Skocz do zawartości

ZĘBY


abercrombie

Rekomendowane odpowiedzi

wyjelam prawie czarny zab trzonowy z lewej strony górnej szczeki. w srodku zeba byly male biale robaczki. niestety zostal czarny korzen z reszta bialych robaczków. wyplukalam usta chyba woda i chyba ich sie pozbylam.

nie odczuwalam bólu,

jakies insynuacje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam sen, że pokruszył mi się ząb na dole z przodu i potem się ruszał i dzwoniłam do mojego chłopaka . Potem jakoś sam normalnie się odbudował i był ładny. Chciałam wsiąść do busa, ale ruszył. Potem akcja snu dzieje się w domu. Koleżanka przyszła i powiedziała, że jej brat nie żyje. I potem poszła do toalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzisiaj też miałam bardzo dziwny i złożony sen w tle z zębami a dokładniej całą prawą stroną dolnej części szczęki. śniło mi sie że nagle wypluwam całą połowę szczęki na jakimś metalowym stelażu jest dużo krwi czułam nawet jej metaliczny posmak w ustach te zęby porośnięte są jakimiś białymi włóknami zwisającymi które chciałam przeciąć a nie dało się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

3 lub 4 noce temu śniło mi się,że wypadła mi jedynka...najpierw sie ruszała i mi wypadła. wziełam ją do ręki i wyglądałą strasznie była brudna od krwi...jakby szara...może i zepsuta bo była baardzo brzydka...tak sie tego przestarszyłam ze bałam się językiem wybadać czy to dzieje sie naprawdę więc podeszłąm do lustra z tą brzydką i zepsutą jedynką i zobaczyłam ze nie mam jeszcze jednego lub dwoch zębów też z przodu (bodajże dwójki)....ale nigdzie nie było tych zebów oprócz tej jedynki ktora trzymałąm w reku. prosze was o sugestie na ten temat. jezeli to tylko klopoty to czy one dotycza tylko mnie czy calej rodziny?

z gory dziekuje

 

jezeli chcecie kontaktujcie sie na maila lub piszcie na forum tutaj

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam jak zaczynał sie ten sen ale wiem tylko tyle ze miałam dwa ostatnie zeby do wyrwaania i ktos kto był ze mna powiedział ze tego jednego zeba nie moge wyrwac bo moge dostac krwotoku... wiem ze zeby snia sie na smierc a ja jestem w 3 tygodniu ciazy czy wobec tego mam sie obawiac o to ze moge stracic dziecko???????? prosze o szybka odpowiedz :-(((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UlaHarat, dlaczego od razu śmierci się doszukujesz? Zęby zwykle zwiastują jakieś straty, ale z mojego doświadczenia wynika, że głównie chodzi o straty materialne. I tak odczytywałabym Twój sen jako spore wydatki. Ale od początku: we śnie zęby nie wypadają Ci same z siebie, znienacka, a raczej jest to planowane przedsięwzięcie, związane z wydatkami właśnie. Położenie zębów może wskazywać na to, iż plany te są bardziej nastawione na przyszłość niż teraźniejszość. To ostrzeżenie, że możesz dostać krwotoku może odzwierciedlać Twoje obawy związane z czekającymi Cię wydatkami (coś mi się zdaje, że chodzi o nakład pieniężny związany z dzieckiem), że nie podołasz finansowo, że możesz stracić więcej niż planujesz.

Tak ja to widzę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się śnią 3 noc z rzędu. Ten sam ząb kruszeje.Wypluwam kawałeczki ale on nadal się trzyma. CHociaż za każdym razem śni mi się w jakiejś innej scenerii. Najpierw był dom, potem sala weselna a teraz szkoła. Ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sny o zębach zwykle świadczą o utracie kontroli nad własnym życiem i sytuacjami z nimi związanymi, sytuacja w jakiej się znalazłaś, raczej na własną prośbę, ponieważ to dolna szczęka to ruch może być sztuczna. Jeśli tak i to nie Twoje zęby

Sny o zębach o też utrata witalności, sił witalnych może napędzali Cię inni ludzie i nie czujesz też energii do działania.

 

Gdy traci się je to zwykle człowiek jest przerażony ukazują wiec obawy i lęki przed konfliktem - aparat mowy - czakra gardła - lub konflikt a przez to stratę energii

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

Jestem świeżo po śnie o wypadaniu zębów. Dokładnie nie pamiętam tego snu. Pamiętam, że najpierw zęby na górnej szczędze (dwójka i trójka prawa) zaczęły się ruszać i wypadły. Potem spytałem się taty czy mi one odrosą odpowiedział, że nie.

 

Nie wiem czy może to mieć związek z moją nową antyczipsową dietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk8, wypadanie zębów oznacza utratę czegoś, w Twoim przypadku ojciec (głos rozsądku) podpowiada Ci, że utracisz coś bezpowrotnie.

Jeśli miałby to mieć związek z antyczipsową dietą, to jedynie w takim kontekście, że dociera do Ciebie, że już nigdy ich nie zjesz :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Pojutrze wybieram sie do szpitala, gdzie bede miala przeprowadzana operacje w pelnej narkozie. Dzis snilo mi sie ze wypadly mi zeby.

Wczoraj we snie widzailam jakies dziwne znaczki namalowane czarnym atramantem na bialej podluznej kartce i jakis glos mowil mi ze to jest smierc, ale taka mala.

