Skocz do zawartości

ZĘBY


abercrombie

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli to do mnie to pomylilas plec, ale nie szkodzi :)

no nie wiem co czulam, pewnie strach i szok, snily mi sie rozne rzeczy ale mysle ze juz nie tak charakterystyczne, szkola etc.

nigdy nie sprawdzalam snow ani nic, ale no te zeby i tak krew byly bardzo takie wyraziste wiec zastanowilam sie

mimo ze w to nie wierze, to troche mnie te historie wyzej przerazily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffka, nie strasz... Wg mnie interpretacje ze śmiercią lub chorobą bardzo rzadko się spełniają. Ile tutaj już jestem, to nigdy tak się nie stało, choć były gorsze sny. MadMadlen, nie żyj w ciągłym stresie i nie denerwuj się, że coś pójdzie nie tak, bo stanie się to, co ma się stać. Tak naprawdę zawsze może zdarzyć się coś, co zmieni bieg wszystkich wydarzeń, więc nie patrz na wszystkie sprawy przez pryzmat Kaffkowej interpretacji, oszalejesz..

Pozdrawiam Was serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Odnośnie zębów, z krwią - sama miałam takie sny.

Kaffko najdroższa, każdy z nas jest inny i przez kazdego z nas inaczej odbierany jest każdy poszczególny symbol :)

MadMadlen nie jest typem osoby która się za bardzo czymś przejmuje. I w tym właśnie problem

A to swoją drogą hehehe.. ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja sie wypowiem

mam nagle zyc w wielkim strachu? zadzwonilam do znajomej mojego taty ktora tlumaczy sny, zgadza sie mniej wiecej z Wami... a bierzecie pod uwagę fazy ksiezyca, w ktorych sie sni? to tez jest wazne... poza tym tak jak powiedzialyscie, co bedzie to bedzie... jesli mialoby sie cos podobnego przydarzyc, to czy bede uwazac czy nie - zdarzy sie to. a z tego co wiem, najwazniejsze by sie nie spelnilo - nalezy o snie zapomniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad! Nie panikuj, nie wydzwaniaj po wszystkich możliwych interpretatorach snów. Nasze domysły są spontaniczne, kierowane naszymi umiejętnościami i doświadczeniami. To, że powiem sobie na przykład teraz " śniły Ci się zęby i na pewno stanie się coś złego ", wcale nie oznacza, że ma tak być!

Sądzę, że gdybyśmy brały pod uwagę fazy księżyca i wszystko co możliwe, interpretacja jednego, powtarzam jednego snu zajęłaby nam cały dzień. Opieramy się, przynajmniej ja, nie wiem jak Kaffka, na moich subiektywnych odczuciach i nie mam wcale zamiaru Ciebie straszyć czy strzec. To, co się stanie będzie przecież kierowane odgórnie, jaki my, zwykłe człowieki, mamy znać przyszłość na tyle, aby przeciwstawiać się Wielkiemu? Fakt, ezoteryka to także sprawy wiary czy jak kto woli niewiary, ale proszę was.. Przecież nikt tutaj nie bawi się w Boga! Kaffka mocno zareagowała, fakt, ale to wszystko przez jej własne doświadczenia. Ja zareagowałam inaczej, bo mam inne odczucia. Nie ma potrzeby takiego trzęsienia niebem i ziemią aby poznać dogłębną interpretację. To nierozsądne, przynajmniej jak na moje oczko.

A teraz dziewuchy, przepraszam za nudzenie Was i gorąco pozdrawia. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o interpretacje snu .Sniło mi sie ze szwagierka z tesciowa chodza za mna i caly czas mi dokuczaja i mojemu mezowi ,ja im sie ,,odgryzam,,ale ciagle chodza za nami -bylo to na wyjezdzie -w jakims osrodku -na pewno nie w domu -nagle mocniej ugryzlam zeby i z prawej strony wylecialy mi zeby -byly jakies chore ,brudne itp -odrazu zrobilo mi sie lzej ,taka ulga -bo wczesniej mi cos przeszkadzalo-nadmieniam iz w zyciu prywatnym tesciowie razem z meza siostra <<umilaja>>nam zycie -prosze o interepretacje poniewaz ciagle wizja smierci w rodzinie i wypadajacych zebow mnie przeraza pozdrawiam kaskafima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno masz racje ,ale ciagle sobie powtarzam ze nie sa oni w stanie mnie zdenerwowac itd.-niestety jest to silniejsze odemnie imimo wszystkoich docinki i zgryzliwosci biore do siebie dzieci i mojego meza.Na pewno ma to wpływ na moje zsdrowie i samopoczucie pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mi pomoże zinterpretować ten sen? mojemu chłopakowi często śnią się zęby.

a dokładniej wypadające zęby,a kiedy o tym śni,to czuje ból i zgrzyta zębami. jak się budzi po nim,to sprawdza,czy ma je na miejscu. odczuwa dyskomfort w buzi jak sie zęby ruszają, dlatego zgrzyta. są to najczęściej trzonowe 5,6 - kruszą się,ruszają i wypadają. Jak wypycha ząb językiem, to zostaje krwawa dziura i czuje słodki smak krwi.

dziś powiedział mi,że wczoraj śniły mu się wypadające dolne siekacze. czy to zwiastuje czyjąś śmierć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

proszę o pocieszenie, że mój sen z ZęBEM w roli głównej nie musi byc zapowiedzią jakiegoś wypadku czy śmierci!! Dziś śnił mi się mój przedni ząb - jedynka, który pękł na pół ale wzdłuż zęba i tak mi połówka odleciała. Dodam że ząb ten mam normalnie złamany jeszcze w szkole podstawowej i dobudowany, choc zupełnie inaczej. Martwię się, bo najbliższa mi osoba jest w dalekiej trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffka! Dziękuję Ci bardzo! Właśnie tego potrzebowałam. :smile: .... A on już wraca, ale ma jeszcze 1200km, więc do jutra jeszcze trochę nerwów będzie.

 

[ Dodano: 2008-04-13, 17:19 ]

a w ogóle to sny, które mi się w życiu sprawdziły (a kilka ich było) były zdecydowanie subtelniej zaaranżowane i więcej w nich było barwnej symboliki. Poza tym zawsze wymagały trochę czasu (nawet do roku) i potwierdzenia, powtórki. Tak więc sama się pocieszam jak widzisz. Ale nie lubię takich paskudnych i "straszących" snów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam kilka dni temu sen, ktory mnie zaniepokoił, mianowicie śniło mi sie ze wypadł mi ząb.Była to dwójka lub trójka z prawej strony , ząb w snie był sztuczny , tzn naturalnie mam jedynke sztuczna, która spedza mi sen z powiek, bo kilka razy ja naprawialam, wydalam troche pieniedzy ale nadal mam na jej punkcie kompleks (dodaje bo moze to miec jakies znaczenie przy interpretacji) ale dwojka i trojka sa moimi prawdziwymi zębami. No wiec w tej mojej dwojce czy trojce po jakims posilku cos sie zawieruszylo na zebie i mi przeszkadzalo i dlatego szperalam w tym zebie i probowalam sciagnąc to coś z zęba i wtedy mi wypadł. Nie było żadnej krwi tylko zal po stracie zęba co to może być? Bardzo sie martwie tym snem i ostrzeglam juz najblizszych zeby na siebie uwazali. Dodam że w 5 października skoncze 28 lat, jestem w drugim miesiacu ciazy :) mieszkam z narzeczonym, od 15 grudnia jestesmy zareczeni, planujemy slub. Strasznie sie boje znaczenia tego snu . Prosze o pomoc. Pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziekuje za pomoc w rozwiazaniu tej zagadki. Cos w tym jest. A teraz sie obawiam bo wlasnie dzisiaj moj narzeczony chce kupic samochod, tzn umowiony jest w warsztacie z wlascicielem autka i jesli wszystko bedzie ok, to chce ten samochod kupic, moze o to chodzi? Zobaczymy

