Skocz do zawartości

ZĘBY


abercrombie

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegoś czasu i to dosyć długo śnią mi się sny związane z wypadaniem zębów.:mysli:

W każdym tym śnie wypada mi jeden lub więcej zębów.

Jak zaciskam mocno zęby to potem nie mogę otworzyć ust, i zęby wypadają.

JEst to dość dziwny sen... :_smutny::_stres:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Masowe wypadanie zębów oznacza uwolnienie się od zatruwających życie problemów. Może także oznaczać brak środków do zdobywania pokładów energii, zaopatrzenia. Jeszcze taki sen może być odzwierciedleniem braku pewności siebie, niewiary w siebie i swoje umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniły mi się moje zeby, przygladałam się im w lustrze i od wewnętrznej strony mialy jakis ciemny osad, który można było usunąć wiec zaczelam tak jakby go odrywac, jeden po drugim oczyszczałam..czulam ogromna ulge ze znowu będę miala ładne zeby, bo troszke zasmucil mnie ich wcześniejszy widok..na koniec były biale…co może oznaczac ten sen, wiem ze generalnie zeby nie zwiastuja niczego dobrego.. proszę o interpretacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale jednak napiszę jak ja, zupełnie obiektywnie, odczytuję Twoje słowa...

 

Widzisz oloolosz, niezależnie jak Ty to widzisz, to z Twojego opisu - powodem były jednak pieniądze... W pogoni za zarobkiem - na lepsze życie - zapomniałeś o samym "życiu"... Wkładałeś całe serce w pracę, w domu miałeś siłę tylko na odpoczynek. Czy raczej - wolałeś, by wszyscy dali Ci święty spokój. I dobrze, każdy kiedyś musi odpoczywać... Ale u Ciebie priorytety uległy przewartościowaniu.

 

Moim zdaniem, to niepomalowane okno nie jest tylko "błahostką" - jest to "symbol" tych wszystkich spraw, w których Twoja żona Cię po prostu potrzebowała. Twojej uwagi, Twego czasu i Twego zaangażowania. A Ty te wszystkie przymioty wypalałeś do cna w pogoni za zarobkiem, który w Twoim mniemaniu był jedynym sposobem na zapewnienie Wam lepszego życia... Widzisz, samo "zapewnienie tego godziwego bytu" stało się priorytetem, a nie przeżywanie samego życia... Zaczęliście sie oddalać od siebie, a Twoja żona przestała czuć, że się z nią liczysz i że liczysz się z Jej zdaniem... Bo widziała, że problemem było nawet "pomalowanie głupiego okna"...

 

Widzisz... To, że mówi, że "nie możecie się już pogodzić, bo zbyt wiele osób wie o planach rozwodu..." To wskazuje na wręcz ekstremalną niepewność siebie i brak oparcia. Nie czuła tego oparcia w Tobie, zaczęła polegać na opinii innych... I to nie zmieni się z dnia na dzień... Zmiana tego nastawienia wymagałaby od Was obojga dużo zaangażowania i wyrozumiałości.

 

Jeśli nadal Ją kochasz - z Twojej wypowiedzi aż bije tęsknota... to walcz. Po prostu. Nie daj się zbyć. Moim zdaniem Ona nie robi tego dlatego, że przestała kochać... Ona to robi po to, by znów poczuć zaangażowanie, by znów czuć się ważną i cenioną. Póki uczucia są tak silne - można je jeszcze poprawnie nakierować. Ale to wymaga po prostu czasu i determinacji. Walcz.

 

Pozdrawiam.

 

PS. Przepraszam, nie chciałam Cię w żaden sposób urazić. Nie znam Ciebie, wiem tylko tyle, ile napisałeś. Ale tak to wygląda dla mnie... Może da Ci to jakiś nowy punkt widzenia...

dziekuje wszystkim ktorzy są z nami w tych trudnych chwilach

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej... śniło mi się, że wypadł mi ząb, było on pokruszony na 3 kawałeczki.. trzymałam je w dłoni i były one całe zakrwawione... co to może znaczyć? pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Ja dziś miałam bardzo dziwny sen...

bardzo pogmatwany ale spróbuje w miare możliwosci przybliżyć...

Byłam gdzieś... na jakimś polu namiotoeym, był jakis koncert, był moj chlopak i jacys znajomi. Potem znalazlam sie w domu i poczułam pod jezukiem ze rusza mi sie ząb. Pobiegłam do lazienki do lustra, W tym czasie poczulam ze tych zrbow zaczyna sie ruszac coraz wiecej... zaczelu wypadac i z dolu i z gory ale to byly jakby zeby mleczne bo nie mialy zadnego korzenia ani nic, byly ujakby zepsute. Zauwazylem ze pod tymi zebami co wypadły wyzynaly sie nowe ząbki biale i zdrowe i to one wypchnely te stare zepsute... Co to moze oznaczac? Bardzo prosze o pomoc... Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Chcialabym prosic o pomoc w wyjasnieniu mojego snu, ktory nawiedzil mnie nad ranem. Przyznam ze caly dzien dzisiaj o nim mysle i czuje dziwny niepokoj w srodku...

 

Pamietam ze siedzielismy z moimi znajomymi u mnie w domu i w pewnym momencie poszlam do lazienki bo zaczal mnie strasznie uwierac aparat na zeby ktory zreszta zdjelam juz jakis czas temu. W pewnym momencie zaczelam zdejmowac drut z zebow, robilam to na siłe i do tego stopnia az mi wypadly dwa zeby. Byla to dwojka i trojka, ta druga dodatkowo polamala sie na pol i w srodku byla popsuta. Wyplulam zeby na reke nie bylo na nich sladow krwi ale kiedy spojrzalam w lustro zobaczylam czerwone dziury w dziaslach. Rozplakalam sie strasznie i uciaklam do kuchni. Wtedy przyszedl moj chlopak i kiedy powiedzialam mu co sie stalo i pokazalam zeby to przytulil mnie i powiedzial zebym nie plakala bo przykleimy zeby z powrotem. Pamietam ze wzial jakis specjalny klej na etykiecie pisalo ,,klej stomatologiczny do klejenia zebow'' i zaczal mi te zeby przyklejac na swoje miejsce. Jak juz skonczyl pamietam ze przestalam plakac, uspokoilam sie i moja ostatnia mysla bylo: ''ciekawe ile ten klej wytrzyma"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Majus1236

 

Nie masz sie czego obawiać. Nadchodzi coś nowego co wiąże sie napewno z jakimiś korzyściami co pozwoli zapomnieć o tym co było.

 

diankaheh

 

Czekają się jakies straty, które napewno będziesz przeżywać lecz będzisz miec oparcie w swoich chłopaku. Zobacz jaki on pomysłowy. Znalazł szybkie antidotum lecz chyba będzisz troche sceptyczna. Chłopak zaradzi na chwilę lecz wszystko będzie zależeć od Ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja miałem strasznie dziwny sen ktory nie daje mi spokoju, wiec sło mi się ze siedze sobie przy biurku i pije zwykłą wode, nagle poczulem że raem z wodą coś mam w ustach, wyplułem wode z tym czymś czym bylo kilka zebów, krzyczałem do rodzicow lecz zeby nadal mi wypadały az przybiegłem do innego pokoju gdzie spała moja mama coś do niej powiedziałem ona odpowiedziała i odwrocila się nadal spac i wtedy poczułem że zostały mi tylko dwie górne jedynk i krzyczałem do taty ktory byl w lazience on cos odpowiedział i zobaczyłem ze porusza się taka mała szafka i obudziłem sie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Piszę z prośbą o pomoc... Miałam dziś przerażający sen o zębach-dla mnie przerażający. Śniło mi się że stałam w łazience przed lustrem i oglądałam moje zęby bo miałam na nich jakiś biały osad. Nagle zobaczyłam że jeden ząb z prawej strony poprawej stronie jest zepsuty i zaczął się wykruszać właśnie w tej chwili. Był potwornie zeputy. W momencie gdy się wyłamywał wypluwałam kawałki razem z krwią. W łazience cały czas ktoś ze mną był i rozmawialiśmy. Nie zaprzeczę że się martwię, ponieważ już zdażało mi się "wyśnić" czyjąś śmierć i bardzo się boję że i tym razem tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiejszy sen mnie zaniepokoił, tym bardziej, że często mam sny prorocze dotyczące bliskich, znajomych i rozwiązania różnych problemów.