Prawde mowiac jestem z lekka zaniepokojona tymi snami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Prosze o interpretatcje mojego snu... Zaszlej nocy snilam ze stalam nad umywalka nagle zeby z dolnej szczeki na przodzie wypadly wszystkie do wody, ktora byla metna, wlozylam reke i wylowilam je i patrzylam na nie myslac, jak bede wygladac bez zebow

 

Takze chcialabym dodac ze dzien wczesniej myslalam o swoich zebach planujac udanie sie do dentysty, jesli ma to jakies znaczenie

 

Niepokoje sie co to moze znaczyc, interpretuje swoje sny zawsze, bo kiedys odkrylam prawdziwe znaczenie jednego z moich snow, snilam o tym samym na okraglo i nie wiedzialam co to znaczy, nie bylo to jednak zadna przepowiednia, czytajac o zebach brzmi jak przepowiednia :( brrrrr....

 

Przepraszam za brak Polskich liter

Pozdrawiam Asia *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiu12, skupmy się na początku na mętnej wodzie. Może ona oznaczać, że coś Cię gnębi, stan wody we śnie często odzwierciedla stan naszego umysłu, pomyśl, czy przypadkiem nie zalegają w Twojej jaźni jakieś treści, z którymi powinnaś się uporać? Wypadanie zębów utożsamiam z utratą czegoś, co może się wiązać ze zmianą Twojego wizerunku w oczach innych, i to Cię martwi, myślisz głównie o tym, jak będziesz wyglądać - co inni pomyślą.

Tak ja to widzę.

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
Patryk8, wypadanie zębów oznacza utratę czegoś, w Twoim przypadku ojciec (głos rozsądku) podpowiada Ci, że utracisz coś bezpowrotnie.

Jeśli miałby to mieć związek z antyczipsową dietą, to jedynie w takim kontekście, że dociera do Ciebie, że już nigdy ich nie zjesz :)

 

Pozdrawiam.

 

Dziękuję, ale chyba to diety nie dotyczyło :-( . Dzisiaj straciłem ukochanego psa. Musze się zemścić na tym kimś kto to zrobił szukam teraz w internecie sposobów jak zrobić temu komuś na złość. Przepraszam za uniesienie, ale zabiję tego kogoś!

:412yk9:

Edytowane przez Patryk8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to miałam mówić, zęby to nasze relacje z innymi ludźmi, bliskimi, pewnie także z każda inną istotą; utrata zębów - ...

współczuję biedaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiu12, skupmy się na początku na mętnej wodzie. Może ona oznaczać, że coś Cię gnębi, stan wody we śnie często odzwierciedla stan naszego umysłu, pomyśl, czy przypadkiem nie zalegają w Twojej jaźni jakieś treści, z którymi powinnaś się uporać? Wypadanie zębów utożsamiam z utratą czegoś, co może się wiązać ze zmianą Twojego wizerunku w oczach innych, i to Cię martwi, myślisz głównie o tym, jak będziesz wyglądać - co inni pomyślą.

Tak ja to widzę.

 

Pozdrawiam.

 

Sephira

 

Nie mylilas sie.. Bylam u frizjerki i przypalila mi wlosy rozjasniaczem, staracilam dlugie wlosy, mam krotsze teraz

Nastepnym razem jak mi sie cos przysni podobnego, to nie pojde nigdzie :)

 

No i przekonalam sie znow, ze wart analizowac swoje sny

 

Dziekuje i pozdrawiam

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przez kilka miesiecy cieągle śnily sie wypadające białe zęby, całej szczeki nie mialam, i nie stety zęby w moich snach oznaczają śmierc, bo umarła moja mama:-(. Kilka dni przed jej śmiercią śniły również mi się żyły które też oznaczają śmierc:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sen w którym wypadają białe zdrowe zęby jest bardziej złowrogi czy pesymistyczny , niż sen w którym wypadają zepsute zęby lub nawet sen w którym istnieje możliwość włożenia zębów na swoje miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Pojutrze wybieram sie do szpitala, gdzie bede miala przeprowadzana operacje w pelnej narkozie. Dzis snilo mi sie ze wypadly mi zeby.

Wczoraj we snie widzailam jakies dziwne znaczki namalowane czarnym atramantem na bialej podluznej kartce i jakis glos mowil mi ze to jest smierc, ale taka mala.

Prawde mowiac jestem z lekka zaniepokojona tymi snami :(

 

Twój sen może oznaczać, że nie przeżyjesz tej operacji. A może to tylko nasilający się strach i wszystko będzie ok. Ciężko powiedzieć, na wszelki wypadek pożegnaj się z najbliższymi.

 

EDIT: o ten post był kilka dni temu, napisz czy przeżyłaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi natomiast się śniło, że mojej szesnastomiesięcznej córeczce wypadły wszystkie zęby u góry a dokładniej siekacze. Nie wiem jak mam to interpretować, raczej nie wierzę w sprawdzanie się snów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daisypink, spójrzmy na sen pod kątem czysto symbolicznym. Twoje maleństwo może we śnie symbolizować nowe przedsięwzięcia, które są w początkowym stadium realizacji. Utrata zębów oznacza straty (nierzadko materialne), które prawdopodobnie z owym przedsięwzięciem będą się wiązały.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys snilo mi sie ze mi wypadaja zeby... poprostu wypluwałam je na wlasna reke! Pare dni pozniej zmarla mama mojej kolezanki...

 

Jasne, nie można wykluczać najgorszego, ale ja zawsze skłaniam się ku bardziej optymistycznym interpretacjom. Na własnej skórze przekonałam się, że "sen o zębach", a "sen o zębach" mogą oznaczać zupełnie różne rzeczy.

Też kiedyś w ten sposób wyśniłam śmierć babci, ale były to sny bardzo charakterystyczne - moje zęby kruszyły się, łamały i powodowały uczucie jakbym buzię miała pełną kamieni, przy czym garściami wypluwałam je jak tylko otworzyłam usta.

