Skocz do zawartości

Prosze o interpretacje snu o 3 kotach


Barbara Tracz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Mam prosbe o interpretaje snu

Snilam o 3 niezwyklych kotach nie z tej ziemi Wiedzialam ze sa one z kosmosu Jeden z nich mial blekitne zabarwienie, drugi ktory byl przeznaczony dla mnie byl bialy mial chora tylnia lape, trzeciego nie pamietam zbyt dobrze

Wszystkie koty mialy niezwykle oczy znacznie mniejsze od zwyklych kotow a kolor ich byl tak piekny zupelnie nie umiem ich okreslic

Moj kot byl chyba albinosem bo jego oczy tez chyba byly biale Wiedzialam ze koty te byly wczesniej ukaszone przez dziwne male nietoperze ktore prawdopodobnie tez byly z kosmosu

Wiecej juz nie pamietam Bardzo dziekuje z gory za pomoc w interpretacji snu Pozdrawiam Barbara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen przedstawia ,że niebawem coś otrzymasz . Nie będzie to do końca dobre w pełni idealne ( chora łapka) mimo ,że takie mogłoby być. Jednak bedziesz tym zachwycona , oczarowana - to nie będzie coś prosto jasnego,łatwego do zrozumienia - jednak prezent otrzymasz na pewno . Nie jestem na razie w stanie odpowiedzieć czy jest to prezent materialny jednak śmiem twierdzić,że raczej nie. (wszystko "kosmiczne') natomiast to jest sen przygotowawczy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...