 

Siedzę w gabinecie u stomatologa, mówię mu, że nie mogę jeść na jedną stronę bo ząb górny mnie wtedy boli (co jest faktem w rzeczywistości).

Otwiera go i rzeczywiście okazuje się, że jest zepsuty, po czym twierdzi, że trzeba go wyrwać, nagle wyciągam go sobie palcami sama i inne zęby, które mi się ruszają(nie ma krwi przy tym).Momentalnie znajduję się na ulicy z moimi rodzicami,mama płacze,martwi się jak ja teraz będę wyglądała bez zębów a ja ją pocieszam, że wstawię sobie piękne implanty bo teraz są takie możliwości.Mówię, że jedynki i dwójki górne zostają bo one są zdrowe i się nie ruszają tylko reszta do wymiany...

 

Przepraszam za chaotyczność,jestem poddenerwowana

bardzo proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że chodziłam po lesie ale było tam dużo słońca było przyjemnie - porostu tak jak w popołudnie. Chodziło po tym lesie dużo ludzi ( młodzieży) tacy po 20 lat około. Niektórzy stali tam z samochodami, te samochody były raczej kolorowe. Ja spacerowałam sama ale wolałam nie zbliżać się zbyt do tych ludzi. Więc ich omijałam i starałam się iść droga gdzie nikt nie szedł. Nagle zaczepił mnie taki chłopak, blondyn z włosami troszkę krótszymi do ramion, był z psem. Rozmawialiśmy o ocenach ( szkolnych:mysli:) i szliśmy. Później znaleźliśmy się we szkole .Spotkałam tam koleżanki raczej te za którymi niezbyt przepadam. Ale we śnie nawet się lubiliśmy. Poszłam z nimi i tym chłopakiem do łazienki. Pamiętam że dużo rozmawialiśmy i żartowaliśmy. Chciałam zobaczyć do ustępu a tam nie było muszli tylko jakaś plastikowa jakby głowa małpy z włosami z taśmy :lol: no i śmieliśmy się z tego. Potem nagle wszystkie zęby mi powypadały tez z tego żartowaliśmy, pamiętam że wszystkie je musiałam zbierać i pozbierałam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnił mojej mamie się ząb, Wybity ona nie wie czy jej, ale najgorsze jest to czy moze to dotyczyc kogos z mojej rodziny ;/ chodzi o to ze ten ZĄB MIAŁ DZIURY ... boje sie i bardzo prosze was owytłumaczenie snu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.. moze ktos potrafi zinterpretowac moj sen?,,,

 

w rzeczywistości nosiłam pare lat temu aparat na zeby <stały> teraz został mi tylko drucik ktorego nie sciagam od paru lat.. jest on umieszczony na jedynkach i dwójkach <gornych> ... krotkie wytlumaczenie :D

 

snilo mi sie ze zeby mi wypadly te jedynki i dwojki ale trzymaly sie wlasnie na tych drutach.. mowilam bardzo niewyraznie i czulam lekki bol... wszystko we snie... jak mozna to zinterpretowac?

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaffka,

 

Kilka dni temu śnił mi się kolejny sen o tematyce zębów, zresztą mojej żonie też.

 

śniło mi się że jestem w wodzie, jak by nad stromym brzegiem rzeki i nie mogę wyjść, wtedy zaczął pomagać mi brat, z którym nie mam kontaktu od kilku lat, po chwilu okazuje się że jastem na brzegu ale już sam i "wypluwam" zęby na rękę. Nie widziałem krwi, a brata już ze mną nie było. Miałem wrażenie jak bym się udeżył przy wychodzeniu z wody ale tego nie czułem.

 

Mojej żonie też śniły się zemby, do wylotu na wakacje już tylko kilka dni, a ja się coraz bardziej boję i zastanawiam czy lecieć. Mam nadzieję że nic mojej rodzinie nie grozi.

 

Jeśli chodzi o poprzedni sen to rzeczywiście ten tydzień "w pracy" był dla mnie wyczerpujący jak nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dzisiaj miałam sen w którym był ząb który wykruszał mi się jak piasek kiedy poszłam do lekarza w gabinecie było kilku którzy nie byli dentystami a jedyny jakiego mi wskazali był obleśny gruby niemiły i miał niedopinającą się koszule z której widziałam wystający brzuch bardzo owłosiony.przeszliśmy do innego gabinetu wtedy ząb już całkiem się skruszył jak piasek nie było po nim rany zero krwi dentysta powiedział że mi pomoże zaczął coś pukać w dziąsło i wstawił inny ząb na to miejsce widziałam go dokładnie zanim mi go wstawił wszystko to działo się w bałaganie na stojąco po chwili ząb mi wypadł a dentysta na to że jeszcze się musi przyzwyczaić.żądał zapłaty 30zł ja zapytałam czy3zł potem powtórzyliśmy te słowa o cenie po3razy i zaczęłam szukać w portfelu pieniędzy wiedziałam że mam10zł a okazało się że mam kilka banknotów po20zł i kilka po10zł ostatnie co pamiętam to to że zapłaciłam za usługę.

 

Z góry dziękuję za interpretacje.Mam nadzieję że to nic strasznego.

dzisiaj znów sen z zębem...tym razem odamao mi się pó tego samego zęba co w poprzednim śnie... znów nie byo krwi tylko wyrażnie widziaam ten ząb.... bardzo proszę o interpretację bo zaczynam się bać

Edytowane przez beciaak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale jednak napiszę jak ja, zupełnie obiektywnie, odczytuję Twoje słowa...

 

Widzisz oloolosz, niezależnie jak Ty to widzisz, to z Twojego opisu - powodem były jednak pieniądze... W pogoni za zarobkiem - na lepsze życie - zapomniałeś o samym "życiu"... Wkładałeś całe serce w pracę, w domu miałeś siłę tylko na odpoczynek. Czy raczej - wolałeś, by wszyscy dali Ci święty spokój. I dobrze, każdy kiedyś musi odpoczywać... Ale u Ciebie priorytety uległy przewartościowaniu.

 

Moim zdaniem, to niepomalowane okno nie jest tylko "błahostką" - jest to "symbol" tych wszystkich spraw, w których Twoja żona Cię po prostu potrzebowała. Twojej uwagi, Twego czasu i Twego zaangażowania. A Ty te wszystkie przymioty wypalałeś do cna w pogoni za zarobkiem, który w Twoim mniemaniu był jedynym sposobem na zapewnienie Wam lepszego życia... Widzisz, samo "zapewnienie tego godziwego bytu" stało się priorytetem, a nie przeżywanie samego życia... Zaczęliście sie oddalać od siebie, a Twoja żona przestała czuć, że się z nią liczysz i że liczysz się z Jej zdaniem... Bo widziała, że problemem było nawet "pomalowanie głupiego okna"...