Kiedy śnią mi się zęby wypadające w całości, kiedy nie są zepsute to już strata typowo materialna.

Nie jest więc łatwo interpretować cudze sny wiedząc, że u każdego może to wyglądać inaczej, a nawet u jednej osoby zęby w różnych konfiguracjach mogą oznaczać co innego.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie snilo ze widzialam swoja otwarta buzie w ktorej widzialm swoje polamane zakrwawione zeby , przebudzilam sie na chwile i w nastepnym snie widzialam ze ja i moja bratowa mamy wypadek samochodowy, ogolenie zdaje sobie sprawe ze sny o zebach nie wroza niczego dobrego ale czy cos takiego jak w moim snie moze miec jakies szczegolne znaczenie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis mialem sen o wypadajacych zebach.

na poczatku silem o mojej siostrze,bala wysoko w ciazy i oczekiwala porodu. chwila rozmowy, kilku domownikow, a raczej mlodych osob.

nagle wody odeszly...dostalo mi sie po nogach, czulem, ze mam je cale mokre. nastepnie znalazlem sie w sklepie z zelkami, byla kilkuosobowa kolejka i zrezygnowalem z zakupow, a lubie zelki. pamietam, ze 10 dkg kosztowalo 13 zlotych.

zaraz po tym, niespodziewanie zaczal ruszac mi sie kiel po prawej stronie gornej sczczeki, przestraszony postanowilem skontaktowac sie z moim dentysta, zeby unieruchmil go. szedlem przed siebie w panice. rozmawalem chwile z kims trzymajac przy tym ruszajacy sie zab, niestety wypadl mi caly bialy duzy i zdrowy(jak biale luskane migdaly).

nie moglem znalezc numeru telefonu dentysty w komorce....bezsilnosc. w koncu trafilem do czegos w rodzaju portierni przychodni...tam zauwazylem brak zeba trzonowego-5 lub 6tki po lewej stronie dolnej szczeki.....a w reku trzymalem juz 2 zdrowe zeby....mlody mezczyzna z tej portierni staral mi sie pomoc i szukal nr tel. do mojego rzeczywistego dentysty, a gdzies z boku inny, rowniez mlody, powiedzial mi, a raczej przypomnial, ze za 15 minut mam praktyki na wydziale medycyny.

czy ktos moglby zinterpretowac moj sen?

bede bardzo wdzieczny

pozdrawiam

R

Edytowane przez undoakryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mi dzis sie snilo ze wypluwalam kawaleczki zeba. nie bylo krwi, zab byl bieluski, trzonowy z prawej strony. jestem teraz w ciazy i troche sie przejelam faktem iz moze oznaczac to smierc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Proszę o interpretację snu, dokładnie nie pamiętam całości snu ale pierwsze widziałam na trawniku fotel dentystyczny siedziała na nim moja sąsiadka w bikini, obok stała kobieta dentystka, na ławce w kolejce siedziała druga sąsiadka chyba czekała na swoją kolejkę, ja przechodziłam obok i stwierdziłam że koniecznie muszę się zapisać na wizytę, tu póżniej nie pamiętam co mi się dalej śniło ale pamietam, że dentystka wyrwała mi ząb jedynkę chyba lewą,ząb był trochę szarawy- martwy, krwi nie było.pamiętam również że komuś ze znajomych pokazywałam dziurę między zębami i zastanawialiśmy się jaki będę miała wprawiony ząb.proszę o pomoc w interpretacji , trochę się martwię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

undoakryl

W tym przypadku ciąża moze oznacza diametralne zmiany w życiu, pojawienie sie nowych celów, które będą miały w pływ również na Ciebie (mokre nogi).

Następnie jest scena w sklepie, która informuje że z powodu zbyt wielkiej konkurencji i zbyt wielkich kosztów, zrezygnujesz z pewnej przyjemności, która może być dla Ciebie dość dotkliwa (ząB) - ogólnie sen wyraża Twoje zamiłowanie do luzackiego życia (żelki) kosztem obowiązków (praktyki) i zamiast im - więcej uwagi poświęcasz przyjemnościom (a raczej obawą przed ich utratą - zdrowe zęby).

 

 

 

tamar

Jestem daleka od twierdzenia że utrata zęba oznacza śmierć - w Twom przypadku może raczej chodzić o to, że obawiasz się powolnej kontroli nad własnym życiem... albo utratą dotychczasowego, związanaego z wolnością i niezależnością (pewnie dlatego że jesteś teraz w ciąży) - obawiasz się że przez dziecko będziesz się czuła "uwiązana"

 

 

 

gime

Utrata chorego zęba to pozytywny symbol - pozbedziesz się tego co Ci szkodzi lub jest dla Ciebie niekorzystne.

Nie masz czym się marwić

Edytowane przez Sephira
ładne kombo! xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Snilo mi sie ze bylam u dentysty na rutynowej kontroli i dentystka powiedziala mi, ze mam bardzo dobry stan zebow, ze juz dawno nie pamieta zeby ktos mial tak zdrowe zeby.. Czy ktos wie co moze oznaczac taki sen? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

pantalla

Bardzo fajny sen obrazujący Twoją dobrą kondycję psychiczną lub materialną (albo jedno i drugie), jednak nadal wymaga ona Twojej uwagi (kontroli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój sen może oznaczać, że nie przeżyjesz tej operacji. A może to tylko nasilający się strach i wszystko będzie ok. Ciężko powiedzieć, na wszelki wypadek pożegnaj się z najbliższymi.

