Skocz do zawartości

ZĘBY


abercrombie

Rekomendowane odpowiedzi

Co może oznaczać sen gdzie stoje na korytazu mojej starej szkoly i wypada mi zab czyje ze sa połamane i jeden z tych jedynek wyciagnolem ale byl uwiazany na sznyrku i z dziasla wyciagnolem razem z zebem ze 5m sznurka.

jezeli ktos wie co to znaczy to prosze o odpowiedz.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

miałam dziwny sen czytałam wasze i żaden do mojego nie pasuje. Śniło mi się że wypadły mi 2 zęby z górnej szczęki, ale włożyłam je z powrotem pasowały i się trzymały. Co to może znaczyć? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boptoper, niewiele zrozumiałam, postaraj się opisać dokładniej, mniej chaotycznie.

Aniu, nie wierzę, że na 80ciu stronach nie było podobnego snu ;)

włożenie sobie zębów na miejsce jest symbolem naprawienia strat, cofnięcia pewnych zmian.

Czy zęby które wypadły były zdrowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie.

Miałam dzisiaj dziwny sen,sniły mi sie brudne zeby:( Przegladałam je w lustrze i widziałam na nich taki zółty nalot...hmm,co dziwne nie wziełam szczoteczki do zebów tylko chciałam doczyścic je językiem..

Stałam i jezykiem usuwałam nalot,wiedząc ze zaraz przyjdzie do mnie ukochany-byłam zła ze mam takie brudne zeby:glupek2_na:

 

Nie mam pojecia co może oznaczac taki sen...Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi ostatnio sniło sie coś takiego ze bolały mnie zęby i ze rusza sie jeden z nich nagle wypadł i zakryłem usta rękami i nagle wszystkie zęby miałem w dłoniach było tam mnustwo kwri pamiętam ze strasznie płakałem w tym śnie i obudziłem sie na baczność sen ten kilka razy sie powtórzył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

pamok

W tym temacie znajdziesz podobny sen do Twojego.

Z resztą utrata zębów może oznaczać jaką stratę w rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snily mi sie wypadajace wlasne zeby.... Z nocy 01/02.12.2009 r.

03.12.2009 zmarł moj najukochanszy wujek.

Wam nie musi to sie sprawdzic. Poprostu pisze co mi sie przydarzylo po tym snie.

Zeby moga oznaczac takze chorobe. Wlasnie w senniku odnalazlam znaczenie swojego snu i sprawdzilo sie w 100%. Ale sadze ze dla kazdej osoby dany sen moze oznaczc cos innego. W snie wazne sa nasze uczucia (tego nauczyłam sie wlasnie na tym forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micha2201, no i przede wszystkim kontekst w jakim zęby występują. Zdrowe, białe zęby, nie bolące, nie krwawiące itp. nawet "wypadnięte" raczej nie wróżą źle.

Gdzies już tutaj pisałam w tym temacie, że śmierć mojej babci również poprzedzona była serią bardzo nieprzyjemnych i bolesnych snów o zębach, ale były to sny BARDZO SPECYFICZNE. Od tamtego czasu wiele razy śniły mi się, ale w zupełnie innych kontekstach i ze śmiercią czy chorobami nie miały nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dość często mam sny, w ktorych moje zęby ruszają się, chce je wyrwać i wtedy one sie kruszą, część zębów wypada, część zostaje. Zęby są białe i zdrowe. Czuje przy tym smak krwi w ustach. W miejscach, w ktorych wypadly zęby pojawiaja sie nowe.

Mi sie wydaję,że to może oznaczac straty w moim życiu, ale w miejscu tych strat pojawi sie zaraz cos nowego... dobrze mi się wydaje? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephira no to ucze sie nowych rzeczy... W tym snie byłam przerazona bałam sie , plakalam ,"czułam" cos nie dobrego, zeby były zepsute, bolaly...Z tego co pamietam towarzyszyła mi panika... Ale dzieki za poprawe mojej wypowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie poprawiam, tylko dzielę się swoimi doświadczeniami :)

Dla mnie zęby jako takie zawsze przedstawiają jakieś wartości... u jednego mogą to być pieniądze, u drugiego związek uczuciowy ale również i ludzkie życie (choć nawet u jednej osoby zęby mogą symbolizować różne wartości :)) - analogicznie jeśli we śnie tracimy zęby to może odnosić się to do strat finansowych, rozstania, a nawet utraty bliskiej osoby.

Trzeba poznawać siebie, dobrze obserwować aby umieć sklasyfikować własne sny nawet na podstawie (na pozór) subtelnych różnic.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie poprawiam, tylko dzielę się swoimi doświadczeniami :)

Dla mnie zęby jako takie zawsze przedstawiają jakieś wartości... u jednego mogą to być pieniądze, u drugiego związek uczuciowy ale również i ludzkie życie (choć nawet u jednej osoby zęby mogą symbolizować różne wartości :)) - analogicznie jeśli we śnie tracimy zęby to może odnosić się to do strat finansowych, rozstania, a nawet utraty bliskiej osoby.

