Skocz do zawartości

lew


doriii86

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio przysnil mi sie lew... trzymalam go w domu byl olbrzymi .. tulil sie do mnie lasil.. lecz musialam go oddac nie wiem dlaczego..cos mowilo mi ze stanie sie niebezpieczny,ze bedzie grozilo mi z jego strony niebezpieczenstwo..i tak sie stalo, raz chwycil mnie za reke ale po chwili puscil i dalej tulil sie do mnie...potem znowu zaczal mnie atakowac...i znow tulic i tak w kolko... wypuscilam go na podworko zeby sobie poszedl w swoja droga lecz ten wrocil do mnie...chcialam zeby sobie poszedl ale on nie odchodzil... az w koncu obudzilam sie

 

wczesniej tez mialam sny powiazane z lwami...konkretnie z lwicami ktore niewiadomo skad pojawialy sie na osiedlu i polowaly na mieszkancow... a ja przed nimi uciekalam i probowalam sie schronic na klatce schodowej na ktorej trzeba bylo trzymac drzwi zeby je zamknac bo sie nie domykaly i zawsze zostawal ktos bliski na zewnatrz a zebyt go uratowac to musialam ryzykowac i otwierac drzwi a lwice byly tuz tuz.... i nie raz musialam stawac z nimi twarza w twarz....

 

takie jakies dziwne ale ten sen z lwicami powraca do mnie co jakis czas... czy ktos wie co to moze oznaczac? jeden i drugi sen???

czekam na interpretacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Pierwszy sen może informować o zmiennym szczęściu lub zmiennym nastawieniu kogoś do Ciebie... Być moze postanowisz się bardziej zdystansować, jednak to nie bedzie takie łatwe (wypuszczony lew nie chce odejść) - najbardziej prawdopodobna jest wersja w krórej chodzi o pozbycie sie kogoś, kto nie chce odejść...

 

Drugi sen - świadczy o obronie przed niebezpieczeńswem - jesteś gotowa nawet zaryzykować aby uniknąć problemów i ochronić bliskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...