 

EDIT: o ten post był kilka dni temu, napisz czy przeżyłaś

przezylam :)

operacja byla przeprowadzona rowno trzy tygodnie temu w piatek,pamietam tylko chwile przed, zniknal mi caly dzien z zycia, caly ten piatek,mimo ,ze zaczeto ja o osmej rano i trwala niecale dwie godziny ,mieli ogromne problemy z wybudzeniem mnie z narkozy, bylam na intensywnej 24 godziny. Sama operacja nie byla grozna, ( sprawa ortopedyczna ) ale grozna dla mnie okazala sie narkoza .

Edytowane przez Feminka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wczoraj snil zab przedni ze sie ruszal i wyglupialam sie z mezem ale ja uwazalam na tego zeba ale on to olewal i sie smial ze mnie ze mi sie rusza i bardziej sie wyglupial, po chwili trzymalam szczeke zeby nie wypadl ale niestety czulam ze wychodzi i jak go dotknelam to mi wyszedl i akurat moj maz mnie popchnal i zab wyszedl do konca :( troche tylko krwawilam nie duzo ale jak nakrzyczalam na mojego meza to masakra i potem bylam roztrzesiona i poplakalam sie przy tym.....dziwny sen......

co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że jadłem coś bardzo twardego, tak jakby cukierki lub coś podobnego i od tej rzeczy wyłamał mi się ząb. Czułem w ustach całą mieszankę i biegłem ją wypluc, wiem że byłem też w miejscu publicznym ze znajomymi i patrzyli jak pluję

, z tego powodu nie pozbyłem się wszystkiego. Pamiętam też że owy ząb był kłem i stał w miejscu obok którego zęba nie miałem i nie mam w rzeczywistości... Co może oznaczac taki sen??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Bardzo proszę, jeżeli ktoś mógłby pomóc mi w interpretacji mojego snu. Chodzi oczywiście o zęby. Początku snu nie pamiętam. Pamiętam od czasu gdy językiem grzebałam w górnym tylnim zębie. On był zepsuty i najpierw odpadł kawałek, za chwilę następny i tak wypadł w kilku kawałkach. Czułam wszystko jak rusza się w dziąśle i jak wypada, wypluwałam na rękę. Potem szłam z jakąś koleżanką i dotykając językiem zębów okazało się ze i inne się ruszają, wypychałam je językiem z dziąseł i wypluwałam :( ale nie było krwi ... niestety z przerażeniem stwierdziłam, że wypadają mi i przednie zęby, pamiętam ze przedniego któregoś tez wypchnęłam i wszystkie które wypadły trzymałam w ręce wyplute. Nagle się okazało , że ja z koleżanką i moją mamą gdzieś idziemy chyba do kościoła i ja podbiegłam i pokazałam mamie te wyplute zęby i bezzębne dziąsła :( Potem się obudziłam ...

 

Chciałabym dodać, że miesiąc temu zmarła mi babcia, ale to jeszcze przed tym snem przecież, dodatkowo tydzień temu byłam u dentysty i robił mi jeden ząb, a za dwa dni mam do zrobienia jeszcze jeden i do wyrwania ósemkę. A dzisiaj po tym śnie idę na rtg zęba by zrobić zdjęcie korzenia tej ósemki, by dentysta wiedział jak rwać ...

dodatkowo zostałam wczoraj przed snem pochwalona za utratę kilku kg ( dzięki swojej wytrwałości ) ale wątpię by to oznaczało pożegnanie się właśnie z tymi kilogramami :)? Proszę o pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

czarnusia25

Może to oznaczać że stopniowo pozbedziesz się problemów... nie wiem tylko czy pozostałe zęby tez były zepsute?

 

Jeśli pozostałe tylko sie ruszały - prawdopodobnie Twoje poczucie bezpieczeństwa materialnego jest zachwiane - stąd Twoje obawy.

 

Sen może również oznaczać Twoją rzeczywistą sytuację przed realnym leczeniem jakiego się spodziewasz

Edytowane przez winteer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Snilo mi sie, ze majac lat tyle ile mam obecnie czyli 16 mialam jeszcze 3 mleczne zeby. Zlapalam jeden, delikatnie go przekrecilam i wyjelam. Na dziasle bylo widac jak wychodzi staly zab. Z nastepnym rowniez tak zrobilam, ale polamal sie na pol i musialam po czesci wyjmowac. Trzeciego tez wyjelam. Na miejscu kazdego z dziasla wyrastal staly zab. Co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Schwarze Seele

Najwyraźniej pragniesz pozbyć sie tego co jest tymczasowe i mało satysfakcjonujące na rzecz czegoś stałego w Twoim życiu...

Inną sprawa jaka mi sie nasuwa - to wyraz Twojego rozwoju - mozliwe ze stajesz się mniej dziecinna (mleczaki) a bardziej dorosła i odpowiedzialna (stałe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, śniło mi się dziś, iż siedzę przed jakimś lustrem i patrzę w zęby, a one są w strasznym stanie, brudne, jakiś dziwny osad... Natychmiast wziąłem szczoteczkę i zacząłem je myc. Po dłuższej chwili mycia, moje zęby były śnieżno białe jak w reklamach past do zębów... Potem kilku znajomych widziało te zęby mówili jakie to są fajnie białe etc. Co to może oznaczać?