Jeszcze raz serdecznie dziekuje, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :smile: Miałam bardzo dziwny sen i bardzo bym prosiła o interpretację

 

Najpierw ktoś (stał z tyłu) naciskał mi głowę na zatyłek wersalki tak że sam kant wbijał mi sie w szczękę. Wtedy jeden z przednich zębów dolnej szczęki zaczął się ruszać, a potem go wyciągnęłam. Potem jakoś tak dziwnie znalazłam się na wsi u moich dziadków (z mamą). Weszłam do ich domu i zobaczyłam że oboje siędzą i wyglądają dziwnie młodo, a poza tym mój dziadek od roku nie żyje. rozmawiałam z nimi i nawet się nie zorientowałam że dziedek nieżyje. (ale zauważyłam, że wygladają młodo) Potem okazało się że muszę się przeprowadzić. Byłam bardzo szczęśliwa bo marzę o przeprowadzce do większego miasta. Potem się obudziłam, a jak zasnęłam to przyśniło mi sie że już tam mieszkam w tym innym mieście i jestem bardzo szczęśliwa....

 

Dziadek mi się śni bardzo często ale zawsze wiem że on nie żyje .raz mi sie śnił jak jechał powozem i miał jakieś 40 lat (zmarł jak miał 82)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich! dzis mialam sen, w ktorym wypadał mi jeden ząb, ale pamietam ze było to z winy mojego 13 letniego kuzyna. pamietam ze bylam bardzo zła na niego ze z jego winy stracilam zęba. zab ten byl bardzo biały i zdrowy, co to mzoe oznaczac? prosze o odpowiedz. boje sie ze to mzoe oznaczac najgorsze :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jakis czas temu to jest z 1 m-c temu dwie bliskie mi osoby dzien po dniu powiedzialy mi ze sie im snilem. Jedna z nich powiedziala mi ze bylem w tym snie smiertelnie chory ale nie towazyszyly temu zadne zle emocje (wydaje mi sie to dziwne). Druga osoba natomiast nastepnego dnia w snie widziala mnie z sinymi zebami i rozdetym bolacym brzuchem. Sprawa jest dodatkowo dziwna z tego wzgledu ze nigdy jak do tad nikt mi nie mowil tego ze mu sie snilem a tu raptem dwie osoby dzien po dniu (w dodatku nie znaja sie nawzajem)Prosze o pomoc w interpretacji. Ogolnie z tego co widze zeby nie swiadcza niczego dobrego, a w moim konkretnym przypadku dochodzi jeszcze sen o smiertelnej chorobie co napawa mnie dodatkowym strachem. Z gory dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się śniło dziś mojemu mężowi, że kichnął i wyleciała mu szóstka, z boku troche zepsuta. Podobno zęby jak się śnia to nie bardzo. Co to może znaczyć?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Mój pierwszy post na tym forum

Opowiem Wam mój sen, może coś mi ciekawego o nim powiecie

Śniło mi sie że jestem w ciąży,miałam piekny okrągły brzuszek,w ktorym dziecko kopało,nawet i to czułam.Dodam że jestem z męzem na etapie zachodzenia w ciaże :))

Uparcie chciałam pozmywać naczynia,ale brzuchol mi przeszkadzał

Potem podeszłam do lustra i zobaczyłam że górny kieł mi sie rusza.Chwyciłam go palcem i wyrwałam.Chyba pojawiła sie kropla krwi.Skrzywiłam sie cała bo myslałam ze bedzie bolało ale nie, nic nie poczułam.Obejżałam ząb,był zdrowy z zewnatrz.Ale w środku sie troszeczke psuł.Potarłam go w palcach i zamienił sie w proszek.I bach obudziłam sie....

 

No i teraz mam zonka...Z jednej strony coś dobrego ale z drugiej nic ciekawego...

Pomożecie? Czekam na Wasze opinie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj śniło mi się coś dziwnego, przewróciłam się i poczułam, że coś stało mi się w nos, pobiegłam do lustra, polałam sobie nos zimną wodą, kiedy nagle zdałam sobie sprawę, że wybiłam sobie wszystkie zęby! Widziałam w lustrze same "resztki", a na podłodze wszystkie zęby. Krzyczałam. Po chwili w śnie uświadomiłam sobie, że to nie może być prawda, zaczęłam się dotykać po buzi i wyczułam, że zęby są jednak na miejscu, że to sen. Wtedy się obudziłam.

 

Dodam, że sen śnił mi się dziś a jestem chora obecnie. Poza tym na punkcie swojego nosa jestem przewrażliwiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Śniło mi się, że stałam przed lustrem i w tym lustrze oglądałam swoje zęby. Zauważyłam, że niektóre z nich są częściowo pokryte jakimś brązowym nalotem, jakby były brudne. Wzięłam wykałaczkę i zaczęłam między nimi grzebać. W jednym znalazłam małą dziurę i jak ją tą wykałaczką wybadałam to w myślach, z ciężkim westchnieniem stwierdziłam, że przydałoby się pójść do dentysty.

Potem się obudziłam.

 

Nie wiem, jak odczytywać ten sen. Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra a wiec daje swój.

Mam naprawde aparat ortodontyczny stały i sen głównie sie na tym opierał.

A teraz tresc snu.

Siedze w szkole.Najpierw wyskoczył mi drut z zamków (moze ktos wie czy aparat ortodontyczny cos oznacz?)potem oparłam sie o ławke i nagle czuje jak cos mam w buzi. Najpierw wyjmuje kawałek jednego zęba, potem cały zgniły ząb.

 

Czy ten sen oznacza śmierc lub tragiczny wypadek? Za 2 tygodnie tata i babcia leca samolotem i nie wiem co o tym myslec. (lotu nie moga przełożyc ;/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nashira, wielkie dzieki - a juz się bałam ;)

A co do przetłumaczenia to jak tak się pomysli to i sie wiekszosc zgadza...

Ufff az mi spadł kamien z serca

Jeszcze raz wielkie dzieki ;] i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

ja tez dodam cos od siebie...