Trzeba poznawać siebie, dobrze obserwować aby umieć sklasyfikować własne sny nawet na podstawie (na pozór) subtelnych różnic.

 

Pozdrawiam.

 

Naprawdę ???? :boje_sie:

 

zęby mają znaczenie, ponieważ wskazują na potrzeby podstawowe

w życiu człowieka jak jedzenie. Przyswajanie treści, również duchowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj, w nowym miejscu po sylwestrze snił mi sie nastepujacy sen. dokładnie, siedziałam w kółku ze znajomymi koło faceta, z którym od niedawna w rzeczywistosci sie zaczelam spotykac. w pewnym momencie zauwazylam w śnie ze rusza mi sie ząb i go wyjełam! nie widzialam w tym śnie żadnej krwi na tym zebie, tak jakby to był mleczak czy coś w ty rodzaju, i ten facet wział go odemnie i sie nim bawił. co moze oznaczac cos takiego ?

Edytowane przez dziii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że alkohol potrafi znacznie wpływać na sny zakłócając je, wypaczając ich treść.

A, i miło byłoby, gdybyś opisała odczucia jakie towarzyszyły Ci we śnie.

Czułaś ból? jak zareagowałaś kiedy ów mężczyzna zaczął się bawić Twoim zebem?

W jaki sposób się "bawił"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o interpretację fragmentu snu.

Szłam z koleżanką drogą do domu i nagle czuję że moje zęby są prawie wszystkie połamane, wyplułam je na rękę, rozłożyłam na jakimś kawałku drewna i okazało się ze to są kawałki 3 zębów, zółtawe w brązowe plamy a ta reszta co została w buzi też była połamana.

 

Boję się takich snów bo zdarzyło się już tak, że jak śnił mi się ząb to jakiś czas później ktoś w dalszej rodzinie lub ze znajomych umierał i sama nie wiem co o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że alkohol potrafi znacznie wpływać na sny zakłócając je, wypaczając ich treść.

A, i miło byłoby, gdybyś opisała odczucia jakie towarzyszyły Ci we śnie.

Czułaś ból? jak zareagowałaś kiedy ów mężczyzna zaczął się bawić Twoim zebem?

W jaki sposób się "bawił"?

 

Nie czułam bólu, poprostu go wyjełam, jakby to była najnormalniejsza rzecz na świecie.

Jak sie zaczał nim bawić była zdziwiona wrecz zdenerwowana, znaczy bawił, on mi go zabrał i gdzies uciekł.

Ostatnia scene w tym śnie pamietam jak siedziałam gdzies a on gdzies zniknął z tym zębem, co to mozesz znaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał, że też po takim czasie pamiętasz szczegóły! :)

Ale niestety, mam jeszcze jedno pytanie... wolę nie strzelać bez upewnienia:

piszesz, że spotykasz się z nim od niedawna, co było przedtem? Byłaś z kimś związana? Przeżyłaś rozstanie?

Bo to wygląda tak, jakby w jakiś sposób irytowało Cię to, jak ten pan podchodzi do czegoś, czego się pozbyłaś (?)

 

Mam nadzieję, że odpiszesz szybko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam, bo to był bardzo wyraźny sen, jak sie obudziłam sprawdzałam czy mam nadal ten zab!:)

przed nim byłam z kimś związana, bardzo sie zakochałam, ale sie rozstalismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis w nocy śniło mi się że wypadły mi trzy zęby z prawej strony na dolnej szczęce, została mi tylko jedynka i dwójka, nie było krwi, zęby były duże i tak odrobineczkę "nadjedzone" przez próchnicę, korzenie miały duże; wypadanie nie bolało nic a nic ale potem było nieprzyjemne uczucie jak uśmiachałam sie do lusterka a tu taaka przestrzeń bezzębna :), ale cały czas miałam świadomość że wypadły ale zrobię sobie protezę :), proszę o wytłumaczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam sen , który dla mnie był straszny śniło mi się ,że jak otworzyłam buzię to w prawie każdym zębie miałam dziurkę malutką nawet były po dwie w jednym zębie ale zęby były białe czyste tylko te dziurki....:icon_neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przerazona:( Snio mi sie,ze wypady mi 3 zeby z lewej strony szczeki i do tego jeden by zloty.Pozniej w tym snie probowalam je wsadzic z powrotem.Zeby byly zdrowe.W tym snie uczestniczy moj kot i moj tata..Prosze o interpretacje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o interpretacje snu.

 

Sniłam ze wyjechalam gdzieś. Na wyjezdzie zaczeły wypadac mi zeby . Kruszylu sie i wypluwalam te odlamki mialam wciaz pełna buzie...(czesto mam taki sen).

W tym snie gubilam tez swoje złoto. Łancuszek ze zerwał na 3 kawalki. Wszystko zaczelo sie gubic, zbieralam ten łancuszek i moje pierscionki itp.