 

Pozdrawiam Littauer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Littauer

Widocznie podchodzisz dość krytycznie do siebie i własnego postepowania.. prawdopodobnie coś wymaga korekty i zmiany abys była zadowolona i aby to było docenione przez innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
moja babcia i mama mówią że jeśli śnią się zepsute zęby to zwiastuje to chorobę lub nawet śmierć

 

Gdyby to była prawda co piszesz - to już dawno byłabym zchorowaną sierotą... naprawde nie wiem skąd takie przypuszczenia się biorą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam całego dzisiejszego snu, tylko fragment, który przpadkiem mi się przypomniał z powodu bolącego zęba. Boli mnie ząb, który już jest martwy ale jednak czuję bół. W nocy natomiast miałam sen, że ten ząb się kruszy a ja go rozgryzam, więcej z tego snu nie pamiętam. czy to oznacza chorobę?

dzieki za wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, dzisiaj miałam sen w którym wyleciały mi dwa zęby trzonowe, były brązowe, jak zepsute z czego jeden były strasznie duży, w senniku wyczytalam zęby oznaczaja smierc w rodZinie, z lewej strony kobiete a trzonowy oznacza ze w sratrszym wieku, moja siostra miala dwa razy takie sny i za kazdym razem ktoś umarl, boje sie:( tego co moze to znaczyc:( komus jeszcze sie spelnil taki sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w senniku wyczytalam zęby oznaczaja smierc w rodZinie, z lewej strony kobiete a trzonowy oznacza ze w sratrszym wieku,

O, a to pierwsze słyszę, jakie dokładne wytyczne!

 

Posłuchaj, wyjaśnię po raz enty, bo widzę, iż nie zadałaś sobie trudu przestudiowania choć kilku poprzednich stron tegoż wątku :>

Sny o zębach wypadających oznaczają najogólniej mówiąc straty. Nie wiadomo na jakim polu, bo jest to sprawa indywidualna dla każdego śniącego. Jednakże nie można tutaj wykluczyć utraty kogoś bliskiego.

Zwróć uwagę na kolor Twoich zębów - są brązowe (dlaczego? czy ten kolor świadczy o zepsuciu?), jeśli są niezdrowe i wypadają można taki sen potraktować jak najbardziej optymistycznie - jako pozbycie się czegoś wadliwego, nawet szkodliwego na dłuższą metę. Zastanów się, do jakiej sytuacji mógłby się taki sen odnosić.

 

 

Dlaczego niektórym sny o zębach zwiastują śmierć?

Dlatego, iż ludzie tak święcie są przekonani o tym, że zęby właśnie śmierć wróżą - utożsamiają ten konkretny symbol z tą konkretną sytuacją.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade jade samochodem...do miejscowosci ktora znam. w aucie jakies osoby ktore tez znam ale nie jestem z nimi zwiazana bardziej. przebudzenie. wracam do spania. i dojechalam do tego miejsca, ale wyglda ta miescowosc inaczej i nieznajomo

 

Wygląda to tak, jakbyś zmierzała w stronę sytuacji nowej, ale z typu takich, przez które już kiedyś przechodziłaś (miejscowość znana, a jednak obca), może w innych okolicznościach. Towarzyszący Ci znajomi mogą wskazywać na aspekt towarzyski, kontaktów międzyludzkich.

 

 

no i teraz mi sie snia zeby, nie widze Jego twarzy, buzia jest caly czas otwarta i tylko te zeby dwa widze, innych jakby nei bylo. sen byl na tyle wyrazny ze jestem w stanie narysowac te zeby (no gdybym miala jeszcze talent:P) zeby nie wypadaja, byly leczone , plomby itp. choc widze ze to jedynki to sa szerokie tak jak tylnie zeby. sa dlugie, w polowie zebow jest jakby wglebienie , taki row poziomy ale to nei jest dziura (mialam wrazenie ze to jakas granica). Ja caly czas przygldalam sie i zastanawialm skad On ma takei zeby... tyle

 

Dwa przednie zęby mogą wskazywać na dwie osoby oraz relacje panujące między nimi. Ślady po leczeniu mogą wskazywać na burzliwą przeszłość, która wymagała wciąż jakichś napraw. Wielkość zębów może wskazywać na wartość tych relacji - one wiele dla Cibie znaczą, choć nie są idealne, nie do końca wyglądają tak jak powinny (jedynki przypominają wyglądem zęby trzonowe). No i jest jakaś granica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snia mi sie te zeby to moze ozanacza strate tych dwoch osob? a moze mam wybierac miedzy tymi dwomam osobami??

 

Dlaczego stratę? Zęby są duże i okazałe, a nie spróchniałe i wypadające...

 

Wybierać pomiędzy? Nie bardzo rozumiem... Chodzi mi o dwie osoby, które mają ze sobą coś wspólnego, łączy je jakaś relacja (są w jednej buzi a do tego blisko siebie).

Bardzie pasował by tutaj związek, który nie jest idealny, wymaga ciągłej pracy i napraw, oraz ma pewne ograniczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam wszystkich, proszę was o pomoc w interpretacji mojego dzisiejszego snu. Otóż śniło mi się iż ruszał mi się ząb dokładnie lewa, górna piątka, chciałam go delikatnie przesunąć językiem na swoje miejsce i wtedy do poczułam że mi wypadł i poczułam ciepły smak krwi. Postanowiłam go wypluć na rękę ale gdy wypluwałam to wypadły mi wszystkie zęby, ale nie każdy z osobna tylko tak jakby cała górna część (w kształcie protezy) ale koleżanka mnie pocieszyła że tak musi być bo będę na to miejsce miała nowe i faktycznie jak spojrzałam w lusterko to miałam wszystkie swoje ząbki czyściutkie, ładniutkie i zadbane ale takie jakieś krótsze, koleżanka powiedziała mi że są krótsze dlatego że jeszcze nie urosły ale na jutro powinny odzyskać swoją długość (wiem że to głupie ale tak mi się właśnie śniło. Strasznie mnie te zęby zmartwiły gdyż w rzeczywistości w styczniu usunęłam pierwszego w swoim życiu zęba - lewą, górną 6 a teraz w tym śnie pamiętałam o tym i się zmartwiłam że teraz kolejny ząb mi wypada. A później widziałam te swoje zęby jak leżały na posadzce w łazience (cały sen toczył się w łazience, ale nie mojej tylko takiej jakby bardziej szkolnej, białe kafelki były, nigdy tam nie byłam) tyle że już nie była jedna górna część tylko dwie górne części, tzn dwa razy cała górna protezka :dostal_na: i jak to rozumieć?