 

przyznam sie, ze z reguly nie przywiazywalam do snow wiekszej uwagi,,,ot przesądy. Ale dzisiejszy byl jakis dziwny. Snil mi sie ząb (bialy i z tego co zapamietalam, zdrowy), ale w pewnym momencie zaczal sie ruszac a gdy sie mu przyjzalam, byl pekniety. Dziwne, bo nigdy wczesniej nic podobnego mi sie nie snilo. Pewnie dlatego to zapamietalam, hihi. Caly sen byl bardzo tajemniczy, noc przepleciona z dniem, jakas podroz ze znajomymi, jakis wewnetrzny niepokoj. Ciekawa jestem jak byscie to zinterpretowali, bo ja szczerze nie mam pojecia. Nie kazdy sen o zebach swiadczy o smierci czy chorobie (z tego co do tej pory przeczytalam u Was).

 

Pozdrawiam:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy sen o zebach swiadczy o smierci czy chorobie

jasne, że nie :D

Zuziu, sądzę, że jest coś, co nie daje Ci spokoju wewnętrznego. Z zewnątrz jest wszystko ok, ale czy na pewno wszystko ok jest w środku? Odczuwa się tutaj Twój strach. Czy może boisz się o kogoś? Czy boisz się, że ktoś wywinie Ci nieładny numer? Tak to odbieram.

Pozdrawiam cieplutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetka 16_16, musze przyznac, jestes niesamowita:)

 

Masz racje w 100% z tym, co napisalas!! Martwie sie kilkoma rzeczami i owszem martwie sie o zdrowie kogos bardzo mi bliskiego...mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy:)

 

Bardzo dziekuje za odpowiedz, chyba jednak zaczne zwracac baczniejsza uwage na to, co mi sie sni:) Tylko jak tu zapamietac to, co istotne?:)

 

Pozdrawiam i milego dnia zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, przed śmiercią mojej babci, ciągle śniły mi się zęby: a to że wszystkie bez końca wypadały, jak tylko otwierałam usta, a to że bardzo na siebie napierały (jakby rosły w szerz), aż w końcu nie wytrzymywały napięcia i pękały (towarzyszył temu straszny ból).

 

Ostatnio śniłam że jeden ząb powodował u mnie ból nie do wytrzymania, kiedy poszłam do lekarza okazało się że mam dodatkowo rozerwane wędzidełko języka, czemu towarzyszyło dość silne krwawienie. Z tego co pamiętam zajęła się mną bardzo miła pani doktor i zszyła wędzidełko. Więcej nigdy nie zdążała zrobić bo wciąż była gdzieś wzywana a ja cały czas siedziałam w poczekalni i cierpiałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)

Jak zinterpretowalibyście moj sen? Napisze wszystko co pamietam.

Mój sen składał się jakby z 2 części. Pierwszą częścią się nie przejmuję bo to zwykła historyjka w której przeprowadziłam się z mojego mieszkania do domu w sąsiedniej miejscowosci:) Dom był duży, przystanek akurat był naprzeciw domu więc miałam stosunkowo blisko. Jednakże 2 częśc mnie przeraziła:( szłam sobie z kolegami gdzies, nie wiem gdzie, nie pamiętam. Sen mi sie urwał... ale zaraz zobaczyłam ze nie mam 2 przednich zębów(2 jedynek) ale nie pamietam czy mi wypadły, czy sama je wyrwałam:( potem moj chłopak ( nie wiem jakim sposobem ale to zrobił) wbił mi je na swoje miejsce( nie wiem młotkiem czy czymś innym) i zobaczyłam w lustrze że mam je spowrotem, ucieszyłam się i się obudziłam.Sny o zębach mnie martwią i smucą bo juz nie raz mi sie one śniły i przeważnie coś się później dzieje złego.Raz pamiętam że mi powypadywały wszystkie i po jakimś czasie zmarł mój wujek:( od tego czasu jak mi się one śnia to chodzę cale dnie zmartwiona przybita. Jeszcze dziś przeczytałam że jak wypadną 2 pierwsze zęby to jest to "zapowiedzią" śmierci rodziców:( boję się strasznie...za 2 miesiące wychodzę za mąż i nie chciała bym aby się coś zmieniło:( tyle że ja właśnie nie pamietam czy mi wypadły czy cos... i dlaczego one znalazły sie na swoim miejscu...

Co o tym myślicie??

Z góry dziękuje za jaka kolwiek odpowiedz:) pozdrawiam[/i][/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że wypadły mi wszystkie zęby dolnej szczęki. Najpierw było tak, że się ruszały, a potem gdy lekko językiem dotknąłem to wypadały( przynajmniej część z nich wypadała z moją pomocą). Trzymałem je na dłoni, było ich bardzo dużo i chyba były pokruszone. Pokazywałem swojej rodzinie. Nie odczuwałem jakiegoś wielkiego niepokoju bo byłem przekonany że pójdę do dentysty i będzie w porządku. W sumie szybko nauczyłem się normalnie mówić bez zębów i ich utrata nie była tak widoczna. Do dentysty chyba w końcu nie poszedłem bo sen się skończył. Dziwny jest fakt w jaki sposób zapamiętałem ten sen, bo nie pamiętam do końca czy się przebudziłem w nocy czy to był sen we śnie. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego forum :wink:

 

Chciałbym prosić o zinterpretowanie snu , który niedawno miałem :

 

Śniło mi się iż , podjechałem do sklepu samochodem ( sklep jakoś ponuro wyglądał ), wchodzę stoje w kolejce , spotykam znajomego z pracy i pokazuje mu z kieszenie 4 zęby , a póniej poste miejse w szczęce jakie mi po nich pozostało , w międzyczasie przechodzi koło mnie matak mojej już byłej dziewczyny z która spotykałem sie długi czas ( tylko ze jakoś strasznie ona wyglądała ) - spojrzała i poszła dalej , następnie jak przez "mgłę" pamiętam wracam do domu - obudziłem się . Macie jakieś pomysły co to oznacza ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaffka strasznie Ci dziekuję za pocieszenie:) moze chodzi tu o straty pieniezne przed weselem? Dzieki strasznie i pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się, że z jednego z zębów leciała mi krew - czarna i gęsta.. Poza tym nic się z zębem nie działo - nie bolał, nie ruszał się, nie wypadł.

 

Ktoś ma pomysł, jak to zinterpretować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sniło mi się ze mama przyszła do mnie rano i mówiła ze musze wyrwac zeby poniewarz ma ją mi rosnać i z tylu i sie nie zmieszczą dlatego musze sie paru pozbyc u dentysty. gdy wstałem nie pamiętam dokładnie ale chyba ścisłem szczęke i zaczeły mi sie ruszac z przodu zęby i wyjołem dwa z przodu z dolnej żuchwy i miały strasznie długie korzenie i na jednym było troszke krwi pokazałem je mamie i potem tacie w łazięce i mi powiedzieli żebym je włożył spowrotem a jak przed lustrem wyjąłem jescze jednego tez z przodu i zdolniej żuchwy i potem sprawdzałem językiem ale nie widziałem tego i miałem wszystkie równiutkie zęby z dolnej żychwy. czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyc prosze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie snu który mi się śnił w dzisiejszą noc. Śniło mi się że wszystkie zęby miałem popsute całe czarne i zacząłem sobie je wyrywać, pamiętam żę wyrwałem jeden

może więcej w buzi miałem krew z ran po wyrwanych. Chciałem wyrwać wszystkie czarne by móc powstawiać sobie nowe, to wyrywanie albo oglądałem w lustrze albo widziałem te zęby

bez lustra z perspektywy trzeciej osoby. Potem przyszedł znajomy i chciałem mu pokazać

