Skocz do zawartości

ZĘBY


abercrombie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miałam ostatnio sen o tym że kiwają tzn ruszają mi się zęby trzonowe w górnej szczęce z obu stron a następnie je wyjmowałam. Jeden z wyjętych był z korzeniem zostały tylko te przednie 8 szt zęby były białe nie było krwi. Dodam że sen ten mi się powtórzył dwa razy. Bardzo jestem ciekawa co oznacza i proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Prosiłbym o interpretacje snu.

Śniło mi się że siedziałem przy jakimś stole i chciałem coś zjeść, lecz nie mogłem bo miałem ogromne problemy z zębami mlecznymi. Wszystkie żeby mleczne wisiały na szczątkowych nerwach a pod nimi były stałe zęby bardzo białe sprawiające wrażenie bardzo zdrowych. Nie mogłem przy tym stole absolutnie nic zjeść bo miałem wrażenie ze jem kamienie które cały czas się ruszają i zwisają z dziąseł. Udałem się do stomatologa który zaczął je odcinać po kolei i wbrew moim obawom nic to nie bolało, zostawił tylko dwa gdyż uznał że nerw jest zbyt gruby i odcięcie bedzie bardzo boleć poczym ja zamknołem usta i sam je oderwałem od korzeni i nic a nic mnie to nie zabolało. Nastepnie podczułem ogromna ulge i radość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w ostatnim czasie kilkakrotnie miałam bardzo podobne sny, dotyczyły one łamania się zęba, nigdy nie towarzyszyła temu krew, ząb nie był popsuty. Poprzednich snów nie pamiętam dokładnie ale ostatni tak.

Śniło mi się, że łamie mi się na drobne kawałki ząb chyba 6 na lewej stronie na górze, byłam pewna że dzieje się to w rzeczywistości i chciałam dzwonić od razu do dentysty i wtedy się obudziłam.

Bardzo proszę o interpretację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mychaa, ten sen zwiastuje nadchodzące, dość niespodziewane zmiany w Twoim życiu. Niekoniecznie będą to zmiany łatwe i przyjemne, jednak postaraj się wykazać spokojem, opanowaniem i rozsądkiem. Liczy się szybka reakcja.

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja miałem sen o tym jak moj teraz poputy ząb nagle wypadł, miał bardzo długi korzeń, zaciekawiony pokazałem go mamie mojej narzeczonej (przyszłej teściowej). Sen miałem w piątek w nocy a popołudniu w piątek dowiedziałem sie że moja narzeczonaa jest w ciąży... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis snilo mi sie wlasnie ze bolaly mnie zeby jak otworzylam usta zeby zobaczyc to ostatni zab po prawej stronie mialam dziurawy a drugi zab po lewej byl dziwny ni to dziurawy ni zdrowy..... wygladal jakby mial dziure ale jak dotknelam palcem to nic nie wyczulam..........

 

 

mama mi mowi zawsze ze zeby oznaczaja jakies nieszczescie :/

 

 

prosze o interpretacje snu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mietek, całkiem możliwe, że wyśniłeś tę wiadomość o ciąży :) ząb, mówiąc ogólnie oznacza jakieś zmiany, natomiast obecność Twojej przyszłej teściowej informuje nas, że zmiany będą dotyczyły rodziny.

 

Syrenko, odnośnie Twojego snu, to mam wrażenie, że wahasz się w podjęciu jakiejś decyzji, boisz się porażki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bardzo przykry sen w którym niekontrolowanie, z całych sił zaciskałem szczękę aż mi pękały zęby (nie że mi wypadały ale po prostu się uszkadzały). Bardzo mnie to bolało i nie mogłem przestać tego robić. Co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich... Mi tez się sniły wypadające zęby... były one bardzo długie i zielone.. wypadły wszystkie a przy tym strasznie lała się krew! dwa takie wielkie zęby trzymałam na siłe w buzi chociaz ze one cały czas wypadały...pod buzia trzymałam ręce tak jakbym chciała je złapać lecz na dłonie kapała tylko krew... biegłam do mojego starego miejsca zamieszkania... moze ktoś mi napisac co to oznacza??:|

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

przejrzałam całe forum w poszukiwaniu snu podobnego do mojego i nie znalazłam...

Nie pamiętam całego snu wyraźnie, ale wiem, że wychodziły mi zęby, nie wypadał - tylko jakby wyrastały, przestawały mieścić się w szczęce....najwyraźniej pamiętam moment kiedy oglądam całą moją szczękę na dłoni jakby była sztuczna, ale są w niej wszystkie moje własne zęby (niektóre lekko krzywe czy zaplombowane). Następnie chcę ją włożyć do ust, ale okazuje się, że tam są już nowe zęby i ona nie pasuje...nie mogę jej wcisnąć i jestem przerażona......potem się obudziłam:)

Co to może oznaczać?????

Proszę o interpretację.

Inessa57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam prośbę o analizę mojego snu.

Śniłem, że byłem w szkole (defakto nie chodzę już do szkoły jakieś 5 lat) i trzeba było przejść z jednego budynku do drugiego przez pole, okazało się, że miałem tylko skarpetki na nogach, a na polu padał śnieg. Byłem z jakimś kolegą, który stwierdził, że w szatni są jakieś stare kapcie (albo jego stare), no i poszedłem do tej szatni z nim, ciągnę drzwi, ale jakieś dziewczyny trzymały te drzwi z drugiej strony, zaprłem się pociągłem z całej siły, drzwi nagle popuściły wyrżneły mi w zęby a ja się przewruciłem i wybiłem kawałek zęba (który defakto miałem dorabiany w realu), wziąłem go do ręki pokazałem tej dziewczynie tak jakbym chciał powiedzieć, że to przez nie. Pobiegłem do lustra, otworzyłem buzię i okazało się, że nie ma jeszcze jednego zęba. Pamiętam, że się zmartwiłem, bo nie mam kasy na implanty i robiłem wyżuty tej dziewczynie odpowiedzialnej za to zdarznie. Poczym przypomniało mi się, że byćmoże dostanę jakieś odszkodowanie, które zrekompensuje mi koszty leczenia.