 

Widzisz... To, że mówi, że "nie możecie się już pogodzić, bo zbyt wiele osób wie o planach rozwodu..." To wskazuje na wręcz ekstremalną niepewność siebie i brak oparcia. Nie czuła tego oparcia w Tobie, zaczęła polegać na opinii innych... I to nie zmieni się z dnia na dzień... Zmiana tego nastawienia wymagałaby od Was obojga dużo zaangażowania i wyrozumiałości.

 

Jeśli nadal Ją kochasz - z Twojej wypowiedzi aż bije tęsknota... to walcz. Po prostu. Nie daj się zbyć. Moim zdaniem Ona nie robi tego dlatego, że przestała kochać... Ona to robi po to, by znów poczuć zaangażowanie, by znów czuć się ważną i cenioną. Póki uczucia są tak silne - można je jeszcze poprawnie nakierować. Ale to wymaga po prostu czasu i determinacji. Walcz.

 

Pozdrawiam.

 

PS. Przepraszam, nie chciałam Cię w żaden sposób urazić. Nie znam Ciebie, wiem tylko tyle, ile napisałeś. Ale tak to wygląda dla mnie... Może da Ci to jakiś nowy punkt widzenia...

 

 

 

witam wszystkich

dawno mnie tu niebyło-od moich ząbkowych problemów minęło 2 miesiace,wtedy miałem sie rozwodzic,ale pogodziłem sie z moja zonką.:icon_smile2:

dziekuje za okazaną pomoc i zrozumienie:uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej ukochanej sniło sie,że znalazła sie w kosciele,który był przygotowany do przyjęcia komunijnego,gdzieś koło ołtarza był gabinet,tam wyciągnięto jej ząb-ósemke,poszło bardzo łatwo,pamięta,że szczypce były jakieś małe,niestety żona niepamieta czy ząb był chory czy zdrowy,natomiast nic ją niebolało,niedostała żadnego znieczulenia.

 

pozdrawiam forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się, że wyrwałam sobie zęba, ale tak nie do końca bo on wisiał jeszcze na takiej jakby "nitce" i trochę był zakrwawiony i bolący, musiałam jechac do dentysty ale okazało się że nie mam jak i czym jechac, było to dośc dziwne, co to może oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Szkaaaga myślę, że próbujesz przezwyciężyć jakieś problemy czy opory jednocześnie chciałabyś wręcz liczysz na czyjąś pomoc w tym i z tego co opisałaś we śnie (nie dojechałaś do dentysty) wynika, że raczej jej nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosinek

Witam

 

Ostatnio śniło mi się, że wypadła mi plomba z zęba. Tak poza tym to wszytko było z nim ok. Pamiętam też bardzo wyraźnie, jak dotykałam go językiem i wyczuwałam puste miejsce po plombie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Witaj Gosinek, wydaje mi się, że Twój sen może oznaczać wypieranie się problemów ze świadomości albo może w rzeczywistości wypadła Ci plomba. Mam nadzieje, że dobrze zinterpretowałam Twój sen. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od pewnego czasu mialam sen, ze strasznie ruszaja mi sie jedynki gorne, ja przytrzymywalam je jezykiem i zeby pozostawaly na miejscu.

Wczoraj natomiast dwie jedynki gorne ruszaly sie i w koncu wypadly, trzymalam je na dloni, byly plombowane ale zdrowe i biale bez korzeni i bez krwi, a ja sie przegladalam w lustrze o bylam szczerbata.

Jestem przerazona, bo wszedzie pisze, ze wypadajace zeby oznaczaja smierc.

Prosze o zinterpretowanie mojego snu w miare mozliwosci, z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

wczoraj śnił mi się dziwny sen: stałam we własnym przedpokoju. Zauważyłam, że mam dziurę w prawym kle. Nagle pojawił się obok mnie mężczyzna, uznałam go za dentyste. Prosiłam go, aby zobaczył tego zęba. Pamiętam, że bałam się bólu, i kiedy wyciągnął taką "igiełkę" poczułam przeszywający ból w tym zębie, jeszcze zanim mnie dotknął. Był niedelikatny. Po badaniu okazało się że skruszył mi zęba, i zaczął(ząB) się ruszać. Wypchnęłam go językiem. To musiał być mleczak, po przyjrzałam mu się i nie miał korzeni, był biały i ładny. Pamiętam swoją wściekłość na tego dentystę, mówiłam coś w stylu "wystarczyło go tylko zaplombować, przez ciebie go nie mam". Potem okazało się że nie mam jeszcze kilku zębów po prawej stronie. Uśmiechnęłam się do niego i zapytałam się czy widać, że nie mam zębów. Okazało się że zamiast zębów po prawej stronie mam białe płytki, na które w założeniu zakłada się sztuczne zęby...

 

Po tym śnie śniło mi się morze, spokojne, ciepłe morze. Słychać było gwar bawiących się dzieci, byłam spokojna i szczęśliwa?

 

Co to może oznaczać, dodam, że dziś śnił mi się cmentarz, który miałam porządkować, i zmarła część rodziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec dzisiejszego snu śniło mi się, że zaczął mnie wkurzać ruszający się ząb i go tak cały czas ruszałam, tak zaczełam go ruszać, że go niechcąco wyrwałam, było na nim troszeczkę krwi i czułam w ustach ten smak krwi,

ledwo mówiąć bełkącząc zawołałam mamę, żeby jej pokazać zęba i zszkowanie

jak to możliwe żeby mi stały ząb wypadł, to ona z ojcem zaczeła gadać, że przed wyjazdem (sen toczył się u mnie w domu, na wczasach, że niby u mnie w mieście plaża była :lol:), żeby do dentysty zadzwonić. I nagle odpadł mi kawałek zęba (nie cały) i go wyplułam do kosza na śmieci... i stałam tak nad koszem na śmieci i wypluwałam zęby całe, albo ich kawałki. I obudziłam się.

Oznacza to coś złego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W moim śnie, czułam że mam coś między zębami i niełatwo było to usunąć. W końcu wyciągnęłam cienkie, czarne nitki, które okazały się być pleśnią. Trochę zakręcony sen. Nie znalazłam podobnego na forum i proszę o interpretację.

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:_smutny:poraz kolejny sniły mi się zęby lecz pierwszy raz 2 razy jednej nocy.

-w pierwszym śnie co jest strasznie dziwne śniło mi sie że mam zęby na stopach w rzędach umieszczonych po bokach czasami były to nawet dwa rzędy

-w drugim zaś śniło mi sie że byłam na jakieś wycieczce i tam nagle zaczeły mi odpadać tylnie ścianki zębów tak jakby były puste w środku < dodam że były to zdrowe zęby bez czarnych plam> zaś jak sie uśmiechnełam wyglądało jak by było wszystko w porzadku chociaz były połamane ze strony wewnętrznej. dodatkowo strasznie płakałam i oczy miałam zalane łzami