 

Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 27 lat, jestem matką( 6 letnia córeczki) i żoną od 7 lat. Pracuje dużo zawodowo. Prowadzę dwa sklepy.Znak zodiaku Panna. Urodzona 15.09.1982 r.Nieustannie walczę z przykrą przeszłością(wychowałam się bez ojca, matka buntowniczka, opiekowałam sie 2 siostrami- ale to juz,, przeszłość") aż po dzisiejszą trudna rzeczywistość-trudna sytuacją na rynku, nieustanne kłopoty finansowe mimo ogromnego wysiłku i nawału pracy. Bardzo rzadko miewam sny-albo ich nie pamiętam. Mam problemy z koncentracja i pamięciom. Opis snu który mnie nurtuje: czuję w ustach ukruszony ząb, wkładam palca do buzi wystraszona z myslą co jest, niedawno był zaplombowany, i wyciągam kawałki coraz większe. Bardzo krótki sen. Uczucia strach, lęk, zdziwienie, obawy, nieprzyjemnie, kłopotliwie, coś niesłychanego. Na co dzień dbam o zemby i mam wszystkie zdrowe.One sa moim atutem. Podczas ciąży zepsuły mi się poważniej dwa i miałam leczone kanałowo, ale u dobrego dentysty i słono zapłaciłam. Być może stąd moje zdziwienie i strach przed kolejnym wydatkiem?.:_zalamka:

oj... czyzby to pech

zaraz na drugi dzien dzwoni siostra z wiadomosciaże babcia upadła i prawdopodobnie złamała nos, jest bliska smierci, ledwo chodzi( a w senniku pisze smierć )brrrr

na drugi dzień miałam z mężem drobną stłuczkę autem( ślisko, bus z naprzeciwka wyrwał lusterko) i spędziliśmy pół dnia na wyjaśnieniach i komisarjacie- mandat 200 zł i 6 pkt karnych

a na trzeci dzień. Podczas pracy pękł piec w centralnym w nowo kupionej nieruchomośći ( szwankował 3 m-ące, nie palił albo sie gotował) i tak pękł- zaś wydadek jakaś masakra

czy co może sie jeszcze zdarzyć...

Edytowane przez gracja113
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudlisekola, może to oznaczać że więcej niż jeden z aspektów Twojego życia wymaga naprawy.

 

Martysia25 i bt-tomala, sądzę że w obu przypadkach sny mogą wskazywać na utratę dóbr materialnych - może po prostu jakieś spore wydatki.

 

gracja113, nie musisz podawać aż tylu szczegółów ;) do interpretacji snu nie jest mi potrzebny ani Twój znak zodiaku ani data urodzenia, ani też informacje o przeszłości, skoro uważasz że nie ma ona znaczącego wpływu na obecne wydarzenia w Twoim życiu.

Po wtóre, nie przypisuj wszystkich nieszczęść do jednego, niepozornego snu.

Z obiektywnego punktu widzenia sen świadczy o obawach/przeczuciach związanych z posypaniem się czegoś, co zostało niedawno naprawione (kruszy się ząb, który niedawno został zaplombowany).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moze ktos mi wyjasnic o co chodzi, w tym tygodniu ze dwa razy snily mi sie zeby albo tylko dwa ktore mi sie urywaly po trochu i mialam niesamowity bol i widzialam tez krew w nich,wiem tez ze plakalam przez sen i jak sie obudzilam to dziwnie sie czulam jakas taka zdenerwowana i nie moglam ponownie usnac wiem ze zeby zwiastuja chorobe,smierc czy oby na pewno w tym wypadku? kiedys w ciagu miesiaca snily mi sie zeby z 6 albo wiecej razy i po okolo dwoch miesiacach zmarla mi prababcia czy teraz w tym przypadku tez tak moze byc? mam babcie i dziadka w mlodym wieku wiec sie zaczynam martwic troszke.....a oprocz tego mialam raz sen proroczy wiec mam nadzieje ze tym razem mi sie nie spelni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, ze wypadły mi dwa zęby, po prawej stronie u góry.

Ale, to nie były tak jakby "prawidłowe zęby".

Miałam wszystkie swoje, pięknie ułożone, ale za kłem rosły jeszcze dwa, takie maleńkie, jak mleczaki u dzieciaków.

Dodam, że nosze aparat ortodontyczny i gdy wypadły mi te zęby, to b. się wystraszyłam, bo myślałam, ze coś stało się z moim aparatem.

Krew się lała tez pamiętam.

Same zęby wypadały jak mleczaki.

Ruszały się jak szalone i nagle *puf*

Edytowane przez eat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o pomoc w interpretacji snu, ale najpierw wstęp, Parę dni temu wypadł mi zepsuty ząb, a właściwie pękł i resztę wyrwałam (straszne, nie?). I dziś mi się śniło, że ten sam ząb mi się ruszał zupełnie jak mleczak i ja go wyrwałam sama swoimi palcami, a on był paskudny. Cały czarny, zniekształcony, zepsuty i twardy jak węgiel, właściwie bardziej przypominał rudę miedzi niz zęba. Przeraził mnie ten sen, bo ogólne znaczenie symbolu jest mi dobrze znane, ale uznałam, że może się zmienić w tych okolicznościach. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że widzę bardzo białe zęby u mojego przyjaciela. On się uśmiechał, ale okoliczności wcale nie były wesołe. Śniło mi się, że chodził do mojej dawnej szkoły i że go z niej wyrzucili. Potem zemdlał, ale to, co najbardziej zapamiętałam, to były właśnie te białe zęby. Czy ktoś wie, co taki sen może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