 

Czy ktoś życzliwy mógłby mi przedstawić sens tego snu?

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że organizuje sylwestra... impreza była taka sobie w końcu kolega rzucił do mnie jakieś pudełko i trafił mnie w zęby żaden mi nie wypadł tylko ze 3 delikatnie się ukruszyły ( kiedyś taka sytuacja przytrafiła mi się naprawdę kolega rzucił mi klucz i trafił mnie w zęba a ten minimalnie się ukruszył) potem poczułem że mam jakby kamienie w buzi okazały się to zęby... jak je wszystkie wyjąłem z buzi okazało się że było tego ze 2 torebki.. ale co się potem okazało ... a więc tak naprawdę żaden ząb mi nie wypadł miałem wszystkie tylko kilka ukruszonych wcześniej niektóre zęby wyglądały jakby szkliwo od zębów jakby się po prostu oderwało... myślałem że wypadły mi wszystkie zęby ale jak zobaczyłem do lustra to miałem wszystkie co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey.mam problem.kilka razy sniły mi sie zęby a dokładniej wypadajace było to juz kilka razy ok 10 a ostatnio pogrzeb -2razy.wiem co to znaczy ale poprosze o wyjasnienie tego.dodam tylko ze niekiedy sni mi sie wypadajacy zab z krwia a ja sie budze i wtedy naprawde mnie boli-czy to jest tym spodowane ze naprawde bola.wczoraj wieczorem miałem spuchniete dziasło i troche otym myslalem i w nocy znowu sie te zęby przysniły a dotego ten pogrzeb jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu śniło mi się takie śmieszne coś: byłam trochę młodsza i wypadały mi zęby (tak normalnie jak dzieciom) i moja kuzynka(4 lata młodsza) tez była w takim wieku. No i te sznurki co się do zębów przywiązuje żeby je wyrwać miałyśmy związane ze sobą;d i ja ona się poruszyła to mi wyrywała ząb i odwrotnie. i tak z 4 zęby mi wyrwała. Nie mam pojęcia co może to oznaczac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja dzisiaj miałem bardzo dziwny sen, proszę o interpretacje co on oznacza.

Śniło mi się że nie mogę zamknąć buzi bo przeszkadzają mi zęby (dokładnie 3 - kły). Gdy w końcu udało mi się zamknąć buzię naruszyłem właśnie te zęby które mi przeszkadzały, zaczęły się ruszać to je wyrwałem. Po zębach zostały duże otwory i zaczęła mi lecieć krew. Można powiedzieć że był to krwotok, nie mogłem go zatamować. Wtedy pojawił się teściu który podał mi ręcznik/szmatę dzięki czemu krew mi tak mocno nie leciała, i po tym się obudziłem. A przed opisana sytuacją śniło mi się że byłem na jakieś wojnie, nie mogłem wyjść z domu bo strzelano i potem znalazłem sie w przedpokoju babci i miała miejsce sytuacja którą opisałem wyżej.

 

Proszę o interpretację co to może oznaczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Azip, sądzę iż w tego typu snach chodzi o Twoją zdolność do odnajdywania się nawet w trudnych sytuacjach. Luki w uzębieniu świadczą o jakichś stratach - być może finansowych, jednak Twoja zdolność do zdrowej oceny sytuacji uzmysławia Ci, że nie jest w cale tak źle, jak wygląda.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co moze oznaczać taki sen: wypadł mi nad umywalką ząb zakrwawiony, potem poszłam tańczyć na dyskotece i kila mi jeszcze wypadło we krwi,ae to nie były jedynki ani dwójki. Tak się boję , prosze o odpowiedz!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

pisze ponieważ troche sie obawiam z powodu mojego dzisiejszeg snu

Zadko kiedy coś mi sie sni na ogół wstaje berdzo wczesnie co dzień o 5 w tyg, weekend jak jezdze na studia o 6

Dzis spałam doś długo do 9 ponieważ jestem na L4 ale symulowanym troche:) bo sesja jest:))))

sniło sie że leże na łóżku mojej ciotki (dodam ze to jedyna siostra mojej mamy a ich kontakty nie sa najlepsze ciotka jest bardzo bogata i ma tendencje do rzadzenia wszytskimi, mieszkałam u niej co weekend przez 3 pierwsze lata studiów, w miedzy czasie poznałam tam mojego obecnego narzeczonego i teraz jak mam szkołe jezdze do niego u ciotki sie nie zatrzymuje juz od jakiegos roku, ale wiem ze ona go bardzo nie lubi, wogole szczerze mowiac to jest zły człowiek moze ma duzo pieniedzy i pomagła czesto mi lub moim rodzicą ale zawsze wypominała i rzadziła kazdym) ale wracając do sny. leze na łózku(2 lata temu miała remont ale wszystkie meble i wogole wszytsko ma jak 2 lata temu przed remontem) i zuje gume , po trzech przezuciach szczęką gumy wypada mi prawa 2, jest strasznie mało krwi i to raczej na tym zębie niż u mnie w ustach, kładę go na stoliczku cocnym moejj ciotki, potem na chwile nagle znajduje sie w moim domu pokazuje mamie taci tego zeba ale to takie jakby nie istotne, potem jestem znów u ciotki pokazuje jej zeba i dokadnie opowiadam co sie tało (nie tak jak rodzicą) potem kuzynce i kuzynowi, potem przychodzą jacyśludzi ciotka i kuzyni mnie olewają a ja stoję z boku i patrz jak sie krzątają coś im ta przygotowywuj na mnie nikt uwagi nie zwraca.