że wyrwałem zęby ale czarnych już nie miałem tylko jak by spiłowane do połowy w dolnej szczęce. Proszę o pomoc bo naprawdę zacząłem się martwić. Co ten sen może oznaczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pokłócona z pewną byłą koleżanką (wycieła mi starszne świnstwo) ostatniej nocy śniło mi się że sie pogodzilysmy(we snie sprawilo mi to dużą ulgę) i rozmawialyśmy podczas rozmowy z nia zauważyłam ze ma starasznie żółte zęby jakos utkwilo mi to w pamieci. co to moze oznaczac? ze znowu moze mi zaszkodzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że jak leciała mi krew z tych ran jej nie łykałem ani nie plułem nią. I wtedy zapukał do drzwi mój znajomy i postanowiłem mu pokazać co mi się stało z jednej strony czułem się źle że mam wszystkie zęby popsute a z drugiej jak bym był dumny z tego, że sobie wyrwałem własnymi rękoma i jak otworzyłem usta żeby mu pokazać to miałem białe zęby tylko tak jak by spiłowane do połowy od zgrzytania i wtedy sen się skończył. Bardzo prosił bym o interpretacje kogoś bo obawiam się o to że ktoś z mojej rodziny może umrzeć jak by znaczyło że ja zachoruje to trudno. Już drugi dzień to we mnie siedzi jak o tym myślę to czuje przygnębienie, tym bardziej, że przed śmiercią ojca też zęby mi się śniły. I co do snu to wyrywałem trzonowe zęby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - jest to mój pierwszy post na tym forum. Generalnie nigdy nie wierzyłem w "zabobony" choć już kilka razy przytrafiły mi się dziwne historie. Kilka dni temu miałem sen. Wypadł mi najpierw jeden ząb (nie byłem zdziwiony, bo jest naprawdę zepsuty), po czym kolejne zaczęły się ruszać i tak wypadły 3 pod rząd. Krwi w zasadzi za dużo nie było. Jeden był z kawałkiem kości :roll: Specjalnie się tym nie przejąłem. Następnego dnia przy śniadaniu usłyszałem rozmowę rodziców - im także śniły się wypadające zęby. To już mnie trochę zdziwiło... mama powiedziała, że to coś złego, prawdopodobnie śmierć kogoś bliskiego. Kolejnego dnia kolega powiedział mi, że jemu także śniły się wypadające zęby. Dziś rano dowiedziałem się, że babcia będzie miała za tydzień poważną operację - zacząłem się bać. Kilka godzin temu miałem dość poważny wypadek na motocyklu. Zastanawiam się o kogo chodziło we śnie :roll: Może była to tylko oznaka wypadku? Mam nadzieję, że mi też nic nie będzie bo solidnie się poturbowałem :???: Kurcze, już sam nie wiem co mam myśleć. 4 osobom śniły się wypadające zęby - to musi coś znaczyć :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy śniło mi sie, ze sama wyrywam sobie na siłe tylni ząb, to nic nie bolało, w ogóle sie nie bałam, a nawet wrecz przeciwnie - kiedy skonczylam wyrwalam sobie nastepny. Po wszystkim bardzo wstydzilam sie swojego wygladu i tlumaczylam sie znajomym, ze niedlugo bede miec nowe zeby..

Co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i chciałabym prosić o interpretację mojego snu.

Sen był dwuczęściowy, w 1 części wracałam sama samochodem z zagranicy i w Polsce się zgubiłam, bo nie było odpowiedniego drogowskazu. W końcu jednak znalazłam się na miejscu szybciej niż przypuszczałam.

W drugiej części zaczęły mi się ruszać zęby więc pomogłam im wypaść. W sumie wypadło 6. Chciałam o tym powiedzieć mojej mamie, poszłam do szpitala (moja mama jest na rencie ale wcześniej była pielęgniarką, w szpitalu nie pracowała od czasu przed moim urodzeniem) i powiedziano mi, że teraz nie mogę z nią porozmawiać bo jest przy operacji. Poszłam tam i widziałam operację przez szybę a moja mama wyglądała na znacznie młodszą, była szczupła i miała długie włosy jak bardzo dawno temu.

Po obudzeniu bardzo się zaniepokoiłam, kiedyś też śniły mi się wypadające zęby i krótko po tym moja mama miała zawał. Boję się, że znów może jej się coś stać. Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj śniło mi się, że ruszał mi się tylny ząb z górnej szczęki,a ja za bardzo chciałam żeby wypadł i ruszałam go językiem aż zęba nie było i nagle w moich ustach pojawilo się bardzo,ale to bardzo dużo krwi,szybko pobiegłam do zlewu i plułam strasznie tą krwią.Mam pytanie co to może oznaczać????Czyżby śmierć bliskiej osoby????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj śniło mi się, że ruszał mi się tylny ząb z górnej szczęki,a ja za bardzo chciałam żeby wypadł i ruszałam go językiem aż zęba nie było i nagle w moich ustach pojawilo się bardzo,ale to bardzo dużo krwi,szybko pobiegłam do zlewu i plułam strasznie tą krwią.SEn dział się w pokoju u Ś.P. mojej babci.która zmarła w tym pokoju.W śnie wydawaloby się jakby było to teraz,ponieważ w tym pokoju byłam z moim obecnym chlopakiem,mieliśmy tyle lat ile mamy.Leżałam w łóżku i za wszelką cenę chciałam się pozbyć tego zęba,lecz chlopak kazał mi go nie ruszać,aż wypadł.Wydaje mi się,że w tym śnie był ktoś jeszcze w pokoju, nie wiem czy czasem nie moja siostra.Działo się to chyba wieczorem,jakoś tak kładłam spać,w pokoju było trochę ciemno,żaluzje zasłonięte,wiecej niestety nie pamiętam,ponieważ dziś miałam kilka snów.Mam pytanie co to może oznaczać????Czyżby śmierć bliskiej osoby????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tu nowa znalazlam wasze forum bo sie przestraszylam! snil mi sie były chłopak ze cos miedzy nami ze nawet sie calujemy ale nie mam jakby potwierdzenia emocjonalnej wiezi i na samym koncu snily Mi sie moje zeby ze dotykam ich a tu widze Jakas przestrzen pomiedzy zebem a dziaslem tym co ma tylko scianke(jest zepsuty w rzeczywistosci do wyrwania) i dotykam a tu luzny wyciaglam go a potem odpala mi czesc zebow z prawej czesci z dziaslami potem nastepne tak ze pol szczeki z zebami mi wypadlo jak babcia wyciaglam sobie po prostu czesc zebow umieszczonych w gornej szczece w dziosle jak czesc sztucznej szczeki...przerazilam sie nie wiem co mam o tym sadzic?pomózcie!!! :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieje,ze teraz bedzie ok,przepraszam forumowiczów,a mam nadzieje ze ktos mi pomoze.