 

prosze o interpretacje ponieważ sny o takiej tematyce już mnie strasznie męczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ostatnio miałam sen że rozmawiam ze swoim mężem nagle on mówi że ząb mi wypad, na co ja ze to niemożliwe, po czym na rękę wypada mi faktycznie ząb, ale jakoś się tym nie przejmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, kiedys nosilam aparat i dzis w nocy snilo mi sie ze mam go znowu, a moja dolna szczeka z zebami jest luzem jakby nie na swoim miejscu...pojawia sie nagle moja przyjaciolka i razem idziemy do lustra wlozyc ja na swoje miejsce...przy probach jej ulozenia wypadaja mi dolne zeby, sa takie zolte i roznej wielkosci....a jak zagladam do ust to wyglada jakby brakowalo ich trzech. Zaczynam strasznie plakac, a moja przyjaciolka mnie przytula. Bardzo prosze o pomoc w interpretacji snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej poszukuje pilnie kogos kto pomoglby mi zinterpretowac moj sen. A mianowicie dzisiaj sniło mi się ze siedze sobie spokojnie i nie wiadomo w jaki sposob w ddddloni znajduje swojego ulamanego zeba (tzn wypadl ale bez korzenia) z lekka prochnicą. Nastepnie w buzi czuje jak koleny mi się wacha. W snie popadlam w histerie i nagle wszystki zeby mi wypadly (byly biale) i ja z tymi zębami wzakrwawionych rękach pobieglam do mamy. ta mnie zaczyna głaskac. A po wszystkim (nadal spiac) uswiadamiam sobie ze to tylko sen i sie budze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zębów to nie jest to napewno cos dobrego gdy sie snia, bo zeby zawsze przynosza nieszczescie (przynajmiej mi) niedawno snily mi sie zeby, ze mi wypadly i nastepnego dnia zmarl moj wujek, ktory byl bardzo mlody i zdrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! mam prosbe czy mozew ktos zinterpretowac ten sen?Mianowicie snilo mi sie ze moja kolerzanka stoi przed lekarzem i rozmawia z nim o zebie. Ze ten zab jej sie rusza. Lekarz mowil ze jest popsuty w bardzo dziwny sposob bo popsol sie od dziasla i nalezy go wyrwac. Kolerzanka natomiast mowila ze nie wyrwie tego zeba bo jej nie boli. Zastanawiam sie teraz czy to o mnie chodzilo w tym snie, czy tez nie??i ktora z nas niestety czeka cos nieprzyjemnego?? bo wiem ze zeby dobrze nie wroza. licze na wyjasnienie snu. z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monikon, myślę, że w tym śnie chodzi o Ciebie. Jeżeli jest to Twoja bliska koleżanka/przyjaciółka, to prawdopodobnie symbolizuje Ciebie samą. A odnośnie zęba... nie doszukiwałabym się tutaj złych omenów.

Ja to widzę tak: masz szansę spełnienia swoich pragnień, ale boisz się zaryzykować, przeraża Cię porażka i szukasz wymówek.

 

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie często śni się właśnie wypadanie zębów. Zupełnie bezbolesne, jakby nagle straciły "przyczepność" z dziąsłami. Budzę się potem z niepokojem i z uczuciem dyskomfortu. Już dawno wiedziałam co to oznacza, ale jakoś nigdy nie zauważyłam związku takiego snu z czyjąś śmiercią.

Właściwie to z mojej najbliższej rodziny w ciągu ostatnich 10 lat odeszła tylko jedna osoba - moja babcia. Zmarła w październiku 2007, po długiej chorobie w szpitalu. Mój 5,5 letni wówczas synek, któremu nigdy nie opowiadałam o znaczeniu wypadania zębów we śnie, powiedział mi mniej więcej tydzień przed śmiercią babci, że śniło mu się, że wypadły mu zęby. Coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamoKuby, owszem, jednym ze znaczeń zębów, a zwłaszcza wypadających, jest śmierć w rodzinie. Jeżeli jednak nie towarzyszy temu ból, mogą odnosić się do innych aspektów naszego życia, na przykład problemów finansowych.

Jeżeli chodzi o sen Twojego syna, to faktycznie, prawdopodobnie do jego snu odnosiła się ta mroczna symbolika.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle stron... i tyle snów niezinterpretowanych, może dlatego, że się powtarzają?

Mnie się raz na pół roku, może na kwartał, śni, że wyrywam sobie zęby palcami, łamię, albo wypycham językiem i dokańczam ręcznie. Hmm... Najgorsze są te momenty, gdy wraz z tym wyrywaniem zębów, też mam coś strasznie lepkiego, rozdymającego się na podniebieniu, i muszę to wyjmować z ust. Jakby wielka guma orbit, wiecie, ta, co nie tak łatwo się odlepia, i coraz więcej jej jest, ilekroć wyrywam z jamy i wyrzucam.

Czuję wtedy zirytowanie. A co do zębów, to jestem zaniepokojona, że będę brzydko wyglądać bez zębów, i staram się wyrywać tylko te niewidoczne, trzonowe... i zostawić siekacze x;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszej nocy śniły mi się moje zęby. Był to dziwny sen, bo strasznie mnie bolały i to tylko te na górze, były jakoś dziwnie poniszczone, nie pamiętam dokładnie, ale wiem, że się ruszały i bodajże nie miały szkliwa. :_smutny:. Mój narzeczony twierdzi, że nie ma powodów do obaw, natomiast Ja wierzę w takie przesądy i coś to na pewno musi znaczyć. . . Piotr śmieje się, że może przeżywam wizytę u dentysty, ale chodzę do niego regularnie i nigdy tak nie miałam, więc to nie jest możliwe. Bardzo prosiłabym o rozwianie moich wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzien temu śniło mi sie ze wypadły mi 3 zęby z tyłu a wczoraj ze ruszały i sie 2 jedynki bardzo mocno i prawie wypadły ale obudzilam sie i sen sie nie skonczył. co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sen był dość długi i dziwny. W pewnym momencie znalazłem się w łazience. Myłem zęby po chwili poleciało trochę krwi i wraz z szczoteczką wyjąłem połowę zęba, który miałem niedawno borowany. To był jeden z zębów trzonowych. Po chwili wyplułem drugą połowę. Zęby o dziwo były bielutkie. 0 śladów krwi a miejsce, z którego wypadł ząb momentalnie się zrosło.

Jakieś pomysły, co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! W dni dzisiejszym mialam sen. Nie pamiętam poczatku, ale ktoś mnie gonił jakis mlody chlopak, po czym ja przskakujac przez murek udezylam w niego szczeka. Pozniej zaczely mi wypadac zeby. Dziwne bylo to, ze nie bylo krwi a zeby byly totalnie biale. Dziasla nawet nie wygladaly jak po wypadnieciu zebow byly poprostu zdrowe. Pozatym uciekalam wczesniej rowerem i inni tez. Bylo tam pozniej sporo osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelina0a, czy nie jest przypadkiem tak, że w rzeczywistości również uciekasz, przed czymś, co kłóci się z realizacją Twoich prywatnych zamierzeń? murek symbolizuje przeszkody, które stają Ci na drodze. Białe zęby bez krwi, to Twój prywatny sukces, od którego się oddalasz, kiedy nieudolnie zabierasz się za pokonywanie przeszkód.

Czy to co napisałam w jakiś sposób odzwierciedla Twoją sytuację??

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sniło się dziś, że bawię się lewą górna jedynką. to nie były moje zęby. przesuwałam sobie tego zęba w prawo i lewo, jakby był na jakichs suwakach i pod nim był indentyczny, tylko popsuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj śniły mi się zęby..mianowicie...wypychałam je językiem bo wszystkie mi się ruszały..przy tym czułam w tym śnie straszny ból..w pewnej chwili wszystkie zęby wypadły mi na ręce(nie wiem czy były to dolne)dodam że zęby były zdrowe..krwi nie było..nagle pojawiłam się u dentysty..i dentysta zaczął mi robić odcisk na szczękę..dorobił mi sztuczne zęby które w ogóle nie pasowały bo były krzywe..na końcu widziałam pieniądze same 100złotówki było ich sześć tyle płaciłam za sztuczne zęby...Chory sen ...co to oznacza pomoże mi ktoś..Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz ja poprosze o interpretacje....jakies 2 tygodnie temu snilo mi sie jak widzialam gdy wyrywano zab mojej siostrze....jesli to ma jakies znaczenie??? gorna jedynke a krwi tyle bylo....

a przedwczoraj snilo mi sie ze mi wypadl zab....od tak ,poruszalam szczeka i poczulam w buzi zeba ....wyplulam i tym razem juz bez krwi...

co o tym sadzicie ???