 

dodam ze moja mam jest obecnie chora a ja strasznie sie o nią boje ma problemy zoładkowe ale nie jest to nic smiertelnego a wszystkie problemy w domu i ze zdrowiem i finansowe pojawiły sie po kłutni mamy i ciotki, amam kilka razy wspominała ze ciotka zna :jakies sztuczki" zeby sie komuś nie powodziło a jej tam ze niby trzeba komus napluc na kąty płotu w polnoc itd i wiem ze ciotka kilka razy miedzy wierszami tez cos mowiła ze zna sposób zeby sie jej poodziło i pamiętam ze kiedys jak byłam u niej a byłam w podstawówce opowiadała swojej znajomej ze jak wychodziła za mąż i odchodziła z domu rodzinnego wzięła ze soba do domu cielną krowe zeby sie jej zawsze powodziło cos w sensie ze zabiera ze sobą bobactwo, i cos w tym jest bo ona jest bardzo bogata ma firma podróżuje szczesliwą rodzine nikt nie choruje a moi rodzice który zostali w domu rodzinnym wiecznie jakies kopoty finansowe wiecznie cos ze zdrowiem ja jestem jedynaczka bo długo strali sie o dziecko urodziła sie jak moja mama miała43 lata potem zaszła w ciaże urodziła martwego brata... cały czas jakies nieszczescia a ja dopuki jezdziłam na studia i zostawałam u ciotki wszytsko sie mi układało teraz od roku jak doniej wogole nie chodze od tej kłutni bo obrazała moją mame to wszytsko idzie zle, nagla mam problemy na studiach , jakies choróbska sie mi przyplątują, staciłam prace teraz zarabiam o wiele mniej.......wiem ze to juz troche nie na temat ale nawet nie mam sie komu wyrzalic bo wiekszoś ludzi mi nie wierzy mowi ze to przypadek zbieg okoliczności itd.................

prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam miałem dziwny sen dzisiaj związany z zębami i nie wiem jak go interpretować. śniło mi się ze bylem na jakieś zabawie ale nie bylo wokoło mnie żadnych ludzi, poczułem ze mi nie dobrze pobiegłem do toalety i zwymiotowałem do umywalki(była zapchana jakimś szarym papierem) ale nie poleciały żadne płyny tylko usłyszałem jakiś dziwny dźwięk i poczułem pustkę w ustach i w lusterku zobaczyłem brak 2 zębów po prawej stronie w górnej szczęce, zostały tylko po nich małe kawałki, nie było krwi ani bólu. dość dziwny sen dlatego się zmartwiłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hmm śniło mi się dzisiaj że boli mnie 1 ząb.. oglądałem go dużo w lustrze był delikatnie szarawy (ale nie tak szary żeby była w nim próchnica, kiedyś miałem na 1 zębie próchnice) no i trochę mnie bolał nie powiem że strasznie ale delikatnie czułem ból. W końcu ni z tego ni z owego mi wypadł wtedy byłem u ojca w domu ( moi rodzice nie mieszkają razem) wyjąłem tego zęba był bardzo długi ok6 - 7 cm. był biały a końcówka zęba z 2 cm były szare i w tym miejscu był mały gwoździk jakby zaczepiony o ten ząb. Nie leciała krew czułem pustkę i brak tego zęba. Oglądałem buzię rana jakby od razu się zagoiła i zęby był ładne bo ogólnie mam ładne zęby tylko brakowało tego 1.

Proszę o pomoc w interpretacji tego snu.

 

Dodam jeszcze że jakiś czas temu też miałem sen o zębach. Pisałem wcześniej o nim w tamtym śnie wszystkie się ukruszyły ale nie wypadły wyglądały ohydnie i śmiesznie. Czytałem że wypadanie zębów oznacza śmierć kogoś z rodziny i niedawno umarł mój wujek ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elipso, wypadanie zębów we śnie odnosi się do strat. Zdarza się, że chodzi o utratę osoby, jednak jestem pewna, że w tym przypadku nie o to chodzi. sądzę iż ten sen odnosi się do nadchodzącej straty finansowej - na co wskazuje obecność gwoździa w Twoim śnie. Wygląda na to, że już od jakiegoś czasu sytuacja jest niepewna (obserwujesz ząb w lustrze). W końcu tracisz ząb i jest to strata odczuwalna i bezpowrotna (bo ząb Ci nie odrasta), jednak rana szybko się goi, więc i Ty szybko się pozbierasz.

 

Twój poprzedni sen faktycznie mógł zwiastować śmierć wujka. Przyznam Ci się, że nie chciałam go interpretować, bo sama miałam serię niemalże identycznych snów (uczucie jakby kamienie w buzi i zęby wypadające garściami przy każdym otworzeniu ust), tuż przed odejściem mojej babci z tego świata.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio śniło mi się że widziałem samego siebie... Górne trójki były całe czarne i zacząłem je wyciągać. Nagle ta czerń zaszła i pojawiły się białe żeby. Potem zaczęły mi wpadać jedne po drugim. W okół było dużo krwi, widziałem jak mi krwawią usta i z tego bólu jak zaczynają krwawić mi oczy... Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był okres że zęby śniły mi się bardzo często, były rożne sny od kiwania ,czarnych zębów po wypadanie- potem nadchodziła choroba dziecka .W 2003 -2004 roku bardzo mi synek chorował i często lądowaliśmy w szpitalu. W tym okresie miałam sny z zębami zawsze około 5 dni przed objawami choroby. Wtedy właśnie zrozumiałam że coś w tym jest.