Sniło mi się,że mialem zepsuty ząb,czułem jezykiem dziury,był to ząb trzonowy,wiec go wypchnąłem językiem-wiedziałem,ze robię żle-trzymał sie na nitce,wiec go popchnąłem jeszcze raz i wypadł,pamietam,że trzymałem go w lewej dłoni,przypominał kawałki plastiku,był czysty,duży,własciwie było to jakby tylko zewnetrzna warstwa,był pokruszony,ale bardzo mnie martwi wysypujący sie ryz z niego.

Nastepnie widze pozostałość po zebie,jest to czarny korzen,lekko wystający ponad dziąsło.Podczas snu nieczułem specjalnie niepokoju,natomiast pod koniec przypomniało mi sie,że mamie snił sie ząb w dzien śmierci babci,podobine było z wujkiem ,zmarł po tym jak sie mamusi sniły zęby.

Dziekuje,za wszelką pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że to by sie zgadzało,wczoraj pokłóciłem sie z żoną,powiedziała,żo to koniec,mówiła mi to juz wielokrotnie,ale tym razem czuję,że bedzie inaczej.

A nieoznacza to może smierci?np mojej?

Dziekuje Ci bardzo i pozdrawiam

 

[ Dodano: 2008-06-22, 14:55 ]

Mi snia sie zeby i ryz a mojej żonie snił sie rower i droga.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

miałam sen o zębach. początkowo ruszał sie jeden. dotykałam go językiem i czułam jak sie rusza. a gdy dotknęłam palcami to został mi w ręce. później już ruszała sie reszta czułam jak falują mi w buzi pod językiem. w efekcie miałam 7 zębów na dłoni. wszystkie górne przednie. białe. bez krwi. widziałam swoje odbicie w lustrze i bezzębny uśmiech. wydaje mi sie ze przy dokładniejszym przyjrzeniu sie widziałam w odbiciu tak jakby na miejscu starych zębów zaczynały rosnąc nowe ale były ledwo widoczne.

co to może oznaczać??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22
Mi snia sie zeby i ryz a mojej żonie snił sie rower i droga.

Co Wy na to?

 

Zmiany i jeszcze raz zmiany

 

 

nanania22

 

Wrażenie mam takie czeka cię jakas strata, coś co odczujesz bardzo mocno. Lecz szybko sie to zmieni, bo będzie miejce na "nowe".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dzisiaj jakaś niespokojna nie wiem co bym robiła ale najchętniej nic. Zawsze od kiedy pamiętam wierzyłam w sny bo sprawdzały mi się. Miałam też różne przeczucia które też się sprawdzały a dzisiaj miałam dziwny sen i siedzi mi w głowie jakiś dziwny lęk. śniło mi się że widziałam a może pokazywałam komuś swoje zęby. Pamiętam, że ząb z przodu miałam złamany tzn. była jego część a drugiego nie miałam bo mi wypadł ale teraz już dokładnie nie pamiętam. Co to może znaczyć mam jakieś złe przeczucia. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Witaj ewa197016

 

Przede wszystkim bez paniki. Tego rodzaju sny nie koniecznie oznaczają ostateczność.

Odnosząc się do tego krótkiego opisu- dotknie cie jakas strata. Szkoda, że więcej nie zapamietałas.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Miałem dzisiaj rano dosyć dziwny sen, który bardzo mnie przeraził. A mianowicie śniło mi się, że mam w moich dolnych kłach dziury. Te dziury były wgłąb każdego zęba. W środku były chyba ciemne. Nie mam pojęcia co to może oznaczać?!

 

Pozdrawiam Killvalius

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj mi sie snilo, ze poszlam do denstysty z dziadkiem. Dentysta wyprostowal mi zeby .Pożniej zobaczylam u siebie piekne, idelane, rowniutkie zeby. O co moze chodzic w takim snie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi snia sie zeby i ryz a mojej żonie snił sie rower i droga.

Co Wy na to?

 

Zmiany i jeszcze raz zmiany

 

 

nanania22

 

Wrażenie mam takie czeka cię jakas strata, coś co odczujesz bardzo mocno. Lecz szybko sie to zmieni, bo będzie miejce na "nowe".

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2008-06-27, 05:58 ]

Dziękuję szanownym forumowiczom za pomoc,tak,macie racje,duże zmiany-dziś jedziemy złozyc z zoną pozew rozwodowy

nie wiem czy to odpowiedni wątek ale skoro tu za cząłem,chcę w tym kontekscie-.

mych spraw skonczyć.

Dzis sniło mi sie ,że plynęlismy z zoną i jej ojcem łodzią,nagle łodż sie wywróciła,morze było wzburzone,było nieciekawie,ale po chwili-niedługiej-uspokoilo sie,zobaczylismy brzeg.

Mam pytanie-czemu w tym snie jest mój teść?Dodam,że wtrącał sie w nasze życie,w końcu mu powiedziałem że ma swój dom i niech go pilnuje,więc teraz mam-rozwód

jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

 

[ Dodano: 2008-06-27, 06:02 ]

:n14 :n14 :n14 :n14 :n14 :n14 :n14

Dla Kaffki i Vanilli 22-w imieniu moim i reszty forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oloolosz, przepraszam, że zapytam, ale poważnie taki jest powód rozwodu, jak napisałeś? :neutral:

Dobra, mniejsza.

Wzburzone morze, czyli ciężki okres w Waszym życiu, będzie (lub już jest) cholernie przykro i tęskno. Z czasem jednak zauważysz, Olooloszu, że wcale tak źle nie było, że dało się przeżyć. Jest tam ojciec, bo był on bezpośrednio zamieszany w Wasze małżeństwo, które rozumiemy w tym śnie jako łódkę. Nagle łódka się wywraca - nie ma możliwości, że się naprawi. Tak samo u Was. Coś widocznie pękło - nie da się tego na powrót doprowadzić do normalnego stanu. Można tylko czekać, aż morze (problemy) się uspokoi i wyrzuci Was na brzeg (nowe życie, rozpoczynanie czegoś od nowa).

Pozdrawiam Cię i napraaaawdę z całego serducha życzę, żeby wszystko się dobrze ułożyło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Witaj Killvalius

Wydrzy się coś co zostawi na Tobie ślad. Podejrzewam, że pewna sprawa nie pójdzie po Twojej myśli.

 

Witaj anules

 

Witam. Dzisiaj mi sie snilo, ze poszlam do denstysty z dziadkiem. Dentysta wyprostowal mi zeby .Pożniej zobaczylam u siebie piekne, idelane, rowniutkie zeby. O co moze chodzic w takim snie?

 

Podejrzewam, że pewne problemy w Twoim życiu zostaną naprawione i rozwiązane. Będzisz z nich zadowolona.

 

Witaj oloolosz

 

Dzis sniło mi sie ,że plynęlismy z zoną i jej ojcem łodzią,nagle łodż sie wywróciła,morze było wzburzone,było nieciekawie,ale po chwili-niedługiej-uspokoilo sie,zobaczylismy brzeg.