Edytowane przez gutkowska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z praktyki wiem, że sen o zębach zawsze symbolizuje nieszczęście. Był taki okres, że mojemu tacie notorycznie śniły się zęby i w danym dniu po każdym śnie stawało się coś niedobrego. Coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczyny,mam powazny proble,kilka dni z rzedu snia mi sie pajaki...a to,ze zabijam,a to,ze widze,snila mi sie tez winda,ktora jezdzila w dol(az pod poziom wody i sie topilam) i w gore(wybijala sie w powietrze) i tak bez konca strasznie sie balam,nie bylo w niej podlogi,tylko dwie skrzyzowane rurki,ktorych sie trzemalam..az w koncu wypchnelam scianke i udalo mi sie uciec..w windzie zostaly jeszcze dwie os.chcialam wrocic po nie z pomoca,ale w budynku nie mozna bylo odnalesc juz tej windy.....a dzis to juz najgorsze...snilo mi sie,ze przechodzilam przez most w ktorym brakowalo desek...byly tylko dwie bo bokach w tym jedna zlamana..szlam wiec po tej jednej i w zebach trzymalam line,ktora to zachaczyla sie o jednego i go wyrwala...chcialam wyciagnac line,ale byla strasznie napieta..zostal tylko korzen,to byla 4ka...zalalam sie krwia...krew ciekla mi po calej szczece,i na cale cialo az do wody,ktora sie czerwona robila...ale przeszlam przez ten most i znalazlam sie w niemczech..,prosze pomozcie mi zinterpretowac te sny..boje sie ich troche dziwne,ze codziennie cos zlego mi sie sni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z praktyki wiem, że sen o zębach zawsze symbolizuje nieszczęście. Był taki okres, że mojemu tacie notorycznie śniły się zęby i w danym dniu po każdym śnie stawało się coś niedobrego. Coś w tym jest.

 

mmm to jak interpretować taki oto sen...

 

jestem u dentysty, który leczy moje zęby, tzn jest plombowanie oraz przygotowanie pod wstawienie implantów, tzn. pomiary ect itd w miejsce nieistniejących w szczęce zębów, na drugiej wizycie będzie juz wstawianie implantów. no i jeszcze jeden szczegół taki, że po zakończeniu tej pierwszej wyzity okazuje się, że omija jeden ząb do leczenia - plombowania, bo ząb po wyjściu od dentysty kiedy do dotykam w jednym miejscu boli. i na koniec co jest bardzo dziwne to to, że na tą drugą wizytę zastanawiam się czy nie wybrać innego dentysty.

 

dziwny sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponownie sen o zebach... to juz 3 raz w ciagu kilku tygodni. w snie widzialam tylko moje zeby i jeden z nich ("dwójka") pękł mi- pionowo. dalej był w buzi ząb i byl zdrowy tyle ze podzielony na pol..co tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się, że po wypiciu kolejnej mocnej herbaty poczułam, że coś dziwnego dzieje się z moimi zębami. Podeszłam do lustra w celu sprawdzenia - zęby popękały pionowo w małe płytki i zaczęły wypadać. Głos dobiegający z kuchni stwierdził: "to wina tej herbaty - za mocną wypiłaś"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem zaniepokojona poniewż ,rzadko pamietam swoje sny a dzisiaj sniło mi sie ,że złamał mi się mój lewy górny siekacz .

Czy któs potrafi powiedzieć co to oznacza albo gdzie poszukac zanczenia tego snu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nikt pomyslu?

 

 

Wydaje mi się, że raczej nie masz czym się przejmować, może po prostu bądź bardziej uważna...

 

Widzisz w moim przypadku takie sny o zębach, sprawdzają się praktycznie z dnia na dzień i symbolizują coś naprawdę złego. Tylko ja taki "dar", sama nie wiem jak to nazwać, mam od dziecka, od kąd pamietam:_smutny:

 

Zdrowe zęby symblizują u mnie zmartwienie, popsute - chorobę, wypadające - śmierć, jeżeli jest w tym śnie krew - d/t to moich bliskich. To samo jest ze snami o wodzie, podobne znaczenie... Jest to okropne uczucie, gdy budzisz się rano i masz świadomość, że wydarzy się coś złego. Czego ja nie próbowałam, czytałam jakieś dobre myśli na dobranoc, praktykowałam przeróżniste rzeczy, by odpędzić od siebie to wszystko, bez skutku. Najwidoczniej muszę się nauczyć z tym żyć... Tylko dlaczego nie mogę wyśnić czegoś dobrego? Achhhhhhhh :_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem zaniepokojona poniewż ,rzadko pamietam swoje sny a dzisiaj sniło mi sie ,że złamał mi się mój lewy górny siekacz .

Czy któs potrafi powiedzieć co to oznacza albo gdzie poszukac zanczenia tego snu?