 

poz. doty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sny o zębach różnią się wieloma szczegółami, a tutaj jest ich tyle, że nie jestem w stanie przeczytać wszystkich - brak czasu. Dlatego też proszę bardzo o interpretację mojego snu.

 

Przedostatniej nocy śniło mi się, że ruszają mi się wszystkie zęby; czułam straszny dyskomfort w ustach, ale żadnego bólu. Bałam się dotykać ich językiem, żeby nie wypadły. Czułam, jak chwieją się wszystkie w zamkniętej buzi. W końcu poczułam, że mam buzię pełną zębów, więc zaczęłam je wypluwać - co do jednego. Wszystkie były ładne, białe, zdrowe. Nie pamiętam innych okoliczności tego snu.

 

Tej nocy jednak sen się w pewien sposób powtórzył. Śniłam o tym, że jadłam przy stole obiad - z mężem i jakimś nieznajomym, sympatycznym mężczyzną. Żartowałam z tym mężczyzną, atmosfera była bardzo miła, kiedy nagle dotknęłam językiem górnej prawej trójki (lub dwójki), która bezboleśnie wypadła mi na dłoń. Ząb był śliczny, biały i zdrowy. Jeśli dobrze pamiętam, to było też odrobinkę krwi.

Byłam przerażona wizją swojego wyglądu; przestałam się śmiać (żeby nie było widać luki) i zakomunikowałam mężowi, że musimy koniecznie wracać do Polski (faktycznie przebywamy za granicą), do dentysty, wstawić implant.

 

Proszę o analizę tych snów, gdyż naprawdę bardzo się niepokoję. Dodam, że podobne sny z wypadającymi zdrowymi zębami miewam dość regularnie - ciężko to ocenić, ale pewnie raz na parę miesięcy.

 

Z góry dziękuję serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś śniło mi się że poszłam jak zwykle przed wizytą u ortodonty na przegląd zębów do dentysty. Mam zęby w dobrym stanie a wizyta u dentysty to zwykle tak pro forma. Widziałam we śnie że mam ładne, białe zęby, ale jak usiadłam na fotelu i dentysta zaczął mi je przeglądać, zobaczył ruszające się lekko siekacze i mi je wyjął. Nie było bólu ani krwi tylko zdziwnie po co on to zrobił, bo przy noszeniu aparatu ruszanie się zębów jest normalne. Wzięłam więc swoje właśnie wyjęte dwa ząbki, bardzo ładne i poszłam do ortodonty. Ten jak dowiedział się co się stało podsumował dentystę że to jakiś kredyt i włożył mi je na miejsce. Tyle pamiętam... pamiętam wyraźnie że byłam zdziwiona tym że dentysta wyjął mi te zęby, bo miałam wrażenie że nie powinien był tego robić. Szłam więc z tymi zębami, chyba nawet na dłoni do ortodonty i czekałam jak on na to zareaguje.

Trochę mnie przeraziły te wyjęte dwa zęby bo ponoć to nie wróży nic dobrego ale może się mylę, będę wdzięczna za fachową pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosiłabym o interpretacje mojego snu. Otóż od kilku nocy śnią mi się zęby. Najczęściej są w aparacie ortodontycznym, a aparatu nie nosze. I za każdym razem wypada mi ten sam ząb, a mianowicie trójka na dole po lewej stronie. I zawsze sama sobie go wyciągam, a później czuję jak tego żałuję. Czasami też wypadają mi wszystkie zęby po prostu jeden po drugim, a ja jestem w śnie kompletnie przerażona. Wszyscy mi mówią, ze jak zęby się śnią to coś złego, dlatego chciałabym coś wiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bjatka, to, że we śnie masz ładne, białe zęby to dobra wróżba dobrobytu i pomyślności w życiu. Miej się jednak na baczności przed niektórymi znajomymi, którzy źle Ci życzą i nie mają dobrych intencji. Ujmę to tak: przyjaciół należy dobierać tak jak dobrego dentystę, żeby nie było niemiłych niespodzianek.

 

 

 

 

Nadzeieja123, zęby najczęściej zwiastują choroby ze zdrowiem, czasami też z finansami. Jeżeli jesteś osobą podatną na choroby uważaj teraz na siebie i nie narażaj zdrowia niepotrzebnie. Ubieraj się ciepło!! ;)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

bardzo proszę o interpretację takowego snu:

śniło mi się, że trzy dni przed obroną pracy magisterskiej- dokładniej w niedzielę wypadł mi ząb. Był on miękki, po prostu popsuty. Jednak został korzeń. Nie było krwi, został tylko mały kawałek nadpsutej korony. Była to piątka po prawej stronie. Zadzwoniłam do mojego taty i prosiłam go, żeby pożyczył mi pieniądze na dentystę, jakieś 250 zł, bo muszę zrobić tego zęba, bo jak ja na obronie będę wyglądać. I wtedy się obudziłam, a w zasadzie obudziło mnie moje dziecko.

Dodam, że obronę mam za 13 dni od dziś. Moja mama miała przyjechać właśnie trzy dni przed obroną, ale przyjedzie jednak wcześniej.

Bardzo proszę o interpretację mojego snu. Nie czuję jakiegoś niepokoju, dyskomfortu. Proszę o podniesienie mnie na duchu, że nic nikomu się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Rysia spróbuje zinterpretować Twój sen. Twój sen jest ostrzeżeniem przed jakimiś problemami, porażkami, stratami oraz trudnymi sytuacjami. Dentysta symbolizuje na to, iż liczysz na czyjąś pomoc w trudnej sytuacji. Według mnie pomoc tą otrzymasz. Postać dentysty może także przestrzegać przed nierozważnym działaniem przez które kogoś możesz skrzywdzić. Pozdrawiam.

Edytowane przez truskawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snilo mi sie ze , wyciagalam zeby i czyscilam je z kamienia a potem wkladalam je z powrotem . Prosze o interpretacje bo bardzo sie zaniepokoilam. Z gory dziekuje i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m-cieslik, ten sen może oznaczać, że dla Ciebie największą przeszkodą w osiągnięciu szczęścia, jest trudność z wyrażaniem własnych uczuć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadnięcie zęba z pozostawioną koroną nie dotyczy zęba,a Twojej obrony pracy magisterskiej. Opis zęba,który wypadł to opis albo tego,co będzie albo opis Twojej pracy magisterskiej albo przyszłość (zdasz sobie sprawę,że wybrałaś dobry kierunek,ale że temat z którego obroniłaś pracę nie leży Tobie wcale i nie chcesz w tym zawodzie pracować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegoś czasu cały czas śnią mi się moje zęby ... że wszystkie wypadają a ja je sobie na nowo układam w buzi...co to oznacza...? jestem przerażona... takie sny cały czas mi się powtarzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudio, według mnie ten sen zapowiada jakieś drastyczne zmiany. Wstawiasz zęby z powrotem, więc prawdopodobnie będziesz musiała coś na nowo poukładać w swoim życiu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kochani, dzis mi sie troche roznosci nasnilo, ale to zapamietalam najbardziej.