witam wszystkich,

bardzo chciałabym by ktoś zinterpretował mój sen. i z góry wielkie dziękuję! :) o co może chodzić? śniło mi się że bolały mnie zęby i jeden był jakiś zropiały, to ja bardzo inteligentnie tą ropę sobie wycisnęłam i nie wiem, czy jeszcze śniłam, czy już nie, ale strasznie się przestraszyłam, bo uznałam, że to może przeogromnie boleć. tylko w gruncie rzeczy kompletnie nie odczuwałam żadnego bólu. dziwny ten sen ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Snilo mi sie ze patrzylam do buzi mojego synka, i widzialam rosnacy zab 5-tke.

wiec tak mi sie snilo ze patrzylam do buzi mojego synka, i zobaczylam rosnacy zab 5-tke, byl ialy i zdrowy. co moze oznaczac taki zen??

Czesto slyszalam ze zeby to nieszczescie, dodam ze zab byl bialy i zdrowy. Bede wdzieczna za wyjasnienie mojego snu :)

 

chcialam pocztac calosc o zebach ale sporo tego jest.

Edytowane przez winteer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Śnił mi się dzisiaj jeden ząb, konkretnie jakiś tylny, śniło mi się ze sama go sobie wyciągnęłam a potem kapnełam się co zrobiłam i włożyłam z powrotem. Co ten sen może oznaczać? Plis pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

właśnie sobie przypomniałem mój dzisijszy sen i chciałem prosi o interpretację.

Śniło mi się, że jeden tylki ząb zaczął mi się ruszac, więc go wyplułem (bez krwi) za chwile poczułem że większośc zębów mi się rusza i wyplułem prawie wszystkie (bez krwi). Między nimi znajdowały się dwa fragmenty- kawałki monety 1-groszowe. Dodam że znajdowałem się w domu moich dziadków i nie byli oni obecni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się śniło mycie zębów :D i szorowanie z 5 minutowe. A obok stał jeszcze kolega i mówił jak można tak długo szorować je. heheh i co to niby ma być ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 3 dni temu śniło mi się iż obudziłam się ze snu i nie mialam w 1/3 trzech zebów (dwóch jedynek i dwójki) czyli w 3/4 były normalnie. (nic nie było w śnie na temat kruszenia, złamania..) jak się obudziłam w śnie bardzo się zdziwiłam.

 

Proszę o interpretację

(założyłam dziś wiele tematów ponieważ codziennie coś mi się śni- coś co pamiętam, może to trzeba jakoś powiązać...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatniej nocy snilo mi sie tylko kawelek twarzy a mianowicie usta Gdy je otworzylam mialam szpare miedzy jedynkami (zebami) :_mysli: mowiac szczerze nie mialam jeszcze takiego dziwnego snu..

Gdy sie obudzilam zobaczylam moje cale ladne zdrowe zeby

nie rozumiem tego snu czy ktos umie mi pomoc?:szok:

Prosze o pomoc..

Edytowane przez pampi1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pampi moim zdaniem taki sen może wynikać z tego, że w chwili obecnej masz jakąś "lukę" w wartościach które są ważne w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mi sie snilo.. ze wypadaly mi zeby.. ale dosłownie garsciami!! gdy nadstawilam dlonie, byly pelne zebów.. ;/ te zeby nie wygladaly jak moje.. troche ciemne.. jakby zepsute.. ;/

 

prosze powiedzcie co myslicie.. ;/ nigdy nie mialam snu zeby wypadaly mi zeby.. takze dlatego bardziej sie obwaiam, bo wiem co oznacza jak wypadaja zeby... ale mam nadzieje ze to oznacza zupenie co innego.. ;/ ;/

 

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie :)

Dziś śniło mi się, że przed zębem trzonowym w dolnej szczęce miałam malutki ząbek - okazało się, że dało się go wyciągnąć. Ząbek miał ogromnie długi korzeń, na końcu którego było widać krew. W dziąśle miałam dość dużą dziurę, więc wsunęłam ten ząb spowrotem bo bałam się, że w tą dziurę powchodzi jedzenie (byłam na jakiejś imprezie). Nic mnie nie bolało..

Co to może znaczyć? Straszą mnie znajomi, że to bardzo zły sen..

Śniła mi się też drabina, z której nie mogłam zejść z obawy, że z niej spadnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi sie,ze byłam gdzieś wdużym mieście i pracownice mojej znajomej dentystki robiły mi zęby, nie bolało...ale jak zrobiły były piękne..jak namalowane równiutkie białe..

