Skocz do zawartości

NAGOŚĆ


Gość meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeczytałam wszystkie posty i nikt nie miał podobnego snu. A więc proszę o interpretację:

Otóż śniło mi się, ze byłam w łazience z dwoma chłopakami, jednym nieznajomym, a drugi to był chyba mój kolega z klasy.

I zapytałam, czy mogę się wykąpać. Powiedzieli, że tak. Ale z łazienki nie wyszli. Na początku byłam trochę skrępowana tym, że jestem naga, ale za chwile mi przeszło. I nagle obok mnie w wannie siedział ten nieznajomy, tez nagi i oboje myliśmy włosy. Pamiętam, że piekły mnie oczy. I ten chłopak zaczął się do mnie dobierać i polewał mi twarz wodą tak, że się dusiłam. Prosiłam, żeby przestał. Ten kolega sidizał na toalecie, ale szedł do wyjścia i powiedział, że mnie kocha. Poszłam do niego, nadal naga, a on jadł jabłko. Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Ola91

Generalnie nagość oznacza odktycie tajemnic lub odsłonięcie tego co do tej pory było ukryte i niedostepne.. obecność innych świadczy o znikomym poczuciu prywatności.

Kąpiel z nieznajomym - to wzajemne poznawanie się - chodzi o oczekiwania, możliwości, charaktery, wzajemna adoracja (mycie włosów).. jednak widocznie czasem moze Cię razić jego zachowanie (oczy) co moze byc dla Ciebie niemiłe.

Jabłko może odzierciedlać pożądanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam dzisiaj miałam dziwny sen,napoczątku śniła mi się cyganka która próbowała ukraść motykę z nawadniarką(to było takie dziwne urządzenie motyka połączona ze wężem ogrodowym)sytuacja miała miejsce u mojej cioci gdzie nocyje co dwa tygodnie gdy mam zjazdy na uczelni,powstrzymałam ją i zaczełyśmy się szarpać,wygrałam.później śnił mi się mój chłopak rozmawiał z moim tatą u nas w domu i zwróciłam mu uwage że jest nago,czego on wcześniej nie dostrzegł sam,pobiegł się ubrać...co to może oznaczać??pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mojej mamie śnią się różne dziwne rzeczy i zazwyczaj coś oznaczały. Nie dawno śnił jej sie ksiądz i umarła babcia. A ostatnio śni jej się ze się rozbiera i w tych snach uczestniczę ja. Powiedziała że w tych snach się o mnie boi i wysyła mnie do domu. A ostatnio rozbierała się dla jakiegos bożka przy którym trzeba bylo się rozebrać i poleżeć. Mama zasneła przy nim a gdy się obudziła bożka nie było. Moja mama jej starszą osoba. Prosze o szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

A mi się śniła najlepsza koleżanka która grała anioła i miała tylko dolną cześc garderoby coś w stylu sukienki z piór a na górze miała też luźno zwisający biustonosz który NIE zakrywał piersi, dodam tylko tyle że to koleżanka (w tym samym wiku co ja 14) w której się kocham od półtora roku, zachowywała się normalnie jak gdyby nic byłem bardzo zdziwony i podniecony proszę o przetłumaczenie mi tego snu to było w mojej szkole. A jeszcze jedno nie wiem czy to istotne ale śniło mi się jeszcze dwa sny oba przed tym również związane z nią (tej samej nocy) ale nie pamietam dokładnie o czym, ale coś pamiętam z drugiego ale to podam jeśli to będzie istotne. Bardzo prosze o szybką interpretację mojego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dziś śniło mi się, że szłam na sesję fotograficzną . Było dużo dziewczyn, niektóre były zakryte ręcznikiem, niektóre były całkiem nagie. Ja również szłam całkiem naga i się wcale tego nie wstydziłam, podobało mi się to. Potem na chwilę wyszłam i gdy wróciłam zarzuciłam na siebie ręcznik. Sesja odbywała się na wpół otwartymi drzwiami. Jakiś fotograf robił zdjęcia, jednak go nie widziałam. I się przebudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Snilo MI sie ze moja dziewczyna rozebrala bluzke i miala zdjac stanik w centrum ulicy i bylo bardzo duzo ludzi ale ja ja powstrzymalem. Co to znaczy ? (I nie , nie dla mnie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Była noc. Mój najstarszy brat skończył brać kąpiel w wannie i ja weszłam do łazienki. On i ja byliśmy nadzy. Widziałam jego penisa i zawstydziłam się, ale jego penis bardzo mi się spodobał. Stałam w wannie, ale ona nie była spłukana. W niej chyba były do spłukania czarne włosy jak po depilacji. W łazience było bardzo jasno, bo paliło się światło. Brat wyszedł z łazienki, nim ja weszłam do wanny. Minęliśmy się w wejściu. Gdy wychodził, miał pochyloną głowę i wcale nie spojrzał na mnie. Włosy łonowe miał czarne, kręcone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...