Mam pytanie-czemu w tym snie jest mój teść?Dodam,że wtrącał sie w nasze życie,w końcu mu powiedziałem że ma swój dom i niech go pilnuje,więc teraz mam-rozwód

 

Oczywiście nie jest to odpowiedni wątek ale postaram się go zinterpretować :wink:

Myslę, że większośc sobie sam dopowiedziałeś. Twój teść dlatego pojawił się we śnie ponieważ miał wpływ na wasze życie. I jak mniemam również na żonę. On Ciebie irytował. Łódź się wywróciła czyli owy porządek ulegnie zmianie. Coś się zmieni trudno powiedzieć czy na lepsze czy na gorsze jednak będzie sporo nerwów. Poczucie spokoju przyjdzie ale po dłuższym okresie.

Wiesz mam wrażenie, że musisz uzbroić się w cierpliwość i uważać na to co robisz.:) Bo nadchodzi okres niespokojny dla Ciebie i Najbliższych.

:n14 :n14 :n14 :n14 :n14 :n14 :n14

Dla Kaffki i Vanilli 22-w imieniu moim i reszty forumowiczów

Dziekuję bardzo :wink: Ciesze się, że doceniasz nasz wysiłek:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim,tak pozew żona już złożyła-oboje płakaliśmy,kiedys ,gdy będę miał wiecej czasu opiszę Wam szczegóły rozpadu małżeństwa,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Śniło mi się, że mój chłopak wyjął ze swojej buzi całą garść zębów.Co to może oznaczać?Ostatnio trochę się nam nie układa, czy to może mieć z tym związek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Witaj yasmine947

 

Oznacza to jakieś straty i przykrości dla niego. Jeśli Wam sie nie układa to radzę szczerze ze sobą porozmawiać. To Wiele ułatwia. Życzę powodzenia:)

 

Dziękuję bardzo.....Vanilia22 x)

 

Pozdrawiam Killvalius

 

Prosze bardzo mam nadzieję, że pomogłam.

 

Pozdrawiam WAs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Potrzebuję informacji na temat znaczenia mojego snu. A mianowicie: śniło mi się że byłam daleko od domu, zdaje się że to były odwiedziny u rodziny, która to rodzina była nią tylko w śnie. Jadąc samochodem wyczułam językiem że ruszają mi się zęby. Potem znalazłam się w domu tejże rodzinki i przy stole zaczęłam tak badać językiem moje zęby że w końcu wybadałam że one są luźne. Tak grzebałam językiem w buzi że bez problemu zaczęłam te zęby wyciągać. To było straszne. One po prostu jeden po drugim zaczęły wypadać. Zęby wypadały mi z górnej szczęki. Na koniec snu podeszłam do lusterka o oglądałam swoje puste miejsca po zębach. Zostały mi tylko jedynki. Rodzinka pocieszała mnie że dentysta na pewno je uratuje i jakoś je zamocuje. Po czym ja zaczęłam liczyć te zęby ułożone na dłoni. Było ich 6 i były z dużymi korzeniami, raczej zdrowe. To tyle pamiętam z tego snu.

 

Proszę o jakąś informację. Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2008-06-30, 18:12 ]

Vanilia22, Witam serdecznie. Potrzebuję informacji na temat znaczenia mojego snu. A mianowicie: śniło mi się że byłam daleko od domu, zdaje się że to były odwiedziny u rodziny, która to rodzina była nią tylko w śnie. Jadąc samochodem wyczułam językiem że ruszają mi się zęby. Potem znalazłam się w domu tejże rodzinki i przy stole zaczęłam tak badać językiem moje zęby że w końcu wybadałam że one są luźne. Tak grzebałam językiem w buzi że bez problemu zaczęłam te zęby wyciągać. To było straszne. One po prostu jeden po drugim zaczęły wypadać. Zęby wypadały mi z górnej szczęki. Na koniec snu podeszłam do lusterka o oglądałam swoje puste miejsca po zębach. Zostały mi tylko jedynki. Rodzinka pocieszała mnie że dentysta na pewno je uratuje i jakoś je zamocuje. Po czym ja zaczęłam liczyć te zęby ułożone na dłoni. Było ich 6 i były z dużymi korzeniami, raczej zdrowe. To tyle pamiętam z tego snu.

 

Czytałam kilka Twoich postów i chyba się na tym znasz. Podpowiesz mi coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Witajcie

yasmine947,

 

Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze jak możesz daj mi znać jak sytuacja sie rozwinęła na pw ok?

 

czarna1,

 

Dziekuję za zaufanie postaram się Tobie pomóc.

Wydaje mi się, że w życiu szukasz wsparcia w jakieś wazne dla Ciebie sprawie. Prowadzisz auto czyli panujesz nad sytuacją ale dostrzegasz problemy (ruszające się zęby) i próbujesz im zaradzić (wyciągasz je). W końcu wypadają co wiązać można ze stratami jakie cie mogą dosięgnąć. Rodzina pociesza więc sądzę, że nie zostaniesz z problemami sama. Ktos napewno Cię będzie wspierał.

Takie moje wrażenia

 

Pozdrawiam Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, mam taki problem: śniło mi się ze byłem u dentysty i on chciał mi robić jakiegoś zęba,(borować) ale wszystkie były zdrowe nawet mu pokazałem (2 tygodnie temu robilem 2 zęby u niego) a on do mnie że popatrz i nagle ukruszył mi się ząb i była lekka pruchnica. Obudziłem się rano wszytstko jest OK z zębami, ale mam strasznego pecha.. :/ może ktoś mi coś poaradzić ??

 

[ Dodano: 2008-07-01, 11:58 ]

Sory że double post ale nie mogę znaleźć edycji postu a coś zapomniałem gdy ja mu tego zęba pokazywałem był cały biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etheron, sądzę, że musisz zacząć się liczyć ze zdaniem innych ludzi i nie odbierać zdania odmiennego jako atak na Twoją osobę. Musisz nauczyć się spokojnej rozmowy.

Twoje obecne działania są chyba niezbyt uczciwe wobec kogoś.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....

Przeważnie nie śni mi się nic co głęboko zapadło by mi w pamięci ale dziś było inaczej.... a wiem, że sny mają swoje znaczenie.......

Mój sen był naprawdę dziwny i składał sie troszkę jak by z etapów które mógł być ale nie do końca powiązane (niestety nie pamiętam)

W pierwszym śnie... śniło mi się, że czekam na kogoś kto ma do mnie przyjechać.... i strasznie wypadały mi zęby... jeden ostatni pamietam ze bypadł cały, był zwieszku biały ale za to maił dziurę w środku był cały czarny jak by wypalony, ponadto zęby strasznie mi sie kruszyły i wypadały a ust zamknąć nie mogłem gdyż przeszkadzały mi jakieś druty.. nie czułęm bulu ale sie martwiłem co będzie jak te osoby przyjadą na które chyba czekałem....... poźniej jakby ciąg dalszy ponoć moja siostra była w ciąży, ale jej nie widziałe i na końcu musiałem pilnie wracac do domu a byłem gdzieś daleko, bez pieniędzy i n ie mogłem wrócić inaczej jak łapiąc stopa ale nikt nie chciał sie zatrzymać wiec szedłem wzdłuż drogii, buyło ciemnawo i pochmurno...... to wszystko

 

wiem, że wielu z pośród waz napewno znajdzie sposób aby mi powiedzieć co to znaczy... a przyznam, że zaczyna,m się martić...