 

druga część snu była głupia ale na forum opiać nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam pisze pierwszy raz więc powiedzcie jak coś będzie nie tak. Śniło mi się że całuje się z moim byłym z zamkniętymi oczami bo nie chce z nim być bo kocham kogoś innego bardziej, choć on też jest mi bardzo bliski. Nagle czuje że rusza mi się ząb, dolna trójka, nagle jak sprawdzam ją językiem ona się łamie i wypada razem z korzeniem, patrze a ten ząb jest pusty nagle czuje ze rusza mi cie dolna dwójka która była obok tej trójki ale ta łamie się tylko na pól i zostaje korzeń a ząb w środku ma szpik. Wtedy patrząc w okno pomyślałam ze wstawi sie koronkę i będzie dobrze.

Edytowane przez qik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Śniiło mi się dziś że wypadł mi most (proteza zębowa zamiast dwóch trzonowych) z mojej lewej strony. Poszedłem z tym do mojej dentystki, która ją troszke przypominała i poprosiłem żeby to znowu przykleiła i jakaś inna dentystka luba asystentka to przykeliła i powiedziała: "teraz napewno bedzie sie trzymać". Jak mam to rozumieć ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo . to wróży Ci ten sen bardzo dobre rzeczy .. generalnie jak śnią się białe, ładne zęby to wróżą one duze korzyści materialne! :o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mi tez sie śnilo tylko że ja poszłem do dentysty i miał mnie wyrwać zepsuty zgniły w śrotku ząb a wiertłem zepsuł 2 małe białe

co to znaczy

Edytowane przez tery93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

nie dziś w nocy śniło się ze dentystka rozhuśtała jeden z górnych zębów i go wyjęła. nie widziałam ani zęba ani krwi, ani nie było bólu, potem podała mi taka czerwoną starą szmatę (jakby stary ręcznik) abym odpluła. Starałam się wypluć chyba krew, ale chyba nic nie wyplułam i się obudziłam. Zawsze babia mówiła że to śmierć lub choroba a zatem jestem mocno zaniepokojona. i proszę o interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi kilka dni temu śniło się że wypadł mi ząb, czułam że mi się rusza i zaczęłam coś jeść i mi wypadł i wyjęłam go na rękę i był trochę w krwi. jak czytałam w różnych sennikach znaczy to śmierć (). Dzisiaj zmarł mój wujek, czyli muszę przyznać że po raz drugi sen o zębach w moim przypadku się sprawdza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie snilo mase razy ze wypadaja mi zeby albo sa brudne czy cos , dzisiaj mi sie snilo ze byly cienkie i kruche , i stracilam cala gorna szczeke :)

Pozdrawiam

 

P.S

 

jak by ktos mogl to niech powie ocb z tymi zebami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

śniło mi się dziś, że ruszała mi się ósemka, a gdy sprawdzałam palcami jak bardzo się rusza z ust wyjęłam pół żuchwy, miała ciemny kolor a w niej były dwa ciemne zęby.

Co może oznaczać taki sen??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI też często śnią się wypadające zęby : O Że jeden ząb się rusza i go wyjmuję, potem czuję, że następne i tak kilka wyjmuje -_- blleeeh!

Inne sny związane z tą tematyką, to np. czuję, że moja szczęka jest za wąska i czuję ścisk w szczęce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzieciaki - z całym szacunkiem.. Przestańcie się wzajemnie straszyć. Zepsute zeby,wypadające, zgniłe i wszystko co podobne MOŻE ale NIE MUSI OZNACZAĆ kłopotki -najczęściej ze zdrowiem... I tyle ... I w schizy proszę mi tu przestać popadać !!! Pozdrawiam wszystkich wystraszonych i zdrowia życzę :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzieciaki - z całym szacunkiem.. Przestańcie się wzajemnie straszyć. Zepsute zeby,wypadające, zgniłe i wszystko co podobne MOŻE ale NIE MUSI OZNACZAĆ kłopotki -najczęściej ze zdrowiem... I tyle ... I w schizy proszę mi tu przestać popadać !!! Pozdrawiam wszystkich wystraszonych i zdrowia życzę :-)))

 

dokladnie, mi sie przedwczoraj snil psujacy sie zab - a, ze czekal mnie lot samolotem to sie troche balam. Dolecialam szczesliwie, a sen oznaczal moje przeziebienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

więc tak. Śniło mi się dzisiaj , że jeden kolega z klasy na przystanku autobusowym bił

się z drugim chłopakiem , którego znam z widzenia. Później temu chłopakowi , którego znam

z widzenia wypadł biały zdrowy ząb.Nie było krwi.i Co to może oznaczać? Błagam o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej, snilo mi sie dzisiaj, ze bylam na jakims zgrupowaniu. trwalo to kilka dni, rozne atrakcje, ludzie sie ze soba zapoznawali. byly wyscigi, samochodami po kilka osob w aucie. na koncu przyjechala czworka ludzi na motocyklu, na koncu z niego spadli, nic im sie nie stalo. ja bylam tylko obserwatorem i dziwilam sie, ze nikt mi o wyscigach nie powiedzial bo tez mialam samochod. nagle poczulam cos w ustach, zaczelam wypluwac bo bylo twarde, okazalo sie ze to moje zeby- byla ich 5, bez krwi, biale czyste zeby. umowilam sie z dentysta a on chcial mi je kleic na zolty klej. wtedy sie obudzilam. czy ta liczba cos oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Wszystkich :)

 

Ostatnio śniło mi sie że jakaś kobieta (wyglądała na pielęgniarkę lub dentystkę) czyściła mi zęby ale o dziwo nie czułam żadnego strachu przed zabiegiem ani bólu w jego trakcie (w rzeczywistości panicznie boje sie dentysty), gdy zakończyła zabieg moje zęby we śnie były bielutkie, czyściutkie i równiutkie. Szukałam interpretacji swojego snu w różnych sennikach na necie ale jedyne interpretacje jakie znalazłam dotyczyły albo bolących albo wypadających zębów.