Snilo mi sie jakis pogodny cieply chyba dzien, duzo ludzi gdzies na trawie, nie wiem co to bylo chyba jakies gry czy cos. Nagle patrze jak ktos przywalil jednej dziewczynie w zeby (to chyba bylo przypadkiem przy tych grach), ale tak ja uderzyl, ze az ja podrzucilo w powietrze i niemal przeleciala troche i spadla na ziemie. Nastepne pamietam ze zbieram zeby z trawy, a potem juz ja jestem zawieziona do dentysty i mowia, ze to prawie wszystkie zeby mi wypadly od tego udzerzenia i postaraja sie je powstawiac... Ja sie tylko zastanawialam, czy bedzi bolec. Nie wiem czy bolalo, bo potem juz stoje przy lustrze i chce zobaczyc jak to wyglada ale ciezko mi sie usmiechnac, czy podniesc warge zeby obejrzec zeby, bo bardzo bola mnie dziasla i wszystko od tego uderzenia. W koncu jakos zagladam, a tam wszystkie zeby na miejscu, tylko na drucie (to wygladalo jak aparat na zeby) ale jest szczelina miedzy zebami i dzialsem. Czuje sie zagubiona i nie wem co robic, bo dentysta mi nie powiedxial jak o to dbac zamin sie zagoi. Pytam kogo sie da, ciotka mowi ze tam stoi niebieski plyn do pplukania ust, ale ja muwie ze przeciez mam dziure miedzy zebami a dziaslem a ona, aaa to masz szczeline, to nie wiem. Potem spotykam kolesia, co mu sie podobnie stalo i gadamy o tym. Tyle pamietam :)

Dzeikuje z gory

pozdrawiam najserdeczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Mam prośbę o interpretację następującego snu:

 

Sniło mi się, że nie mogę prawidłowo "domknąć" szczęki - tak jakby górna szczęka nie trafiała prawidłowo w dolną. Podobne uczucie do tego kiedy zbyt długo trzyma się w ustach ustnik od maski do nurkowania i potem szczęki "nie trafiają" na siebie.

 

Próbowałam dojść o co chodzi i okazało się, że 2 zęby nie pasują.

Jeden wypadł zostawiając puste miejsce, drugi wypadł, ale to był ząb zupełnie poza łukiem. Zęby nie były zepsute. Oglądałam te wypadnięte zęby - jeden z nich to był trochę jakby "ząb w zębie" - na zewnątrz łupinka typu sztuczny ząb, pod spodem normalny ząb.

W śnie nie było żadnej krwi ani cierpienia.

Tylko mój niepokój - co się dzieje z tymi zębami.

 

Co to może znaczyć?

 

Dodam, że ja właśnie czekam na wynik leczenia długotrwałej i bardzo stresującej choroby, mój mąż stracił pracę i szuka nowej, a moja mama idzie do szpitala na operację za niedługi czas. No i w rodzinie jest trochę osób w leciwym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie i prosze o interpretacje mojego snu! mianowicie sniło mi sie ze wypadly mi dwa zdrowe zeby ,a potem chodziłam po jakimś budynku walacym sie ,a pod nogami goniły mi szczury!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Szynszylku,

 

Twój sen ostrzega przed porażkami, stratami, które mogą mieć dwoisty charakter lub przyczyny.

Wskazuje na Twoje wewnętrzne rozchwianie, brak wewnętrznej równowagi spowodowany tym, co się dzieje wokół Ciebie.

Wskazuje na Twoją niechęć do świata zewnętrznego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chyba jak każdy tutaj, poproszę was abyście pomogli..

Otóż. Dzisiejszej nocy śniło mi się, że wyleciał mi ząb (jedynka u dołu). Może trochę opowiem. Jak już wspomniałam ten ząb mi wyleciał, chyba nawet krew się lała, poszłam do lustra, zobaczyłam, że to nie jedynka, tylko ząb dalszy. Odwróciłam się, mama stała w kuchni, gotowała coś, po chwili zerknęłam na zegarek w kuchence. Była 3;30 chyba, nie jestem pewna co do minuty, ale wiem na bank że 3. Więc jak mama mogła o tej godzinie gotować ??

Strasznie się boję. Słyszałam od wielu ludzi, ze gdy się śnią zęby to kłopoty, że śmierć w rodzinie. Rok temu zmarł mi dziadek. To było na prawdę okropne. Przed pierwszy miesiąc spać nie mogłam, wszędzie widziałam dziadka.. Nie wiem czego ja się boję, ale tak mam. I dzieckiem już nie jestem, więc nie wiem skąd taki u mnie niepokój.

Nikomu nie mówiłam o tym śnię, tylko dzwonię do wszystkich i proszę żeby na siebie uważali. Chyba za wariatkę mnie mają.

Widzicie, tata jest chory, na serce, boję się.. Nie chcę nikogo stracić.

Można jakoś temu wszystkiemu zapobiec ?? Oczywiście pomijając te przestrogi do bliskich. Wiem, że o oszukaniu przeznaczenia nie ma mowy, bo to tylko na filmach. Ale może coś innego jest..

Pragnę również dodać, że mieszka z nami babcia. Pare dni temu śniła jej się panna młoda, ale w czarnej sukni.

Co może znaczyć ta czerń ?

Proszę, pomóżcie.

Edytowane przez Ola__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko

 

nie chcę wcinac się w kolejkę, no ale cóż nie ma wyjścia

dzisiejszej nocy również straciłem zęba tylko w dziwny sposób. Miałem tak mocny zgryz, że usłyszałem tylko dźwięk rwanego zęba, a wyplułem tylko kawałek. Reszta zęba była niestabilna i można było nim ruszac. Czy to również oznacza coś złego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy snilo mi sie ze wypadly mi dwa dolne zęby .Nie widzialm tego jak one wypadaja Jeden z nich lekko sie ruszał, lecz gdy otorzylam buzie nie bylo ich , tylko puste miejsca po 2 zebach , ladnie zagojone.

4 lata temu snilo mi sie ze wypadla mi gorna 2- ka .Tydzien po tym zmarla mi babcia.

Teraz jestem zrozpaczona.Moja mama bardzo ciężko choruje, w ostatnim czasie ja zaczelam.

Nie wiem co mam ze soba zrobic bo wydaje mi sie ze z tych nerowo zaraz zwariuje. :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umarła23 - hmm.. też mam taki sam problem. tylko, ze mama mi nie choruje, tylko tata. i nie poważnie, ale ma chore serce. Również się boję.

Dwa dni temu śnił mi się ząb, a dzisiaj krew. Tzn pobieranie krwi, dodam też, że ja się pobierania krwi boję, nienawidzę tego, zawsze mdleje jak mi jakąś większą ilość pobierają, a w tym się się nie bałam, pobierali mi tą krew i pobierali..

Nie wiem jak będzie. Teraz się tylko modlę o to żeby nic z tego nie wynikło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam bardzo podobny sen...mi śniło się że poczułam językiem jakbym miała małą dziurkę między zębami,zaczęłam więc językiem coraz bardziej sprawdzać rozmiar tej nieprawidłowości i nagle stwierdziłam że mam na nim ząb,więc wyplułam go na dłoń.Potem okazało się że nie tylko jeden i zaczęłam wypluwać kolejne...przestraszona i roztrzęsiona pobiegłam do łazienki aby sprawdzić wizualnie co się dzieje w mojej buzi.Podeszłam do lustra patrząc na tą dłoń na której miała kilka zębów(które były bardzo ładne,bielutkie tak się zadziwiałam jakie one są ładne)aż otworzyłam buzię i zobaczyłam że wypadły mi z pawej górnej strony zęby od dwójki do piątki czyli ok.4 zęby....byłam przerażona więc zaczęłam próbować je szybko do tej buzi spowrotem wkładać ale nie bardzo wiedziałam jak one mają się teraz trzymać....tak się skończył bo reszty snu nie pamiętam....