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta Dzięki :* tak na 99% jestem pewien że to o to chodzilo, ponieważ ostatnio mam dużo problemów które na siłę chcę rozwikłać swoim postępowaniem a inni mi inaczej radzą :) No cóż gdy się ma 16 lat to jest się troche porywczy :) Jeszcze raz dzięki za radę :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm?pieniądze,raczej nie,niebrakuje ich nam-raczej może za dużo-gdyby nam ich brakowało to bysmy niezajmowali sie pierdołami,ale tak sobie mysle-4 lata temu niewiodło sie nam nadzwyczjnie,podjąłem prace na zachodzie-miałem zarobic tylko na wesele,praca kiepska,nic z tego nie wyszło,potem znalazłem inną,swietną prace-awans,pieniadze,marzyłem o domku,ale okazało sie ,że moja slubna niemoze miec dzieci,zrezygnowałem z profitów ,pracy ,by sie poswiecic staraniom o dzidzusia,zamieszkalismy 500metrow od tesciow,no i tak jakos wyszło,ze mieszkanie wymagało jeszcze paru malych remontow,mi sie poprostu niechciało-zasuwałem 3 lata bez urlopu na zachodzie,chcialem spedzic 2-3tygodnie na obijaniu sie,zonka była jakas nerwowa o d kilku dni-do dzis niewiem czemu,mowiłem jej ,że przyjdzie czas i pomaluje okno(to naprawde nic takiego)no i zonka chciała mi zrobic na złość i zaczęła sama malowac okno-mysle chcesz robić fochy to ok,w miedzyczasie był tesc-cos chciał odemnie-mowie wez sobie,widział,ze cos z zonka mam niemiła atmosfere,podzczas jego krotkiej wizyty postanowiłem wyjsc z mieszkania-on oczywiscie jak zawsze gdzie ide i po co.he,potrafił mi szukac nawet pracy,mimo,ze zawsze swietnie sobie radze z takimi sprawami .dodam ze zona wiedziala ze on przyjdzie.

wrociłem po 2 godz,zonaczytała jakas książke, niepoprosila mnie o pomoc tylko poszla po ojca,no tego było dosc-mówie mu ze to moje zycie,moje mieszkanie a lucyna robi te gierki specjalnie.

tak mam troszke zalu ze nieoszczedzalismy wystarczajaco-starczylo by na dom-ale mielismy mieszkanie i plany-dzidziusia,to dla mnie sie liczyło,teraz mam co?-sprawe rozwodową-widze ze zone to meczy,ze chce sie pogodzic,ale po powrocie od rodzicow -chodzi tam codziennie,juz niema mowy,nawet sama powiedziala ze za duzo osob juz wie o tym,by sie godzic,kurde,mówie,to nasze zycie,nie innych wkoło,tak,dobrze napisano-bede tesknil-strasznie tesknie za zona

pozdrawiam

Edytowane przez oloolosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałam dzisiaj dziwny sen. Wiele się tam zdarzyło, ale o tym szczególe napiszę tutaj. Śniło mi się że wypadł mi ząb o kształcie zęba wampira . Potem martwiłam się czy mi nowy odrośnie. Zazwyczaj oznacza to śmierć, ale teraz? Wypadał mi taki kieł jak od wampira... napiszcie :) dzięki za interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. W zeszlym tygodniu z wtorku na srode snilo mi sie ze wypadly mi dwa kly i do tego dziwnie malutenka szostka, ktorej tak naprawde juz od dawna nie mam. Weszlam na stronke sennika, a nastepnie na Wasze forum, zeby sprawdzic co to moze oznaczac. Na poczatku troche sie zmartwilam (smierc, wypadek, klopoty itp), ale znalazlam tez kilka postow typu "mi sie snily zeby i nic sie nie wydarzylo" wiec sie uspokoilam. Co prawda obdzwonilam rodzinke powiedzialam zeby na siebie uwazali i jakos poszlo to w zapomnienie do dnia dzisiejszego, kiedy to maz zadzwonil i przykra wiadomoscia, ze w sobote jego kuzynka wraz z mezem i niespelna rocznym synkiem jechali do Polski na wakacje samochodem i pod Toruniem mieli wypadek. Kuzynka dochodzi do siebie, choc nadal jest w szoku, maly ma popekane zeberka i miednice, ale wszyscy sa dobrej mysli, najgorzej z kuzynem nadal nieprzytomny, napewno czeka go operacja, peknieta sledziona, zszywana glowa itp. TRAGEDIA! Czy to mozliwe zeby ten sen byl az tak dokladny? Ze te 2 kly to oni, a ta smieszna malutka szosteczka, ktora nie dawala mi spokoju ( bo mialam ja wyrwana juz w 2 klasie podstawowki, a poza tym byla mniejsza od pierwszych zabkow mojego dzieciaczka) to byl ich synek???? To jest przerazajace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatniej nocy mialam nastepujacy sen: Wypadly mi trzy zeby trzonowe. Mialam wrazenie, ze jeden z nich mi zawadza. Mialam odczucie jakby dentysta zalozyl mi w tym zebie za duza, wystajaca plombe. Popchnelam go jezykiem a on wypadl. Pozniej popchnelam jezykiem zeby znajdujace sie obok i one tez wypadly. Gdy je wyplulam nie wygladaly wcale jak zeby, ale byly to zielone, plastikowe kostki przypominajace kostki domino. Bylam przerazona. Chwycilam za lustro i zaczelam sprawdzac, czy ubytki widac kiedy sie usmiecham. Nic nie bylo widac, ale czulam brak tych zebow. Caly czas czulam w ustach niesmak. We snie pojawil sie moj kuzyn (dentysta zreszta). On kazal mi wyplukac usta. Powiedzial, ze wszystko da sie ladnie naprawic. Potem nagle znalazlam sie w jakims gabinecie, gdzie moj wujek (ojciec kuzyna dentysty) mial mi wstawiac nowe zeby w miejsce tych, ktore wypadly.

Jakos nieswojo sie czuje po tym snie.

Moze ktos zechce pomoc w interptetacji.