Ale w ostatnim okresie sny o zębach też miewam a nic się nie dzieje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawianie zębów występuje w snach jako rekompensacja ubytków, strat.

 

Sephiro..czyli w sumie to dobry znak ?????

dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak najbardziej, zwłaszcza jeśli ostatnio przechodziłeś ciężki okres. Teraz jest dobry czas na naprawę różnych spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Lopinga, nie ma czego się bać. Wypadający ząb oznacza jakąś stratę, musisz liczyć się z kłopotami finansowym lub jakąś porażką, fiaskiem w jakiejś sprawie na która liczyłaś. Brak krwi i towarzyszącego bólu dodatkowo dają do zrozumienia, że straty nie odczujesz boleśnie, ale będzie ona zauważalna.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za interpretację, generalnie czytam o zębie jako symbolu śmierci....mam nadzieje, że w tym przypadku, taka jak przewidujesz smierc jako strata jakakolwiek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudziłam się rano, dotknęłam językiem zęba, a on nagle wypadł. Poleciała krew i tak dalej. wystraszyłam się, bo to stały ząb. Nagle zaczęło ich wypadać więcej. Na koniec snu pamiętam, że opowiadałam koleżance, że wypadło mi ich aż SZESNAŚCIE (16)!!!!! Nie wiem czy ta liczba ma jakieś znaczenie. Chodziłam po domu i nagle zauważyłam , że kły na górze i siekacze na dole zaczynają odrastać, ale były krzywe i szare (brzydkie)!!!@!!!

 

 

BARDZO PROSZĘ O DOKŁADNE WYTŁUMACZENIE TEGO SNU!! BARDZO SIĘ WYSTRASZYŁAM BO W SENNIKACH WYPADAJĄCE ZĘBY TO ŚMIERĆ!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to napisz czy zęby które wypadały, były zdrowe czy zepsute w tym śnie.Bardzo pomocna była by ta informacja.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doda, nie martw się, ty wiesz jakie ja miałem sny z zebami? Mi się sniło, że wymiotowałem wręcz nimi, po czym stwierdziłem, ze musze mieć coś do "gryzienia", wiec co zrobiłem? Wbiłem sobie kawałki szkła w dziąsła... dwa razy maiłem tez zwykły sen o zebach. Były one rok temu i... żyje po pierwsze, a po drugie nikt wokół mnie nie umarł. Nie korzystaj z senników, bo tylko nerwów się nałykasz.

 

Pozdrawiam, mam nadzieje, ze to cię uspokoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z senników nie korzystaj i domyślam się iż nie dotyczy to zdrowia. Pomocna okaże się odpowiedz na pytanie które zadałam wyżej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
BARDZO PROSZĘ O DOKŁADNE WYTŁUMACZENIE TEGO SNU!! BARDZO SIĘ WYSTRASZYŁAM BO W SENNIKACH WYPADAJĄCE ZĘBY TO ŚMIERĆ!!!!

 

Doda1407 proszę nie pisać dużymi literami (Regulamin Forum się kłania).

 

Nie czytaj senników i na pewno wypadające zęby nie oznaczają śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu miałam sen. Ząb trzonowy u góry po lewej stronie był popsuty, sama go sobie wyrywałam, ukruszał sie taki był popsuty. Nie było krwi, nie bolało. Gdy go wreszcie wyrwałam to sie okazało, że same wypadły mi 2 zdrowe zęby. Jeden u góry a drugi na dole (oba po lewej str, chyba kły). Niby były zdrowe ale jak zaczęłam je oglądać to sie okazało, ze w środku były puste ale bez śladów próchnicy. Nie przejmowałam sie tym snem do wczoraj.

Właśnie wczoraj dowiedziałam sie, ze w piątek moja mama ma zabieg...niby niekomplikowany ale w jej stanie zdrowia nigdy nic nie wiadomo. Jest uczulona na większosć znieczulen i narkoz, do tego ma padaczkę. Zaczełam sie niepokoić.... zwłaszcza, ze niedługo czeka ją inny zabieg...podobny. Nigdy nie umiałam interpretować snów, często nie działo sie nic co było napisane w sennikach. Może wiec nie mam powodu do niepokojów? Troche mnie paraliżuje strach.... słusznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Gloria ;*

Moja mama też ma nie długo zabieg. (operacje kolana) głównie dlatego właśnie przestraszył mnie ten sen o zębach.

rozumiem cię ;*

Edytowane przez doda1407
błąd w pisowni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gloria, nie sądzę, aby Twój sen odnosił się do zabiegu i ogólnie stanu zdrowia Twojej mamy.

Ja tu widzę następującą sytuację:

Widzisz, że coś się dzieje nie tak, coś się dosłownie psuje (tak jak Twój ząB) i postanawiasz szybko uporać się z tą sytuacją (sny o zębach często odnoszą się do sfery materialnej), podejmujesz działania (sama wyrywasz ząB), które mają pomóc w trudnej sytuacji, jednak niosą za sobą ryzyko dodatkowych strat (jak we śnie, wypadają Ci 2 kolejne zęby). Nie będą to straty zbytnio odczuwalne (we śnie nie towarzyszy Ci ból), a nawet po wszystkim, może się okazać, że i tak były one nieuniknione i postąpiłaś słusznie.