Jetem przerażona bo miałam już taki sen nie jeden raz co prawda trochę inna forma...nie mniej jednak podobnie się rozgrywało,też wyplułam kilka zębów, lub czułam jak mi się wszystkie ruszają i że nie moge nic zrobić a zaraz mi wypadną!!!!Jak mam o tym myśleć???Pomóżcie

Edytowane przez Carline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Szyla,

 

Wydaje mi się, że pomimo całego swojego zapału i pozytywnego nastawienia do świata odczuwasz coś w rodzaju szoku, przykrości, zawodu.

Jesteś trochę sfrustrowana.

Masz wrażenie, że obecny stan, to pewnego rodzaju atrapa.

Chcesz, aby Twoje życie nabrało spójności.

Zastanawiasz się, co z tym wszystkim zrobić.

 

Intuicja podpowiada Ci, że trzeba zachować spokój.

Powrócić do wewnętrznej równowagi i przygotować się do dalszej walki, czynnego działania na rzecz ułożenia sobie życia.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ella-Hella,

 

Problem ze szczękami może być odzwierciedleniem choroby, w niektórych przypadkach wskazuje na kłopoty z narządami znajdującymi się w miednicy lub nogami.

 

Wypadające zęby mogą obrazować Twoje odczucia związane z poszukiwaniem pracy przez Twojego męża i nieznajdowaniem ofet zgodnych z oczekiwaniami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Olu,

 

Twój sen wskazuje na konieczność uświadomienia sobie czegoś, przygotowania się do znaczącego wydażenia.

To samo oznaczał sen Twojej babci.

A Twoje doświadczenie życiowe wskazuje, że możesz mieć rację.

 

Przed pierwszy miesiąc spać nie mogłam, wszędzie widziałam dziadka..

Wg tradycji chrześcijańskiej dusza ludzka odchodzi z tego świata w 30 dniu po śmierci.

Być może dziadek chciał Ci coś przekazać lub się z Tobą pożegnać, dlatego czułaś jego obecność.

 

Teraz być może babcia znowu połączy się z dziadkiem.

 

... boję się.. Nie chcę nikogo stracić.

I nikogo nie stracisz. Myślisz kategoriami ludzkimi, a przecież ludźmi jesteśmy tylko krótką chwilę.

Nasza dusza przyodziewa się w ciało na czas pobytu na ziemi.

Jest to okres przeznaczony dla niej na naukę, kształcenie.

Poźniej rusza w dalszą drogę, wyposażona w bagaż, jaki sobie zgromadziła w czasie swojego ziemskiego pobytu.

 

Pozdrawiam serdecznie :_papa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Umarła23,

 

Przede wszystkim: sny nie są wyrocznią.

 

Nawet, jeśli informują nas o możliwych wariantach przyszłych wydarzeń, to o nich nie decydują.

W Twoim przypadku są prawdopodobnie obrazem Twoich lęków, obecnej frustracji.

A im bardziej się zamartwiasz, tym bardziej traci na tym Twoje zdrowie.

 

Przeznaczenia nie zmienisz, ale możesz zmienić swoje samopoczucie, poprawić swój stan psychiczny, a wtedy i fizycznie poczujesz się lepiej.

 

Przestań nieustannie skupiać się na problemach. One zawsze będą.

 

Poszukaj rzeczy przyjemnych, na nich skup uwagę. Na pewno takie znajdziesz.

Jeżeli będziesz systematycznie i konsekwentnie podążała w tym kierunku, poprawisz nie tylko swoje samopoczucie, ale pomożesz również Twoim najbliższym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam bardzo podobny sen...z piątku na sobotę...mi śniło się że poczułam językiem jakbym miała małą dziurkę między zębami,zaczęłam więc językiem coraz bardziej sprawdzać rozmiar tej nieprawidłowości i nagle stwierdziłam że mam na nim ząb,więc wyplułam go na dłoń.Potem okazało się że nie tylko jeden i zaczęłam wypluwać kolejne...przestraszona i roztrzęsiona pobiegłam do łazienki aby sprawdzić wizualnie co się dzieje w mojej buzi.Podeszłam do lustra patrząc na tą dłoń na której miała kilka zębów(które były bardzo ładne,bielutkie tak się zadziwiałam jakie one są ładne)aż otworzyłam buzię i zobaczyłam że wypadły mi z pawej górnej strony zęby od dwójki do piątki czyli ok.4 zęby....byłam przerażona więc zaczęłam próbować je szybko do tej buzi spowrotem wkładać ale nie bardzo wiedziałam jak one mają się teraz trzymać....tak się skończył bo reszty snu nie pamiętam....

Jetem przerażona bo miałam już taki sen nie jeden raz co prawda trochę inna forma...nie mniej jednak podobnie się rozgrywało,też wyplułam kilka zębów, lub czułam jak mi się wszystkie ruszają i że nie moge nic zrobić a zaraz mi wypadną!!!!Jak mam o tym myśleć???Pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za słowa otuchy.

Minęlo pare dni a ja nadal sie boje ale Nie tak bardzo jak na samym poczatku .Przez ten sen przestałam jeść .( dodam ze mam skłonnosci do depresji).Ide do ksiedza sie wyspowiadac moze to cos da...

Zazwyczaj nic mi sie nie sni.a jak zaczynaja snic sie zeby zawsze wróżą chorobę ... czyli jednak cos w tym jest.

Faktycznie przeznaczenia sie nie zmieni.

Czlowiek nie ma wplywu na wiele rzeczy a szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umarła23,

 

Wyspowiadaj się, jeżeli czujesz taką potrzebę.

 

Poza tym módl się do Boga o wsparcie i radę.

Módl się do Anioła Stróża on pomoże Ci zrozumieć.

 

I pamiętaj, że nasza droga służy naszemu kształceniu.

Życie to zadanie, które musimy zrozumieć i poprawnie rozwiązać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj też śniły mi się zęby a wyglądało to mniej więcej tak. Byłam w jakimś pomieszczeniu siedziałam na kozetce i popatrzyłam w lusterko, jak się do siebie uśmiechnęłam to zobaczyłam że mam złamaną jedynkę i ukruszoną drugą jedynkę (obie na górze) W pierwszej chwili to było dla mnie wielkie zaskoczenie i nie mogłam w to uwierzyć, zaczęłam oglądać zęby i zobaczyłam że nie mam już niektórych zębów tylko same czarne dziury po nich, do pomieszczenia wszedł mój narzeczony i powiedział żebym się pospieszyła i był zniecierpliwiony gdy chciałam pokazać mu, zęby, płakałam że mi się to przydarzyło i po chwili popatrzyłam znowu w lusterko i zobaczyłam ząb taki bardzo duży ale tak jakby był widoczny od wewnątrz dziąsła i zdziwiłam się że nie miał korzenia tylko był taki płaski i strasznie popsuty i się ruszał, narzeczony powiedział żebym go zostawiła i nie ruszała a ja nie słuchałam i wyciągnęłam ząb bardzo łatwo, z minimalnym bólem, i później z zaciekawieniem go oglądałam. Na końcu spojrzałam ponownie w lusterko i miałam tylko te dwie jedynki u góry (na dole były wszystkie) i nie miałam dwójek i dalszych częściowo też. Co to może oznaczać??? Czy ktoś potrafi to zinterpretować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caliah, dziękuję.