 

Dobrze byłoby, gdybyś opisała swój sen (oraz Twoje własne odczucia) najdokładniej jak potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snilo mi sie ze sprawdzalam jezykiem zeby i wypadly mi obydwie gorne dwojki (a wlasciwie to sama je wyciagnelam bo sie ledwo trzymaly). Poogladalam je i stwierdzialam ze maja duzo osadu. Wiec wsadzilam pod bierzaca wode/kran- kamien/osad bardzo latwo zszedl i wsadzilam je sobie z powrotem. Jezeli chodzi o uczucia w tym snie to zaniepokoilo mnie ruszanie sie zebow a potem ucieszylo ze tak latwo kamien zszedl. A ze je wsadzilam z powrotem bylo juz calkowicie naturalne :). Jak to zinterpretowac? Z gory bardzo dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snilo mi sie ze przegladalem swoje zeby tylko nie wiem jak do jamy ustnej zajrzalem bez lustra, widzialem 3 zepsute zeby byly az przegnite, brazowe powyginane odrazajace w prawej czesci szczeki ochyda..gdzie niegdzie jak by sie trzymaly na zakrzepnietej krwi..blee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snilo mi sie ze sprawdzalam jezykiem zeby i wypadly mi obydwie gorne dwojki (a wlasciwie to sama je wyciagnelam bo sie ledwo trzymaly). Poogladalam je i stwierdzialam ze maja duzo osadu. Wiec wsadzilam pod bierzaca wode/kran- kamien/osad bardzo latwo zszedl i wsadzilam je sobie z powrotem. Jezeli chodzi o uczucia w tym snie to zaniepokoilo mnie ruszanie sie zebow a potem ucieszylo ze tak latwo kamien zszedl. A ze je wsadzilam z powrotem bylo juz calkowicie naturalne :). Jak to zinterpretowac? Z gory bardzo dziekuje!

 

 

Interpretowałabym ten sen niemalże dosłownie - coś w Twoich sprawach Cię niepokoi (ruszające się zęby), dlatego nie zastanawiając się długo bierzesz sprawy we własne ręce - wyciągasz zęby, oczyszczasz je, po czym wkładasz z powrotem - to przedstawienie symboliczne Twoich działań, zmierzających ku naprawie sytuacji (nie do końca wiem jakiej płaszczyzny to dotyczy, ale 2 zęby i to dwójki mogą świadczyć o godzeniu przeciwieństw).

 

 

Snilo mi sie ze przegladalem swoje zeby tylko nie wiem jak do jamy ustnej zajrzalem bez lustra, widzialem 3 zepsute zeby byly az przegnite, brazowe powyginane odrazajace w prawej czesci szczeki ochyda..gdzie niegdzie jak by sie trzymaly na zakrzepnietej krwi..blee

 

Twoją uwagę zwróciło to, że widziałeś wnętrze swojej buzi bez pomocy lustra (lustro symbolizowałoby tutaj osoby trzecie, które tak jakby wytykają Ci wady), chodzi więc o samodzielne zajrzenie wgłąb siebie i dostrzeżenie pewnych mankamentów (zepsute zęby), które kwalifikują się do usunięcia. Liczba zębów (3), może wskazywać na treści zalegające w Twojej psychice (tak jak psychika tworzona jest przez trzy składniki: ego, superego i id).

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj miałm kolejny sen o zębach...żeby ruszały się,ja je wyrywałam przed lustrem.Miałam pełna buzie wyrwanych zębów.Potem je wyplułam i szukałam jęzkiem w dziurach po wyrwanych czy nie rosną mi nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shimmy

Strata zęba zwykle kojarzy się ze stratą w realu - jakby coś nie spełniało swojej funkcji lub Twoich oczekiwań, dlatego robisz miejsce na coś zupełnie nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koleżanka przez pomyłkę gdy wysylala sms powiedziała mi w sms ze umarl Piotrek

 

Zasnołem i miałem sen........

 

Śniła mi się dziewczyna która kiedyś kochałem ale zerwałem z nią kontakt

 

sen polegał na tym ze cichaczem zbliżałem się do niej a potem gdy mnie zauważyła to weszła do domu ja czkałem i z tego domu wyszła kobieta która kazała mi się wynosić z posiadłości wiec odszedłem

 

potem bylem farmerem na jakims gospodarstwie i kiedy mi zaczynalo wszystkiego brakowac potrzebowalem siana i za wzgorzu zobaczylem kobiety ktore uzyczyly mi siana za moja pomoc w zbieraniu tego siana

 

teraz zasnily mi sie zeby a raczej ich calkowity brak mialem je w dloni poprostu widzialem jak mi wypadly wszystkie zeby i trzymalem w dloni wszystkie dolne zeby

 

potem mama powiedziala ze bym sie nie martwil i gdzies poszedlem byl jakis dom a potem wdzialem wszystkie dolne zeby w swojej szczece

gornych juz nie widzialem i urwal sie sen

 

Co oznacza taki sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na forum jestem pierwszy raz, a wszytkie posty wiążą sen o zębach ze stratą, oto mój sen o zębach: wpierw zaczął ruszać mi się górny prawy kieł, który wypadł jako pierwszy, za nim wypadły pozostałe zęby, a potem miałam je na dłoni i pokazywałam je mojej matce, były bardzo ładne, białe, w zasadzie ładniejsze niż w rzeczywistości :)) proszę o interpretację snu, czy powinnam się obiawiać, że nieszczęście spotka moją matkę, ponieważ pojawiła się w tym śnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Miałam dziś sen.

Rozmawiałam z kimś, wiem, że byłam bardzo zaniepokojona, wystraszona, obawiałam się czegoś. Nagle zobaczyłam krew, wypływała z moic ust. Później czułam, że wypadają mi zęby. Wiem, że bardzo mnie to bolało. Ta osoba stała i patrzyła. Zostały mi tylko 2 przednie, nadłamane siekacze. Klęczałam i płakałam nad zakrwawionymi zębami.

To był straszny sen. Jeżeli ktoś pomoże mi go rozszyfrować będę wdzięczna.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedwczoraj śniło mi sie ze mam dziurawy ząb (ten ktory w realu wczesniej byl leczony) czy to tez oznacza strate??