 

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia Twojej mamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , wczorajszej nocy śnił mi się zab, byla to prawa jedynka , jednakze nie wypadla tylko mocno sie skrzywila tak ze byla jakgdyby bokiem do przodu i robila sie coraz ciensza... bylo tez na niej male pekniecie... co to oznacza, bo strasznie martwi mnie ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w życiu rzeczywistym moja mała córeczka ma kłopoty z ząbkami. Miała zmieniony kolor dwóch mlecznych jedynek, niedawno jedna z nich odrobinę jej się ukruszyła i od razu trafiła po tym do dentysty. Okazało się, że ma próchnicę i za tydzień idzie na zabieg zabezpieczający (chyba lapisowanie - nie wiem co to będzie dokładnie, bo mąż z nią był).

 

A teraz sen, dosłownie jeszcze ciepły: dziś wieczorem położyłam się z małą do łóżka, obie usnęłyśmy. Byłam bardzo zmęczona, przyśniło mi się, że próchnica zaatakowała bardziej jej zęby, wypadła jej trójka, a ja zdziwiłam się, że te zęby są takie kruche. Pamiętam własne odczucie, że 'teraz już jest za późno" - poczucie winy, że nie zareagowałam w porę i teraz dziecko ma zniszczone zęby - takie uczucie z resztą, choć mniejsze, mam w rzeczywistości.

 

Zastanawiam się: czy to zwykła reakcja na "świeże" wydarzenie w domu, czyli kłopot z zębami dziecka, wizyta u dentysty i wszystkie obawy z tym związane, czy też odzwierciedlenie jakiegoś życiowego problemu -jakiego? nie znalazłam nigdzie wyjaśnienia co symbolizują wypadające zęby u innej osoby. Poza tym małym problemem z zębami córeczka rozwija się wspaniale, nie mam z nią żadnych kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ostatnio snilo mi sie ze wyrwalam sobie swojego krzywego zeba i okazało sie (we snie) ze jest on zebem mlecznym i wyrosnie na nim nowy, lepszy zab i nie bedzie problemow z zakladfaniem aparatu. Co oznacza taki sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
witam, ostatnio snilo mi sie ze wyrwalam sobie swojego krzywego zeba i okazało sie (we snie) ze jest on zebem mlecznym i wyrosnie na nim nowy, lepszy zab i nie bedzie problemow z zakladfaniem aparatu. Co oznacza taki sen?

 

Na miejsce starego przyjdzie nowe, lepsze..

 

Być może po okresie bessy przyjdzie hossa...

 

U mnie żęby śnią się, gdy chodzi o sprawy finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejsce starego przyjdzie nowe, lepsze..

 

Być może po okresie bessy przyjdzie hossa...

 

U mnie żęby śnią się, gdy chodzi o sprawy finansowe.

 

co oznacza bessa/hossa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
co oznacza bessa/hossa?

 

tj na giełdzie - bessa to zniżka, spadek (wtedy się traci pieniądze) a hossa okres dobrobytu (zysk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu tygodnia już dwukrotnie miałam sen o zębie (jednym i tym samym) i zaczynam się bać... Zęby=choroby, smierć przecież...

 

W pierwszym śnie śniło mi się, że on się po prostu ruszał. Nie tak, żeby wypaść, ale biorąc go w palce, można było spokojnie nim poruszać.

 

Dziś w nocy śniło mi się, że ten sam ząb bardzo się ruszał, prawie już wypadł, a to wszystko od krwi, która jakby wypychała go z dziąsła. Uczucie było tak prawdziwe, że aż czułam posmak krwi. Na szczęście z jakiegoś powodu krew przestała lecieć i ząb wrócił na swoje miejsce (i nawet się nie ruszał).

 

Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zęby=choroby, smierć przecież...

Po pierwsze, zrób coś dla mnie i nie wierz w takie głupoty :)

Zęby mogą mieć całą masę interpretacji, w zależności od ich stanu, wyglądu we śnie.

Wypadające zęby owszem, mogą oznaczać szeroko pojęte straty, dopuszczalnie więc stratę bliskiej osoby. Ale nie o tym, Twój ząb nie wypada, a jedynie rusza się z powodu napierającej krwi. Domniemam więc, że grozi Tobie jakaś strata, spowodowana Twoim wybuchowym charakterem, bądź ewentualnie, niewiernością, nieszczerością w związku.

Sen może zapowiadać nadchodzący burzliwy okres konfliktów z osobami z bliskiego otoczenia.

Ostatecznie wszystko wraca do normy, prawdopodobnie więc taki czas wystarczy przeczekać.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, zrób coś dla mnie i nie wierz w takie głupoty :)

 

Postaram się, obiecuję :) Z jednej strony wiem, że u każdego znaczenie danej rzeczy we śnie może być inne, ale... wiadomo jak się reaguje, gdy senniki z googli uparcie twierdzą jedno i to samo ;)

 

Po raz kolejny dziękuję za interpretację :) Przekonamy się niebawem, z czym tego nieszczęsnego zęba należy "jeść" ;)

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, śniło mi się, że widzę siebie uśmiechniętego, a moje zęby są, koloru jak na reklamach past do zębów, lub gum do żucia tj. tak lśniące.

Co może to symbolizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Witam, śniło mi się, że widzę siebie uśmiechniętego, a moje zęby są, koloru jak na reklamach past do zębów, lub gum do żucia tj. tak lśniące.

Co może to symbolizować?

 

Nie dość że uśmiechnięty, to jeszcze z extra białymi zębami... kiedyś to była symbol ludzi biznesu, takich których było stac na taki zabieg... teraz jest to bardziej powszechne. Jest to oznaka sukcesu.