 

Ps. Jestem aktualnie przed mam nadzieje ostatnią sprawą rozwodową więc myśle że to może mieć jakiś związek.

 

Byłabym wdzięczna za pomoc w interpretacji mojego snu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może sen ten sugeruje Ci, iż niedługo zaczniesz żyć jakby "od nowa". Metafora "czystych bielutkich zębów" może sugerować Twoje wewnętrzne oczyszczenie, zrzucenie starej warstwy a zaczęcie wszystkiego od początku. Twój bieg życia wkracza na nowy tor zostawiając za sobą przeszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Miałam sen w którym otworzyłam usta i wypadły mi chyba wszystkie zęby. W otwartych dłoniach trzymałam te zęby, były całe we krwi. Z ust też leciała krew.

 

Czy mogę prosić o zinterpretowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

i znowu zęby!!!!!! ostatnio śniły mi się wypadające zęby z krwią natomiast tydzień temu zęby które się ruszały a miałam przyklejoną na nich gumę do życia więc jak próbowałam odkleic gumę to zęby chciały odkleić sie razem z nią....to było w jakieś szkole czy przedszkolu i mój synek był w jakieś sali a ja rozmawiałam z panią przedszkolanką i próbowałam odkleic gumę ale się nie dało zaczęłam płakać ale krwi nie było....prosze o interpretacje gdyz dosyć często snią mi się zęby......co to oznacza?????

 

 

POST PRZENIOSŁAM POD INTERPRETACJE SNÓW....tu sie pomyliłam przepraszam...

Edytowane przez Edyta820917
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Witam wszystkich! Jestem tu pierwszy raz i piszę pierwszy raz. Sen mój był aż nazbyt złożony. W skrócie: morderstwo pięknego, białego psa, okultyzm i magia, potem dżungla, handlarze narkotyków, dziesiątki różnego gatunku węży, i w ogóle akcja jak z filmu. W międzyczasie również nieszczęsne zęby. Przy czym zaznaczam, że nie wiem jak i kiedy ani gdzie je straciłam. Ale w pewnej chwili uświadomiłam sobie, że nie mam ani jednego zęba na dolnej szczęce (żuchwie). Nie było wypadania, nie było krwi ale i zębów nie było. Co więcej martwiło mnie to tylko trochę, bo już po jakimś czasie (jeszcze w dżungli) planowałam kosztorys i termin wstawienia nowych zębów. Górne ząbki wszystkie były w porządku. Co mam o tym myśleć? Bardzo proszę o dokładną interpretację, ponieważ bardzo martwię się o moją mamę, a nie chcę jej o to pytać, bo ma już swoje lata i bardzo wierzy w sny a dla niej zęby to tylko śmierć i nie chcę pogorszyć jej stanu zdrowia. Bardzo martwią mnie te zęby, więc jeśli ktoś może mi pomóc, to bardzo proszę. Pozdrawiam, Wiccanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, dziś śniło mi się, że coś jadłem, nagle podczas jedzenia poczułem w ustach coś twardego, zacząłem to wypluwać, okazało się że wyplułem 4 zęby tylne dolne, zęby były bialutkie i błyszczące. Proszę o odpowiedź, co to może znaczyć, nie ukrywam, że trochę się boję, bo pierwszy raz śniło mi się o wypadających zębach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Witam wszystkich! Jestem tu pierwszy raz i piszę pierwszy raz. Sen mój był aż nazbyt złożony. W skrócie: morderstwo pięknego, białego psa, okultyzm i magia, potem dżungla, handlarze narkotyków, dziesiątki różnego gatunku węży, i w ogóle akcja jak z filmu. W międzyczasie również nieszczęsne zęby. Przy czym zaznaczam, że nie wiem jak i kiedy ani gdzie je straciłam. Ale w pewnej chwili uświadomiłam sobie, że nie mam ani jednego zęba na dolnej szczęce (żuchwie). Nie było wypadania, nie było krwi ale i zębów nie było. Co więcej martwiło mnie to tylko trochę, bo już po jakimś czasie (jeszcze w dżungli) planowałam kosztorys i termin wstawienia nowych zębów. Górne ząbki wszystkie były w porządku. Co mam o tym myśleć? Bardzo proszę o dokładną interpretację, ponieważ bardzo martwię się o moją mamę, a nie chcę jej o to pytać, bo ma już swoje lata i bardzo wierzy w sny a dla niej zęby to tylko śmierć i nie chcę pogorszyć jej stanu zdrowia. Bardzo martwią mnie te zęby, więc jeśli ktoś może mi pomóc, to bardzo proszę. Pozdrawiam, Wiccanka