Codziennie się modle. Dziękuję Bogu, że pozwolił mi doczekać dnia albo nocy (w zależności kiedyś się modlę) i proszę żeby juz tak zostało. Wiem, wiem. Każdy kiedyś umrze, ale ja jeszcze liceum nie skończyłam. Potrzebni mi najbliżsi..

Może za bardzo się przejmuję tymi snami, ale taka jestem. Chyba jednak wrażliwa, aż za bardzo.

Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie. ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu,

 

jesteś bardzo wrażliwą sobą.

 

Ale jesteś również osobą bardzo świadomą.

Powinnaś przestać się bać.

Bać o to, co będzie.

Zaufaj Bogu, a on pokieruje Twoim życiem i tym, co wokół Ciebie będzie się działo.

Poproś o wsparcie i radę.

Rozmawiaj ze swoim Aniołem Stróżem.

On ma zawsze dobre pomysły i na pewno nie odmówi.

Poproś go o aurę spokoju.

Taki ciepły, miękki płaszcz, żeby ukoił Twoje lęki.

 

Pozdrawiam serdecznie :_papa2:

Edytowane przez caliah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tutaj od niedawna. Mam pytanie dotyczące snu o wypadających zębach. Miałam powtarzające się sny: zaczynał się ruszać jeden ząb, wypluwałam, następny, coraz szybciej i szybciej, wypluwałam setki, a w ich miejsce pojawiały się wciąż nowe. Zaznaczam, że miałam wtedy bardzo zły okres w swoim życiu i mimo tego, że te sny nie były proroczymi (nikt nie umierał), to miałam całą masę mniej lub bardziej codziennych kłopotów. Gdy zakończyłam nieudany związek i wyprowadziłam się, sen przestał się śnić. Mimo wszystko odczuwam czasami strach, że powróci, a był naprawdę upiorny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też o zębach, Sniło mi się że zaczęły mi wypadać ale jakieś takie dziurawe i w kawałkach, zostały na miejscu jedynki i dwójki , krwi nie było. Mam chorą mamę w wieku lat 80, czy mój sen może oznaczać coś naprawdę złego? Mam dużo stresu związanego z chorobą mamy, ale ostatnio córka zgubiła 100 zł. Czy sen jest odzwierciedleniem mojego nerwowego życia? Będę wdzięczna za interpretację mego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo! Wiem ze zeby w interpretacji snow sa uznawane za przejaw smierci, chorob, wypadkow czy strat materialnych. Często bywa tak, ze faktycznie symbolizuja wszelkie straty i materializuje sie to w rzeczywistosci. Jednak napewno duza czesc snow nie sprawdza sie w tym kontekscie. Niektore osoby wierzac w sen o zebach, czy w jakikolwiek, sami urzeczywistniaja narzucona symbolike. Ja natomiast wiem ze znaczenie snow, a przynajmniej moich, przejawia sie w zyciu. Jest to nic innego jak rodzaj rozmowy z podswiadomoscia. to nasz umysl subiektywny przekazuje nam informacje jakie moga, podkreslam moga, ale nie musza, zdarzyc sie w naszym zyciu. Nieraz są to przestrogi, a nieraz sny prorocze, niekiedy ostrzezenia a innymi razy wogole nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia. Bazujac tylko na znaczeniach snow, wierzac ze to wlasnie w ten sposob zmaterializuje sie marzenie senne, z gory jestesmy skazani na tzw.przeznaczenie, ale pamietajmy jednak ze NIEKTORE sny sa tylko przestroga, dzieki ktora mozemy zmienic tok wydarzen.

 

Snily mi sie dzis zeby. Nie cierpie takich snow poniewaz zle rokuja. Nie wiem czy jest to ostrzezenie, czy moze cos wydarzy sie bliskiej mi osobie na co nie bede mogl miec wplywu.Nie wiem, ale moze ktos posiada taka wiedze, dlatego opowiem o moim snie i bardzo was prosze o wypowiedz co sadzicie.

 

Na poczatku pamietam ze jechalem zkims samochodem ale jako pasazer. Bylo ciemno, jakis las pamietam rzeke, bawily sie dzieci a jedno ugryzlo mnie w ucho i leciala mi krew. Pozniej snilo mi sie boisko dzieci graly w pilke moze w jakas inna gre nie pamietam zobaczylem tam wode w ktora sie rzucilem bylo bardzo plytko wstalem ale nie bylem mokty raczej jakies kropki poprzyklejaly mi sie do spodni. odrywajac je spotkalem znajomego, kiedys byl moim sasiadem ale nie widzialem go z 10 lat bo przeprowadzili sie do innego miasta, byl ze swoimi rodzicami. Rozmawialismy nie wiem o czym, nagle zaczalem wyrywac sobie zab, wkoncu go wyrwalem i za nim polecialy mi jeszcze dwa to byly zeby z gornej szczeki po prawej stronie. mialem 3 zeby w reku ale byly duze wieksze niz zwykle troche zzolkle ale nie okrwione .potem zaczal mi sie ruszac kiel z dolnej szczeki ale go nie chcialem wyrywac bo sadzilem ze jak go nie wyrwe to juz go nie strace.Nie czulem przy tym zadnego niepokoju.Ojciec tego mojego znajkomego cos do mnie mowil ze seplenie bez tych zebow a ja mu odpowiadam ze nie ze to te zeby ztylu, i ze dobrze ze to te ztylu a nie z przodu.Czulem nawet jakby radosc z tego ze to nie z przodu tylko z tylu, ale jednoczesnie czulem pustke po brakujacych zebach. No i sie obudzilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam =)

A więc minionej nocy w moim śnie pojawił się mój chłopak. Niestety nie pamiętam szczegółów (rzadko pamiętam w ogóle sny).

Byliśmy po prostu razem i jemu wypadł jeden ząb. Na pewno to nie były jedynki tylko któreś z dalszych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gehenna, na podstawie tak skromnego opisu mogę powiedzieć jedynie, że sen taki może zwiastować problemy zdrowotne lub materialne Twojego chłopaka.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

dziś w nocy sniło mi się, że wypadają mi zęby. byly to chyba szóstki (tak przynajmniej wydawalo mi się w tym śnie). Zęby te były bardzo białe i próbowałam włożyć je spowrotem na swoje miejce. Były niestety zbyt duże, a po chwili wyrastaly mi nowe.Jeśli to istotne to była to dolna szczęka po prawej stronie. dzało się to w obaecności moich przyjaciół i chłopaka, który martwił się o mnie i stał przy mnie cały czas.

trochę się zmartwilam i jakoś nie mogę tego wszystkiego połączyć:)

proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu sni mi sie ze wypada mi zab. Nie ma krwi, widze tylko zeba.. Dzis mi sie snilio ze wypadly mi jedynki.. tez nei bylo krwi... Czy to oznacza smierc? Niepowodzenie w prowadzonych sprawach?? Staramy sie z mezem o kredyt i co mam miec pewno ze odpowiedz z banku bedzie negatywna bo snia mi sie wypadajace zeby?? Prosze o jakaskolwiek odpowiedz... i z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez się sniły wypadające zęby... były one bardzo długie i zielone.. wypadły wszystkie a przy tym strasznie lała się krew! dwa takie wielkie zęby trzymałam na siłe w buzi chociaz ze one cały czas wypadały...pod buzia trzymałam ręce tak jakbym chciała je złapać lecz na dłonie kapała tylko krew... biegłam do mojego starego miejsca zamieszkania... moze ktoś mi napisac co to oznacza??:|

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...