 

Tylko pozazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z pewnym snem, śnią mi się mianowicie zęby ale nigdzie nie mogę znaleźć konkretnie tego o co mi chodzi. Co prawda śnią mi się też wypadające zęby ale tego mogę się jeszcze gdzieś doszukać, lecz sen który mnie najbardziej prześladuje wygląda tak, że mam strasznie silny skurcz czy jakby ścisk szczęki gdzie górne i dolne zęby się ze sobą ściskają bardzo mocno i zaczynają jakby kręcić się w przeciwna stronę( chodzi mi o dolne i górne zęby, że jedne idą np w prawo a drugie w lew), i powoduje to wyrywanie sie tych zębów z dziąseł, lecz jednak nigdy do tego całkowicie nie dochodzi i w ostatniej chwili jakoś sobie radze z tym skurczem szczęki :P nie wiem co to oznacza wiec proszę o pomoc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

moze mi ktos powiedizec na temat mojego snu ??

snilo mi sie ze wypadl mi jeden zab z lewej strony dolnej szczeki, a jak wypluwalem go na reke to drogi obok tego co wylecial sie ulamal i pewlno w ustach mialem krwii i dalej niepamietam co sie dzialo ......... strasznie sie wystraszylem gdy sobie to czytalem te Wasze wypowiedzi :(

bardzo bym prosil o kontakt na gg: 6460217 lub maila: [email protected]

dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr1991, jak to kiedyś ktoś napisał, "to nie skrzynka kontaktowa, tylko forum dyskusyjne" :)

 

Jeśli chodzi o Twój sen, to zapowiada on nadchodzące straty. Musisz liczyć się teraz z kłopotami lub rozczarowaniami. Może okazać się, że stracisz więcej, niż oczekujesz, a narastające frustracja sprawi, że staniesz się dość konfliktowy w stosunku do osób z najbliższego otoczenia. Krew w ustach zapowiada trudny okres wybuchów gniewu, oraz co za tym idzie, wiele nieprzyjemnych słów, które wyjdą z Twoich ust.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japol, taki szczękościsk we śnie może ostrzegać przed kłopotami w związku z czyimś podstępnym działaniem, przed czymś co będzie się działo tuż pod Twoim nosem, ale bez Twojej woli i kontroli. Jeżeli w porę nie zauważysz problemu grożą Ci jakieś straty.

 

A może przez sen zgrzytasz zębami?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może przechodzisz jakieś duże stresy i tak to się objawia w Twoich snach? szczęka to miejsce gdzie bardzo często gromadzi się napięcie nerwowe.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno , jakies 2 lata temu, nialem wstawiany gorny most z 3 zebow , teraz , kilka miesiecy temy lekko obluzowal sie, ale dentysta mowi ze narazie to nic powaznego,natomiast we snie , wypada mi on,przeszkadza,a nawet go gubię, Sny o zębach mam dosc czesto... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się nimi przejmujesz.. zęby to nie cukier się nie rozsypią a Ty nie dajesz sobie spokoju zastanawiając się nad zębami... ten sen to w pewnym sensie przestroga żebyś się uspokoił ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o interpretację mojego snu. Śniło mi się,że bardzo boli mnie ząb,potem go wyrwałam/wybiłam(nie wiem dokładnie)i bardzo lała mi się krew z buzi. Co to może oznaczać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o interpretację mojego snu. Śniło mi się,że bardzo boli mnie ząb,potem go wyrwałam/wybiłam(nie wiem dokładnie)i bardzo lała mi się krew z buzi. Co to może oznaczać??

 

Uwazam,ze sen pokazuje,ze pozbedziesz sie problemu,ale ucierpisz troszke przy tym,wiec Twoj cel zostanie osiagniety,ale poniesiesz rowniez jakas strate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadcznia i biorąc pod uwagę kontekst, też tak widzę ten sen, czyli nie jako symboliczny; parę lat temu miałam aparat i w kółko śniły mi się zęby, włącznie z tym, że wypada mi cała szczęka, co jak wiadomo, nie wróży najlepiej; a chodziło po prostu o to, że zęby przesuwając się, mnie bolały i moja senna podświadomość wyświetlała mi ten ból, czy zaprzątanie uwagi zębami właśnie w postaci takich snów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że wypadły mi 4 zęby,dwa na górze, i dwa na dole, i bardzo się wstydziłam tak pokazać i martwiłam się,że nie mam na nowe,żeby sobie wstawić.

Proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Wesele to czas radości i zabawy o raz zapowiedź ważnego wydażenia... moze sojść do kłótni lub awantury (bójka) w wyniku czego może dojśc do osłabienia relacji z nim lub rozstanie (gdyby chodziło o partnera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrata twoich zębów może oznaczać utratę kontroli nad biegiem zdarzeń lub niezrozumienie sytuacji.Martwiłaś się we śnie że nie będziesz mieć na wstawienie nowych, więc wydaje mi się ze dotyczy to Twojej obecnej sytuacji finansowej lub obawa przed utratą dochodów lub pogorszeniem się w tej kwestii statusów finansowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Sephiro, chyba już wiem, czego sen dotyczył. Dzięki Twojej interpretacji umiałam dość znacznie pohamować nerwy i... chyba wszystko będzie dobrze :) Dziękuję raz jeszcze! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Wiem, że sny o zębach to raczej zła wróżba, ale w żaden sposób nie mogę dopasować znaczenia tego co mi się przyśniło do sennika, więc może ktoś coś podpowie. Z pewną grupą ludzi (nieznanych mi) znalazłem się jakby w gabinecie u dentysty jakiś człowiek powiedział, żebym usiadł na fotelu bo mają taką świetną maszynę (prototyp) co z zębami robi porządek - leczy (od razu wszystkie na raz). Siadłem na ten fotel, a reszta ludzi w pomieszczeniu przyglądała się co się wydarzy. Na początku wszystko było ok maszyna jakby wybielała mi zęby laserem, ale potem coś się zaczęło złego dziać i w efekcie maszyna wykruszyła mi wszystkie zęby. Po tym zabiegu wszyscy patrzyli na mnie z przerażeniem i zawieziono mnie do szpitala. Koniec. Tyle pamiętam.