 

 

Sprawa się wyjaśniła. Tak jak uczyła mnie mama - zęby to śmierć. Kilka dni temu zmarł mój sąsiad. Mam nadzieję, że w czymś pomogłam. Pozdrawiam, Wiccanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa się wyjaśniła. Tak jak uczyła mnie mama - zęby to śmierć. Kilka dni temu zmarł mój sąsiad. Mam nadzieję, że w czymś pomogłam. Pozdrawiam, Wiccanka

 

A może dopiero teraz sprawa się wyjaśniła? Właśnie się dowiedziałam, że mój kuzyn nie żyje! Mam nadzieję, że więcej śmierci nie będzie! ;-((( PAMIĘTAJCIE, ZĘBY TO ŚMIERĆ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proszę o interpretację snu.

Śniły mi się dzisiaj moje zęby. Nie wypadały tylko się kruszyły, najpierw prawa górna dwójka tak jakby ułamała się po samym dziąśle, potem tylko część prawej górnej piątki (tam już akurat nie mam własnego zęba tylko koronkę), a na koniec zorientowałam się, że w dłoni trzymam też prawą górną siódemkę, też ułamaną/ukruszoną po samym dziąśle. Od rana nie mogę sobie miejsca znaleźć, bo wyczytałam w internetowych sennikach tak różne rzeczy, że chodzę i się martwię. Podobno określone zęby odpowiadają za określone osoby w rodzinie i jeśli się je traci (zęby) to straci się też osobę, której dany ząb odpowiada. Wyczytałam też, że może to się odnosić do rzeczy materialnych, albo że oznaczać może kłopoty lub straty. Jestem raczej pesymistka i lubię się zamartwiać, więc proszę oszczędźcie mi tego i napiszcie co znaczy mój sen.

 

Będę wdzięczna za wszelkie interpretacje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Snily mi sie moje zeby, cale pokryte zolto brazowym kamieniem. Czyscilam je i ten kamien odpadal nie caly, ale odpadal az kawalkami. We snie wewnetrznie cieszylam sie ze odpada. Czyscilam nitka dentystyczna jakiej uzywam na codzien. Nie wyczyscilam ich do bialych pieknych zebow ale bylam zadowolona ze kamien ustepuje. Patrzylam przy tym w lustro. Rozmawialam z kims ale nie na temat zebow.

Prosze o pomoc w interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj śniło mi się że wypadaja mi pokruszone zeby, wszystkie. Dławiłam sie nimi i praktycznie przez cały sen mi wypadały. Co to może oznacza?? Może ktoś mi to jakoś logicznie zinterpretowac, z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, proszę o pomoc. Kilka dni temu śniła mi się sytuacja w mojej rodzinnej miejscowości w której już bardzo dawno nie mieszkam, byłam tam u koleżanki i nagle poczułam że wypadł mi ząb, to była dwójka. Kiedy go wyciągnełam z ust na dłoń, był strasznie biały jak perła.Ja go oglądałam z każdej strony. Bardzo się boję tego co może oznaczać. Pomóżcie mi go zinterpretować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyzej opisalam moj wczorajszy sen z zebami w roli glownej. Chcialam tylko poinformowac, ze wczoraj mialam jeden z najgorszych dni od kad pamietam. Wszystko bylo nie tak. Skonczylo sie nie najgorzej ale nadal odczowam wewnetrznie zaniepokojenie i jakis taki smutek i poprostu nie wszystko uklada sie jak powinno. To na wypadek gdyby to mialo cos wspolnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

dziś miałam sen, który przyznam - zaniepokoił mnie

Sniło mi się, mniej więcej nad ranem, że stoję przed domem w bliżej nie znanej mi okolicy i czuję, że "tylne" zęby mi sie ruszają - wszystkie. Gdy chciałam to sprawdzić językiem pogorszyłam tylko sytuacje i sprawiłam że wszystkie wyleciały, ale ich nie wyplułam, tylko spanikowana trzymałam w ustach. potem spotkałam mężczyznę - znajomego, chcoć twarz była mi oba, który powiedział, że mi te zęby powstawia/zrobi proteze i posziśmy do niego. Tam w lustrze zobaczyłam, że przednie zęby są o.k. - proste i bielutkie - trzonowych i przedtrzonowych zaś nie ma...