Edytowane przez Ardash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim sen o zębach wcale nie oznacza śmierci - wszystko zależy od kontekstu. Z tego Twojego, umieszczonego tutaj wynikałoby, że teraz jest coś/ktoś, co podcina Ci skrzydła, ale z drugiej strony boisz się co powiedzą ludzie, co pomyślą. Mam na myśli ogólnie wszystko, co teraz uniemożliwia Ci działanie. Czyjąś złośliwość, zbieżności losowe, niefarty - wszystko. Ale to Ty musisz wybrać, co tak naprawdę Ci przeszkadza i własną siłą się tego pozbyć (nie mam na myśli siły fizycznej). Może to być trudne i nieść za sobą komplikacje, ale sen wyraźnie chyba chciał pokazać Ci, że teraz jest najwyższy czas na zmiany - zmiany, które mogą za sobą przynieść Twoje szczęście lub, jeśli je anulujesz - dalsze niefarty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak widać, nie ma się czego bać - starczy czasami tylko się rozglądnąć, aby znaleźć rozwiązanie snu.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffka

 

naprawde do teraz jest mi ciezko w to uwierzyc i tak samo ludziom z mojego otoczenia. od tez pory zaczynam zwracac uwage na sny, tylko maz sie martwi ze popadne w paranoje, bo panikuje jak nie pamietam co mi sie snilo! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2 dni temu miałam taki sen:

zabardzo nie pamietam,ale wiem ze szłam (gdzies)i zaczeły mnie bolec zęby spojżałam w lustro i zobaczyłam ze 1 i 2 wypadaja mi (a naprawdę mam ładne zeby i nie wiem co bym zrobiła jak bym je straciła)był ze mna brat mojego chłpaka.kiedy zobaczyłam te moje zeby chciałam zadzwonic do mamy żeby pojechala ze mna do lekarza,byłam przerazona.ja wiedziałam ze to znaczy cos złego.bardzo się boje.piszą śmierc w rodzinie,choroba,kłopoty.

a jeszcze kiedys jak byłam mała,mojego tate okradła cyganka i tata ja troche nawyzywał a ona powiedziała ze nie dożyje 40. a w listopadzie tego roku będzie własnie kończył 40.bardzo sie boje.;(

ale mam nadzieje ze nic sie nie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam dokładnie tego snu. jechałam roweremi spotkałam moją znienawidzoną sąsiadke. Nagle strasznie się zezłościłam na nią i mocno zacisnęłam szczęke tak że zaczęły sie ruszać górne przednie zęby. poczułam krew w ustach. Następnie ta sama sąsiadka dała mi butelkę wody a ja ją umieściłam na bagażniku. potem spotkałam moją koleżanke i razem poszłyśmy na przystanek autobusowy ( ja jechałam). W trakcie drogi poczułam (dokładnie na pasach dla pieszych), że powinnam zostawić rower wcześniej. Jednak tego nie zrobiłam. Następnie zaczęłam się martwić, że te zęby ledwo się ruszają i jak wypadną to będę szczerbata( to już było na przystanku). Chciałam sprawić aby one wypadły więc zaczęłam ruszać szczęką. Wypadł tylko jeden a reszta nadal się ruszała. Pokazałam moje zęby koleżance. następnie chciałam sprawdzić o której będzie autobus więc podjechałam do gabloty. zobaczyłam tam chłopaków którzy robią coś na komputerach. to wszystko co zapamiętałam. aha, jeszcze jedno. nie pamiętam dokładnie w którym fragmancie snu to było. Spojrzałam na drogę i ujrzałam wściakle różowu samochód a kierowała nim blondynka z długimi związanymi włosam. widziałam te auto z tyłu

Edytowane przez dagmarka12390
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;) a kto wie o co chodzi w moich snach? Często sni mi się że mam problem z zębami. kiedyś śniło mi się że będąc na wycieczce straciłam polowę uzębienia podczas zabawy a ostatnio że byłam na weselu i chodziłam z opuchnięta twarzą, ponieważ dopiero usuwałam zęba. Te dwa sny zapamiętałam ale było ich więcej.. Zeby to zły znak z tego co wiem. jednak nigdy nic złego sie nie wydażyło po żadnym z takich snów. Chociaż kiedyś znajoma wrózka powiedziałam mi że moj brat zginie w wypadku. Nie uwierzyłam w to i mój brat żyje i ma sie dobrze. Nie wiem co mam myśleć o tych snach... Ktoś może mi to wyjasnic? prosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej koleżanki mama też była u wróżki w Olsztynie dosyć dawno na razie się sprawdza jej mąż miał mieć zawał nieśmiertelny i dopiero drugi miał go zabić na razie był jeden nie jest z nim szczęśliwa wróżka powiedziała ze będzie miała fajnego mężczyznę i ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Trzy tygodnie temu moje dziecko wywróciło się na rowerze i uderzył ząbami o ziemię. Skończyło się to niewielkim wykruszeniem jednej jedynki i spękaniem szkliwa drugiej. Wykruszenie zostało zaplombowane.

Wczoraj w nocy śniło mi się że wyjołem mojemu symowi ząb ale nie ten zaplombowany tylko drugą górną jedynkę. Ząb był zdrowy, biały i bez krwi. Zęba schowałem w ręce, gdyż dziecko nic nie czuło, i poszedłem pokazać go żonie i w tedy się obudziłem.

Nie wiem co myśleć ale za trzy tygodnie wylatuję z żoną i dzieciakami na wakację i bardzo się boję o nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nie pamietam dokladnie tego snu... pamiętam ze byłam pierwsza dróżka na weselu (ostatnio również w realu byłam dróżką na weselu) prawie niko tam nie znałam ale dogadywałąm sie bes problemu ze wszystkimi od początku miałam wyrwany ząb i jeszcze miałam wacik w ustach. To nir pozwalało mi sie czuć dobrze na tym weselu az w koncu miałam sie zgłosic po jakąs nagrode i poprosiłam o cos żeby zmiejszyć opuchliznę . Na tym sie skończył ten sen.A pare tygodni wczesniej śniło mi sie ze jestem z znajomymi na wycieczce i w jakims pensjonacie przygotowywaliśmy sie do imprezy, ja z moim chłopoakiem (od 3 tyg jesteśmy dopiero razem) wygłupialismy sie i nagle zaczęły mi wypadać zeby. Poszłam do higienistki szkolnej, ktora zaprowadziłam mnie do dentysty. Siedziałam przy stoliku jak w kawiarni, podszedł do mnie młody devtysta i rozmawiał ze mna na luzie nie zajmujac sie moimi zębami. Zaczęłam wypluwać reszte zębów i na tym sie skonczył ten sen. Nie wiem czy mam sie przejmować tymi snami bo do tej pory nic sie nie wydażyło ale zastanawia mnie to i dlatego brałam pod uwage to co powiedziałam mi wróżka. z góry dziękuje za pomoc;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Dina myślę, że twoje sny o wypadających zębach to ostrzeżenie przed jakimiś stratami i porażkami. Dentysta jest symbolem pomocy, na którą liczysz w trudnej sytuacji oraz może też ostrzegać przed nierozważnym zachowaniem lub działaniem, którym możesz kogoś skrzywdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
dlatego brałam pod uwage to co powiedziałam mi wróżka.
jeśli mogę zapytać a co powiedziała Ci wróżka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrózka powiedziała że mój brat zginie w wypadku ale to byłó jakieś 3 lata temu nie uwierzyłam w tą przepowiednie a mojemu bratu nic nie jest. Oprócz tego sprawdziło się pare drobnych rzeczy ale to chyba zbieg okolicznośći

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz w sprawie miłości to po prostu nie wierz bo każdy człowiek o tym marzy praktycznie a spełniło się coś konkretnego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

no ale wróżki nie było w śnie prawda? więc jje słow nie można brac pod uwagę.

Ja mam podejrzenia że ten sen dotyczy Twego związku i tego jak wasze relacje się ułożą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...