 

Dziękuję za ewentualne wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

agweb

Ten sen to ostrzeżenie aby nie dać się zbajerować, oszukać bo możesz więcej stracic niż zyskać. Szczególnie uważaj na "wyjątkowe okazje", "promocje" lub inne obiecanki-cacanki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Sephiro, chyba już wiem, czego sen dotyczył. Dzięki Twojej interpretacji umiałam dość znacznie pohamować nerwy i... chyba wszystko będzie dobrze :) Dziękuję raz jeszcze! :)

 

Cieszę się i pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że pomiędzy dwiema górnymi jedynkami wyrastał mi ząb. Zęby były białe i zdrowe. Proszę o informację co to może oznaczać.

 

Nikt nie wie co może oznaczać ten sen? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nnino, to pozytywny sen oznaczający zyski, nowości pojawiające się w Twoim życiu. Jeśli jesteś w związku, to ząb wyrastający między dwiema jedynkami (czyli najważniejszymi, czołowymi zębami, mogącymi symbolizować układ partnerski), może (ALE OCZYWIŚCIE NIE MUSI) zwiastować pojawienie się dziecka.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snilo mi sie ze jestem goniony przez dziewczynke ktora pozerala swoimi zebami wszystkie przeszkody,gdy zostala zlapana to wybijalem jej zeby dlutem!!! bardzo makabryczne !! oczywiscie byla tez krew tej dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za takie dobre wiadomości. Ja zamartwiałam się że coś strasznego się wydarzy. Z tego co wyczytałam zazwyczaj zęby to nic dobrego a tu same sukcesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ostatnich dwóch tygodni mam sny dotyczące zębów. W pierwszym snie poprostu chwiały i wypadaly mi zęby. W drugim chwiał się przedni zab. W trzecim snie dzisiejszym byłam w szkole i nagle zaczeły mnie boleć dwa dolne zeby ...z bolu dostałam szczekoscisku,przewróciłam sie i nie moglam normalnie mowic, po czym pobieglam do lazienki i wzielam tabletke ktorej z poczatku nie moglam połknąć.Gdy ja połknelam ,zaczely mi wypadać kawałki zebow... I nagle sie obudzilam...

Z gory dziekuje za ewentualna probe interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endz, chwiejące się zęby oznaczają, że jakaś sytuacja wisi na włosku, może mieć ona związek z Twoimi relacjami z innymi ludźmi. Szczękościsk ostrzega przed czyimś postępowaniem, które może Ci zaszkodzić, bądź przed tym, że za czyimiś namowami podejmiesz działania, którymi sama sobie przysporzysz problemów.

Łazienka może być tutaj próbą oczyszczenia się z winy, czy z zarzutów, co będzie się wiązało z przełknięciem kilku nieprzyjemnych słów.

Powinnaś być teraz ostrożna i kierować się przede wszystkim rozwagą i zdrowym rozsądkiem, bo kiedy już napytasz sobie biedy straty będą nieuniknione, choć zminimalizowane (dlatego wypadają Ci kawałki zębów, a nie w całości).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie ja też miałem sen z zębem związany i bardzo bym prosił o jego interpretacje:

Nie pamiętam co się wcześniej działo ale nagle poczułem jak by językiem że ząb mi sie rusza nie zastanawiając sie włożyłem do ust palce i go po prostu wyjąłem ale nie było bulu ani krwi ten ząb był jakiś taki dość duży chyba kieł ale pewny nie jestem bo sie nie znam, postanowiłem go obejrzeć dokładnie, nie miał żadnych dziur wyglądał jak zdrowy tylko miał taki mały nalot jak by kamień na zębny, albo jak by był nieumyty następnie ten ząb zamienił sie jak by w zabawkowy taki z plastiku, nie wiem dokładnie ale chyba zobaczyłem ze jest on złożony z 2 identycznych części i postanowiłem go rozebrać aby zobaczyć jak jest zbudowany i tak też zrobiłem i sen się skończył.

Co to może znaczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnił mi się dzisiaj ruszający ząb, na początku chwiał się tylko z jednej strony.... później trochę nim poruszałam i wypadł.... co to może znaczyć?? dodam, że w środku był chyba trochę czarny.... mam nadzieję, że to nic złego nie symbolizuje?? proszę o pomoc w interpretacji...:_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela20, przeczytaj proszę Regulamin zamieszczania próśb o interpretację.

 

Ruszający się ząb odzwierciedla jakąś niestabilną sytuację, którą prawdopodobnie Ty sama pogorszysz swoimi działaniami (ząb wypadł dopiero, kiedy Ty niem poruszałaś). Być może należy poczekać na to, jak sprawy potoczą się same, ponieważ Twoje decyzje mogą okazać się niekorzystne.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sniło mi sie,ze dentysta wstawił mi górne jedynki,były piekne,snieznobiałe,czekałam wgabinecie na kanapie aby stomatolog wstawił mi nastepne.Co moze oznaczac taki sen,w czasie jego trwania byłam bardzo zadowolona,ze bede miała zeby jak jakas gwiazda fimowa.Prosze o interpretacje i serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Możliwe ze dostaniesz coś co bedzie dla ciebie cenne, co moze mieć wpływ na stosunki towarzyskie... a przynajmniej na Twoją opinię u innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszej nocy miałam dziwny sen który jakoś szcezgólnie zapadł mi w pamięć.