Proszę, czy ktoś mógłby mi wyjaśnić ten sen. Zbudziłam się wystraszona i cały czas mam poczucie niepokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ja generalnie często śnie o zębach i u mnie to jest tak, że :

gdy wypadają mi zepsute zęby oznacza to, że niedługo rozwiąże jakiś problem

gdy na ich miejsce wyrosną nowe, białe zęby zawsze coś w życiu zmienia się na lepsza. jakaś decyzja sprawia, że jest lepiej

natomiast może 3 razy śniły mi się zepsute zęby, zawsze po tym śnie w niedługim odstępie czasu następowała choroba, im bardziej zęby były zepsute tym gorszy był stan chorobowy

nigdy nie śniło mi się natomiast, że wypadają mi dobre zęby ale mam przeczucie, że nie oznaczałoby to niczego dobrego.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A dziś i mnie się śniły zęby choć tylko jeden, choć tylko się nadłamał i wypadła z niego plomba ,za to tak realnie,że po przebudzeniu długo nie wierzyłam,że jednak wszystko jest ok. Nie wiem czy zwiastuje ten sen chorobę czy nawet śmierć lecz warto pamiętać ,że dostajemy sygnały ,których nie zauważamy w natłoku dnia lub których nie rozumiemy. W snach..jak ktoś już tutaj napisał..wciąż jesteśmy sobą choć w niecodziennych czasem sytuacjach. Mam nadzieję,że ominą mnie jednak złe wieści i zdarzenia..bardzo tego pragnę. Pozdrawiam Was ciepło ..Śniący :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mnie tez snilo sie 2 noce temu ze wypadaja mi zeby... ale one wypadaly garsciami. wyjmowalam je rekami z buzi i plulam nimi i krwia przy okazji. I po mimo ze caly czas staralam sie je wyciagac , ich bylo coraz wiecej i wiecej. Pozniej nagle sen sie zmienil i po prostu szlam jakims ciemnym, podziemnym korytarzem z moim chlopakiem. Nie wiecie co to moze oznaczac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się śniło, że wypadł mi jeden z przednich (dobrych) zębów i byłam po prostu załamana. Później jednak okazało się, że jest troszkę bardziej z boku, tak pod innymi i nie widać tego tak aż tak mocno. Słyszałam, że takie sny zwiastują nieszczęście. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od paru dni śni mi sie sen otóż:

Wszystko w śnie gites majonez i za chwile jakoś tak dziwnie ściskam szczenke i wyrywa mi się ząb trzonowy ;/

Normalnie wieże tylko w przepowiednie w snach ale ten sen strasznie mnie męczy od jakiegoś tygodnia dwóch

Przedwczoraj zmarała babcia mojego brata (jesteśmy przyrodnim rodzeństwem)

I może to też było tym spowodowane?

Jedyny mankament że w dniu pogrzebu też mi sie to śniło dwa razy może wiecie coś dokładniej ? ;/

Prosze o odpowiedź bo spać nie moge ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Dzisiaj snilo misie ,ze ostro balowalam, a ze byla to zima to impreza przeniosla sie na dwor,pamietam ze upadlam na lodzie i udezylam zebami,na drugi dzien (w snie) zdalam sobie sprawe ze mam polamane zeby tj,gorna jedynka z mojej lewej str i 2 z prawej str...wiem ze sny o zebach to zla wrozba ale igdzie nie moge znalezc znaczenia polamanych zebow.Zaznaczam ze zeby byly biale i nie bylo krwi tylko lekki bol.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosze o pomoc mi w zrozumieeniu tego snu,ktory mialam dzis w nocy;wypadaly mi zeby trzonowe z gornego dziasla,wypluwalam zeby na reke z krwia,nie czulam bolu ,mialam swiadomosc,ze te zeby mi wypadaja,po mimotego ze byly zdrowe,zostaly mi tylko z przodu zeby wydzialam i zulam brak zebow po prawej stronie gornego dziasla,pomozcie:_smutny:bardzo prosze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe,ze ostatnio jesteś osłabiony fizycznie i psychicznie .Zeby to symbol siły ,asertywności , ataku i obrony .Prawdopodobnie ostatnio nie bardzo sobie radzisz w życiu ,masz poważne kłopoty ,brakuje Ci sił by bronic siebie ,swoich spraw ,czy bliskich Tobie osób .Wypadające zęby maga oznaczać stratę w ogólnym tego słowa znaczeniu. Pozdrawiam dużo sił życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ci dziekuje miriam,za tak szyba opowiedz, i pocieszeniee mnie,obawiam sie nargoszych rzeczy,smierci bliskich osob,bo w dalekiej przeszlosci mialam podobny sen,a potem nastapilo to najgorsze,teraz ten sen bardzo mnie przestraszyl,zwlaszcza ze mam zdrowe zeby,ale przemeczenia i klopoty tez mam;bardzo dziekuje;-0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,ze Ci ciężko ,ale staraj sie myslec pozytywne.Pamiętaj,ze podobne przyciąga podobne.

Mam dla Ciebie przesłanie od Aniołów ,które brzmi następująco

 

Zauważaj znaki

 

Tak,to niebiosa zsyłają Ci rożne znaki .

Na Twojej drodze zostawiamy dla Ciebie pióra

monety i inne rzeczy,które maja przypomnieć Ci

Ze Cie kochamy i ze nigdy nie jesteś sam.

 

Wszystkiego co najlepsze Ci życzę.Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam nadzieję że mi trochę pomożecie

Od paru dni mi się śni że kruszą mi się naraz wszystkie zęby i widzę też krew jak wycieram twarz chusteczką powiecie mi co to może oznaczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...