tej ciąży miała urodzić dziewczynkę i chłopca. Kwestia, że to był taki rzadki przypadek ciąży, że dziewczynkę mama miała urodzić pierwszą, a chłopca 2 tyg później. No i tak się przygotowywaliśmy do tego jej porodu, pakowalismy torby, byłam bardzo ciekawa tego dnia, chciałam to zobaczyć i pamiętam jak chodziła z odsłoniętym wielkim brzuchem. No i w końcu nastał termin porodu dziewczynki, byłam podekscytowana i akurat zadzwonił mi budzik :( I nie wiem co dalej.

 

Co oznacza ten sen?

Link to comment
Share on other sites

Może to wskazówka aby poszukać czegoś na swój temat w czasów okołoporodowych? Może tak być ale nie musi. Mi się akurat sprawdziło. Taka szczegółowość jak przygotowania do porodu, jakieś dziwne terminy to może być metafora komplikacji.

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie w twoim życiu wydarzy się coś dosyć ważnego można zauważyć po ciąży która jest bardzo ważnym wydarzeniem rodzinnym tym bardziej, że jesteś z rodziną w domu.Ciekawe jest też to, że twoja mama ma urodzić dziewczynkę i 2 tygodnie później chłopca być może to są jakieś wiadomości dobra i zła. Kolor pomieszczenia wyblakły granat. Granatowy może kojarzyć się ze smutkiem zależy jak ciemny on był ( jeśli jasny nie masz się czego obawiać )w taki sposób można interpretować co oznaczał ten kolor. Lecz nieważne co by się stało będziecie wspólnie przechodzić przez te dobre lub złe chwile.

Link to comment
Share on other sites

Stary dom może nawiązywać do przeszłości. Może coś z innego życia nakłada się na obecne. Dziewczynka była pierwsza, a potem będzie chłopak. Czy jesteś w stanie wykluczyć realne pojawienie się przyrodniego brata w Waszej rodzinie? Może w innym życiu był on twoim bratem bliźniakiem i teraz zamierza znów przyjść na świat.

Ciąża może obrazować też jakieś plany rodzące się w twojej rodzinie, u mamy. Są to dwie sprawy, których realizacja rozłożona jest w czasie. Niby się ze sobą łączą, ale jednej realizacja się znacznie opóźni.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o pojawienie się przyrodniego brata w rzeczywistości to raczej wątpię :) Chyba, że tata coś nabroił w przeszłości, a nikt o tym nie wie xd

Jeśli chodzi o kolor tego pomieszczenia to był taki jasny, wyprany granat :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...