Śniło mi się że byłam w szkole i nagle wypadła mi lewa górna dwójka (ząB), gdy szłam do łazienki to spotkałam tam kolegę z którym mnie kiedyś coś łączyło, lecz sytuacja sie troche popsuła z mojej winy i teraz mieszka 300 km. odemnie i kontakt juz powoli zanika. We śnie nasze stosunki zaczęły się odnawiać i zaczynało być tak jak kiedyś.

jednak najbardziej zaniepokoił mnie ten stracony ząb.

proszę o interpretację,

z góry dziękuję

Paulina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wypadający ząb w Twoim przypadku mówi o starcie związanej właśnie z tym kolegą.

Ząb Ci wypadł w szkole, więc może to oznaczać iż to pewnego rodzaju lekcja życia, ponieważ- tak jak wspomniałas ,sytuacja sie popsuła z Twojej winy i powinnas coś tego wywnioskować na przyszłość i nie popełniać po raz drugi tego samego błędu, a na to wygląda iż tak to spostrzegasz ,być może żałujesz .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, śniły mi się dzisiaj ukruszone zęby z przodu nie pamiętam dokładnie które, co to może znaczyć ?? proszę o interpretację pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazylka26, więcej szczegółów by się przydało - okoliczności towarzyszące, no i przede wszystkim, czy to były Twoje zęby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja tu dzisiaj pierwszy raz i od razu niestety z niezbyt ciekawym snem... Otóż, śniło mi się dzisiaj, że wypadły mi wszystkie zęby..po kolei wypluwalam je z buzi, wyciągałam palcami, bez krwi, bez dziur po zębach - tylko dziąsła zostawały, od razu zagojone. Nie pamiętam okoliczności - gdzie byłam i z kim. Potem nagle patrzyłam w lustro jak przymierzałam szufladkę nowych, sztucznych, ślicznych, białych zębów. Wszystkie były równiutkie i bardzo błyszczące. Nie jestem pewna na sto procent, ale wypadające prawdopodobnie dotyczyly tylko górnych zębów tak jak i te sztuczne - które na sto procent widzialam tylko górne.. Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza sen o wykruszających się zębach? Śniło mi się, że miałem bardzo zaciśnięty zgryz, tzn dolne zęby naciskały na górne, do tego stopnia, że trzy pierwsze górne zęby, po prawej stronie wykruszyły się (część została w dziąsłach, część czułem w jamie ustnej). Sen był bardzo realistyczny, postanowiłem wypluć resztki zębów, które miałem w buzi, ale się obudziłem. Jednak wciąż byłem pod wpływem snu i zacząłem pluć na poduszkę. Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snlo mi sie dzisiaj ze stalam przed lustrem i wypluwalam najpierw plaby a potem kawalek zeba przedniego po lewej stronie:( i krzyczlam jak ja teraz bede wygladala bez kwalaka zeba prosze pomocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytalam cale archiwum i mysle ze wiem juz co nie co na temat symboliki i tlumaczenia zeba.Nie bede sie zadreczac bo mysle ze ciezko zyc ze swiadomoscia " co sie wydarzy" " ktos umrze" i wydaje mi sie wtedy ze sami jakos prowokujemy te wydarzenia jak bysmy chcieli podswiadomie zeby sie spelnilo.to moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się dzisiaj że wybiłam jakiejś dziewczynie zęby, ona leżała a ja uderzałam kilka razy w jej bielutkie zęby i efektem było to że jej zęby były poubijane i do tego w tym śnie tak jakby były czasy wojny i musieliśmy się ukrywać , czy ktoś mógłby napisać mi co może oznaczać ten sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Mam prośbę o interpretację mojego snu. Od kilku dni śni mi się codziennie ten sam sen że tracę zęby. Czuję lekki ból, wyciągam sobie zęby i patrzę na nie i zawsze są zdrowe. Nie ma sladów krwi poprostu ładne zdrowe zęby ktore same wypadają. Przeważnie są to zęby przednie lub boczne nigdy tylnie zęby. Ten sen powtarza mi się codziennie już od kilku dni. Z góry dziękuję za interpretację. Pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym prosic o pomoc w interpretacji mojego snu, mianowicie śnieło mi sie, że wypadł mi ząb drugi od góry po mojej lewej stronie, sen był dziwny, bo zaraz sam sobie wstawiłem tego zęba, a po nim wypadł po tej samej stronie trzonowy, pierwszy zaraz za kłem i tego akurat sobie nie wstawiłem, co to może oznaczac?? niegdy nie małem podobnego snu proszę o pomoc w interpretacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma jednej, dobrej interpretacji snu.

może on mieć wiele znaczeń, zależnie od twoich uczuć, przeżyć, obaw itp.

 

sen po prostu może oznaczać, że bardzo dbasz o zęby, może wręcz przechodzić to w małą obsesję. bądź odwrotnie, nie masz do końca zdrowych zębów, boisz się ich utraty. może też być w ten sposób, że np. uważasz uśmiech za wizytówkę człowieka. i być może czeka cię jakaś ważna sprawa, spotkanie, etc. i boisz się porażki. istnieje też taka możliwość, że boisz się kogoś bądź czegoś stracić i starasz się temu zapobiec.

mówi się też, że wypadające zęby w śnie są zapowiedzią nieszczęścia/śmierci. ile w tym prawdy, to nie wiem. albo może straciłaś kogoś ważnego ostatnio?

jeśli chcesz dobrej interpretacji, najlepiej przeanalizuj swoją sytuację i różne problemy, które masz. od siebie mogę doradzić, aby nie traktować snów, jako wróżb czy zapowiedzi. sny prorocze są dane tylko niektórym. u jeszcze innych przejawia się w ten sposób silna intuicja, u kolejnych po prostu obawy. nie trzeba się zawsze przejmować snem na zapas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...