22.10.09 no i znow zab tym razem wyrwalam sobie zeba....

Edytowane przez freakyday2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. A mi dzisiaj w nocy śniło się, że poszłam do łazienki żeby umyć zęby i jak otworzyłam buzię to wyleciał mi złamany ząb.. Macie może jakieś pomysłu jak to wytłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby to nic dobrego.z tego co pamietam mi tez sie snilo ze wylatuja mi zeby.

to moize byc drobiazg i moze byc cos powazniejszego.musisz czemnus zapobiec by czegos nie stracic.tego dnia mialem akjurat klopoty w pracy, ale skonczylo sie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sen o próbie znieczulenia zęba przed resekcją nerwu w siekaczu lewym dolnym

 

A może dałoby radę napisać coś więcej?

 

 

Zęby to choroba - potwierdzam

 

Nie jest to zasadą! To że w Twoim przypadku (czy nawet w szerszym gronie rodzinnym) zęby mają akurat takie znaczenie nie oznacza, że w przypadku zupełnie obcej Ci osoby musi być tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet mnie nie strasz... mi się często sny sprawdzają niestety..

 

dlaczego niestety te dobre tez sie moga sprawdzic...sny sa czyms w rodzaju naszej podswiadomosci,naszym pragnieniem,tym czego sie boimy,i naszym dązeniem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

z racji tego, że większość użytkowników pisze o wypadających i wyrwanych zębach chciałem zapytać o zupełnie inny sen.

Śniło mi się, że trzymam duży piękny i lśniący ząb w rękach. Nie był mój ale był naprawdę ładny i zdrowy. Cóż to może oznaczać?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie snilo ze mialem szczekoscisk.. i chyba naprawde mialem bo do tej pory mnie szczena boli. jak bym przez cala noc mial zacisnieta. co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frantz, okazały, biały, zdrowy ząb może wiązać się ze sprawami materialnymi. Może jakieś zyski :>

 

 

zlosniczko, ja bym powiedziała, że przygotowujesz się do jakichś zmian, naprawienia sytuacji, jest to Twoja przemyślana decyzja, możliwe, że wiążąca się z prośbą o pomoc.

 

dab, więcej szczegółów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi juz ktorys raz sie snily zepsute zeby. Patrzylam w lusterko i widzialam na przednich zebach cos jakby pionowe, brazowe "kreski", tylnie zeby byly juz bardzo zepsute, praktycznie czarne. Bylam tym bardzo zaniepokojona, szukalam w szafce kuchennej sody oczyszczonej, pozniej jak spojrzalam w lusterko to nie mialam juz trzech zebow. Jakos nie sadze zeby oznaczalo to chorobe,bo to "sennikowe" znaczenie u mnie sie nie sprawdzilo nigdy jak dotad, moze jakies problemy? Sama juz nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie dzis sniło ze szłam do dentysty,czekałam na kolejke aby pani mnie przyjeła poniewaz chcialam plombowac zab..

 

czekasz w kolejce....nie koniecznie u dentysty,moze byc to kolejka w urzedzie,oczekiwanie na decyzje,nerwy przed sesja/egzaminem czy kolokwiumm w szkole.Uczysz sie jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)nerwy przed sesja/egzaminem czy kolokwiumm w szkole.Uczysz sie jeszcze?

 

Hehehe, raczej jej dzieci się uczą.

 

 

 

po prostu przez cala noc zaciskelem zeby i to samo mi sie snilo ale sadze ze to chyba chodzi o adrenaline. taka w realu ale moze masz na to inna recepte.

dab, ale jeśli już szczękościsk był elementem snu, to musiały w nim występować różne sytuacje, w których ów problem się ujawnił, uwypuklił, co robiłeś w tym śnie?

Właśnie najważniejsze jest dojście do sedna - czy w rzeczywistości zaciskałeś zęby, a sen dostosował się do stanu ciała, czy rzeczywisty szczękościsk był efektem tego sennego :/

 

Co masz na myśli pisząc o adrenalinie?

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrenalina. lubie ja czuc a ostatnimi czasy mi jej brak. nie pamietam co mi sie snlio tylko pamietam ze mialem ten szczekoscick. a zreszta to nie jest az tak super wazne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się sniło ze doktnełam językiem zęba trzonowego i kawałek mi wypadł, zaczeła lecieć krew po chwili wypadł mi kolejny kawałek wziełam te zęby połozyłam na szafce, wychodząc z domu cofnęłam się żeby zabrać je ze soba były już dużo wieksze wyglądały prawie jak z kości słoniowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam taki sen. Jeden zab, ktory mnie obecnie pobolewa w realu i z ktorym jestem umowiona do dentysty we snie zaczal mi sie ruszac i pobolewac. Moja dentystka zaczela ogladac inne zeby w dolnej szczece, a tam prawie na kazdym jakies przebarwienia, zmiany. Pokazuje mi to do lusterka a ja widze jak jest coraz wiecej takch zmian, takiejpoczatkujacej prochnicy. Co taki sen znaczy????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mi śniło się że wypadły mi wszystkie zęby z dolnej szczęki, najpierw jeden a potem wszystkie, wypluwałam je po kolei jak jakieś kamyki, miałam ich pełną buzię. A w miejsce tych wypadniętych jakby rosły nowe, białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zęby nie były zepsute, w sensie że nie były czarnego koloru, tylko takie pożółkłe, miałam wrażenie że mi się nawet pokruszyły. Utożsamiam ten sen z komplikacjami ciążowymi jakie przechodzę i liczę na to że wyjdę z nich obronną ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...